Zwampirzenie

Ogólne forum o Lacu, otwarte dla wszystkich.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Val » Wt lis 16, 2004 6:22 pm

W takim razie ja odchodzę od WRW i rozpoczynam nabór do NWO. Łowcy Wampirów, łączmy się.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Arastroch. » Wt lis 16, 2004 6:33 pm

Fajnie :), mamy tu konkretnego faceta :).
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt lis 16, 2004 7:41 pm

Takie znęcanie się nad wampirami jest bez sensu. Dlatego uważam, że za takie notoryczne mordowanie powinno się jak najbardziej dostawać "Mordercę".
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez tharanduril » Wt lis 16, 2004 7:48 pm

A co to znaczy "notoryczne"? Codziennie? Co tydzień? PIĘĆ razy dziennie? Za nie-wampira mordercę dostaje się za pierwszym razem, zaś dwukrotne zabicie podchodzi już pod "przeszkadzanie", podobnie jak codzienna krucjata.
"Jak eksploduje bomba, to widać zmiany. Dziura w ziemi, jakieś flaki na drzewie. Słowem, widać zmiany."
tharanduril
 
Wiadomości: 166
Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: zwykle z domu

Wiadomośćprzez Khrell » Wt lis 16, 2004 7:51 pm

ale mozna by tez wprowadzic ograniczenie ze mozna bic wampy o np.15 poziomow slabsze. bo co moze zrobic taki wampir na powiedzmy 20 poziomie?? powsaniw klan lowcow wampow to powiedzy bedzie tam 5 postaci powyrzej 50 poziomu to taki gracz bedzie bezustannie mordowany. Dlatego przydalo by sie jakies ograniczenie a za zlamanie go flaga mordercy

O to chodzi. Jak Ci się nie podoba i za trudno gra wampirem (o to chodzi, zeby bylo trudno) to nim nie graj.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez zydek » Wt lis 16, 2004 8:53 pm

nie to ze za trudno, ale zastanawiam sie czy cieszyl bys sie jakby jakis bohater ciagle cie zabijal i nie ponosil za to zadnej kary .
a co do tego ze wampy maja swoj swiat mroku, no i co z tego skoro wampiry i tak zabijaja slabszych np wczoraj postac na 80 poziomie zatukla 1 ciosem moja na 20 :) nie nazekam bo sie juz do tego przyzwyczailem, ale co maja powiedziec nowi gracze ktorzy zostali zamienieni w wampa wbrew swej woli i nie odzyskali swojej dawnej rasy mimo prozb do bogow ?? apoza tym co za problem ma bohater na 101 poziomie wejsc do swiata mroku i zabijac tam wampiry, o ile sie nie myle to straznicy pilnujacy wejscia sa na 60 poziomie
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Nifir » Wt lis 16, 2004 9:37 pm

Widmo Śmierci bynajmniej nie jest na 60 poziomie, co nie zmnienia faktu, że bohaterowie nie mają takiego czaru jak "aura spokoju", który rozwiązuje problem strażników.
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Patrz, zią!

Wiadomośćprzez Ladzix » Wt lis 16, 2004 9:42 pm

Owsik Noga napisał(a):A co sądzicie o "pokucie"? :???:

Proszę bardzo: jest sobie postać. zabija każdego, kto się nawinie. Wkrótce ma moralność szatańską i staje się wampirem. Zabija wszystkie złe postacie, jakie się nawiną, przy okazji pożywiając się. Uzyskuje moralność anielską i nie jest wampirem.
Ostatecznie może zmienić się w upadłego maga/człowieka/wojownika/sektoida, albo półwampira... i tak wszystko w rękach bogów, czyli (jak zwykle) naszych :lol:
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Khrell » Śr lis 17, 2004 3:52 pm

zydek napisał(a):nie to ze za trudno, ale zastanawiam sie czy cieszyl bys sie jakby jakis bohater ciagle cie zabijal i nie ponosil za to zadnej kary .

A śmieciarz na ulicy się cieszy jak go ktoś zabija, bo akurat ćwiczył sobie np. promień słońca? Dla mnie wampir powinien być jak mobek (był do niedawna, teraz za atak na wampira dostaje się zabójcę). Może i będę narzekał na to, że mnie ktoś non stop zabija (nie wiem czy będę), ale wampirów w rezultacie będzie mniej, na Lacu zrobi się ciekawiej i gra wampirem wreszcie nie będzie taka łatwa. Kiedyś wampirem grały tylko (poza paroma wyjątkami) osoby, które potrafiły się dobrze ukrywać i uciekać, a teraz każdy kto chce może sobie być wampirem i nawet lepiej mu się gra! Pamiętam, jak zaczynałem grać wampirem to gdy byłem w Midgaardzie nerwowo wklepywałem "gdzie", żeby sprawdzić czy przypadkiem ktoś kto mnie może zabić jest w okolicy. I tak ma być. Nie ma litości dla wampirów.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Val » Śr lis 17, 2004 5:56 pm

Święta racja. Poważnie, fajnie mi było kiedyś ciągle się ukrywać przed Noomem. A teraz starzy Łowcy Wampirów już nie tłuką, bo nie chcą dostać flagi. Bezsens.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Mole » Cz lis 18, 2004 10:18 am

Valdrab napisał(a):A teraz starzy Łowcy Wampirów już nie tłuką, bo nie chcą dostać flagi.

Nie to, że nie chcą flagi, ale nie wiem czy pamietasz, ale ilekroć jakiś wampir ginoł z reki Nooma to podnosiły się głosy "biednych zgnebionych" wampirów, iż są nekane i przeszkadza się im w grze. Mało to bluzgów ze strony wampirów Noom się nasluchał:)
Elen sila lumenn omentielvo!!!
Emblemat użytkownika
Mole
 
Wiadomości: 153
Dołączył(a): Cz kwi 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Żyrardów

Wiadomośćprzez Val » Cz lis 18, 2004 2:53 pm

Ja też tak mówiłem, ale w sumie to lubiłem przed Tobą uciekać.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Cz lis 18, 2004 3:48 pm

Teraz jest za późno na jęki, sami chcieliście tych zabójców, to macie :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Khrell » Cz lis 18, 2004 6:52 pm

Widzisz Lamie, bo to tak jest. Nie wiemy czego chcemy. Przynajmniej póki nie spróbujemy wszystkiego. Teraz już widzimy, że klan przeciwko wampirom, bezkarność zabójstw na wampirach, są potrzebne.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Arastroch. » Cz lis 18, 2004 9:04 pm

Lamie, my smiertelnicy nie wiemy, co jest dla nas najleprze, my kołataliśmy do twych drzwi, a nawet sędzia drzwi otworzy, dla świętego spokoju, wiec dlazegóż Ty, o Lamie nie miałbyś otworzyć i wiemy, że masz w tym głębszy plan, chcesz nam dać nauczkę, ale Ty wiesz, Ty znasz! My niewdzięczni jesteśmy tylko cześcią twojego wielkiego planu! Każdy czyn jest jego częścią! Wiesz co dla nas najleprze i ałeś nam to o co prosiliśmy, choć teraz tego żałujemy!

No, nikt wam nie kazał tego czytać :D.
Ostatnio edytowano Cz lis 18, 2004 9:10 pm przez Arastroch., łącznie edytowano 1 raz
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Mole » Pt lis 19, 2004 10:26 am

Valdrab napisał(a):Ja też tak mówiłem, ale w sumie to lubiłem przed Tobą uciekać.

No prosze czego to demon na stare lata dowiaduje się :grin:
Elen sila lumenn omentielvo!!!
Emblemat użytkownika
Mole
 
Wiadomości: 153
Dołączył(a): Cz kwi 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Żyrardów

Wiadomośćprzez Morfoth » Śr lis 24, 2004 8:45 pm

blablabla....
a ja grałem od 1 poziomu wampirem.
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Reif » Śr lis 24, 2004 8:49 pm

mole napisał(a):
Valdrab napisał(a):Ja też tak mówiłem, ale w sumie to lubiłem przed Tobą uciekać.

No prosze czego to demon na stare lata dowiaduje się :grin:


a ja pamietam ze to zazwyczaj nie ja uciekalem ;P

pamietam jak Noom uciekl (miala byc walka do smierci) i sie tlumaczyl, ze nie chcial byc wampirem ...

Ale to stareeeee czasy ;)
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Lac



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron