Strona Laca posysa!!!!!!!!!!!!

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Wiadomośćprzez tanis » Śr wrz 12, 2001 12:40 pm

http://www.lac.pl/ - wejd¼ i zwymiotuj. Takie to brzydkie!!!!!!
Jestem ju¿ trochê zrezygnowany... Szukam kogo¶ kto by móg³ zrobiæ nam jakie¶ fajne logo, banerek, troszkie grafiki na strone. Sram na wasze komentarze a'propos strony (te negatywne oczywi¶cie). Ja nie jestem ¿adnym grafikiem, znawc± htmla. Je¿eli kto¶ chce,aby strona wygl±da³a ³adniej niech napisze do mnie a ja mu powiem co ma zrobiæ (czego oczekuje). Tymczasem powstrzymajce siê od tych beznadziejnych komentarzy. "strona Laca jest do dupy!!!" je¿eli kto¶ tak mysli to niech zrobi co¶ w tym kierunku,a by by³a lepsza. Ja siê staram, ale ¿e jestem lamerem to mi to najwyra¼niej nie wychodzi, ale siê nie zniechêcam i prê dalej, bo mo¿e kto¶ zauwa¿y, ¿e jaki¶ tam Tanis w³o¿y³ w ni± swoje serce i da³ wszystko z siebie. To by by³o na tyle. A je¿eli znajdzie siê kto¶ odpowiedzialny jestem chêtny oddaæ to moje kalekie dziecko (patrz. strona Laca) w jego rêce. Teraz to ju¿ naprawdê by by³o na tyle.
Choc nasze zycie pierdniecia nie warte...

...eviva l'arte!

gadu-gadu #1270016
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez mandos » Śr wrz 12, 2001 12:56 pm

mala rada (akurat tez sie stronkami zajmuje i tez kompletne ze mnie zero z grafiki) :
1) negatywne komentarze kierujemy do dev>null
2) pozytywne na motd
3) wywalamy kompletnie grafike dopoki nie zrobi tego profesjonalista
4) ustalamy kolor tla, twozymy 4,5 css i nimi sie bawimy na stronie (ktorys bedzie pasowal)
5) jak tylko skonczymy wersje 1.00 zaczynamy 1.01, jak ja skonczymy robimy 1.02 i tak do usranej smierci
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez tanis » Śr wrz 12, 2001 1:19 pm

a wiec sciagnij jedna stronke do siebie na dysk przerob i pokaz mi bo z tego co napisales to guzik rozumiem :smile:

Tanis
Choc nasze zycie pierdniecia nie warte...

...eviva l'arte!

gadu-gadu #1270016
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez mandos » Śr wrz 12, 2001 1:24 pm

podstawowo stronka musi podobac sie TOBIE. reszta jest mniej wazna. tylko tu jest problem - kazdy lubi inne kolory. ty stronke zrobiles glownie na niebiesko. ja zrobilbym na czarno z czerwonymi i bialymi fragmentami, ktos inny zrobilby na zielono-zolto-rozowo czy jak tam lubi. wszystkim nie dogodzisz - dogodz sobie (a innych miej w glebokim powazaniu).
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez tanis » Śr wrz 12, 2001 1:38 pm

nie ma sprawy!
Ja juz pod wzgledem koloro sobie dogodzilem. Ale czy masz jeszcze inne sugestie?

Tanis
Choc nasze zycie pierdniecia nie warte...

...eviva l'arte!

gadu-gadu #1270016
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez Angel » Śr wrz 12, 2001 2:33 pm

Ja moge cos zrobic... ale to kosztuje.
don't it make you smile when the sun don't shine?

http://muzyka.gildia.pl/
http://adgherheia.webpark.pl/
Emblemat użytkownika
Angel
 
Wiadomości: 167
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: ...other side of the mirror...

Wiadomośćprzez mandos » Śr wrz 12, 2001 2:33 pm

ogolnie duza poprawa w stosunku do poprzedniej wersji :P w porzadku (wiadomo czarno-czerwono-biale sa ladniejsze(:P) ale <i>de gustibus non est disputandum</i>:P) plusik za text decoration none :P do kompletu wersji 1.01 (stara uwazam za 1.00) zmienilbym jedna rzecz (ale to tez kwestia gustu) - czcionka - nie moznaby jakiejs mniej ozdobnej? :P to taka moje male hopla :P rzecz gustu... jakas Tahoma? Verdana czy cos?
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez mandos » Śr wrz 12, 2001 2:40 pm

nie chce sie czepiacale aplecik nie dziala (ten niby terminal) :P

a dlaczego nie pomoge czynnie? wybacz, ale ja naprawde mam zatrzesienie na lbie. nie mam czasu prawie na nic. moge sluzyc jedynie radach w czasie przegladania forum w tle za kolejnym skryptem.
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Galix » Śr wrz 12, 2001 6:40 pm

Angel : Sorry ze to powiem ale Twoj post na tym temacie jest bardzo nie na miejscu. Czy kiedykolwiek slyszalas zeby ktokolwiek zadal zaplaty za gre w LACa ? A sadze ze oni wlozyli w to wiecej pracy niz Ty kiedykolwiek wlozylabys w ta storne WWW.
RZEKŁEM

Tanis : stronka sie nie przejmuj. Mysle ze moj maly mozdzek Ci sie moze przydac. A zawsze moge poszukac innej grafiki. Jest jeszcze moj kumpel, grafik amator. Mysle ze jego grafiki moga cos tu pomoc :)

Mandos : a ktoz teraz nie jest zabiegany ? :))

Galix...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Galix dnia 2001-09-12 18:41 ]</font>
Galix
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: wszedzie dotre w skonczonym czasie :P

Wiadomośćprzez tanis » Śr wrz 12, 2001 7:06 pm

a wiec Galixie moj kochany mobilizuj kolege g-a (grafik-amator) aby zrobil kilka rysunków, mo¿e jakie¶ logo. Chcia³bym aby przy opisie kazdej profesji i rasy by³ stosowny obrazek w formie takiej ikonki.

Tanis licz±cy na co po niektórych (mam nadzieje ze to sie pisze oddzielnie:))
Choc nasze zycie pierdniecia nie warte...

...eviva l'arte!

gadu-gadu #1270016
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez mandos » Śr wrz 12, 2001 10:19 pm

galix : ale ja jestem za glupi zeby tyle w robocie siedziec... strach pomyslec co sie stanie jak zaczna znowu studia... (boze juz niecaly miesiac:/)
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Galix » Śr wrz 12, 2001 10:56 pm

Tanis : Kumpla zoorganizuje. Jedno ale. On wlasnie robi remont. Wiec jak skonczy, i bedzie mial ochote to nam to napewno zrobi. Mysle ze jak mu postawie piwo badz nawet w porywach 2 to te ikonki beda 1 klasa :))

Mandos : studia ? za miesiac ? ja juz teraz mam probke :P

Galix...
Galix
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: wszedzie dotre w skonczonym czasie :P

Wiadomośćprzez Lam » Pt wrz 14, 2001 2:26 am

Naplet z terminalem działa. Siedziałem nad nim długo, kombinowałem na wiele sposobów, mi pod Mozillą działał zawsze, pod MSIE najczęściej nie. Teraz działa i jeśli ktoś uważa, że jednak nie działa, powiem tylko SOA#1. Zaczekaj, aż się uruchomi, bo mu to długo zajmuje, zaczekaj aż się połączy, bo się łączy gorszym łączem (będzie poszerzane). Masz guzik do rozłączenia i połączenia. On działa. Komentarze "to nie działa" przyjmuję tylko z dopiskiem "dlatego, bo", albo "ale wiem jak naprawić". Wszelkie inne > /dev/null (albo nul jeśli ktoś używa DOSa z nakładkami w stylu Windows).
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez mandos » Pt wrz 14, 2001 8:59 pm

mea culpa (czy jak to sie tam pisze)...

znaczy nie dziala, ale wina lezy po "mojej" stronie... 2*firewall+2*maskarada...

galix : ale ja jestem inny... w ciagu ostatnich 2 lat zmienialem szkole 3 razy... wiec znow zaczynam od zera na 1 roku :P
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Muireann » Śr kwi 24, 2002 6:01 pm

ty stronke zrobiles glownie na niebiesko. ja zrobilbym na czarno z czerwonymi i bialymi fragmentami, ktos inny zrobilby na zielono-zolto-rozowo czy jak tam lubi. wszystkim nie dogodzisz - dogodz sobie (a innych miej w glebokim powazaniu).


A nie mozna zrobic w cookies zeby kazdy mogl sobie to wybrac w konfiguracji? Widzialem takie cos na jakiejs stronce, tam zmienialo sie WSZYSTKO, na stronie Laca wystarczy zmieniac style. To nie jest duzo roboty. A macie tam PHP, prawda? To moze JA to zrobie, bo juz widze jak rzucacie sie na robote...
Muireann <FONT COLOR=red> Siubhail </FONT> Tully
"Should we blame the <FONT COLOR=red>M</FONT><FONT COLOR=yellow>A</FONT><FONT COLOR=red>T</FONT><FONT COLOR=yellow>C</FONT><FONT COLOR=red>H</FONT><FONT COLOR=yellow>E</FONT><FONT COLOR=red>S</FONT>?"
Muireann
 
Wiadomości: 44
Dołączył(a): Wt mar 26, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Torun

Wiadomośćprzez mandos » Cz kwi 25, 2002 1:07 am

rozwiazanie przez cookies ma jedna podstawowa wade... nie wszyscy ich uywaja. z wielu powodow. z niektorych servow jest zablokowane. poza tym nie zawsze oglada sie z jednego kompa. lepszym rozwiazaniem bylaby personalizacja - po podaniu logina+hasla wczytywane bylyby ustawienia z BD. (dostep do bazy jest?:P jak nie to na plikach mozna dzialac.)
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Abaddona » Cz kwi 25, 2002 3:58 pm

Ale po co koparka w piaskownicy?
niebo jest żółto-zielone
Emblemat użytkownika
Abaddona
 
Wiadomości: 163
Dołączył(a): Pn lut 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: skąd mam wiedzieć

Wiadomośćprzez mandos » Cz kwi 25, 2002 10:17 pm

a nie wiem. tez nie widze celu:P

ja tylko pokazalem wade cookies.
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Abaddona » So kwi 27, 2002 12:10 am

Nie pokazales wady cookies tylko ich zastosowanie ;P to tak jakbys powiedzial ze psy sa chujowe bo sie nie da ich wypic ;P
niebo jest żółto-zielone
Emblemat użytkownika
Abaddona
 
Wiadomości: 163
Dołączył(a): Pn lut 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: skąd mam wiedzieć

Wiadomośćprzez mandos » So kwi 27, 2002 1:43 am

gdzie mozna kupic to co brales przed przeczytaniem tego co napisalem? :P

polecam interpretacje wypowiedzi a nie rozumienie doslowne :P
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez Abaddona » So kwi 27, 2002 10:58 pm

Dobrze już dobrze pokazałeś wadę a psy rzczywiście są chujowe
niebo jest żółto-zielone
Emblemat użytkownika
Abaddona
 
Wiadomości: 163
Dołączył(a): Pn lut 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: skąd mam wiedzieć


Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości