Rodowód brody Lama.

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Wiadomośćprzez Cosmathy » N sty 25, 2004 10:58 pm

Chorobą psychiczną jest też nieodwracalne uzależnienie od Laca.

Aron, jak HP, to HP :P
Wyślij tąm wiadomość do wszystkich, kturych znasz lub nie znasz!

W ostatnim czasie nastąpił alarmujący wzrost ilości zachorowań na Lacofilie. Objawami są:

- bolący kręgosup
- przekrwione oczy
- Lac w autostarfie
- nieprzespane noce
- odizolowanie od świata
- brak apetytu
- tendencje do chodzenia tylko pod kątem 45 stopni (lub wielokrotności)

Jeśli zauważasz te objawy, lepiej poproś swojego admina o odcięcie domeny lac.pl i portu 4000!!!

ZRUB TO SAM - JEŚLI ADMIN NIE CHCE:

Dla Windowsowców: echo 127.0.0.1 lac.pl > c:\windows\hosts
Dla linuxowcó: iptables -p tcp --destination-port 4000 -j DROP

[a tak naprawdę to lepiej wyrzucić kompa z 10 pientra!!]

UWARZAJCIE, NIE DAICIE SIĘ WCIĄGNĄĆ!!! NIE MA LEKARSTWA, GDY JUŻ SIĘ UZALEŻNISZ!!!

TO NIE SĄM RZARTY!!! Kethrax sie nie oderwał w porę i teraz nawet skasowanie się mu nie pomogło. Kerrigan nie zda matury, jak tak dalej pójdzie. Astera nie wysłała tylko grała w Laca i posypało jej się w życiu. Takishi wysłał i udało mu się przestać grać!!!

WYŚLIJ, PUKI NIE JEST ZA PUŻNO!!!


Tharandurilu: przynamniej piszesz w miarę do rzeczy i zwięźle, a jakoś tak mądrze... tak trzymaj!

Nie to co ja, nawet z HP robię mównicę...
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pn sty 26, 2004 2:20 am

Samobójstwo... To jedyny lek. :(((((((((
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Aron - Mag. » Pn sty 26, 2004 3:05 am

Polecam leki uspakajające... a potem trzy uderzenia głową w ścianę i wszystko powinno wrócić do normy.
PS. Nie tetowałem tego na sobie, ale niedługo spróbuję :wink:
Aron - Mag.
 

Wiadomośćprzez tharanduril » Pn sty 26, 2004 9:25 am

Czyżby ktoś próbował mnie przestraszyć? Za późno...
Cosmathy napisał(a):przynamniej piszesz w miarę do rzeczy i zwięźle, a jakoś tak mądrze... tak trzymaj!
Pierwszy raz słyszę taki tekst. W domu nie nadążają za moim myślotokiem, w szkole mówią, że jak natrafię na temat, to rozwodzę sie na godzinę gadania i do tego wyjątkowo debilnego. Zaskakują mnie osądy o sobie :P Nigdy zresztą nie trzymałem się sztywno tematu. Starałem się trzymać możliwie daleko niego, nie wychodząc poza ów temat.
Aron - Mag. napisał(a):Polecam leki uspakajające... a potem trzy uderzenia głową w ścianę i wszystko powinno wrócić do normy.
To jest nieodwracalne. Pomoże tylko odpowiednio wczesna izolacja od kompa, i do tego odpowiednio długa.
"Jak eksploduje bomba, to widać zmiany. Dziura w ziemi, jakieś flaki na drzewie. Słowem, widać zmiany."
tharanduril
 
Wiadomości: 166
Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: zwykle z domu

Wiadomośćprzez Cosmathy » Pn sty 26, 2004 1:37 pm

Głową w ścianę? Zwariowałeś? To tylko cię będzie bolała. Mówię wam, bądź odcięcie od kompa, laca i ludzi z laca (smsy też!), bądź samobójstwo. Ale chyba raczej to drugie - wiecie, jak to jest z odwykiem. A Lac to najsilniejszy narkotyk... :(
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pn sty 26, 2004 4:03 pm

tendencje do chodzenia tylko pod kątem 45 stopni (lub wielokrotności)


To mi objaśnij, bo nie kumam.

A tak przy okazji, Lac uzależnia, wiem, że się uzależniłem, i podjąłem działania w tym temacie. Jakie? No gram przecież! :)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Khrell » Pn sty 26, 2004 7:27 pm

Tak, zawsze uważałem, że mądre teksty powinny zawierać co najmniej dziesięć błędów ortograficznych.
A co do tych 45 stopni i wielokrotności to chodzi o wielokrotność 45 stopni:P
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Cosmathy » Pn sty 26, 2004 7:28 pm

Hmm... jak by Ci to wytłumaczyć?

A nie zdarzyło Ci się kiedyś, idąc do szkoły, myśleć: idź na północ, aż do Kiosku, potem na wschód - do Kościoła, i stamtąd poluj na Nauczyciela?

Chodzi mi o kierunki podstawowe: N S W E NE NW SE SW G D. :P.
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pn sty 26, 2004 7:36 pm

Nie zdarzyło, bo za pierdolnięcie nauczyciela dostałbym flagę morderca. :(
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Gerino » Pn sty 26, 2004 7:58 pm

Mhm. Nie, mi za to zdaża się mylić ludzi prawdziwych z ludźmi z Laca...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez tharanduril » Wt sty 27, 2004 12:07 pm

Cosmathy napisał(a):A nie zdarzyło Ci się kiedyś, idąc do szkoły, myśleć: idź na północ, aż do Kiosku, potem na wschód - do Kościoła, i stamtąd poluj na Nauczyciela?

Raczej
czaruj 'magiczny pocisk' nauczyciel
Tylko trzeba szybko miotać czary, bo w okolicyjest wielu uczniow - jescze zabije go ktos inny i to on dostanie doswiadczenie?
"Jak eksploduje bomba, to widać zmiany. Dziura w ziemi, jakieś flaki na drzewie. Słowem, widać zmiany."
tharanduril
 
Wiadomości: 166
Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: zwykle z domu

Wiadomośćprzez Val » Śr sty 28, 2004 8:41 pm

Tzeentch napisał(a):Nie zdarzyło, bo za pierdolnięcie nauczyciela dostałbym flagę morderca. :(
Ale nauczyciel jest mobem, a poza tym ma zapewne wyższy poziom.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

<On whom the moon doth shine>

Wiadomośćprzez Nieobecny » Śr kwi 07, 2004 7:49 pm

<Wprowadzenie.>

<Na chwilę odzyskawszy przytomność po zadanych mi ciosach, powiem takie oto słowa, ostatnie.>

<Spokój jaki jaśnieje w mych oczach i czerwień rozlewającą się po nabrzmiałych ustach wskazuję na trafność decyzji.>

<kolejna próba>

<v1.1>

<out>
Warto uwolnić umysł od wszelkich wyobrażeń i ograniczeń, choćby były najpiękniejsze.
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Opowiedz mi swoją historię -przebicie

Wiadomośćprzez Nieobecny » Śr kwi 07, 2004 7:50 pm

Hi. Chciałem odpowiedzieć na post Lama, mimo, że wydał mi się po prostu pretensjonalnie ..żałosny, lecz zaraz po nim zobaczyłem wypowiedz Idril. Każde jej słowo w metrycznym rytmie wbijało kołek w me czyste, delikatne, bezbronne i odkryte serce. Kruszało to co dla mnie ważne.. (Tak to już jest jak się wyśmieje część danej osoby, do której ego przywiązuję ciężar.) Zwalczę pokusę, by zacząć się przeglądać w tylu pluskających się tu słowach. I zdecydowanie sprawę zwieńczę. Wiem, że już dawno odszedłem, mimo, że tego co poniektórzy nie zauważyli. Do czasu nawet sam tego nie zauważałem.. Lecz to już przeszłość. Naiwna przeszłość. Bywajcie.
Warto uwolnić umysł od wszelkich wyobrażeń i ograniczeń, choćby były najpiękniejsze.
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Wiadomośćprzez Khrell » Cz kwi 08, 2004 10:37 am

Bywaj, mam nadzieję, że nie wrócisz dlatego nie będę komentował bo jeszcze odpowiesz.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez alan » Pt maja 14, 2004 6:21 pm

Co ma broda do muda a alan budzi respekt a nie nie wiecie o co macie juz sie przyczepiac <mowi o poczadku>
alan
 

Wiadomośćprzez Ludzix » Pt maja 14, 2004 6:28 pm

TO NIE SĄM RZARTY!!! Kethrax sie nie oderwał w porę i teraz nawet skasowanie się mu nie pomogło. Kerrigan nie zda matury, jak tak dalej pójdzie. Astera nie wysłała tylko grała w Laca i posypało jej się w życiu. Takishi wysłał i udało mu się przestać grać!!!


Pomijając liczne błedy ortograficzne, powiem że jak najbardziej Takishi nie przestał grać, ale coraz rzadziej mu rodzice pozwalają. :(
Ludzix
 

Odsłona -Akt III <Asceza>

Wiadomośćprzez Nieobecny » Cz maja 20, 2004 6:30 am

Ostatnie me dwa [wiadomości?], w ten temat wbite. Napisane wsparte o estetyki motyw. Taką miałem zachciankę i tak się wyraziłem. Najczęściej każde słowo z premedytacją pozycjonuję, mimo, że wtedy w szybkości myśli;P jest wsparte, i tonie w próbie siebie wyrażenia. Posłużyłem się Idril, jakoś nie miałem lepszej pod ręką.;) Nie śmiem marzyć nawet, że nie ma o to do mnie pretensji:). Nic nie jest w stanie mieć władzę nad nami, chyba że sami taką władzę temu czemuś przyznamy. Lecz to będzie tak samo złudne, jak i złudna jest sama władza;> Mając tego świadomość, jak i innych rzeczy, bawię się czasem słowem, dając wyrazić się wyobraźni. Taki oto mam dla niej trening.
Warto uwolnić umysł od wszelkich wyobrażeń i ograniczeń, choćby były najpiękniejsze.
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Wiadomośćprzez Gerino » Cz maja 20, 2004 4:11 pm

Zaiste, twe słowa niczym grad kurzych jaj wielkości spadły na nas, i tak samo porządaliśmy ich. Moja twoja nie rozumieć.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Quandarthall » Cz maja 20, 2004 10:40 pm

Bo Twoja za mało palić.
when all else fails, read the instructions
Quandarthall
 
Wiadomości: 29
Dołączył(a): Śr kwi 09, 2003 1:03 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Qwercik » Pt maja 21, 2004 2:08 am

Taa, fajnie, ze ktos jeszcze pamieta o czym jest ten temat. :P
Lamie, zgoliles brode, jak radzilem? :)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Lam » Pt maja 21, 2004 9:04 am

Tydzień po Toruniu. A tydzień temu ojebałem glacę. Wyglądam na 10 lat młodszego :) Zdjęcia na szeptach :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Pt maja 21, 2004 5:15 pm

Nie żartuj! Ostrzygłeś się? Wiem, że chuj mi do tego, ale chyba Cię, z całym, kurwa, szacunkiem, pojebało!
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gerino » Pt maja 21, 2004 5:30 pm

Podpisuję się wszelkimi kończynami pod powyższym :/
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pt maja 21, 2004 6:08 pm

Ktoś pewnie powiedział mu "ogól się!" i potraktował to jak BekCham.
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Gość » Pt maja 21, 2004 6:28 pm

I zachorował na odbyt? :D (Valdrab - to aluzja :P lubię robić aluzje :P)
Gość
 

Wiadomośćprzez Silje » Pt maja 21, 2004 9:08 pm

Lamie, coś Ty najlepszego zrobił?? Po co?? *&$@!
Emblemat użytkownika
Silje
 
Wiadomości: 69
Dołączył(a): So sty 03, 2004 10:29 pm
Lokalizacja: Szczecin

Kroniki Akashy.

Wiadomośćprzez Nieobecny » Pt maja 21, 2004 10:06 pm

Popatrzcie na słowa dużo, dużo wyżej, co Khrell napisał, oszczędzi mi to zbędnej fatygi ich cytowania. Tego co teraz napiszę, nie czytajcie. Nie warto, gdyż długie, nieciekawe, i spraw tyczy się mało ważnych.
Chłopak na post, nie skomentował komentując. Ciekawe to;), prawda? Ten nick wydał mi się, jak teraz na to patrzę, jakoś dziwnie znajomy, i oto co odkopałem w pamięci: Trochę chodziłem z tą osobą w grupce. Chciałem więcej, lecz sam on nie widział takiej potrzeby. Po co wszakże, skoro łatwiej było mu kolekcjonować doświadczenie, dobijając moby z kilkoma % pu, zmęczonymi wcześniej napastowaniem pewnego nieśmiertelnego. Nie chciał współpracować, to na nim uzyskałem doświadczenie, mordując go. Jeszcze bardziej wzrósł w poziomy, do tego zabrierał go nieśmiertelny by dobrał osprzęt, tak więc nosząc zbroję i miecz Matisa popadł w złudne przekonanie o swojej postaci potędze, co zresztą oznajmiane było na kanale gawęda. Na tymże kanale dałem wzmiankę, że jak go spotkam to będę atakował, aż do pełnego sukcesu, do jego śmierci. I to się stało, nie był w stanie przeszkodzić mi w tym nawet owy wspomagający go nieśmiertelny, który mnie rozproszył z czarów, i wzmacniał mego przeciwnika najcześciej poprzez leczenie. Wspomniał po walce, że i tak był miłosierny, iż nie rzucił na mnie przemiany.. Choć sobie pomyślałem, że nie zrobił tego litylko dlatego, że nie wpadł na to wcześniej, bądź nie miał już many. Nie miałem do niego o te wspomaganie pretencji, bo to co chciałem, osiągnąłem. (W przeciwnym wypadku napewno bym się wściekał, i rządał satysfakcji;)) Tamten nieśmiertelny, później zaplanował na mnie pułapkę. Zaczął bić kata i zaprosiłmnie do całej akcji. Przystałem w końcu, z oporem, bo ta inicjatywa wydała mi się podejrzana i gdy postać ma walczyła, uciekł z miejsca boju, pozostawiają mnie sam na sam z katem. Zajęty w tym czasie nie tylko byłem mudem, stąd nie od razu ten wybiegł zauważyłem. Koniec tego był taki, że i ja, troche się ociągając, jednak uciekłem przed katem, przez co tym samym nie zabiłem go po raz trzeci. Imienia immo* nie wymienię, jak chce, to niech sam tutaj się odkryję. A za tamte zgony, jak widzę, u osoby o nicku Khrell, ciągle żal pozostaje.

*immo -skrót od "nieśmiertelny", wyjaśniam, bo jak zawsze, chcę w poprawności tego systemu się uchować;)
Warto uwolnić umysł od wszelkich wyobrażeń i ograniczeń, choćby były najpiękniejsze.
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Rzut gradem, jak kura pazurem.

Wiadomośćprzez Nieobecny » Pt maja 21, 2004 10:09 pm

Gerino napisał(a):Zaiste, twe słowa niczym grad kurzych jaj wielkości spadły na nas, i tak samo porządaliśmy ich. Moja twoja nie rozumieć.

Gerino, czy ty aby nie za duzo sobie pozwalasz? Bo widzę, że tu (na forum) czujesz się nawet bardziej swobodniej niż Lam. Aż dziwię się, że jeszcze nie zostałeś moderatorem. Może zapuszczenie brody ci w tym pomoze?
Warto uwolnić umysł od wszelkich wyobrażeń i ograniczeń, choćby były najpiękniejsze.
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Brodzik

Wiadomośćprzez Nieobecny » Pt maja 21, 2004 10:12 pm

Popatrzcie na popiersie Lama. Przyzwyczailiśmy się do tej brody. Wyglada w niej tak dostojnie, niemalże jak przemysłowcy z XIX w. A bez niej to już smarkaty chłopak, i nijak to ma się do lat, co mud mu wybija.
Warto uwolnić umysł od wszelkich wyobrażeń i ograniczeń, choćby były najpiękniejsze.
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Brzytwomanka

Wiadomośćprzez Nieobecny » Pt maja 21, 2004 10:16 pm

Silje napisał(a):Lamie, coś Ty najlepszego zrobił?? Po co?? *&$@!

Silje, nie denerwuj się, słyszałem, że takie rzeczy odrastają. Kwestia czasu. Zresztą sama wiesz, jako zapewne zadbana kobieta:), jak to jest z depilacją i owłosieniem.
Warto uwolnić umysł od wszelkich wyobrażeń i ograniczeń, choćby były najpiękniejsze.
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Wiadomośćprzez Gerino » Pt maja 21, 2004 10:31 pm

Nieobecny, będę sobie pozwalał na tyle, ile chcę(aż mi coś zrobią:P), i to nie w Twoich rękach osądzanie mnie. Tak poza tym, to ty jesteś naprawdę chory. Nie mówię, że głupi. Nie mówię, że idiota. Ale jesteś chory.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Pt maja 21, 2004 10:32 pm

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Ktoś się puszcza, inny ścina..;)

Wiadomośćprzez Nieobecny » Pt maja 21, 2004 10:33 pm

Lam napisał(a):Tydzień po Toruniu. A tydzień temu ojebałem glacę. Wyglądam na 10 lat młodszego :) Zdjęcia na szeptach :)

Nie wiem co było w Toruniu. Zapewne zjazd jakiś. Jak można było MNIE o czymś takim nie powiadomić!!? Wtedy można byloby się liczyć z możliwość mego w nimże uczestnictwa. No trudno. Okazje takie pojawiają się cyklicznie. Dobra, właściwie to chciałem powiedzieć o czymś innym. Lamie, gratuluję powziętej decyzji, jak i odwagi jej realizacji. Zakładam też, że pod cięcie poszły nie tylko długie włosy na głowie, ale i te z twarzy:)

PS: No a ja, dla odmiany, nie posiadam już jogicznie krótkie 'fryzury', gdyż przez rok(!) urosły mi na tyle włosy, że mam je do ramion.
Warto uwolnić umysł od wszelkich wyobrażeń i ograniczeń, choćby były najpiękniejsze.
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Psalm wiedzy;)

Wiadomośćprzez Nieobecny » Pt maja 21, 2004 10:41 pm

Gerino napisał(a):Nieobecny, będę sobie pozwalał na tyle, ile chcę(aż mi coś zrobią:P), i to nie w Twoich rękach osądzanie mnie. Tak poza tym, to ty jesteś naprawdę chory. Nie mówię, że głupi. Nie mówię, że idiota. Ale jesteś chory.

Pewnie też to masz (jesteś chory), inaczej byś tego nie zauważył. Potraktuj innych jak zwirciadło, w których możesz siebie zobaczyć.. -tak uczą mądre księgi;DDD

PS: Kiedyś je przeczytam;)
Warto uwolnić umysł od wszelkich wyobrażeń i ograniczeń, choćby były najpiękniejsze.
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Wiadomośćprzez Gerino » Pt maja 21, 2004 10:46 pm

Najpierw naucz się czytać, najlepiej ze zrozumieniem.
Przez rok do ramion? Aż ciężko uwierzyć :/
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Qwercik » Pt maja 21, 2004 10:48 pm

Nieobecny, debilu, wiesz co to jest 'spam'?
Nie potrafisz w jednej wiadomosci zmiescic swych zali?
Zaloz osobny temat i tam sobie spamuj, a stad sio!
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Gerino » Pt maja 21, 2004 10:53 pm

Pewnie chce być gdzieś pierwszy, i próbuje w ilości wiadomości ;P
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Mowy odwdzięczne.

Wiadomośćprzez Nieobecny » Pt maja 21, 2004 11:09 pm

Dobra. Spróbuje odpowiedzieć na ostatnie [wiadomości?], lecz nie mogę gwarantować, że to co napisze będzie przeczytane ze zrozumieniem;)

Gerino, jesli chodzi o tą długość włosów. Jednak to prawda, lecz by to osiągnąć jeszcze ich nie podcinałem przez ten czas;P

Qwercik. Przestań! Dość tego! Zachowoj się i zluzuj, debilu(!), z tą agresją słowną! (Tak się wyraziłem, bo na czułe:) uwagi, twój umysł jest zbyt ograniczony;P). Jeśli traktujesz moje wypowiedzi za spam, to co poiwesz o swoich?

No i dalej znowu pojawia się: Gerino, popatrz, że sam tych postów trzepiesz setkami.
Warto uwolnić umysł od wszelkich wyobrażeń i ograniczeń, choćby były najpiękniejsze.
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Wiadomośćprzez Gerino » Pt maja 21, 2004 11:25 pm

Jasne, wtrącam się zawsze i wszędzie, ale nie piszę 3-4 post.... wiadomości pod rząd.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Qwercik » Pt maja 21, 2004 11:35 pm

Rozumiem, ze dalej nie rozumiesz.
Obelg nie mam ochoty wiecej mnozyc, bo nawet na to Twoj umysl jest zbyt ograniczony. Ja przynajmniej staram sie pisac na temat, a Ty?
Poza tym, nikt wiecej nie pisze 4 wiadomosci pod rzad wiec sie nie porownuj do innych (pomijam nawet sensownosc Twoich wypowiedzi)
EOB
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Ring

Wiadomośćprzez Nieobecny » So maja 22, 2004 1:31 am

Gerino, to może zaczniesz wkrótce...

Qwercik. Wierzę, że za to twój umysł nie jest ograniczony na żadną obelgę i przyjmię każdą jak pokarm najprzedniejszy. Ale zważając na zmęczęnie twego mózgu, wstrzymam się do czasu z nimi, no chyba, że ochota na nie, czy też mnożnik u ciebie się odblokuje.
Jeszcze jedno Qwercik. Nie staram się pisać na temat (i nawiązywać do postów kolejnych piszacych). Wolę po prostu tak robić. A że nie odnajdujesz w tym nici łączących, to nie mój, ALE twój problem.

Poza tym:
Nie będę bił się w piersi z tego powodu (4ry * post w rzędzie), ani głowy nie schylę w pokorze. Gdyż racji zupełnie nie macie! Spójrzcie jeszcze raz na me [wiadomości?]. Zobaczycie wtedy, że każdy z nich z osobna nazwałem. Oznacza to między innymi, że uznałem, iż każdy tworzy odrebną i skończoną całość. Jeśli na siłę bym je połączył, natychmiast skruszała by ich klarowność.
Warto uwolnić umysł od wszelkich wyobrażeń i ograniczeń, choćby były najpiękniejsze.
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Wiadomośćprzez Ulryk-away » So maja 22, 2004 2:01 am

Heheh Qwercie. Bo ty jeszcze nie znasz naszego nadwornego błazna. Nie martw się, on szybko się nudzi. W końcu komu by się chciało strugać głupka przez cały czas? Zwłaszcza, że ów pan podstawówkę skończył jakiś czas temu.
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Lam » So maja 22, 2004 2:07 am

Szanowny Nieobecny. Hyde Park gwarantuje Ci swobodę wypowiedzi. Oznacza to, że nie ingeruję w treść przekazywanych przez Ciebie myśli. Piszesz o mnie głupoty, a ja wychodzę na jeszcze głupszego, bo Ci na to pozwalam. Ale po to mamy to miejsce i szanuję, że nie silisz się na obłudę i lizusostwo wobec tych, których nienawidzisz, wręcz się z tego cieszę.

Niemniej, to miejsce gwarantuje Ci swobodę wyrażanych myśli, a nie formy, w jaką je ubierasz. Dlatego proszę o natychmiastowe rozpoczęcie używanie języka polskiego podczas komunikowania się za pomocą mojego forum. Proszę też Ciebie i kilku Twoich rozmówców o zachowanie pozorów kultury i powstrzymanie się od wzajemnych obelg.

Pamiętaj, jeden wyraz, który mi się nie spodoba i się rozstajemy. Pisz co chcesz, ale tak, jak ja chcę. Zastrzegam sobie prawo usunięcia dowolnej ilości Twoich wypowiedzi, jeśli nie zastosujesz się do mych warunków (a właściwie jednego warunku).

Piszę to publicznie, abyś miał świadomość, że mam przed kim dotrzymać słowa, obiecuję Ci, że go dotrzymam.

Wiadomość celowo jest ciut przydługa, aby Nieobecny poczuł, że musi się w nią wczytać. Jest to konsekwencją odkrytej już jakiś czas temu zasady, że jednolinijkowców nigdy nie rozumie. TU PRZESTAJĄ CZYTAĆ OSOBY ZDROWE UMYSŁOWO! UWAGA! WŁĄCZAM TRYB NIEOBECNEGO! Mógłbym próbować zawaluować (jak to słowo się pisze? Ono w ogóle istnieje?) jakieś zbitki myśli prowadzące prostym szlakiem do admonicji Nieobecnego ubrane w neologizmy i onomatopeje mające na celu zakamuflowanie zawartości przed audytorium, które niewątpliwie znudzone wielokrotnie składanymi zdaniami z nadmiarem interpunkcji, słowotwórstwa, rzekomej erudycji ukrywającej rzeczywiste nieuctwo i kompleksy, a będącymi jedynie odzwierciedleniem majaczenia autora, nie doczytałoby do końca, ale nie taki był cel mej wypowiedzi, cisnącej się na usta, a może powinienem rzecz klawiaturę, jak rzeka pokonująca wielką tamę budowaną latami siłą kolorowych wyzyskiwanych robotników pracujących na skraju fizycznego wycieńczenia w czasach największego kryzysu gospodarczego, a mimo to dożywających starości, która rozpływa się po nizinach powodując zniszczenia godne starożytnych bogów walczących na firmamencie Olimpu, ale te czasy minęły, co nie każdy zdaje się rozumieć, ponieważ ograniczeni przez prawicowy system szkolnictwa publicznego obywatele, a może powinienem rzec nieświadomi towarzysze, ponieważ w każdym tkwi ta odrobina tęsknoty do tego, co było, mimo, że Freud powiedziałby, że przeszłość ma kształt falliczny, jednak przeciskającej się między szarymi komórkami jak Dawid przez tłum najeżony pikami z procą w ręku, dążąca do urzeczywistnienia w tym miejscu, do ożywienia w oczach odbiorców przekazu, albo w sumie, to nie chce mi się tego zdania w ogóle kończyć, bo i tak o nic w nim nie chodzi, jak w każdym pisanym w trybie Nieobecnego. Zrozum to, madralo! :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Drenaż wyobraźni.

Wiadomośćprzez Nieobecny » So maja 22, 2004 4:12 am

Lam napisał(a):Piszesz o mnie głupoty, a ja wychodzę na jeszcze głupszego, bo Ci na to pozwalam.

Drogi Lamie. Nie chcę sięgać do tekstów zaginionych w przepaściach tego forum. Tam można byłoby wywlekać, jak wzajemnie te "głupoty" lęgły się z obu stron w słowie, i próbować odpowiedzieć kto zaczął, a kto bardziej twardo się nimi posługiwał. Poza tym, to twój punkt widzenia i twój własny osąd.
Lam napisał(a):Ale po to mamy to miejsce i szanuję, że nie silisz się na obłudę i lizusostwo wobec tych, których nienawidzisz, wręcz się z tego cies

Nie ma we mnie nienawiści. Przyznam, że było troche obrażeń, co od was poniosłem. Tyle. To już przeszłość. Wszystko czym mogłeś mnie drażnić, naprawiłeś, poza jednym. Chodzi o zablokowanie Malgotha. Jeszcze jest Naja, która "grzeszyła" wobec mych postaci nadzwyczaj. Prawdziwie czystość moich z nią relacji nadałoby to, że odmroziłaby Aposholla, a Nieobecnemu zmieniła imię, na jakie bym jej wskazał. Wtedy nie miał bym prawa choć jednej złej myśli na was przelać na te forum. A tak, czasem się nad wami pastwię.
Lam napisał(a):proszę o natychmiastowe rozpoczęcie używanie języka polskiego podczas komunikowania się za pomocą mojego forum.

Szanuję czyjś wysiłek, pracę, energię i czas włożony w tworzenie rzeczy, które mają dla niego znaczenie. Które konsekwentnie, przez lata realizuję. Zauważyłem, że udało stworzyć się tobię mud, który opiera się bieżącemu napływowi słów z innych kultur. Jednak nie kryłem nigdy, że nie podobają mi się środki, jakie używasz, by ten cel realizować. Nie wiedziałem też, że objęte jest tym również forum, pewnie przez to, że czasu zwykle było mi szkoda, by wgryzać się w nie nadmiernie.. I teraz widzę te z angielska pisane słowa, co zechciały kłuć te forum, co bardziej przykuwały mą wyobraźnię, niż ich polskie odpowiedniki. Jednak nie zmienię tego co było, ani nie poprawię. To już jest. Niemniej postaram się respektować twoją prośbę/rzadanie, a jeśli kiedyś przez nieuwagę zapomnę, wtedy możesz zastosować narzedzie, jakie dalej wskazałeś:
Lam napisał(a):Pamiętaj, jeden wyraz, który mi się nie spodoba i się rozstajemy. Pisz co chcesz, ale tak, jak ja chcę. Zastrzegam sobie prawo usunięcia dowolnej ilości Twoich wypowiedzi, jeśli nie zastosujesz się do mych warunków (a właściwie jednego warunku).

To nawet jawi się przede mną atrakcyjnie. Każdy post, może być i ostatnim. Jesteś moderatorem, a do tego uważasz, że masz do tego prawo.. Niby jaką miałbym siłę, by próbować cię powstrzymać?
Lam napisał(a):Piszę to publicznie, abyś miał świadomość, że mam przed kim dotrzymać słowa, obiecuję Ci, że go dotrzymam.

Skoro takie ślubowania pomagają tobie wytrwać w przyżeczeniu, to nie mam nic do takiej formy. Choć wolę pozostać od niej z dala. I jeszcze jedno, zwalniam cię z tej przysięgi, badz wolny i czyń to co będziesz chciał, gdy czas weryfikacji nadejdzie.
Lam napisał(a):Wiadomość celowo jest ciut przydługa, aby Nieobecny poczuł, że musi się w nią wczytać. Jest to konsekwencją odkrytej już jakiś czas temu zasady, że jednolinijkowców nigdy nie rozumie.

Eech. Rozgryzłeś mnie, że wolę czytać dłuższe wiadomości, a na nie spełniające tych wymogów, patrzę lekceważąco. Widze tego koncekwencję, chodzby taką: To samo jest u mnie z książkami, jak zbyt lekką książka się zdaje, to wolę wybrać coś bardziej opasłego. A z twoją konsekwencją się nie zgadzam, chyba że, traktować to, iż ktoś nie przeczyta jakiejś wiadomości, z równoznacznością, że jej nie rozumie. Wtedy mogę powiedzieć, że nie rozumiesz żadnego z mych prywatnych zapisków (nie widziałeś -> nie rozumiesz).
Lam napisał(a):TU PRZESTAJĄ CZYTAĆ OSOBY ZDROWE UMYSŁOWO! UWAGA! WŁĄCZAM TRYB NIEOBECNEGO!

Czy to przez "charyzmę" Lama, a może przez zaproponowaną chorobę, jednak nie zastosowałem się, i czytałem dalej. Czytałem to, co wierzę, Lam sam chodzby pisząc czytał.. I co zastałem? Sami popatrzcie. Tekst mi się podoba, zdanie po zdaniu. Wszystko bez zarzutu, wszystko ze zrozumieniem. Nawet łatwiej czyta mi się takie teksty, niż inne.. Dopiero gdy "włączyłeś tryb.." udało się tobie uwolnić wyobraźnię. Schematy, ramy, konwencję. Są potrzebne, lecz można też z nimi się zapoznać i w niektórych sytuacjach poza nie wykraczać. Wyjść poza nie, by dopuścić do siebie coś świerzego, by zacząć w końcu naprawdę oddychać. Lamie, weż głęboki oddech i się zastanów: Czy wszystko nie jest zbyt poważne, by brać to wszystko na serio? Troche luzu się przydaję. Poznałeś mnie (wraz z kilkoma innymi osóbami z tego muda), i pewnie zapamiętałeś jako osobę tryskającą energią i z uśmiechem na twarzy (mimo, że w tamtym czasie wpędziłem swe ciało w anemię, z czym się już prawie uporałem). I chyba tylko od ciebie wyczuwałem rezerwę. Może już wtedy odgadłeś, kto się krył za nikomu (niemalże) wtedy nie znanym nickiem Amun.
Warto uwolnić umysł od wszelkich wyobrażeń i ograniczeń, choćby były najpiękniejsze.
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Wiadomośćprzez Qwercik » So maja 22, 2004 5:30 am

Haha, 1:0 dla mnie! :)
Tyle powiem.
Udala mi sie kolejna podpucha :)

Ps:
Nieobecny napisał(a): To samo jest u mnie z książkami, jak zbyt lekką książka się zdaje, to wolę wybrać coś bardziej opasłego.

Nigdy nie uwierze, ze Ty czytasz te ksiazki. Ktos, kto duzo czyta, nie popelnia tylu bledow ortograficznych ;)
Poza tym, ksiazek nie nalezy cenic po wadze, uwierz mi :))
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Ulryk-away » So maja 22, 2004 11:17 am

Poznałeś mnie (wraz z kilkoma innymi osóbami z tego muda), i pewnie zapamiętałeś jako osobę tryskającą energią i z uśmiechem na twarzy (mimo, że w tamtym czasie wpędziłem swe ciało w anemię, z czym się już prawie uporałem). I chyba tylko od ciebie wyczuwałem rezerwę. Może już wtedy odgadłeś, kto się krył za nikomu (niemalże) wtedy nie znanym nickiem Amun.


Hehehehehehe... jak ty się mało znasz na ludziach :) Do tego całkiem zręcznie kaleczysz rzeczywistość dookoła siebie, przekształcając ją w swym umyśle w sobie tylko znanych kierunkach. To wspaniale mieć wyobraźnię. Trzeba tylko wiedzieć, jak się jej używa.
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Re: Drenaż wyobraźni.

Wiadomośćprzez Lam » So maja 22, 2004 11:38 am

Nieobecny napisał(a):Każdy post, może być i ostatnim.

W tym momencie, aby pokazać, jaki jestem wspaniałomyślny, dam Ci ostatnią szansę. Popraw to zdanie, a może nie każę Ci się wynieść.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gerino » So maja 22, 2004 12:17 pm

Nieobecny: To autyzm, prawda? Twój własny świat, który sobie wyobraziłeś :>
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » So maja 22, 2004 2:40 pm

Raczę zauważyć swoim jakże bystrym, sokolim okiem, że panicz Nieobecny nadal dywaguje na łamach tego jakże szacownego, acz nie przez wszystkich obywateli, chciałoby się rzec towarzyszy, forum. Azaliż nie wie owy Nieobecny, że mało komu chce się czytać jego pełnych, acz przeważnie nietrafnych, metafor tekstów? Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam, synowie ludzkich matek i ojców takowych, szybciej z nasienia jęczmiennego na kamieniu pęd zielony wyrośnie, niż Nieobecny kiedykolwiek zacznie pisać zrozumiale dla szerszego grona, gawiedzi ciemnej, tłuszczy durnej i mas ludu pracującego miast i wsi. Zaiste, wielką konfundację pośród nas jego wypociny na forum wyżej wspomnianym wywołują. Żadną jest to siurpryzą, albowiem Asshole niejednokrotnie dowody nam dawał, iż ani głupoty jego wrodzonej ani chęci, ni upartości mu do tego nie brakuje. Rzeknę mu tedy: krzyż Ci na drogę i obyś się o pierwszy lepszy kamień wypierdolił.
Ostatnio edytowano So maja 22, 2004 2:43 pm przez Tzeentch, łącznie edytowano 3 razy
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości