Jestem debilem.

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Afirmacja z dierezją.

Wiadomośćprzez Ladzix » N mar 27, 2005 3:07 pm

Ladzix, wysunę ci zaraz z garści i zrobię to ZARAZ.
Garść czego mi wysuniesz? Mam nadzieję, że 6 sztuk - to bardzo ważna dla mnie liczba.
Jestem debilem.
A ja jestem idiotą, baranem, chamem, debilem, spammerem, dupkiem, skurwysynem, a nawet X-pizdą. Co mam sobie żałować, chodź Lamie zapłaczemy :)
Niniejszym ogłaszam, że ten, kto przywrócił ten wątek na pierwszą stronę tematów, jest 2x bardziej debilem niż Lam.
Nieprawda.
Kod: Zaznacz cały
Jestem idiotą, baranem, chamem, debilem, spammerem, dupkiem, skurwysynem, a nawet X-pizdą. Co mam sobie żałować, chodź Lamie zapłaczemy :)
A więc co najmniej 6 razy. (to bardzo ważna dla mnie liczba) Ignorant :P
Temat nie ruszany od 4 lat to przecież prawie nówka. Ogólnie 4 to dla Ladzixa ważna liczba. Tyle ma szarych komórek, takie ma iq....
A nieprawda! Pomijając ważną liczbę, mam 3 komórki (1 mózgowa, 1 zwierzęca i 1 w kieszeni) i IQ -15. HA! XD
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Wiecie kto » N mar 27, 2005 6:38 pm

Tych swoich komórek to i tak nie używasz....
Wiecie kto
 

Wiadomośćprzez Arthanis » Śr maja 18, 2005 10:37 am

Lam napisał(a):Jestem debilem.

hmm, a z czego to wnioskujesz, bo z tego co widziałem, to Lac działa i nawet postać chodzi na północ, gdy się wpisze n, więc nie wszystko jeszcze jest spaprane :grin: . Poza tym fantastycznie są zrobione efekty upicia się!!! po prostu mistrzowska robota! (teraz pewnie wyjdzie na jaw, że to co chwalę, to akurat nie są zasługi Lam i będzie klapa :roll: )
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Gość » Śr maja 18, 2005 11:55 am

Szczerze to chyba masz chwilkę załamania,a debilami najczęściej są ludzie którzy się do tego nie potrafią przyznać.
Ja osobiście Cię szanuję, nie ważne czy jeszcze cosik Cię wiąże z lakiem, podobnie jak innych na tej grze.
Pozdrówki.
Gość
 

Wiadomośćprzez Khrell » Śr maja 18, 2005 3:03 pm

To ja nie jestem debilem.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Arthanis » Cz maja 19, 2005 8:09 am

no i brawo, widzę, że schodzimy z kryzysu :wink:
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron