Problem - odświeżanie

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Problem - odświeżanie

Wiadomośćprzez pinusaristata » Wt kwi 10, 2007 7:44 pm

Mam problem z grą - po tym jak zrobię 5 [poziom?] gra mi momentalnie zwalnia - chodzi mi o to, że wyprowadzanie tekstu z waszego serwera odbywa się skokowo - i to bardzo (szybciej wejdę na pocztę i sprawdze mail'e niż pojawi się nowy tekst po wprowadzeniu komendach ) Jestem ciekaw czy wynika to z jakichś chwilowych problemów z grą, czy mam coś nie tak z moim łączem (chociaż strony i inne gry działają płynnie :eh: )czy może "problem" jest wkomponowany w silnik gry :razz: - tak dla utrudnienia graczom (otatni fragment to żart // mała podpowiedź dla osób które używają tren siła i tren bud zamiast tren int i tren mąd// :wink: )
z góry dziękuje za odpowiedź...
Emblemat użytkownika
pinusaristata
 
Wiadomości: 29
Dołączył(a): N kwi 08, 2007 11:52 am
Lokalizacja: L. P-9-74 ;)

Wiadomośćprzez Lam » Wt kwi 10, 2007 9:39 pm

To wina Twojego łącza. Technicznie możliwe są dwie rzeczy:
- używasz pośrednika HTTP, który korzysta z łącza innego niż to, którym łączysz się z Lacem,
- Twój dostawca Internetu ma problemy na łączach międzyoperatorskich. Nie możemy mieć bezpośrednich łącz do każdego operatora, więc oczywiście mogą się pojawić takie problemy, że pół Internetu działa wspaniale, a drugie pół nie, a my przypadkiem zaliczamy się akurat do tej drugiej połowy. Na to żadnego wpływu nie mam :(
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron