Nie, mnie sie to wcale nie podoba (o mordercach)

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Czy chcesz aby calkowicie zakazano morderstw graczy?

tak
7
21%
nie
27
79%
 
Liczba głosów : 34

Wiadomośćprzez Quinnven » Cz lut 13, 2003 8:28 pm

Valdrab co się stało z twoim kolorkiem??
Ona powróci by zasiąść na tronie!!!
Emblemat użytkownika
Quinnven
 
Wiadomości: 8
Dołączył(a): Wt sty 21, 2003 3:48 pm
Lokalizacja: Jest gdzieś lecz niewiadomo gdzie, świat w którym...

Wiadomośćprzez Lam » Pt lut 14, 2003 2:25 am

Skoro podoba Ci się bycie wampirem, nie rozumiem, o co chodzi. Przecież bycie wampirem jest wykroczeniem dużo gorszym niż przechodzenie na czerwonym świetle, a stając się nim godzisz się na mordowanie Cię. Podoba Ci się to? To zamknij się już. Śmiem także przypomnieć, że miałeś nie pisać na tym forum na czerwono. Jeszcze jedna wiadomość na czerwono i masz bana na forum. Dziękuję.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Grzechu » Wt lut 18, 2003 2:25 pm

Valdrab napisał(a):Otóż tu się mylisz. Przechodząc na czerwonym świetle łamiesz ogólnie przyjęte zasady. Bycie wampirem nie jest łamaniem zasad.

Ja wiem, może to nie był dobry przykład ale nie chciało mi się szukać innego. Chodzi o to że przechodzę codziennie na czerwonym świetle, bo tak mi pasuje. Ale jeśli mnie coś pierdyknie, albo dostanę mandat, to nie mam co płakać, bo nie uważałem widocznie. I to samo jest z wampiryzmem. Twój wybór, to nie jest normalna rasa (chyba zauważyłeś że jej nie ma przy zakładaniu postaci?) i rządzi się takimi a nie innymi zasadami. Chcesz nią grać? - przygotuj się na nieograniczone umieranie.
Valdrab napisał(a):Ghrhambra: Jestem wampirem, bo tak mi się podoba. Już widzę: Skoro Ci się podoba, to nie narzekaj. Wiem... Moja strata.

Dokładnie sam sobie odpowiedziałeś w tym momencie na swe żale!
"TAK CI SIĘ PODOBA"
Więc pytanie twoje pierwsze w tym wątku uznaję za bezsensowne i niebyłe.

Twoje dalsze ciągnięcie tego tematu (lecz nie tematu tego wątku ogólnie) będzie oznaczało jedynie głupotę...

P.S. Dwie wiadomości, jako nie związane z wątkiem, usunąłem i przypominam że istnieje Hyde Park.
Grzechu [LAC]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Poprzednia strona

Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość