Jakieś większe zadanie

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Jakieś większe zadanie

Wiadomośćprzez Arthanis » Wt paź 04, 2005 8:27 pm

Czy byłoby możliwe (mocniejszym graczom/bogom chciałoby się) postawienie jakiegoś zadanka dla urozmaicenia siepaniny?
(nie żebym się nudził ale z pewnością wielu graczy byłoby zainteresowanych)

Jeśli nikt nie ma pomysłu/zrealizowanie nie jest trudne, ale się nikomu nie chce - to chętnie pomogę, w miarę moich marnych możliwości :wink:
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt paź 04, 2005 8:33 pm

Mogłeś wpaść całkiem na całkiem niedawno organizowany turniej.

Nie wiem, czy teraz bogowie & spółka wymyślą teraz coś specjalnie dla Ciebie.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Re: Jakieś większe zadanie

Wiadomośćprzez muzgus » Wt paź 04, 2005 9:26 pm

Arthanis napisał(a):Czy byłoby możliwe (mocniejszym graczom/bogom chciałoby się) postawienie jakiegoś zadanka dla urozmaicenia siepaniny?
(nie żebym się nudził ale z pewnością wielu graczy byłoby zainteresowanych)

Jeśli nikt nie ma pomysłu/zrealizowanie nie jest trudne, ale się nikomu nie chce - to chętnie pomogę, w miarę moich marnych możliwości :wink:


Ja mam możliwość tak jak każdy nieśmiertelny. Tylko że muszę (tak jak kazdy nieśmiertelny) mieć pomysł na zadanie i/lub środki do jego zrealizowania.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Lam » Śr paź 05, 2005 12:02 am

Połowa graczy (w tym ja) pomysłami może strzelać jak z karabinu. Realizacja większości nie jest ogromnym wyzwaniem (eliminujesz tylko te, które wymagają opętywania, resztę zrobisz z kolegami, jeśli tylko chcesz).

Problem w tym, że albo robisz łamigłówkę, która ze światem Laca nie ma niczego wspólnego (chciałem dać przykład przelewania wody, ale to by było wredne, ale były zadania takie jak "upijamy wszystkich graczy i kto pierwszy powie liczbę 666 prawidłowo"), albo musisz wprowadzić ograniczenia poziomów, bo nie każdy jest w stanie w takim samym czasie dokądś dotrzeć, a niektórzy w ogóle nie są w stanie.

Nie ma niczego zdrożnego w zadaniach dla określonych zakresów poziomów, ale ilu graczy na dany poziom możesz zebrać? Jak ogłosisz to wcześniej, to może zbierzesz 3 (spójrz na doświadczenia Powsinogi z turniejem). Jeśli poziom będzie zawierał 22, to może z 5 graczy znajdziesz ;)

A robić zadanie dla jednej zainteresowanej osoby? Nie dla mnie.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: Jakieś większe zadanie

Wiadomośćprzez Lam » Śr paź 05, 2005 12:16 am

Arthanis napisał(a):nie żebym się nudził ale z pewnością wielu graczy byłoby zainteresowanych
Bzdura :( Jeśli nagrodą nie będzie jakiś przekręcony przedmiot, nikomu nie będzie się chciało ruszyć palcem. Choćby do uratowania miał być cały świat, nikt nie ruszy ociężałego dupska mając przed oczami "tylko" wizję ocalenia świata i zdobycia fortuny. A jeśli zrobisz nagrodę-przekręt, zaraz się rzucą zabójcy lub łowcy unikatów na sprzedaż. Jesteś ewenementem. Jest tylko kilku graczy, którym chce się biegać dla przyjemności biegania. Ale pocieszę się - ich się da do tego namówić. Ostatnio jak widziałem Nyda dającego zadania, na początku szło cienko, ale udało mi się wciągnąć 3 osoby do współzawodnictwa (tylko mówiąc każdemu po kolei "chyba zaraz wygramy, a ciebie coś nie widać") i było fajnie :) Tylko że to było w maju...
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez kerth » Wt paź 11, 2005 1:35 pm

Kiedys dawno dawno temu Rentor zrobil kilka zadan pod rzad polegajacych na znalezieniu przedmiotow jakis w lacu, zabiciu kogos, pobieganiu po lacu. I co? bralem udzial w tym zadaniu, bylo 7 graczy na lacu, z czego 6 robilo zadania. Bylo zabawnie i to, ze mialem najwyzszy poziom (wtedy 53 chyba, pozostali gracze 40 i mniej) nie oznaczalo, ze automatycznie wygrywalem (chyba tylko jedno zadanie zrobilem pierwszy). Ale musialo sie komus chciac to zrobic, a nie mowic ciagle, ze za malo graczy przyjdzie. Za pierwszysm razem przyjdzie malo graczy, za drugim, dziesiatym moze tez. Ale mozliwe, ze za pietnastym przyjdzie 15 graczy. A osoba, ktora robi takie zadania tez moze miec frajde. Jednemu troszke podpowiedziec, bo za bardzo odstaje, drugiego spowolnic agresywnym mobem, trzeciego zmylic. A co do nagrod to byly one wtedy mierne, ja dostalem 2K zlota, jeden z graczy dostal chyba 2 pu, inny 1 punkt zadan (wtedy do niczego nie sluzyly). Tyle ze musi sie znalezc ktos komu sie chce, komu admini laca ufaja. to najwieksza trudnosc.
Emblemat użytkownika
kerth
 
Wiadomości: 34
Dołączył(a): Pt sie 24, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Lodz

Wiadomośćprzez Evi » Cz paź 20, 2005 12:18 am

Zadania mają swój urok. Jak jakieś będzie i akurat będę w grze na pewno wezme udział.
Emblemat użytkownika
Evi
 
Wiadomości: 53
Dołączył(a): Cz cze 30, 2005 12:23 pm

Wiadomośćprzez Arthanis » Cz paź 20, 2005 8:59 am

Jeśli rzeczywiście komuś by się chciało zrobić jakieś zadanie to proponuję oświadczyć to na forum ew. jako notkę 2-3 dni przed zdarzeniem, na pewno zwiększyłoby to zainteresowanie wśród graczy.
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Cz paź 20, 2005 3:24 pm

Ja ogłosiłem na chyba tydzień przed i co, dużo pomogło?
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » Cz paź 20, 2005 3:38 pm

Lam napisał(a):Jak ogłosisz to wcześniej, to może zbierzesz 3 (spójrz na doświadczenia Powsinogi z turniejem)
Czemu zawsze ja wszystko napiszę zanim Wy zdążycie się o tym rozpisać? :) Czemu tego nie czytacie? :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » Cz paź 20, 2005 4:34 pm

Nie chcą rozwiązywać zadań? :eek: Niebywałeeeee... przy tych wszystkich kreatywnych graczach... Hahahahahahaha :applause:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Powsinoga » Cz paź 20, 2005 6:12 pm

Czemu zawsze ja wszystko napiszę zanim Wy zdążycie się o tym rozpisać? :) Czemu tego nie czytacie? :)

Nie wiem, Lamie, możesz zacząć spisywać tradycje lacowe :) Np. obok innej lacowej tradycji przedstawionej przez Qwercika, czyli mniej więcej"Jak coś jest zrobione dobrze, to nikt o tym nie mówi. Jak źle - wszyscy mieszają cię z błotem.".
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Kathal » Cz paź 20, 2005 7:34 pm

Tak, Powsinogo, a to się odnosi do także innej tradycji, o której rozmawialiśmy - forum tak naprawdę upada (choć nie ja jestem jestem jego macherem-fakt). Ale to mówiłem - każdy "młody" po kilku textach woli zamknąć bardachę - bo dostaje mu się od weteranów. Kropa.
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Lam » Cz paź 20, 2005 10:57 pm

Oj, od razu "dostaje". Zwróciłem uwagę, że powtarzają. Nie lepiej, żeby młodzi wnosili swoją młodzieńczą świeżość, pomysłowość itd., którą tak (rzekomo) pałają, niż powtarzali w kółko? :) Ale nikt ich nie bije, wypraszam sobie :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Reif » Cz paź 20, 2005 11:48 pm

Kathal napisał(a):Tak, Powsinogo, a to się odnosi do także innej tradycji, o której rozmawialiśmy - forum tak naprawdę upada (choć nie ja jestem jestem jego macherem-fakt). Ale to mówiłem - każdy "młody" po kilku textach woli zamknąć bardachę - bo dostaje mu się od weteranów. Kropa.



Dostaje od weteranow? HP juz nie ma, lowcy troli "grasuja". Mlodzi moga czuc sie bezpieczniej na forum. :cool:


PS. tak to ja usuwam, w **** mam kto ma racje, to nie HP, HP NIE MA! Listy milosne slac PW.
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron