Jak ukręcić z gówna bat?

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Wiadomośćprzez muzgus » Wt sty 13, 2004 11:30 pm

ważna jest jeszcze technologia jaką dysponujemy. Jeżeli dyponujemy techniką zaawansowaną, możemy dowolnie rekombinować atomy gówna, a nawet wybijając protony i neutrony tworzyć inne. W związku z tym możemy nie tylko ukręcić bat, ale i wszystko, czego dusza zapragnie. Nie mając nowoczesnych technologii, myślę, że możliwe to jest tylko gdy gówno jest typu np. Gówno z włosem
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » Śr sty 14, 2004 1:38 am

Zamiast odświeżać z nudów tak idiotyczne tematy na forum to moglibyście spróbować coś napisać w opisomacie :mad:
Ostatnio dodałem opisy do dwóch krainek i jeszcze nikt ich nie poprawił lub nie dodał swoich, ewentualnie nie zmienił co mu się niepodobało.
Później wszyscy chrzanią, ze chcą zrobić coś dla Laca, ale nie wiedzą jak ??!! (Ja na razie ie mam czasu [sesje], ale między czasie dodałem dwa opisy).
Thail.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Khrell » Śr sty 14, 2004 11:12 am

Muzgus, Tharanduril - nie wiem jak można było spieprzyć tak dobry temat.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Gość » Pt lip 22, 2005 10:08 pm

Abaddona I totally agree with your words.
Gość
 

Re: Jak ukręcić z gówna bat?

Wiadomośćprzez Kethrax » Cz sty 10, 2008 8:00 pm

Ale to jest bardzo dobry temat. 4 letni, dobry temat :-)Naukowy! Wybaczcie, musiałem..
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak ukręcić z gówna bat?

Wiadomośćprzez Val » Cz sty 10, 2008 9:00 pm

A ja od czterech lat marzyłem o tym, żeby jakiś idiota ten temat odgrzał:). Teraz znowu można potoczyć na ten temat naukową dyskusję.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: Jak ukręcić z gówna bat?

Wiadomośćprzez Gerino » Pt sty 11, 2008 11:20 am

Och, odgrzanie tematu jest jak najbardziej właściwe! Przecież, z całą pewnością, nowe odkrycia naukowe na polach takich dziedzin jak np. nanotechnologia będą miały istotny wpływ na ostateczny rezultat dyskursu :}
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Re: Jak ukręcić z gówna bat?

Wiadomośćprzez Val » Pt sty 11, 2008 12:55 pm

Muzgus powinien nam teraz strasznie dużo o tym móc opowiedzieć, wziąwszy pod uwagę kierunek jego kształcenia się. Poza tym na dzisiejszym zlocie na pewno poruszymy ten temat!
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Re: Jak ukręcić z gówna bat?

Wiadomośćprzez Kesor » Wt maja 20, 2008 10:08 pm

Cóż, po pierwsze witam wszystkich po baardzo długiej przerwie. Nie spodziewałem się, powiem szczerze, zobaczenia tylu osób, które kojarzę, wszak nie było mnie jakieś 4-5 lat. Co do zagadnienia poruszonego tutaj odpowiem z punktu widzenia chemika. Otóż wyzej wspomniane gówno ( z którego Lam tak zawzięcie próbuje ukręcić tak wspaniałą rzecz jaką jest bat), jest przede wszystkim materią organiczną, materia ta składa się głównie z węgla i wodoru, acz istnieją śladowe domieszki takich pierwiastków jak chlor, sód, azot itp. Nas zainteresuje zapewne węgiel i wodór. Otóż zmieniając łańcuch wiązań pomiędzy tymi "niepodzielnymi" składnikami możemy uzyskać dość szeroki wachlarz tworzyw, z których uzyskanie bata, a nawet batonika :) nie będzie większym problemem. Wprawdzie opracowanie odpowieniej metody, może być dość czasochłonne jednakże skoro z ropy naftowej można zrobić rowerek dla dzieci, dlaczego z gówna nie zrobić bata :D
hmmm.... Puchatek ?
Emblemat użytkownika
Kesor
 
Wiadomości: 14
Dołączył(a): Cz kwi 25, 2002 2:00 am

Re: Jak ukręcić z gówna bat?

Wiadomośćprzez Largo » Śr maja 21, 2008 9:00 am

Kesor napisał(a): Otóż zmieniając łańcuch wiązań pomiędzy tymi "niepodzielnymi" składnikami możemy uzyskać dość szeroki wachlarz tworzyw, z których uzyskanie bata, a nawet batonika :) nie będzie większym problemem.


Miejmy nadzieję, że żadna obecnie wyrabiająca batoniki firma tej techniki nie stosuje... :sick:
Largo
 
Wiadomości: 18
Dołączył(a): Śr maja 24, 2006 7:46 pm

Re: Jak ukręcić z gówna bat?

Wiadomośćprzez Gerino » Cz sty 22, 2009 12:36 am

Co prawda to nie to samo, ale w ramach analogicznego powiedzenia: "You can't polish shit" (nie możesz wypolerować gówna), w Mythbusters ostatnio dokonali tej sztuki, i zamienili odchody (bodajże lwie i żyrafie) w lśniące wypolerowane kule. Być może będzie trzeba się ponownie zastanowić nad naszym problemem...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron