Nie wiem jak stworzyć nową osobę !

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Nie wiem jak stworzyć nową osobę !

Wiadomośćprzez hrecik » Pt lis 14, 2003 3:27 pm

Przez stronę LAC-a staram się dołączyć do gry. Daję na połącz się i wita mnie takie fajne okienko. Nie mogę stworzyć nowego gracza ponieważ : to co wystukuję na klawiaturze nie jest napisane na ekranie, jeśli wpiszę "pomoc" nie wyświetlają się znaki napisanego słowa tylko to co zawiera pomoc [b]
hrecik
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): Pt lis 14, 2003 3:16 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pt lis 14, 2003 4:28 pm

Dobra, nieskładnie to napisałeś, ale zobaczymy co da się zrobić. Klikając na "Połacz się" otwiera Ci się okienko telnetu. Standardowo wyłaczone (w telnecie) jest echo lokalne, czyli widzenie wpisywanego tekstu. Polecam używanie innych terminali, o jednym z nich napisane jest coś w Hyde Parku chyba. Jeżeli jednak chcesz używać telnetu, to albo (win95/98) w opcjach włącz echo lokalne, albo, jeżeli masz inny system, uruchom telnet i wpisz "set localecho", potem "open lac.pl 4000", wtedy możesz już spokojnie założyć postać. Jeżeli coś pochrzaniłem to mnie poprawcie. :)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pt lis 14, 2003 8:12 pm

Mnie echo lokalne doprowadza do kurwicy, za przeproszeniem.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Lam » Pt lis 14, 2003 10:36 pm

Tzeentch napisał(a):Mnie echo lokalne doprowadza do kurwicy, za przeproszeniem.

Echo lokalne w PuTTY jest wyśmienite, działa nawet ^R, to jedyny program pod Windows, który potrafię obsługiwać i uważam za wygodny :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Tzeentch » So lis 15, 2003 4:31 am

Owszem, ostatnio zacząłem używać putty, ale i tak wyłączyłem echo lokalne. Jedynym programem, w którym absolutnie mi to echo nie przeszkadzało był GMUD (bo było poniżej ekranu akcji, niestety GMUD nie obsługuje polskich literek, nad czym ubolewam).
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Arvena » Wt lis 18, 2003 10:09 am

Ja mialam taki sam problem jak ty! Ale bez wyswietlania tekstu, ktory napisales da sie zyc! mnie osobiscie gralo sie wysmienicie! Dopiero potem kiedy mialam 3 poz zaczelo mnie to wkurzac i po dlugich dyskusjach z innymi graczami udalo mi sie wlaczyc to cholerstwo!!!
Emblemat użytkownika
Arvena
 
Wiadomości: 80
Dołączył(a): So lis 08, 2003 10:42 pm


Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron