LAC ;]

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

LAC ;]

Wiadomośćprzez Liberus » N gru 28, 2008 10:22 pm

Ogólnie Liberus.... Co w tym nicku może się nie podobać ? nie mam zielonego pojecia, nie narusza żadnej zasady.
Ot nazwałem siebie tak bo jestem wagą, wiecie ogólnie taki zbiór gwiazd jest jak Libra (no niby jakieś nawiązanie do reala tez jest- no ale w świecie gry nie ma nieba ? ) ;]. Nigdy się nie spotkałem z tym zeby ktos tego nicku nie akceptował.... A moze skojazryło wam się z liberty ? nie wiem, w każdym razie własnie w tym poście o "wolnośc" mi chodzi.

Ale ok nie widziałem nic w tym złego... Zmieniłem ;]. Ale chciałem zmienić znowu, więc wpisuję "?imie" hmmm..... więc polemika na ten temat będzie ukarana kasacja konta O_O.... Nie wiem czy wiecie ale komuny juz nie ma... (problem w tym że w niekórych jeszcze siedzi...) wiecie demokracja, wolnośc słowa i takie tam ;].

Teraz mnie zastanawia, co zrobicie ? skasujecie mój post jak poprzednim razem ? bez odpowiedzi ?
Prawo do dyskusji, to chyba najbardziej podstawowe prawo jaki ma każdy z nas.
I chyba nikogo kto ma troche oleju w głowie, nie dziwi to że ide sobie grac u konkurencji. W końcu wolny rynek ;]
Zresztą max 10 osób w grze znaczy swoje :], a szkoda bo gra fajna. Także szkoda że twórcy nie tacy jak byc powinni ;]

żegnam :]

Liberus
Liberus
 
Wiadomości: 7
Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 5:59 am

Re: LAC ;]

Wiadomośćprzez Lam » N gru 28, 2008 11:59 pm

Spróbuj nadać dziecku (w świecie ponoć rzeczywistym) imię Liberus i zobaczymy, co na to ta Twoja demokracja :) Od razu podpowiem - taka prawdziwa demokracja polega na tym, że dwie osoby mogą odebrać jednej każdą wolność, bo jest ich więcej ;) Ale nie miałem łapać za słowa, do tematu!

Nie ma się o co spinać, chcesz kolejnej zmiany - mogę pomóc. Trzeba się było od razu zgłosić. To przecież co innego niż jęki "bo mam konto MamKlimatGdzieś na czterdziestu forach i siedmiu komunikatorach i nikt się nie czepiał" (w co celuje końcówka pomocy, którą wspominasz).

A jeśli podjąłeś decyzję i wyruszasz na poszukiwanie muda z demokracją, proszę tylko, żebyś dał znać, jeśli jakiegoś znajdziesz. Absolutnie poważnie, kilka osób tutaj (ja też) chce coś takiego zobaczyć.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: LAC ;]

Wiadomośćprzez Val » Pn gru 29, 2008 12:29 am

Ej, zróbmy głosowanie na nowego boga, ten tutaj, co wygląda jak kolejarz, mi się już znudził...
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: LAC ;]

Wiadomośćprzez Liberus » Pn gru 29, 2008 12:31 am

No nie fajnie, chyba musze się przyznac do pomyłki ? hehe... no zbulwersowałem się przyznam z powodu tej kasacji ;]. Z tym odbirem hmm... no ciekawa teza. Niestety ciężki u nas szukać demokracji, a co dopiero w mudzie, i na bank wiesz o tym więcej o demnie ;].

Więc cofam swojego focha :P, spróbuje twarz potem odzyskać. Świetnie by było jak bym mógł być Liberusem.
Ale porażke odniosłem i się z tym pogodzę.... Wszelkie potwarze cofam, i kajam się bo jednak tu też są ludzie.
Liberus
 
Wiadomości: 7
Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 5:59 am

Re: LAC ;]

Wiadomośćprzez Lam » Pn gru 29, 2008 12:44 am

To, że widziałem kiedyś kilka innych mudów nie znaczy, że widziałem wszystkie (a jest ich taka ilość, że nikt nie widział, a ja to już w ogóle, klapki na oczach ;)), więc nie poddawaj się, serio nie tylko ja bym chciał zobaczyć demokrację w mudzie.

Wrócić oczywiście też możesz, ale pod jednym warunkiem! Tylko mi tu z Valdrabem nie zakładajcie związków zaw... tfu! graczy :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: LAC ;]

Wiadomośćprzez Val » Pn gru 29, 2008 12:52 am

A klany to co:P;)?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: LAC ;]

Wiadomośćprzez Lam » Pn gru 29, 2008 1:11 am

Można wyrzucić gracza z gry nie pytając klanu - nie ma porównania :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: LAC ;]

Wiadomośćprzez Liberus » Pn gru 29, 2008 2:02 am

no klan to kiedys napewno jak będe bardziej doświadczony ;].
Liberus
 
Wiadomości: 7
Dołączył(a): Śr gru 24, 2008 5:59 am

Re: LAC ;]

Wiadomośćprzez Reif » So kwi 11, 2009 12:09 pm

Wyrzućmy Lesia!
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron