łowcy trolli????

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

łowcy trolli????

Wiadomośćprzez Februs » Cz mar 31, 2005 9:18 pm

Co to znowu za łowcy trolli??? Chyba jakaś grupa inkwizycyjna! Sprawdziłem jej członków i orzekam, że zbliża się Apokalipsa!
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Re: łowcy trolli????

Wiadomośćprzez Alucard-away » Cz mar 31, 2005 9:19 pm

Februs napisał(a):i orzekam, że zbliża się Apokalipsa!

Nie mów, że będziesz się rozmnażał? :P
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Cz mar 31, 2005 9:37 pm

Czym i z czym? No pomyśl Alucardzie, toż to na pierwszy rzut oka niemożliwe :) Drugi z resztą też.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Re: łowcy trolli????

Wiadomośćprzez Alucard-away » Cz mar 31, 2005 9:56 pm

Hm... Czym to nie wiem... Ale przecież napisał, że sprawdzał jakąś "ją", czy przypadkiem nie ma członka. :)) O tu:
Februs napisał(a):Sprawdziłem jej członków
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Cz mar 31, 2005 10:09 pm

Eee tam, spojrzał z daleka, pewnie przez jakieś ustrojstwo typu luneta, czy ma wszystkie członki: ręce, nogi...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Re: łowcy trolli????

Wiadomośćprzez Alucard-away » Cz mar 31, 2005 10:27 pm

Februs napisał(a):Chyba jakaś grupa inkwizycyjna!

Hm... chyba wiem o co chodzi. :) Tu pisze:
Słownik PWN napisał(a):inkwizytor m IV, DB. -a, Ms. ~orze; lm M. ~orzy (-owie), DB. -ów
«członek sądu inkwizycji»
Wychodzi na to, że szukał on takich członków. :)
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Tienne » Cz mar 31, 2005 10:44 pm

czyli z rozmnożenia nici, bo jak byście chcieli rozmnożenia poprzez dwóch członków dokonać? ;p
Emblemat użytkownika
Tienne
 
Wiadomości: 40
Dołączył(a): Cz lut 03, 2005 7:20 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Wiecie kto » Pt kwi 01, 2005 1:36 pm

Aleście wy głupi.
Przecież łowcy trolli to grupa, więc Februs słusznie napisał "jej".
Wiecie kto
 

Wiadomośćprzez Lam » Pt kwi 01, 2005 1:51 pm

Aby ułatwić nam wszystkim posługiwanie się forum, proponuję zabronić pisania w HP osobom bez rejestracji. Wolność słowa nie ma niczego wspólnego z anonimowością (przez niektórych nadużywaną). Ktoś zgłasza sprzeciw?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Kethrax » Pt kwi 01, 2005 1:53 pm

Ja.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Lam » Pt kwi 01, 2005 2:03 pm

Argumenty.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pt kwi 01, 2005 3:52 pm

y=5
Wyłaź z babilonu, wyłaź!
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Val » Pt kwi 01, 2005 4:33 pm

Doskonały pomysł. Zrób to, proooszę.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt kwi 01, 2005 9:14 pm

Ma jednak taki plus stan obecny, że mogę sobie np. wtrącić bardzo zgryźliwy komentarz do czegoś i nikt (lub prawie nikt) nie będzie mógł powiedzieć "Co się czepiasz, Powsinogo?" :???:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Val » Pt kwi 01, 2005 9:16 pm

Jeśli chcesz coś wtrącać, to nie rób tego jako tchórz, któremu niby nie_chce_się_zalogować, a weź odpowiedzialność za to, co chcesz "wtrącić". Przecież wszyscy wiemy, że na forum jest funkcja automatycznego logowania.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt kwi 01, 2005 9:18 pm

No dobra, już mnie przekonałeś... choć... :???: eee... nieważne...
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Kethrax » Wt kwi 05, 2005 12:14 pm

Lam napisał(a):Argumenty.


Proszę:

1) Piszę często niezalogowany, bo mi się wiesza kafejkowy komp. Inni pewnie nie mają takich problemów, ale jak się używa maszyny z win 95 to wirusy są nawet na klawiaturze :)

2) Po co się logować z "przymusu"? Czasem lepiej napisać coś anonimowo, daje to też możliwość wypowiadania się tym, którzy nie grają/nie mają postaci

3) Możesz wyrażać swoje poglądy bez obaw, że potem ktoś będzie się o to pluł na Lacu.

4) Nie zauważyłem jak dotychczas rzeczonego "nadużywania".
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Wt kwi 05, 2005 1:18 pm

4. A Thail? Wybacz, Thail, ale to co Ty odwalasz, to jest lekka przesada. Jeśli masz ochotę wpisywać się tu wszystkimi swoimi Aronami, Abadonami i Baalami, to załóż osobne konto dla każdego.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Kethrax » Wt kwi 05, 2005 1:28 pm

Oj pierdolić Thaila. Myślę, że jego obecność nikomu nie przeszkadza. Idea jest taka, że jak nie chcesz, to nie musisz czytać HP. Wszystkie istotne wiadomości są zamieszczone w innych działach. Tu jest pole do popisu dla Trolli wszelkiej maści, a strażnicy (z tego co wiem Reif i Ghrhambra) czuwają, by było to trollowanie na poziomie, a nie "spierdalaj! Sam spierdalaj! Nie ty spierdalaj!" itp. itd. Przynajmniej ja tak to rozumiem. :)
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Wt kwi 05, 2005 1:33 pm

Strażnicy, jeśli się nie mylę, a jeśli, to mnie popraw ktoś, nie ruszają HP. A oprócz Ghrhambry i Reifa, są to jeszcze Lam, Grzechu i ja.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Wt kwi 05, 2005 2:15 pm

Piszę często niezalogowany, bo mi się wiesza kafejkowy komp.

Jak jest kafejkowy, poproś o zmianę komputera, bo ten nie działa. W "moich" kafejkach nic takiego się nie dzieje. Argument odrzucam całkowicie, bo nie ma ani okruszka sensu. Komputery nie są po to, żeby się wieszać. Zresztą, jeśli się boisz wieszania i logowania klawiatury, przynoś swoją płytkę z Knoppiksem lub czymś tego rodzaju.
daje to też możliwość wypowiadania się tym, którzy nie grają/nie mają postaci

Całkowicie się zgadzam, ale założenie konta na forum nie jest aż takim wysiłkiem, zresztą aktualnie bez logowania można pisać jedynie w HP, gdzie nawet nie ma sensu oczekiwać poważnych odpowiedzi na tematy związane z Lacem. Gdyby każdy wpisywał imię swojej postaci w pole "autor" (nie wiem, czy dokładnie tak się ono nazywa, nie chce mi się sprawdzać), nie byłoby w ogóle problemu, który poruszyłem ani mojej propozycji, która z niego wynikła.
Możesz wyrażać swoje poglądy bez obaw, że potem ktoś będzie się o to pluł na Lacu.

A niby czemu ma tak być? Jeśli za chwilę jakiś gość napisze, że Twoja stara to kurwa, nadal będziesz bronił jego anonimowości? A jeśli napiszę to ja, nadal będziesz mnie szanował (Ty akurat mnie niezbyt szanujesz, ale na razie mną chyba nie gardzisz), bo nie będziesz wiedział, że to ja? Będę zasługiwał na pogardę całego muda, ale za chwilę napiszę, że ten, kto to napisał, jest głupim pomponem i wszyscy będą mnie kochali. Tego bronisz?

To nie są cytaty, ale na podobnej zasadzie działa tu kilka osób.
Nie zauważyłem jak dotychczas rzeczonego "nadużywania".

A wiesz kto to jest "Wiecie kto" wyżej? Nie wiem, czy się da znaleźć wszystkie wiadomości "gości", ale poza kilkoma, gdzie autor wpisywał swoje imię (głównie Aron/Wagnard, który mógłby po prostu założyć konto), jest to zwykłe trollowanie. Ty też podpisywałeś się pod swoimi wiadomościami "gościa" i to jest w porządku, ale mogłeś się po prostu zalogować. Praktyka wskazuje, że konieczność logowania nie powstrzymuje przed pisaniem głupich wiadomości bez treści, więc tym bardziej nie powstrzyma nikogo przed pisaniem mądrych wiadomości wnoszących wiele do tematu.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gość » Wt kwi 05, 2005 3:29 pm

Zgoda, przekonałeś mnie. Nie piszę więcej, bo zaraz znowu będzie zjeb i mi po raz 3 post przepadnie (pierwotnie miał stronę, za drugim razem pół, a teraz 3 linijki!) Pozdrawiam wszystkich, którzy używają kafejek wydziałowych! :>

Kethrax
Gość
 

Wiadomośćprzez Lam » Wt kwi 05, 2005 5:09 pm

Anonymous napisał(a):Nie piszę więcej, bo zaraz znowu będzie zjeb i mi po raz 3 post przepadnie (pierwotnie miał stronę, za drugim razem pół, a teraz 3 linijki!)

Najpierw nie jadłeś przez czas pisania jednej strony, potem połowy, a teraz wytrzymałeś bez jedzenia tylko 3 linijki? Nawet ja daję radę więcej :)

Ale musisz przyznać, że to nie konieczność zalogowania się przeszkodziła Ci dwukrotnie w napisaniu wiadomości, czyli sam obaliłeś własny argument nr 1 :)

PS. Łowców trolli bardzo prosiłbym o pomoc w zaprowadzeniu porządku na forum nowicjuszy, które właśnie otwieram.
PPS. Do łowców trolli dołącza Wildeath, mam nadzieję, że też pomoże :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron