Zakladanie drużyn / Regenerujące się przedmioty

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Zakladanie drużyn / Regenerujące się przedmioty

Wiadomośćprzez Lifaen » Śr sie 22, 2007 11:32 am

Z góry przepraszam, jeśli taki temat był już złożony, uznałem jednak że wielu osobom może to pomóc.
w tym temacie proszę o [wiadomości?] typu: "Poszukuję doświadczonego gracza wojownika do wspólnej wędrówki z elfem mnichem, (ew. nr. gg itp.)"
itd. :wink:

Co do mojej postaci to jestem elfickim złodziejem, poszukuje pomocnego i miłego kompana do gry(właściwie to nawet mało doświadczoną osobę, jak ja)
moje GG: 10316493

z góry dziękuję za odpowiedź.

P.S. Żeby nie zakładać nowego tematu chcę zwrócić uwagę na pewien bardzo widoczny(choć pomocny) błąd (?) w Lacu, po wejściu do jakiegoś pomieszczenia (szkoła Muda) np ze sucharkiem, klatki z potworem i zbroja itp. zabraniu sucharka/zbroi można wyjść, wejść znów podnieść sucharek/zbroje i tak w kółko. A to kończy sie tym że opuszczając szkołę Muda można mieć XXX sucharków/zbroi/ciastek/orenżady! Poza szkołą jeszcze takich rzeczy nie zauważyłem, ponieważ gram od niedawna.
Aha i jeszcze potwory w klatkach regenerują się po wyjściu i wejściu.
We are the rulez of the wold...
Lifaen
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): Wt sie 21, 2007 1:08 pm
Lokalizacja: z odległej galaktyki

Wiadomośćprzez joerg » Śr sie 22, 2007 12:51 pm

Co do mojej postaci to jestem elfickim złodziejem, poszukuje pomocnego i miłego kompana do gry(właściwie to nawet mało doświadczoną osobę, jak ja)
Nie podałeś poziomu.

P.S. Żeby nie zakładać nowego tematu chcę zwrócić uwagę na pewien bardzo widoczny(choć pomocny) błąd (?) w Lacu, po wejściu do jakiegoś pomieszczenia (szkoła Muda) np ze sucharkiem, klatki z potworem i zbroja itp. zabraniu sucharka/zbroi można wyjść, wejść znów podnieść sucharek/zbroje i tak w kółko. A to kończy sie tym że opuszczając szkołę Muda można mieć XXX sucharków/zbroi/ciastek/orenżady! Poza szkołą jeszcze takich rzeczy nie zauważyłem, ponieważ gram od niedawna.
Aha i jeszcze potwory w klatkach regenerują się po wyjściu i wejściu.
Gdyby się nie regenerowały, zabrałbyś sucharka raz na zawsze i już nikt nie mógłby go wziąć. To samo z zabijaniem potworów. Nie wyobrażam sobie Laca bez tego "błędu" :) A z tą ilością to bez przesady - po pierwsze, istnieje limit na ilość i wagę przedmiotów, które masz. Po drugie, przedmioty o odpowiednio wyższym poziomie niż twój, znikają, gdy wychodzisz poza postać (PP).
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Lam » Śr sie 22, 2007 9:46 pm

Te stwory i przedmioty są co jakiś czas sprowadzane do świata, nie ma to niczego wspólnego z Twoim wychodzeniem i wchodzeniem do pomieszczeń.

Ponieważ szkoła jest odwiedzana przez najmłodszych graczy, odnawiana jest częściej od innych "krain". Nie zależy mi na tym, że na samym początku gry bardzo szybko zdobywasz doświadczenie i nie musisz daleko chodzić w poszukiwaniu przeciwników. Nie to jest celem nauki w szkole. Ty zaś przekonasz się, że odbiję sobie ten czas później :) Co do odnawiania reszty krain, polecam: ?godzina

Osobna kwestia to opiekun w szkole, który udziela poczęstunku każdemu, kto wchodzi. Jeśli masz cierpliwość, sprawdź, że w końcu przestanie Cię zaopatrywać, a jeśli nie masz, uwierz na słowo, że nie jesteśmy aż tak głupi, żeby nie przewidzieć czegoś tak oczywistego :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gerino » Śr sie 22, 2007 11:41 pm

nie jesteśmy aż tak głupi, żeby nie przewidzieć czegoś tak oczywistego :)

"...ale i tak się staramy."
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 2 gości

cron