spoko gierka, ale...

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Wiadomośćprzez Thail » Wt maja 31, 2005 7:58 pm

muzgus, widzisz, wiedza ze studiów, to nie tylko jeden zakres materiału :roll:
Mam kilka różnych przedmiotów dotyczących kilkunastu różnorodnych zagadnień i nauk. Pewnie twój mały móżdżek nawet o tym nie pomyślał, ale tak to jest jak się zdaje z klasy do klasy za kasę rodziców;P;P;P (Ktoś z Laca kazał dodać do tej wypowiedzi, "...że za kasę, to cię rodzice kupili od mongołów" <- To poważnie nie moje zdanie, ale fajne:-))
Hmm w sumie, co to było gerino:P?
Kurs z zakresu komunikacji interpersonalnej, czy może coś innego?
muzgus, a gdzie ja stosuję "........."? Ciebie, to totalnie bogowie opuścili.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Xnyl » Wt maja 31, 2005 7:59 pm

Tym kims bylem ja :) zeby nie bylo nieporozumien :)
polecam sie na przyszlosc :)
Xnyl
 

Wiadomośćprzez muzgus » Wt maja 31, 2005 8:01 pm

Ja chodzę do liceum publicznego, niepłatnego, więc nie wiem o co Ci chodzi. Radzę sobie samemu w szkole, chociaż chodzę do dobrego (w sumie to najlepszego w Warszawie) liceum. I radzę sobie mniej więcej z każdego przedmiotu, a nie ośmieszam się mówiąc coś, a potem dodając że nic nie umiem. Tyle.

Nie wiem gdzie stosujesz "........", to było po to, żeby uprzedzić głupie gadki. Ale za to używasz "!!!!!!", co jest ewidentnie błędem.
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Februs » Wt maja 31, 2005 8:23 pm

"!!!!!!" nie jest błędem. Dozwolona jest chyba dowolna ilość wykrzykników, a na forum i tak o takie szczegóły nie zwraca się uwagi.
"........" przedstawia emocje, niewiedzę, co powiedzieć w danej sytuacji z różnych powodów, przeważnie bezsensu wypowiedzi.

PS. Nigdy nikt nie będzie tutaj pisał na temat :evil:
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez muzgus » Wt maja 31, 2005 8:24 pm

Przeczytaj, co mówią na stronie PWN-u i milcz.
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Gość » Wt maja 31, 2005 8:59 pm

"Znak wykrzyknienia (wykrzyknik)

Znak wykrzyknienia wskazuje przede wszystkim na silne zabarwienie uczuciowe wypowiedzi. W zakresie użycia wykrzyknika piszący ma dużą swobodę. Jednak nie
należy nadużywać tego znaku interpunkcyjnego. Zbyt duża liczba wykrzykników w tekście oznacza zwykle nadmierną egzaltację i jest po prostu rażąca."
----------------------------------------

"Ozdobniki treści. Nie nadużywaj wykrzykników. Stosujemy je z umiarem, gdyż inaczej tekst staje się 'emocjonalny' i rażący."

--------------------------------------
Gość
 

Wiadomośćprzez Gerino » Wt maja 31, 2005 9:05 pm

Dobra, to sobie trochę popiszę. Co mi szkodzi :)
Jak to mam w zwyczaju będę cytował po kawałku.

Chciałem, żebys z siebie zrobił wraz z kilkoma innymi osobami z tego forum debila, co mi się z resztą całkowicie udało. Podobno nei dajesz sobą manipulować;P, a jesteś frajer jak inni.
Widzisz, na upartego, to można było olać, to co pisałem i się nie odzywać, tak jak to zrobił Skif, ale ty i kilku innych palantów, którzy myślą, że pozjadali wszystkie rozumy piszą dalej i dalej błaźniąc się coraz bardziej...

Wiesz, to mi trochę przypomina wykręty, popularne na różnych "onetowych" forach. Ktoś piszę bzdurę, i potem twierdzi, że taki był zamiar, że "coś sprawdza, prowadzi badania i tak dalej". Rzecz jasna są tacy, co po prostu lubią prowokować i piszą bzdury, ale mi chodzi o inną sytuację :).

Oczywiście, mogłem cię zignorować, mogłem w ogóle nie wdawać się w tę kłótnię, ale dlaczego miałbym tego nie robić? Ja naprawdę lubię takie "kłótnie", chociaż może niekoniecznie w stylu "ty chuju! ty eee.... dwachuju!". To też pewnego rodzaju rozrywka, niezbyt ambitna, coś jak gra w karty: można grać w wojnę (wspomniane bluzganie), w tysiąca (takie kłótnie) jak i w brydża (dyskusja na wysokim poziomie, gdzie obie strony kulturalnie argumentują swoje racje). My gramy sobie w tysiąca, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by pograć w brydża. Wszystko zależy, czy znajdą się zawodnicy.

Jak sięgam pamięcią, w tej partii (a co, jak karty to karty :) ) pisałem do ciebie jedynie o ortografii - ot tak, by się przyczepić. (Przeglądam temat...) Ach, jeszcze ten fragment o siedzeniu poza postacią. Nic wielkiego.

Do tego próbujesz dziecino głupich sztuczek na mnie;P
Nie wiem, czy robisz to specjalnie, czy nie, ale wbij to sobie do łebka, że ja studiuję pewien specjalny kierunek, który pokazuje jak działają pewne schematy ludzkich zachowań i metody jakie stosują w manipulacji innych. Najczęściej ludzie sobie nawet nie zdają sprawy, że używają jakiejś tam metody, ale ty chyba robisz to najczęściej ze wszystkich, więc mam wrażenie, że albo doskonale wiesz co robisz, albo korzystasz z dziedziny naukowej, któa w jakiś sposób nawiązuje do manipulacji.


No chwal się dalej, że studiujesz, co to było... resocjalizację? No ale wracając do tematu: nie raz i nie dwa zdarzyło mi się używać, cytując ciebie, "sztuczek", ale w tej dyskusji to chyba nie miało miejsca.

Co do dziedziny naukowej - zazwyczaj manipuluję liczbami, z różnym efektem co prawda. Ale ty już mnie zacytowałeś, więc chyba nie mam co ukrywać: skoro to takie proste... :> A czy wiem co robię? Ja zawsze wiem co robię.

Co do twojego głównego celu tej pogadanki, to gerino, pało mała - Specjalnie uczepiłeś się jednego błędu, aby pokazać, że nie miałem racji odciagając główny wątek od tego co napisałem: Dla przypomnienia: Kthanid nie umie stosować rodzaju męskiego w zdaniach, pisząc do faceta używa rodzaju żeńskiego.


No proszę, zostańmy chociaż na poziomie tysiąca. Ależ oczywiście, że chciałem pokazać, że nie masz racji. Zawsze - a przynajmniej tak sądzę - będę próbował ci udowodnić, że nie masz racji, bo nie dość, że to przyjemne, to jeszcze pasuje do ideologii. A powyższe zdanie też nie jest idealne. Zamiast przecinka po "zdaniach" dałbym raczej średnik, albo zostawił przecinek i po nim dał słówko "gdyż" - bądź jego synonim pasujący stylistycznie.

Po pierwsze, ja nie jestem naiwny w takich sprawach, znam pewne prawidłowości i dobrze wiem dlaczego piszę teraz na tym forum, więc nawet nie myśl, żeby na mnei stosowac jakies głupie sztuczki;P - Dla zabawy, dla przyjemności i, żeby się pośmiać.


A po co ja gram w Laca? Po co zaglądam na to forum? Przecież nie dla pieniędzy. To wszystko jest zabawą, chociaż czasem przybiera dziwne formy. A sztuczki... No chyba nie sądzisz, że rzucę broń na ziemię i zacznę pisać tak, by każdy wiedział, jakie dokładnie były moje zamierzenia.

Ty niestety próbujesz udowodnić wszystkim jaki to mądry jesteś(pokazując totalne szczeniarstwo i brak dojrzałości), po prostu gnojąc innych (Co resztą robiłeś dużo wcześniej, ale wtedy nie stosowałeś jeszcze pewnych prawideł;P).


Nie muszę wszystkim udowadniać, jaki jestem mądry, gdyż "wszyscy" mnie nie interesują. W moim zakresie zainteresowań są tylko poszczególne jednostki, ewentualnie grupy. Poza tym wcale się za takiego mądrego nie uważam - tyle jeszcze nie wiem...

A wcześniej... Jak czytam siebie z przed roku, to mi się źle robi. No patrz, na przykład dowcip mi się wyostrzył przez ten czas :)


Jeśli jednak, to co tu napisałem, to prawda i ty świadomie wykorzystujesz wiedzę zdobytą na jakimś kursie, czy gdzieś tam o tym czytałeś, to powiem ci jedno:
Skurwiel z ciebie jakich mało, a do tego jesteś totalnie pusty i niedojrzały!


Kurde, co to, chwila szczerości? Nie ma. Świadomie wykorzystuję swą wiedzę, to oczywiście prawda. Inaczej to byłoby nieefektywne, a co gorsza nieefektowne! Czytałem... ostatnio nie mam czasu czytać, ale jak masz jakieś ciekawe pozycje na ten temat to podrzuć tytuły... Odsłoń karty :>

Skurwiel... Nie podoba mi się geneza tego słowa, użyj innego określenia a może się z tobą zgodzę.
Pusty - nie, to raczej mnie kiepsko opisuje.
Niedojrzały - nie sądzę. Czuję się wręcz odwrotnie - taki stary i zezgredziały :(

Niestety, pewnie połowa osób, która czyta to forum nie zrozumie co tutaj napisałem, druga wyśmieje to, a trzecia jeszcze pójdzie sobie pogrzebać w tyłku...;P Ale mi to leży;P bo jutro ma kolosoa na który nic nie umiem;P i jakby to rzec:
Tym, którzy są ze mna pokłony, a Ci co przeciwko: CHWDP


A rozwiń mi to twoje CHWDP, bo nie widzę w tym żadnego sensu.

Hmm w sumie, co to było gerino:P?
Kurs z zakresu komunikacji interpersonalnej, czy może coś innego?


Fnord. "Im więcej wiem w porównaniu do innych, tym większa jest moja nad nimi przewaga" - Ja :>
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt maja 31, 2005 9:41 pm

Hmmmm czytając Twjoe wypowiedzi muszę przyznać, że przez chwilę wzbudziłeś u mnie sympatię i szacunek, bo byłeś szczery. Co do tego, że wiesz co robisz, to niestety nie jest do końca prawda. Nie zawsze jesteśmy w stanie uniknąć wykorzystania podświadomej wiedzy, czy umiejętności w określonych sytuacjach (np. nasze mechanizmy obronne, czy zwykła manipulacja w rodzinie). Czasami możesz nawet o tym nie wiedzieć i nie zdawać sobie z tego sprawy, lecz prawda jest czasami... dziwna.
Acha, Gerino, wiedza z zakresu asertywności i komunikacji interpersonalnej nie służy do manipulowania innymi tylko po to, żeby samemu nie dać się zmanipulować.
Cholera, zawsze powtarzałem (to teraz może Ciebie nie dotyczyc), że takie kursy nie powinny być przeznaczone dla wszystkich...
A co do fajnych książek, to mam jedną, która naprawdę wywrła na mnie pozytywne/wielkie wrażenie:
http://www.gandalf.com.pl/b/jak-zdobyc- ... bie-ludzi/
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Śr cze 01, 2005 8:59 am

Też taką napiszę. I całe dwa rozdziały napiszę o "internetowych przyjaciołach" i "pijackich przyjaciołach". Zapiszę tam wszelkie mądrości Thaila;).
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Śr cze 01, 2005 9:50 am

Kthanid nie przeszłyby, bo moje mądrości są czysto abstrakcyjne i wyidalizowane :lol: Widzisz, każdy człowiek żyje w społeczeństwie, które mu narzuca pewne role i wzorce. Jeśli ich nie wypełniasz, nie uważasz, to wtedy jesteś alienowany i uważany za debilka itp.
Sęk w tym, że większość tych wzorów i ról, które nam przypadają w udziale zostały stworzone na potrzeby ludzi rządzących, aby łatwiej im się żyło itp.
Można się oczywiście sprzeciwić tym wzorom/rolom, ale nie w sposób destruktywny, lecz bardziej pozytywny.
A książka jest naprawdę ZAJEBISTA! Polecam ją każdemu, chociaż moja rodzicielka stwierdziła wraz z Zeriksem, że jej treść i przesłanie nie ma szans na spełnienie w naszym środowisku/realiach. Ja zaś twierdzę, że owszem mogą, ale lekko zmienione bez zatracania głównych postanowień.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Varena » Śr cze 01, 2005 5:40 pm

Ernest, Norbert zamknijcie się w końcu. Wasze pierdolenie zajmuje mi za dużo cennego czasu - całe 10 sekund na zrezygnowanie z tematu. Pogdakajcie sobie na pw, koguciki [i nie, to nie było złośliwe].
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez muzgus » Śr cze 01, 2005 6:33 pm

Nie chcesz, to nie wchodź do Hyde Parku. Mnie to bawi.
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Val » Śr cze 01, 2005 6:47 pm

Nie wiem, czy zauważyłaś, ale nasze dwie ostatnie wiadomości nie były w żaden sposób najazdem.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr cze 01, 2005 8:25 pm

Ciekawe, czemu im głupszy temat, tym więcej w nim wypowiedzi Thaila. No nawet nie o ilośc tu chodzi, ale o ich DŁUGOŚĆ. No dobra, wiem, że nie jestem cierpliwy. Ale jak widzę ile tego jest to..
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Śr cze 01, 2005 10:11 pm

żeby dosłowniej wytłumaczyć to o co mi chodzi. Większośc kłótni i nieporozumień wynika zazwyczaj z niezrozumienia treście itp. a tak poza tym mnie to bawi.:P
Jeśli chcecie mieć temat bez wypowiedzi Thaila, to wystarczy powiedzieć jak to zrobił Ulryk na błędomacie. Jestem rozumnym człowiekiem i jak nie udziele się w jakimś temacie, to mi korona z głowy nie spadnie:)
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 38 gości

cron