Statystyki Broni

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Statystyki Broni

Wiadomośćprzez Orphang » Pn sty 21, 2008 9:32 pm

Strasznie przeszkadza mi pewien fakt. Nie wiem jak można (i czy w ogóle można jakąś komendą) wyświetlić dokładne statystyki broni lub części opancerzenia (atrybuty, dodatkowe właściwości etc.). Przeszukałem forum (wydaje mnie się że dosyć dokładnie) oraz przejrzałem pomoc aby nie mnożyć wątków, ale znalazłem odpowiedzi tylko w części mnie satysfakcjonujące. No bo :

- oczywiste że na wyższym poziomie (kiedy już widać zadawane obrażenia) można zdejmować i zakładać bronie czy pancerz i w ten sposób podglądać jak zmieniają się atrybuty postaci (bardzo niewygodne, nie w pełni satysfakcjonujące)
- pewnie że można używać polecenia "porównaj" (mało informacji, bo właściwie wiemy tylko która broń "wygląda na lepszą")
- zapewne jest też możliwość użycia jakiegoś magicznego zwoju żeby obejrzeć sobie statystyki danej broni, jak wyczytałem w jakimś wątku (ale : kiedy te zwoje są dostępne? czy dla wszystkich postaci czy tylko dla magów? - takie problemy wcale nie są błahe dla kogoś kto zaczyna dopiero grać i jeszcze nie wszystkich "sztuczek" jest w stanie użyć)

Ponieważ powyższe mi nie wystarczało szperałem dalej. W wątku pomocy dotyczącym aukcji, przypadkowo natknąłem się na informację że podczas trwania aukcji, polecenie AUKCJA bez żadnych zmiennych ... WYŚWIETLA DOKŁADNE INFORMACJE O PRZEDMIOCIE !! Proste i słuszne tudzież logiczne - nie może być przecież tak że kupujemy kota w worku.
Tylko że w ten sposób, to ja sobie wziąłem mój uczciwie ukradziony zabitemu rycerzowi mieczyk wystawiłem na aukcję za 20 tysiączków (aby nikt raczej sie nie połasił) i w czasie trwania wpisałem AUKCJA i proszę! - wszystkie atrybuty jak żywe! (zdaję się że tylko kaucję straciłem, ale jeszcze nie zdążyłem sprawdzić jak działa mechanizm aukcji więc nie jestem pewien czy te pieniądze za kaucje rzeczywiście zniknęły jak nikt nie kupił)

W każdym razie, skoro taki myk jest dostępny (każdemu graczowi, niezależnie od poziomu, bez zbędnych zwojów magicznych itp...) tzn, w każdej chwili można sobie to sprawdzić poprzez aukcję, to czemu nie zrobić (no chyba że już jest ale jak zaznaczyłem nie udało mi się znaleźć a dopiero się uczę LAC'a) prostego polecenia w stylu "info <przedmiot>" które by wyświetlało wszystkie szczegóły? robienie tego w sposób który opisałem jest uciążliwe, i nic nie wnosi takie utrudnienie - jeżeli robienie czegoś pod górkę ma na celu nauczenie mnie czegoś to ja na prawdę nie wiem czego, a jeżeli jest to dozwolone to chyba jasne że dostępne powinno być też odpowiednie polecenie.


PS. nie wyśmiewać, dopiero się uczę tej gry i mogłem gdzieś błąd rzeczowy pyknąć...
życie jest przereklamowane
Orphang
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): So sty 12, 2008 12:44 pm
Lokalizacja: miasto jak ciasto

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez joerg » Pn sty 21, 2008 10:13 pm

http://lac.pl:3999/pomoc?p=identyfikacja
Taki czar ma większość profesji (np. mag już na 10 poziomie), ale niestety nie wojownik. Wojownik może jednak nauczyć się recytowania zwojów i znaleźć zwój identyfikacji, aby używać tego czaru jak magowie. Zwój jest do kupienia chyba od 10 poziomu w którejś ze stolic.

Pisze się "Lac" i "Laca" :)
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez Lam » Pn sty 21, 2008 10:27 pm

Cytuję za ?porównaj:
PORÓWNAJ nie uwzględnia żadnych dodatkowych właściwości przedmiotu (wpływów), więc opis może być niezbyt dokładny. Czar IDENTYFIKACJA jest o wiele dokładniejszy, przez co lepszy. Zwój z tym czarem możesz nabyć w najbliższym sklepie magicznym. Skrytobójcy mają do dyspozycji jedynie OCENIANIE.

Czyli znając polecenie "porównaj", wystarczy przeczytać pomoc na jego temat, aby dowiedzieć się, że:
- istnieje czar "identyfikacja",
- czar "identyfikacja" można kupić w najbliższym sklepie magicznym (jeśli nie potraktujesz tego dosłownie, na pewno się domyślisz, skąd go wziąć),
- skrytobójcy nie mogą tego czaru użyć, z czego wniosek, że inne profesje jednak mogą.

Mimo, że pomoc w wielu miejscach ma defekty, w tym przypadku powinna była Ci pomóc, ponieważ odnalazłeś temat pomocy, który o tym traktuje. Po prostu nie przeczytałeś go odpowiednio dokładnie.

A co do aukcji, to zwróć uwagę na wysokość opłat. Zwój identyfikacji może i jest mniej wygodny, ale jest wielokrotnie tańszy w większości przypadków (koszty aukcji zależą od wartości, a więc pośrednio od poziomu przedmiotu, dlatego jeszcze Cię to nie uderzyło).
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez Orphang » Pn sty 21, 2008 10:46 pm

Ja to wszystko wiem, tzn przejrzałem tematy pomocy które mogły tu coś wnieść, wiem że są jakieś zwoje, jakieś czary, nie dla wszystkich, nie dla każdego poziomu, nie wszędzie do kupienia etc. etc. chodziło mi o taki problem :

-Skoro można sobie na dowolnym poziomie, dowolną postacią, bez zbędnych dodatkowych magicznych przedmiotów (jedyne co potrzebujemy to nieco złota żeby zainicjować aukcję) w każdym momencie sprawdzić dokładne statystyki dowolnego przedmiotu, to czemu po prostu nie zrobić na to zwykłego prostego polecenia?

a pozostałe twoje argumenty też nie są do końca tutaj trafne bo :
-można ewentualnie zaryzykować i wystawić za bardzo tanio (ale ehhh : zważywszy na to jaką kasę się trzepie bez problemów np na krasnalach to pieniądze na prawdę nie są tu problemem)
-jeśli ktoś już aż tak się kitra i boi o swój cenny przedmiocik to zawsze można się z kumplem umówić żeby wystawił sprawdzić sobie atrybuty itd
-nie zawsze jesteś w mieście i w pobliżu sklepu magicznego (nawet jeżeli każdy i na każdym poziomie może używac tych zwojów to to nie rozwiązuje problemu)
a co jak czasem jesteś na wyprawie i masz masę przedmiotów w plecaku i nie chcesz wracać do miasta tylko na lesnej polance sobie je po kolei posprawdzać żeby wiedziec co warto zabrać a co nie a zwojów nie masz ha?
życie jest przereklamowane
Orphang
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): So sty 12, 2008 12:44 pm
Lokalizacja: miasto jak ciasto

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez Val » Wt sty 22, 2008 12:47 am

Napisałeś, że zdejmowanie i zakładanie broni czy pancerza jest niewygodne i nie w pełni satysfakcjonujące. Z niewygodą się nie mogę zgodzić, ale to moja osobista opinia, podczas gry wojownikiem przyzwyczaiłem się do tego i już. Ale dlaczego nie satysfakcjonuje Cię to rozwiązanie w pełni, skoro na wyższych poziomach założenie niezidentyfikowanego przedmiotu daje takie same informacje jak jego identyfikacja lub wystawienie na aukcję?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez Lam » Wt sty 22, 2008 1:11 am

To jeszcze ja, szerzej.

Co do "dowolności", wszystko super, dopóki masz pieniądze. Tak, jak pisałem Ci wyżej: albo łatwo i drogo, albo taniej, lecz trudniej.

Co do prostego polecenia (które w domyśle nie nazywa się "załóż", bo to niewygodne), owszem, istnieje takie: c i <przedmiot>. Że dostępne tylko dla profesji operujących magią? A czego się spodziewałeś wybierając tępego wojownika? Powinieneś się cieszyć, że potrafisz czytać zwoje ;)

Co do wystawiania tanio - aukcjoner ma minimalne stawki, których nie oszukasz niską ceną wywoławczą. To trochę jak Allegro w promocji - jest minimalna opłata za wystawienie przedmiotu, ale jeśli prowizja od kwoty licytacji ją przewyższa, wystawienie masz za darmo. Tak, czy inaczej - aukcjoner zarabia, Ty zawsze płacisz.

Co do sprawdzania na polance, po pierwsze, możesz wrócić do metody łopatologicznej, czyli "załóż". Jeśli nie, to po drugie, może Ci ktoś wystawić na aukcji cały worek takich zwojów. Nie musisz chodzić do miasta - wystarczy, że kogoś namówisz na pójście tam za Ciebie :) Po trzecie zaś, musisz się z pewną rzeczą pogodzić. Ta gra polega na tym, że najpierw kompletujesz sobie ekwipunek, a potem zdobywasz w nim świat. Dzisiaj chcesz, żeby do identyfikacji nie były potrzebne zwoje, a ja się boję, że jutro zachcesz, żeby do zabijania nie była wojownikowi potrzebna broń - no bo co zrobisz, jak cię rozbroją, uciekniesz, a chcesz na tej swojej leśnej polance kogoś zabić, a rękami jest niewygodnie? A od takich pomysłów następnym krokiem jest już udostępnienie boskich mocy śmiertelnikom. A ja jestem zaborczy i nie oddam!

I na koniec uważaj: polecenie "porównaj", o którym mówiliśmy już kilka razy, pokazuje Ci bez żadnych czarów, jeśli przedmioty wpływają na atrybuty. Nie musisz do tego zakładać przedmiotu i porównywać "punktacji" przed i po. Proste "porównaj" od razu Ci to zasygnalizuje. Warunek jest taki, że musisz móc zakładać ten przedmiot (czyli przede wszystkim mieć odpowiedni poziom). I tu pewien niedosyt - "porównaj" wymaga posiadania dwóch przedmiotów tej samej kategorii, a więc mogę zaproponować dodanie identycznej informacji do "obejrzyj", które to polecenie służy właśnie do przyglądania się pojedynczemu przedmiotowi.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez Orphang » Wt sty 22, 2008 10:44 am

Val napisał(a): Ale dlaczego nie satysfakcjonuje Cię to rozwiązanie w pełni, skoro na wyższych poziomach założenie niezidentyfikowanego przedmiotu daje takie same informacje jak jego identyfikacja lub wystawienie na aukcję?

>>Sam sobie odpowiadasz właściwie w tym zdaniu ("...na wyższych poziomach..."). Tak więc twoją całą wypowiedź uznaję za niepotrzebną i do dyskusji niewiele wnoszącą.

Ja tylko starałem sie wykazać że to trochę bez sensu jeśli do identyfikacji (PEŁNEJ!) potrzebne są poziomy, czary etc, a jednocześnie istnieje proste obejście tego całego zamieszania...
życie jest przereklamowane
Orphang
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): So sty 12, 2008 12:44 pm
Lokalizacja: miasto jak ciasto

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez Orphang » Wt sty 22, 2008 11:09 am

Lam napisał(a):Co do "dowolności", wszystko super, dopóki masz pieniądze. Tak, jak pisałem Ci wyżej: albo łatwo i drogo, albo taniej, lecz trudniej.

>> na prawdę nie wiem czemu tak bardzo bronisz tego argumentu że to drogie i w ogóle, bo ja jakoś nie odczułem tego po kieszeni skoro po jednej wyprawie na jakieś tępe krasnala które same się na mnie rzucają zdobywam kilkanaście tysiączków to NA PRAWDĘ nie jest dla mnie problemem żeby potem coś wystawić na aukcję i nawet stracić tysiąc dwa... phi! Ale ok nie drążę tego tematu, ustalmy że to mój i tylko mój wybór żebym płacił za aukcję zamiast chodzić i szukać jakichś super zajebistych i mega tanich zwojów w promocji po pół złotej monety/1000000szt

Lam napisał(a):Co do prostego polecenia (które w domyśle nie nazywa się "załóż", bo to niewygodne), owszem, istnieje takie: c i <przedmiot>. Że dostępne tylko dla profesji operujących magią? A czego się spodziewałeś wybierając tępego wojownika? Powinieneś się cieszyć, że potrafisz czytać zwoje ;)

>> Na młot Thora! Przecież ja właśnie o tym mówię! Skoro jest już tak ustalone że wojownik (niech będzie że tępy) ma utrudnione i nie ma magii i musi się obładowywać zwojami itp... to po jaką cholerę jest proste obejście owych trudności?! (ile razy mam to jeszcze podkreślić)

Lam napisał(a):Co do wystawiania tanio - aukcjoner ma minimalne stawki, których nie oszukasz niską ceną wywoławczą. To trochę jak Allegro w promocji - jest minimalna opłata za wystawienie przedmiotu, ale jeśli prowizja od kwoty licytacji ją przewyższa, wystawienie masz za darmo. Tak, czy inaczej - aukcjoner zarabia, Ty zawsze płacisz.

>> odpowiedziałem pod pierwszym cytatem

Lam napisał(a):Co do sprawdzania na polance, po pierwsze, możesz wrócić do metody łopatologicznej, czyli "załóż". Jeśli nie, to po drugie, może Ci ktoś wystawić na aukcji cały worek takich zwojów. Nie musisz chodzić do miasta - wystarczy, że kogoś namówisz na pójście tam za Ciebie :) Po trzecie zaś, musisz się z pewną rzeczą pogodzić. Ta gra polega na tym, że najpierw kompletujesz sobie ekwipunek, a potem zdobywasz w nim świat. Dzisiaj chcesz, żeby do identyfikacji nie były potrzebne zwoje, a ja się boję, że jutro zachcesz, żeby do zabijania nie była wojownikowi potrzebna broń - no bo co zrobisz, jak cię rozbroją, uciekniesz, a chcesz na tej swojej leśnej polance kogoś zabić, a rękami jest niewygodnie? A od takich pomysłów następnym krokiem jest już udostępnienie boskich mocy śmiertelnikom. A ja jestem zaborczy i nie oddam!

>> no wiesz, na takim poziomie dyskutować nie będę czy to z twórcą gry czy ze zwykłym użytkownikiem, bo ja sensownie i jasno (moja subiektywna opinia) formułuję moje pytania, wątpliwości itp. a ty przyklejasz mi nie wiadomo co. W ten sposób to możesz równie dobrze napisać że podejrzewasz że jestem nasłanym przez konkurencję insajderem i moim zadaniem jest siać zamęt na forum, a w przyszłości i w samej grze celem utrudnienia życia wszystkim graczom Laca, i w efekcie przerzucenie się ich na inne mudy albo nawet na (wybaczcie bogowie) Tibię. Efekt będziesz miał pewnie taki że mnie zakrzyczą na forum takimi nic nie wnoszącymi wypowiedziami (jak np post tego pierwszego cwaniaka który w tym wątku się wypowiedział nie wnosząc nic nowego a jedynie powtarzając to wszystko co ja mniej więcej napisałem) i ja się więcej na forum już nie odezwę a grać i tak będę aż mi sie nie znudzi. Cokolwiek byś nie odpowiedział wierzę że nie to jest twoim celem...

Lam napisał(a):I na koniec uważaj: polecenie "porównaj", o którym mówiliśmy już kilka razy, pokazuje Ci bez żadnych czarów, jeśli przedmioty wpływają na atrybuty. Nie musisz do tego zakładać przedmiotu i porównywać "punktacji" przed i po. Proste "porównaj" od razu Ci to zasygnalizuje. Warunek jest taki, że musisz móc zakładać ten przedmiot (czyli przede wszystkim mieć odpowiedni poziom). I tu pewien niedosyt - "porównaj" wymaga posiadania dwóch przedmiotów tej samej kategorii, a więc mogę zaproponować dodanie identycznej informacji do "obejrzyj", które to polecenie służy właśnie do przyglądania się pojedynczemu przedmiotowi.

>> Któryś już raz pośrednio zarzucacie mi że nie czytam ze zrozumieniem, a ja mogę powiedzieć to samo. Bo ile razy ja mam to jeszcze napisać :
-ja wiem że są zwoje, wiem że jest polecenie porównaj (upieram się że niedoskonałe, bo sam to mówisz powyżej, a to poziom odpowiedni trzeba mieć a to dwa przedmioty, pomijam już fakt że o zmianie atrybutów ono tylko SYGNALIZUJE jak sam zaznaczyłeś) ja to wszystko wiem i przyznam nawet valowi rację że do zdejmowania i zakładania też jakoś tam się można przyzwyczaić. Tylko : PO CO W TAKIM RAZIE JEST TA FURTKA Z AUKCJĄ?!

I jeszcze raz, (po raz ostatni, obiecuję) ja nie dążę do bezsensownego ułatwiania co mi sugerujecie, ale jedynie do tego aby utrudnienia które mają na celu zbudować odpowiedni klimat (mag czaruje, woj nie, woj czyta zwoje itp) nie dawały się tak łatwo obejść, lub po prostu żeby to obejście było oficjalne (wybór oczywiście nie należy do mnie).
życie jest przereklamowane
Orphang
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): So sty 12, 2008 12:44 pm
Lokalizacja: miasto jak ciasto

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez Lam » Wt sty 22, 2008 2:39 pm

Aukcja musi identyfikować przedmiot, żeby kupujący mieli pojęcie, co im się oferuje. To nic nadzwyczajnego, że aukcjoner (który jest potężnym magiem, teleportującym się do dowolnego miejsca w świecie) wie o przedmiocie więcej, niż jego wystawca.

Skoro ustaliliśmy, że aukcja musi identyfikować przedmiot dla kupującego, to gracz, którego postać sprzedaje przedmiot, mógłby wejść drugą postacią i sobie to sprawdzać. Wolę odblokować to także dla sprzedawcy, skoro i tak płaci.

A to, że Ty uważasz, że opłaty za aukcję to mało pieniędzy, nie znaczy, że będziesz tak uważał wiecznie. Koszty zależą od poziomu postaci, która wystawia i poziomu wystawianego przedmiotu, jeszcze zobaczymy, czy będzie tak tanio :)

Poza tym zapomniałeś, że stojąc na polance musisz:
- poczekać do rana, bo aukcjoner sypia,
- poczekać z każdym przedmiotem 30 sekund na zakończenie aukcji poprzedniego (zakładając, że stawiasz zaporowe ceny lub nie ma nabywców),
- po około 12 przedmiotach, poczekać do rana.
Według mnie, jest to bardzo uciążliwe w porównaniu do kupienia sobie całego worka zwojów identyfikacji.

Naprawdę nie rozumiem, dlaczego uważasz, że aukcja zabija klimat tępego wojownika. Jest popyt - pojawia się dostawca. Byli leniwi i bogaci wojownicy - potężny mag - aukcjoner - rozszerzył zakres usług, aby móc ich skubać z kasy. Zwykłe prawa rynku :)

Nie podejrzewam, aby nasyłała Cię konkurencja, a choćby nawet, nie interesuje mnie to, dopóki rozmawiamy wyłącznie o Lacu i merytorycznie. Dla mnie jesteś zwykłym nowicjuszem, któremu Lac może w pewnych aspektach nie odpowiadać (albo nie pasować idealnie), ale to zupełnie normalne - ja pozostawiam sobie ocenę, czy dopasować Laca do Ciebie, czy nie. Czasem, jak w tym przypadku, w międzyczasie mogę stwierdzić, że można jakoś usprawnić Laca, ale nie zawsze tak, jak akurat Ty byś chciał. Bądź przygotowany, że pewne rzeczy, które będą Ci przeszkadzać, mogą być błędami lub brakami Laca, a inne będą cechami, które mają go wyróżniać na tle innych mudów.

Ubolewam, że scena polskich mudów jest tak uboga (właściwie nie znam żadnego poza Arkadią, którego mógłbym nazwać polskim), ale to już nie moja wina - ja swoją działkę wykonuję, to inni nie mają niczego do zaoferowania :) Dlatego czasem szkoda mi graczy, którym mój mud nie do końca odpowiada, ale nie mogę na to niczego poradzić - nigdy nie dogodzę wszystkim, a więc realizuję wraz z innymi w miarę tę samą wizję od lat i liczę na graczy, którzy będą ją podzielać. Co nie znaczy, że Lac jest sztywny i nie akceptuje pomysłów/propozycji zmian - po prostu w kwestiach, na które można spojrzeć z kilku stron, będzie dominowała moja wersja. Nie obrażaj się.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez Orphang » Wt sty 22, 2008 2:49 pm

Lam napisał(a): Nie obrażaj się.

>> Nie miałem nawet przez chwilę takiego zamiaru

Osobiście to mnie to pasuje, i nie jest tak że mi sie nie podoba aukcja i marudzę, ale na prawdę byłem zdziwiony że to tak pod górkę z tym poznawaniem przedmiotu jest. Ze swojej strony kończę temat skoro poznaliśmy nawzajem swoje argumenty.
życie jest przereklamowane
Orphang
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): So sty 12, 2008 12:44 pm
Lokalizacja: miasto jak ciasto

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez zayl » Wt sty 22, 2008 3:50 pm

Dla obalenia jakże świetnego pomysłu sprawdzania swojego przedmiotu na aukcji. Wczoraj, zwykły gofr został sprzedany za jakieś 100k - czasami, zwyczajnie gracze z powodu nudy, marnują swoje pieniądze, jak sam powiedziałeś, które są łatwe do zdobycia.
Co do zwojów identyfikacji, nie są one aż tak trudne do zdobycia - jest w nie zaopatrzony, każdy sprzedawca w sklepie magicznym. Jeśli zaś chodzi o samą umiejętność czytania zwojów, cóż możesz na niej teraz oszczędzać i dalej wszystko dawać na aukcje, ale przyjdzie taki poziom w którym już nie będziesz prowadzony za rękę przez bogów a prośby o przywołanie będą zwyczajnie ignorowane - tu zaś przyda Ci się zwój przywołania. Dla kwestii przypomnienia, ze wzrostem poziomu wzrasta cena potrzebna na wyćwiczenie pewnej umiejętności.
"Jestem tak podekscytowany, że chyba umyje dzisiaj wszystkie zęby."
Woody Allen
Emblemat użytkownika
zayl
 
Wiadomości: 47
Dołączył(a): N sie 21, 2005 10:27 pm

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez Orphang » Wt sty 22, 2008 4:04 pm

zayl napisał(a):Dla obalenia jakże świetnego pomysłu sprawdzania swojego przedmiotu na aukcji. Wczoraj, zwykły gofr został sprzedany za jakieś 100k - czasami, zwyczajnie gracze z powodu nudy, marnują swoje pieniądze, jak sam powiedziałeś, które są łatwe do zdobycia.
Co do zwojów identyfikacji, nie są one aż tak trudne do zdobycia - jest w nie zaopatrzony, każdy sprzedawca w sklepie magicznym. Jeśli zaś chodzi o samą umiejętność czytania zwojów, cóż możesz na niej teraz oszczędzać i dalej wszystko dawać na aukcje, ale przyjdzie taki poziom w którym już nie będziesz prowadzony za rękę przez bogów a prośby o przywołanie będą zwyczajnie ignorowane - tu zaś przyda Ci się zwój przywołania. Dla kwestii przypomnienia, ze wzrostem poziomu wzrasta cena potrzebna na wyćwiczenie pewnej umiejętności.


Gadasz aby gadać, bo po pierwsze nie powiedziałeś nic nowego ani nic co by nie było ogólnie wiadome, a poza tym ja wyraźnie napisałem że zakończyłem temat bo poznałem już wszystkie warte poznania argumenty. A zwrot "Dla kwestii przypomnienia" mnie zwyczajnie rozwalił.
życie jest przereklamowane
Orphang
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): So sty 12, 2008 12:44 pm
Lokalizacja: miasto jak ciasto

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez zayl » Wt sty 22, 2008 4:24 pm

Jeśli skończyłeś to czemu odpisujesz?

Rób co pragniesz - zobaczymy czy słuszne są twe przekonania, nie mam zamiaru niczego Ci tłumaczyć, podobno własne błędy uczą najlepiej.
"Jestem tak podekscytowany, że chyba umyje dzisiaj wszystkie zęby."
Woody Allen
Emblemat użytkownika
zayl
 
Wiadomości: 47
Dołączył(a): N sie 21, 2005 10:27 pm

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez Val » Wt sty 22, 2008 5:11 pm

Orphang, chciałem Ci uświadomić tylko jedną rzecz. Zwróć uwagę na to, ile masz kasy wchodząc do przedszkole, a ile wychodząc. Wiesz, że większość kasy, jaką zabierasz krasnalom, to ta, którą Ci ukradły:)?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez Orphang » Wt sty 22, 2008 5:27 pm

Val napisał(a):Orphang, chciałem Ci uświadomić tylko jedną rzecz. Zwróć uwagę na to, ile masz kasy wchodząc do przedszkole, a ile wychodząc. Wiesz, że większość kasy, jaką zabierasz krasnalom, to ta, którą Ci ukradły:)?

>> wiem, dlatego ja tam nie chodzę :)
życie jest przereklamowane
Orphang
 
Wiadomości: 9
Dołączył(a): So sty 12, 2008 12:44 pm
Lokalizacja: miasto jak ciasto

Re: Statystyki Broni

Wiadomośćprzez joerg » Śr sty 23, 2008 8:10 pm

Orphang napisał(a):no wiesz, na takim poziomie dyskutować nie będę czy to z twórcą gry czy ze zwykłym użytkownikiem, bo ja sensownie i jasno (moja subiektywna opinia) formułuję moje pytania, wątpliwości itp. a ty przyklejasz mi nie wiadomo co. W ten sposób to możesz równie dobrze napisać że podejrzewasz że jestem nasłanym przez konkurencję insajderem i moim zadaniem jest siać zamęt na forum, a w przyszłości i w samej grze celem utrudnienia życia wszystkim graczom Laca, i w efekcie przerzucenie się ich na inne mudy albo nawet na (wybaczcie bogowie) Tibię. Efekt będziesz miał pewnie taki że mnie zakrzyczą na forum takimi nic nie wnoszącymi wypowiedziami (jak np post tego pierwszego cwaniaka który w tym wątku się wypowiedział nie wnosząc nic nowego a jedynie powtarzając to wszystko co ja mniej więcej napisałem) i ja się więcej na forum już nie odezwę a grać i tak będę aż mi sie nie znudzi. Cokolwiek byś nie odpowiedział wierzę że nie to jest twoim celem...
Przepraszam, że przeciągam temat, ale chciałbym się dowiedzieć czy to mnie nazwałeś cwaniakiem, który niczego nie wniósł do tematu?
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron