spoko gierka, ale...

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

spoko gierka, ale...

Wiadomośćprzez Cyber » Pn maja 30, 2005 2:52 pm

wasza gra jest calkiem wpozonsiu, ale musicie wypierdolic 4 hujow ktorzy psuja gre innym.

mianowice chodzi o artanisa, bo atakuje mnie bez powodu, powsinoge (bo ma sczitowana postac) gerina, bo mnie wkurwia jego styl i waldraba, ktory pisze po prostu po hamsku i ciagle przeklina

jesli wywalicie tych idiotow, tobede wdzieczny
a przyokazji hcialem pozdrowic mojego przyjaciela
Cyber
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): Pn maja 30, 2005 2:42 pm

Wiadomośćprzez Reif » Pn maja 30, 2005 3:12 pm

:bow:
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn maja 30, 2005 3:42 pm

wasza gra jest calkiem wpozonsiu, ale musicie wypierdolic 4 hujow ktorzy psuja gre innym.

mianowice chodzi o artanisa, bo atakuje mnie bez powodu, powsinoge (bo ma sczitowana postac) gerina, bo mnie wkurwia jego styl i waldraba, ktory pisze po prostu po hamsku i ciagle przeklina

jesli wywalicie tych idiotow, tobede wdzieczny
a przyokazji hcialem pozdrowic mojego przyjaciela

Obrazek
Biedne dziecko... :grin:

PS. Pewnie i tak się po raz drugi nie odezwie. I dobrze. :grin:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez zydek » Pn maja 30, 2005 4:04 pm

powsinogo nie oszukuj, wszyscy wiemy, ze nie dosc ze jestes niesmiertelny masz ulepszony sprzet nie mozna Cie atakowac, to w dodatku masz grafike na Lacu :P

500 post :d
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn maja 30, 2005 4:07 pm

500 post :d

:applause:

PS. Hehehehe, nie mów gościowi, bo uwierzy i wpadnie w kompleksy i przestanie grać w Laca :wink:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Februs » Pn maja 30, 2005 4:43 pm

Hehehe, gościu nieźle podpadł.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez zydek » Pn maja 30, 2005 5:09 pm

no nie wiem czy podpadl, bo raczej niz zlego nie zrobil
wedlug mnie zrobil tylko z siebie posmiewisko ;)
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Arthanis » Pn maja 30, 2005 5:16 pm

No proszę, jak widzę, także na Lacu mamy "frustrat zone"... :grin: :grin: :grin:

Oczywiście wszyscy wiedzą, że <i>"artanis"</i> jest najbardziej krwiożerczą postacią na świecie i tylko czycha na każdego zabłąkanego Cybera... :twisted: a i jeszcze jakby mało tego było, to <i>"czituje"</i> tak, że nia ma żadnej flagi...

Wyjaśnię tylko, że koleś miał niesamowicie "wypasioną" zabawę w zabijanie słabszych graczy. Oczywiście podjara murowana, jednak znalazł się dziadu, co mu popsuł rozrywkę... :wink: ech nie ma lekko, chleb po osiem...

Przy okazji widać, że koleś w wyniku jednej z padaczek zjadł z klawiatury przyciski alt i shift...

Po za tym gościowi przeszkadzają sposoby wyrażania się innych, ale sam klnie jak szewc (od razu pochodzenie biedaka wychodzi jak szydło z worka)

Cyber napisał(a):a przyokazji hcialem pozdrowic mojego przyjaciela

Doprawdy biedny przyjaciel... (dobrze, że nie podał imienia... a skąd ty wziąłeś przyjaciela? :eek:)
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pn maja 30, 2005 5:48 pm

gerina, bo mnie wkurwia jego styl

Jea, mam stajla :grin: :grin: :grin:

Przy okazji, zią, która to twoja postać? Bo cię nie kojarzę.

Pzdr 600

Do różnych Ski... Th... khem, róznych ludzi: nie cytujcie tej wiadomości, by udowodnić mi a) nieuctwo b) dresiarstwo c) Fnord, bo was zabiję śmiechem :}
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Varena » Pn maja 30, 2005 7:51 pm

ożesz .... :lol:
Facet, nie za wiele wymagasz? Wolimy naszych znanych i lubianych Chujów niż jakiegoś nowego.
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez muzgus » Pn maja 30, 2005 8:30 pm

Pozdro 600 Gerino! :D
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn maja 30, 2005 8:56 pm

wasza gra jest calkiem wpozonsiu, ale musicie wypierdolic 4 hujow ktorzy psuja gre innym.

mianowice chodzi o artanisa, bo atakuje mnie bez powodu, powsinoge (bo ma sczitowana postac) gerina, bo mnie wkurwia jego styl i waldraba, ktory pisze po prostu po hamsku i ciagle przeklina

jesli wywalicie tych idiotow, tobede wdzieczny
a przyokazji hcialem pozdrowic mojego przyjaciela

powsinogo nie oszukuj, wszyscy wiemy, ze nie dosc ze jestes niesmiertelny masz ulepszony sprzet nie mozna Cie atakowac, to w dodatku masz grafike na Lacu :P

500 post :d

Hmmmm... podobny styl pisania, bo pozbawiony niemal doszczętnie jakiejkolwiek interpunkcji. Ale to nie ty, prawda Zydku?
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Val » Pn maja 30, 2005 10:19 pm

Valdraba już nie ma, ciesz się.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Pn maja 30, 2005 10:37 pm

WooW to było urocze, ale chyba czas na kilka małych sprostowań :cool: aby podkurzyć towarzystwo:

1)
...mianowice chodzi o artanisa, bo atakuje mnie bez powodu,...

Jeśli Cię zaatkuje bez powodu dostanie flagę zabójcy, a wtedy jego los jest raczej przesądzony i w drugą stronę. Ta flaga nie jest dla mięczaków, którzy nie potrafią jej utrzymać.

2)
...powsinoge (bo ma sczitowana postac)...

Poza głównymi twórcami tej gry nie ma "czitowanych" postaci, no chyba, że taki gracz zasłużył sobie jakoś pracując na rzecz Laca lub popijając z bogami nalewki na spotkaniach.

3)
...gerina, bo mnie wkurwia jego styl...

Ta mała tchórzliwa gnida ma jakis styl, a to coś nowego... Zawsze miło się dowiedzieć czegoś nowego.

4)
...waldraba, ktory pisze po prostu po hamsku i ciagle przeklina ...

Kthanid już taki jest, czyli prosty jak budowa cepa co niestety odbija się na jego kulturze osobistej, której raczej nie posiada.

5) Czemu o mnie nikt nie wspomniał? :cry: Przecież jestem mordercą i zabójcą niewinnych wampirów! :mad:

Facet, nie za wiele wymagasz? Wolimy naszych znanych i lubianych Chujów niż jakiegoś nowego.

Łoł ten tekst mnie rozwalił, ale według mnie "chuje", to "chuje", lecz z jednymi się piło gorzałę (zna sie ich dobrze), a inni, to tylko kilka literek na czarnym tle.
Gerino wracając do ciebie, to napis tym małym druczkiem miał mnie wzruszyć, czy rozśmieszyć? :cool:
Yoł ziomale!
Ps. Cyber, nikt nie wyrzuci czterech ludzi, bo masz taki kaprys...
Zresztą wszelkie zarzuty, które do nich skierowałeś częściowo można odnieść do Ciebie, tak jak poziom Twoich wypowiedzi (przeklinania Faldraba->Kthanida), styl gerino, to siedzenie jak mysz pod miotłą na PP i modlitwa do bóstw, żeby go wrogowie nie dopadli jak tylko się wcieli. NIe chcesz go słuchać:
a) Zacznij grać.
b) ignoruj gerino.
I tak dalej.
Ależ ja jestem wkurwiający!!!! :alkoholik: :twisted:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » Pn maja 30, 2005 10:45 pm

ten temat pewnie bedzie mial zaraz 10 stron, na 10 stronie Thail bedzie twierdzil ze on nie zaczynal :green:
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Pn maja 30, 2005 10:45 pm

Nie jesteś wkurwiająca, chciałabyś być, a jesteś żałosna.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Pn maja 30, 2005 10:52 pm

Nie jesteś wkurwiająca, chciałabyś być, a jesteś żałosna.

Biedny Kthanid :cry: nie uczył się w szkole polskiego i teraz nie odróżnia rodzaju męskiego i żeńskiego,a na dodatek nie umie go stosować w pisowni.
Przykreeeee...
A teraz odezwa dla tych dziesięciolatków co niby czytają to forum:
Uczcie się języka polskiego, bo będziecie takimi analfabetami jak Kthanid(Valdrab)!!!!
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Pn maja 30, 2005 10:55 pm

Ta mała tchórzliwa gnida ma jakis styl, a to coś nowego... Zawsze miło się dowiedzieć czegoś nowego.

Och, ty musisz się jeszcze tak wiele dowiedzieć...
tyl gerino, to siedzenie jak mysz pod miotłą na PP

Ale wy nudni jesteście... może zrobię postać i ją zostawię gdzieś w świecie, żebyście mogli ją w kółko bić - jakgdyby to miało jakiś sens. Jesteś głupcem, tak samo jak twój klon Eth.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn maja 30, 2005 11:12 pm

Thail napisał(a):Biedny Kthanid :cry: nie uczył się w szkole polskiego i teraz nie odróżnia rodzaju męskiego i żeńskiego,a na dodatek nie umie go stosować w pisowni.
Jak już przy tym jesteśmy - brak przerwy przed "a", a podwójna po.
Thail napisał(a):Przykreeeee...
Pięć literek "e", zamiast jednej.
Thail napisał(a):Uczcie się języka polskiego, bo będziecie takimi analfabetami jak Kthanid(Valdrab)!!!!
I brak przerwy przed nawiasem. Kto tu jest analfabetą, żałosna, bezmózga cipko?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gerino » Pn maja 30, 2005 11:29 pm

Biedny Kthanid nie uczył się w szkole polskiego i teraz nie odróżnia rodzaju męskiego i żeńskiego,a na dodatek nie umie go stosować w pisowni.


Jeżeli już, to "nie umie ich stosować" - zaimek "go" oznacza "rodzai męskich i żeńskich". Wcześniej więc powinieneś także użyć formy "rodzai" a nie "rodzaju", albo zamienić "i" pomiedzy"męskiego" a "żeńskiego" na słówko "od".

Polecam się na przyszłość.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn maja 30, 2005 11:48 pm

Jak już przy tym jesteśmy - brak przerwy przed "a", a podwójna po.


A co mnie obchodzą jakieś spacje? Na kartce jak piszesz wypracowanie też stawiasz odstępy, a może jakoś specjalnie zaznaczasz, że tam właśnie jest spacja?

Pięć literek "e", zamiast jednej.

Efekt jak najbardziej zamierzony.

I brak przerwy przed nawiasem.

Tak jak wcześniej.

Kto tu jest analfabetą, żałosna, bezmózga cipko?

Zwracaj się tak do swoich rodziców, pewnie się ucieszą, że maja tak dobrze wychowane dziecko :applause:

Gerino napisałeś niezłe brednie, ale możesz mi utworzyć formę żeńską od słowa rodzaj? Jak go utworzysz, to wtedy masz rację, a jak nie, to znaczy, że jesteś tak samo mądry jak Kthaild <spacja> (Valdrab) <- Specjalnie dla dzeci, które wszystko piszą na komputerze;P

Cytat:
Biedny Kthanid nie uczył się w szkole polskiego i teraz nie odróżnia rodzaju męskiego i żeńskiego,a na dodatek nie umie go stosować w pisowni.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Pn maja 30, 2005 11:53 pm

Ich - tych rodzajów.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Pn maja 30, 2005 11:56 pm

Dobra, to napiszcie sobie zdania w poprawionej przez Was wersji, ciekawe jak to będzie wyglądać :lol: ??
LUDZIE! Zaczynamy rozmawiać na jakis NORMALNY TEMAT! Niesamowite...
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Pn maja 30, 2005 11:57 pm

Niesamowite jest to, że jeszcze nie odbiegłeś, tupiąc wściekle nóżkami.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Reif » Pn maja 30, 2005 11:57 pm

temat moze i normalny, gorzej z wykonaniem ;)
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Eth » Wt maja 31, 2005 12:18 am

Gerino napisał(a):
Do różnych Ski... Th... khem, róznych ludzi: nie cytujcie tej wiadomości, by udowodnić mi a) nieuctwo b) dresiarstwo c) Fnord, bo was zabiję śmiechem :}


Ja nie mam zamiaru udowadniac ze slonce jest gorace.
Jak inni to nie wiem.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez muzgus » Wt maja 31, 2005 6:25 am

Thail napisał(a):Uczcie się języka polskiego, bo będziecie takimi analfabetami jak Kthanid(Valdrab)!!!!


Użycie czterech wykrzykników jest błędem interpunkcyjnym.

Was wersji, ciekawe jak to będzie wyglądać głośny ??


Dwóch znaków zapytania też. Za dużo gadu gadu?
Ale jak ładnie się ikonki ruszają, prawda? :lol:
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » Wt maja 31, 2005 7:06 am

Niesamowite jest to, że jeszcze nie odbiegłeś, tupiąc wściekle nóżkami.

Kthanid, a kiedy ja odbiegłem, tupiąc wściekle nóżkami? :grin:
Ja mam świetną zabawę na tym forum i tyle. Nie chodzi mi o to, żeby coś komuś udowodnić, bo w większości przypadków, to na tym forum przebywają przypadki beznadziejne. Dlatego wolę jak inni zrobić trochę śmietniku, pośmiać się i pokłócić. To znacznie zdrowsze podejście niż miałem niegdyś.

temat moze i normalny, gorzej z wykonaniem ;)

Bo Ci co w nim piszą są w pewnym stopniu nienormalni.

Użycie czterech wykrzykników jest błędem interpunkcyjnym.
Dwóch znaków zapytania też

Czy ja wiem, to chyba bardziej zależy od upodobania autora i danego kraju. Czytałem kilka książek fantasy, gdzie autor właśnie w ten sposób zaznaczał jakieś hiperboliczne wydarzenie. Nie wiem, może, to Oni się mylili (Ci, którzy napisali kilkadziesiąt książek), a ty masz rację...

Skif mianowano Ciebie moim klonem? :cool: Jak fajnie! Ciesz się, że nie miałeś za pierwowzór gerino lub innego... :wink:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez zydek » Wt maja 31, 2005 7:34 am

Hmmmm... podobny styl pisania, bo pozbawiony niemal doszczętnie jakiejkolwiek interpunkcji. Ale to nie ty, prawda Zydku?


gdybym to byl ja, to twoje nedzne szczatki poniewieraly by sie po czysccu
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Gerino » Wt maja 31, 2005 8:29 am

Biedny Kthanid nie uczył się w szkole polskiego i teraz nie odróżnia rodzaju męskiego i żeńskiego,a na dodatek nie umie go stosować w pisowni.


Powtórzę to jeszcze raz. Spójrz na ostatni człon ostatniego zdania: "nie umie go stosować w pisowni". Kogo? Rodzaju męskiego? Rodzaju żeńskiego? Nie, t piszesz o rozróżnianiu dwóch rodzai, więc stosujesz je.

Zdanie powinno brzmieć:

Kod: Zaznacz cały
Biedny Kthanid nie uczył się w szkole polskiego i teraz nie rozróżnia rodzai męskich i żeńskich, a na dodatek nie umie ich stosować w pisowni.


Albo ewentualnie:

Kod: Zaznacz cały
Biedny Kthanid nie uczył się w szkole polskiego i teraz nie odróżnia rodzaju męskiego od żeńskiego, a na dodatek nie umie go stosować w pisowni.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Februs » Wt maja 31, 2005 10:29 am

Ja pier***e, wy w każdym temacie musicie się o gówno kłócić?!?! I to ja jestem tutaj debilem? Dajcie spokój, kłócicie się jak dzieci, a sądząc po waszym wieku, do z tego okresu wyszliście, lecz to jest błąd, bo nadal jesteście żałośni!

PS. Kłóćcie się przynajmniej o coś innego niż parę literek
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt maja 31, 2005 12:20 pm

Łeeeeeee tam, nie bądź Februs taki porządny :lol: Niech chłopaki pokłapią trochę jadaczkami, bo niestety na Lacu nie potrafią nic więcej. Mam cichą nadzieję, że ich bojowe nastroje przeniosą się w jakiś sposób na postacie, które prowadzą i znów zechcą walczyć z [TZM].
A póki co kłócimy się o literki :cool: Chociaż gerino ma zajęcie w grzebaniu po stronach internetowych i podręcznikach do gramatyki;P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Arthanis » Wt maja 31, 2005 1:29 pm

Cyber napisał(a):wasza gra jest calkiem wpozonsiu, ale

Dość ciekawe, zę gość dokonał takiego stwierdzenia, a równierz interesuje mnie jak on doszedł do 10 poziomu :eek: Widać nie trzeba być specjalistą...
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Wt maja 31, 2005 2:51 pm

Chociaż gerino ma zajęcie w grzebaniu po stronach internetowych i podręcznikach do gramatyki;P

Zazwyczaj nie muszę, miałem bardzo dobrą polonistkę w gimnazjum. I naprawdę: myśl i pisz. Nie odwrotnie.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt maja 31, 2005 3:18 pm

zydek napisał(a):
Hmmmm... podobny styl pisania, bo pozbawiony niemal doszczętnie jakiejkolwiek interpunkcji. Ale to nie ty, prawda Zydku?


gdybym to byl ja, to twoje nedzne szczatki poniewieraly by sie po czysccu
Co się wściekasz, Zydek? Szukam winowajcy i tyle.

A tak a propo - już się cieszyłem, że się będę mógł pośmiać z natręta, a tu się zrobił kolejny, typowy temat Thail vs. Valdrab jakich ostatnio jest wiele na rynku. Jestem rozczarowany. :sad:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Tienne » Wt maja 31, 2005 4:03 pm

To ja też się wtrącę.
"rodzajów, a nie "rodzai".
A to zdanie:
Biedny Kthanid nie uczył się w szkole polskiego i teraz nie odróżnia rodzaju męskiego i żeńskiego,a na dodatek nie umie go stosować w pisowni.

powinno być rozbite na dwa inne, ale ten zaimek "go" odnosi się chyba do "języka polskiego" a nie "rodzaju".
;)
"Ne membre vu, ma bele ami, d'une petite druerie?"
Emblemat użytkownika
Tienne
 
Wiadomości: 40
Dołączył(a): Cz lut 03, 2005 7:20 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Reif » Wt maja 31, 2005 4:11 pm

ja kali, ja jesc
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Gerino » Wt maja 31, 2005 4:30 pm

Oczywiście forma "rodzai" jest tak samo poprawna jak "rodzajów", proszę tu dezinformacji nie siać. By nie być gołosłownym:

rodzaj -aju; -ajów (a. -ai) (skróty: r., rodz.)


Jeżeli "go" odwołuje się do j. polskiego to oznacza tym bardziej, że Thail pisze bez sensu, ale sądzę, że to raczej błędna interpretacja.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez muzgus » Wt maja 31, 2005 5:20 pm

Czy ja wiem, to chyba bardziej zależy od upodobania autora i danego kraju. Czytałem kilka książek fantasy, gdzie autor właśnie w ten sposób zaznaczał jakieś hiperboliczne wydarzenie. Nie wiem, może, to Oni się mylili (Ci, którzy napisali kilkadziesiąt książek), a ty masz rację...


Polecam przestudiować podręcznik do gramatyki, najlepiej dział o interpunkcji.
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez zydek » Wt maja 31, 2005 5:39 pm

Powsinoga napisał(a):
zydek napisał(a):
Hmmmm... podobny styl pisania, bo pozbawiony niemal doszczętnie jakiejkolwiek interpunkcji. Ale to nie ty, prawda Zydku?


gdybym to byl ja, to twoje nedzne szczatki poniewieraly by sie po czysccu
Co się wściekasz, Zydek? Szukam winowajcy i tyle.

wsciekam sie bo oskarzasz mnie bez powodu
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Gerino » Wt maja 31, 2005 5:55 pm

Ale to nie ty, prawda Zydku?


Na twoim miejscu odpowiedziałbym "nie, to nie ja".
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt maja 31, 2005 6:36 pm

Taaaa gerino, na Jego miejscu, to byś wyskoczył z ryjem jaki to z Ciebie figo-fago;P
muzgus, to zależy od punktu leżenia bądź siedzenia. Nasza gramatyka się zmienia tak samo jak i słownictwo <- W dośc szybkim tempie. Autorów tych książek raczej nikt się nie czepia, no oczywiście poza Tobą, ale ty z pewnością napisałeś więcej ksiażek niż Oni i jesteś od nich mądrzejszy, prawda?

...ale sądzę, że to raczej błędna interpretacja.

Dobrze sądzisz, ale niestety, jeśli chodzi o jakieś interpretacje, to przecież dobitnie zaznaczyłem w wiadomości z dnia: Pon Maj 30, 2005 10:48 pm
czego dotyczy "go". Polecam przeczytać;P
A teraz do nauki.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt maja 31, 2005 6:59 pm

Powsinoga napisał:
zydek napisał:
Cytat:

Hmmmm... podobny styl pisania, bo pozbawiony niemal doszczętnie jakiejkolwiek interpunkcji. Ale to nie ty, prawda Zydku?


gdybym to byl ja, to twoje nedzne szczatki poniewieraly by sie po czysccu
Co się wściekasz, Zydek? Szukam winowajcy i tyle.


wsciekam sie bo oskarzasz mnie bez powodu
Chciałem się tylko upwenić (w sumie, to ja wcale nie powiedziałem nic takiego, ale...) przepraszam niniejszym Zydka, za bzdurne oskarżenia.

W przeciwieństwie do coniektórych nie mam w zwyczaju kruszyć kopi o bzdury.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Gerino » Wt maja 31, 2005 7:16 pm

Pewnie, więc popierajmy zmiany w ortografi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tak bendzie lepiej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hyba nikt mi nie pofie, rze tak jest gożej??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez muzgus » Wt maja 31, 2005 7:48 pm

Nei prwada !! !! !!
Ot ejst neiprawad rze jset ajkaś órżnica!!
A mozre jets??!!

Oni i jesteś od nich mądrzejszy, prawda?


A ja myślę, że to poloniści tworzący publikacje dot. języka polskiego są ekspertami w tej dziedzinie.
Ostatnio edytowano Wt maja 31, 2005 7:50 pm przez muzgus, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Gość » Wt maja 31, 2005 7:49 pm

[quote="Gerino]
Do różnych Ski... Th... khem, róznych ludzi: nie cytujcie tej wiadomości, by udowodnić mi a) nieuctwo b) dresiarstwo c) Fnord, bo was zabiję śmiechem :}[/quote]

Myslisz ze ktos ma zamiar ci udowadniac iz slonce jest gorace a woda mokra?
Gość
 

Wiadomośćprzez Thail » Wt maja 31, 2005 7:50 pm

Dobra gerino, to teraz powiem o co mi tak naprawdę chodziło:P
Chciałem, żebys z siebie zrobił wraz z kilkoma innymi osobami z tego forum debila, co mi się z resztą całkowicie udało. Podobno nei dajesz sobą manipulować;P, a jesteś frajer jak inni.
Widzisz, na upartego, to można było olać, to co pisałem i się nie odzywać, tak jak to zrobił Skif, ale ty i kilku innych palantów, którzy myślą, że pozjadali wszystkie rozumy piszą dalej i dalej błaźniąc się coraz bardziej...
Do tego próbujesz dziecino głupich sztuczek na mnie;P
Nie wiem, czy robisz to specjalnie, czy nie, ale wbij to sobie do łebka, że ja studiuję pewien specjalny kierunek, który pokazuje jak działają pewne schematy ludzkich zachowań i metody jakie stosują w manipulacji innych. Najczęściej ludzie sobie nawet nie zdają sprawy, że używają jakiejś tam metody, ale ty chyba robisz to najczęściej ze wszystkich, więc mam wrażenie, że albo doskonale wiesz co robisz, albo korzystasz z dziedziny naukowej, któa w jakiś sposób nawiązuje do manipulacji.
Co do twojego głównego celu tej pogadanki, to gerino, pało mała - Specjalnie uczepiłeś się jednego błędu, aby pokazać, że nie miałem racji odciagając główny wątek od tego co napisałem: Dla przypomnienia: Kthanid nie umie stosować rodzaju męskiego w zdaniach, pisząc do faceta używa rodzaju żeńskiego.
Jak to kiedyś powiedziałeś, że skoro ludzie są naiwni, to czemu masz ich nie manipulować?
Po pierwsze, ja nie jestem naiwny w takich sprawach, znam pewne prawidłowości i dobrze wiem dlaczego piszę teraz na tym forum, więc nawet nie myśl, żeby na mnei stosowac jakies głupie sztuczki;P - Dla zabawy, dla przyjemności i, żeby się pośmiać.
Ty niestety próbujesz udowodnić wszystkim jaki to mądry jesteś(pokazując totalne szczeniarstwo i brak dojrzałości), po prostu gnojąc innych (Co resztą robiłeś dużo wcześniej, ale wtedy nie stosowałeś jeszcze pewnych prawideł;P).
Jeśli jednak, to co tu napisałem, to prawda i ty świadomie wykorzystujesz wiedzę zdobytą na jakimś kursie, czy gdzieś tam o tym czytałeś, to powiem ci jedno:
Skurwiel z ciebie jakich mało, a do tego jesteś totalnie pusty i niedojrzały!

Niestety, pewnie połowa osób, która czyta to forum nie zrozumie co tutaj napisałem, druga wyśmieje to, a trzecia jeszcze pójdzie sobie pogrzebać w tyłku...;P Ale mi to leży;P bo jutro ma kolosoa na który nic nie umiem;P i jakby to rzec:
Tym, którzy są ze mna pokłony, a Ci co przeciwko: CHWDP
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » Wt maja 31, 2005 7:51 pm

Ale mi to leży;P bo jutro ma kolosoa na który nic nie umiem;P


Uwiarygodniłeś swoją wiedzę ze studiów, nie ma co.
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez muzgus » Wt maja 31, 2005 7:53 pm

Aha, co do kończenia zdań, to polecam to:
http://slowniki.pwn.pl/poradnia/lista.p ... pka&kat=18

i jeszcze http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=66099 jako wytłumaczenie że "..............." nie jest wielokropkiem.
Ostatnio edytowano Wt maja 31, 2005 7:55 pm przez muzgus, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Skif2 :) » Wt maja 31, 2005 7:54 pm

wybaczcie dwa takie same wpisy ale mam cos z "ciasteczkami" w przegladarce i jak wchodze do tematu to widze jako ostatni post reifa z wczoraj - stad powtorzenie wpisu. :)
Skif2 :)
 

Następna strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron