Wampirzenie nowych graczy

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Wampirzenie nowych graczy

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Wt kwi 15, 2003 11:21 pm

Chciałem powiedzieć, że jak zobaczę, że jakiś Derk, Morfoth albo inny wampir MORDERCA, zaraża sobie dla jaj nowych graczy, którzy ledwo przekroczą 10 poziom, to mu nogi z dupy powyrywam, zamienię w żabę i zamknę w klatce na Placu Targowym.

Dodatkowo zaznaczam, że jeśli ktoś padł ofiarą takich wybryków, to może zwrócić się do bogów, o przywrócenie starej rasy.

Pozdrawiam, Ulryk.
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Silos » Cz kwi 17, 2003 11:01 am

W przerwie między wyrwaniem jednej a drugiej nogi, ja będe nabijał na pal.

Pozdrawiam, Silos
Emblemat użytkownika
Silos
 
Wiadomości: 115
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Wiadomośćprzez Khrell » Cz kwi 17, 2003 11:49 am

No niby ja, ale dla mnie jest juz chyba za pozno.. :P
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Cz kwi 17, 2003 4:20 pm

Hmm nie czyń drugiemu co tobie nie miłe tak? Czy tym się kierowałeś pisząc to? A może jak kubuś bogom tak bogowie kubusiowi? To może zastosuj to do siebie. ;) Widzisz jakie to trudne?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Azatoth » So kwi 19, 2003 12:36 pm

Gerino, to jest trochę wkurwiające, jeśli nagle jakis palant (Morfoth) traci na tobie 1000 ds, zdobywając flagę, tylko po to, abyś ty tracił potem 3000 ds na innych palantach, którzy wykorzystują okazję. Źle się wyraziłem. To bardzo wkurwiające!
Azatoth
Azatoth
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2003 2:32 pm
Lokalizacja: Z Wariatkowa

Wiadomośćprzez Gerino » So kwi 19, 2003 3:41 pm

Jestem wampirem, z własnej woli. Wampiry to takie istoty które atakują, wysysają krew i czasem zarażają wampiryzmem. To tak jakgdybyś chciał od mobka który jest z natury agresywny, by cię nie atakował, albo od kata by nie bił mordercy/złodzieja. To jest właśnie piękno tego świata: skurwiel na skurwielu i skurwielem pogania. Nie zmienisz świata? Zmień siebie. Ktoś cię zwampirzył? Znajdź kogoś do pomocy i wp..... mu. Ewentualnie postaraj sie zaaklimatyzować w nowej roli i odpowiednio dobrać towarzystwo. Teraz to przygasło, lecz pewien czas temu jeżeli byłeś w NWO albo byłeś wampirem, nie mogłeś przejść po ulicy nie walcząc. Musiałeś się opowiedzieć po jednej ze stron. Byłem atakowany zarówno przez "normalne" osoby ze znaczkiem NWO jak i wampiry z takim emblematem. Ja z kolei nie zmarnowałem okazji by pobić słabszego w tym momencie ode mnie Gloina. (i nie tylko :P)
Tak więc nie wymagaj rzeczy niemożliwych...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Wt kwi 22, 2003 8:08 am

Ja również jestem wampirem z własnej woli i teraz [UWAGA!UWAGA!]: Nikogo nie zwampirzyłem! Nigdy! Ciekawe, prawda? To powiedz, Ulryku, czemu na mnie też się uwzięli?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Azatoth, debilu Ty nasz.

Wiadomośćprzez Morfoth » Wt kwi 22, 2003 11:44 am

Jeśli jakiś debil Morfoth traci na Tobie 1000ds, tylko po to, żebyś Ty tracił potem 3000ds przez innych chcących się pobawić na Tobie ludziach, orkach elfach, półelfach, krasnoludach... to na pewno ma w tym swój cel. Jak na pewno dobrze Ci wiadomo odrabianie doświadczenia nie jest miłe. Jednakże, gdy wchodzisz Ty, kretyn który nie wie w co się pakuje i wyzywasz WSZYSTKIE wampiry, no to ktoś musi zareagować. Nie żebym był tam jakiś strasznie honorowy, ale takiemu słabemu lamusowi nie dam sobą pomiatać. Mam nadzieję, że niektórzy zobaczą też drugą stronę medalu zamrożenia Morfotha, który często był na straży tego, aby młodsi gracze nie rozbestwiali się zbyt mocno.
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Azatoth » Pn kwi 28, 2003 3:16 pm

Ach, jakoś dzisiaj powiedziałeś, że jesteś STRAASZNIE honorowy i mi nie wybaczysz, jeśli nie przeproszę. Przeprosiłem, żebyś się już nie wkurwiał, a to co do Ciebie mam niech zostanie u mnie.
Azatoth
Azatoth
 
Wiadomości: 15
Dołączył(a): Wt kwi 01, 2003 2:32 pm
Lokalizacja: Z Wariatkowa


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości