Przesada...

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Przesada...

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr mar 12, 2003 5:45 pm

Starałem się żyć na tym mudzie od pamiętnych wypadków w taki sposób, aby nikomu się nie narazić. Starałem się nie odpowiadać na zaczepki wszelkich osobników typu Gloin, Jawful i reszta gangu, ale widzę, że w swojej ślepej nienawiści do mojej osoby, ci ludzie (?) posuwają się do czynów chamskich. Notka z głosowaniem jest przykładem zachowania prostackiego i bezczelnego, mającego na celu zdyskredytowanie mnie w oczach innych graczy. To, że taki Gloin, Jawful, Seasee i parę innych osób mnie nie trawi jest oczywiste, bo raczyli mnie o tym poinformować, ale, do jasnej cholery, nie życzę sobie nagonki, jaką powyższe osoby starają się rozpętać. Pragnę nadmienić, że nie będę biernie się przyglądał, jak niektórzy mnie atakują i odpowiem atakiem - a to zepsuje grę mi (bo ja ciągle gram, a nie, cyt. za Gloinem: "Ja już nie gram, jestem bo jestem") i innym... Zasady na LACu są jakie są, da się przyzwyczaić. Na początku sądziłem, że to właśnie one i wymuszanie przez bogów ich respektowania zniechęca niektórych graczy do LACa, ale, teraz już wiem, pomyliłem się - to osoby pokroju Gloina uprzykrzają grę innym i skutecznie zniechęcają nowych do muda. Tak dla przykładu, włazi sobie ktoś, a tu nagle Gloin wyjeżdża z tekstami: "Jesteś żałosny", tylko dlatego, że nie podoba Mu się imię danej postaci. Zdawało mi się, że to Naja i inni bogowie decydują, kto ma grać a kto nie, ale widzę, że jest inaczej - każdy gracz musi zostać zaakceptowany przez klikę NWO i sympatyków, inaczej zostanie tak skutecznie zrugany, że już nigdy nie wróci. Tedy pytam się Gloinie: po co wchodzisz na LACa? Tylko po to, żeby obrzydzać innym grę? Zgrywasz inteligenta, ale Twoje krótkie, urywane, na dodatek obraźliwe zdania na to nie wskazują. Po prostu ODWAL się ode mnie Ty i Twoi poplecznicy.

Koniec.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Gloin » So mar 15, 2003 9:14 pm

Ojej, urzekla mnie Twoja historia.
A teraz powiem "dowidzenia".
Poprostu nie powinienes grac, tak mysle - a dlaczego?
To juz moja slodka tajemnica, i wiedz ze dopoki, dopoty ja na LACu siedze, to bedziesz mial uprzykrzane zycie.
Taka oto se wyznaczylem krucjate.
Pozdrawiam
P.S Aha nie sadze abym komus poza Toba uprzykrzal gre na LACu, oraz nienaleze do zadnego Gangu.

Gloin 8) 8) 8)
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Pn mar 17, 2003 4:08 pm

Gloin napisał(a):P.S Aha nie sadze abym komus poza Toba uprzykrzal gre na LACu, oraz nienaleze do zadnego Gangu.

Gloin 8) 8) 8)
A ja to co?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Polska jezyk trudna jezyk :>

Wiadomośćprzez Korektor » Pn mar 17, 2003 5:22 pm

Prawidlowa pisownia to: "do widzenia" oraz "nie naleze"...
Wychodza braki w wyksztalceniu, co?
Wracaj do podstawowki zamiast uprzykrzac zycie innym. :evil:
Korektor
 

"Polska jezyk..." - CD

Wiadomośćprzez Korektor » Pn mar 17, 2003 5:23 pm

Aha, bylbym zapomnial. Oczywiscie nalezy jeszcze pisac "po prostu" :>
Korektor
 

Wiadomośćprzez Gerino » Pn mar 17, 2003 7:34 pm

Gloin, odwiedź może szpital w Tworkach, albo połóż się w parku sztywnych, będzie weselej, i nam i tobie. Przeto powiadam ci, wsadź se jeden palec w morde a drugi w odbyt. i HOP! zmiana palców...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Verlog » Pn sty 31, 2005 8:50 pm

Hhehehe co sie dzieje Slaanesh sie zali :D nie widziałem tego wczesniej ale za to puźniej uprzykrzał innym gre co za chłop :D oczywiście jego wierny giermek Gerino zawsze za nim staje ja wogóle podejrzewam że oni to sobie .... :D
Emblemat użytkownika
Verlog
 
Wiadomości: 303
Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 10:32 pm


Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron