Konto

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

3 to dobry pomysl

tak
2
8%
nie
22
92%
 
Liczba głosów : 24

Wiadomośćprzez Lam » Śr mar 17, 2004 11:32 pm

Valdrab napisał(a):Spierdalaj, nikt Cię tu nie chce!

Ja go chcę!
Ale dobrze się stało, podziwiam kolegę, gratuluje mądrej decyzji, wpadnij kiedyś, jak będziesz miał ciut więcej czasu, miłego życia w świecie urojonym :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Pan G » Cz mar 18, 2004 1:01 am

Ale głupi Ci Rzymianie.
P.S. Jesteście pojebani.
:D
Pan G
 

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Cz mar 18, 2004 1:45 am

Lam napisał(a):
Valdrab napisał(a):Spierdalaj, nikt Cię tu nie chce!


Ja go chcę!


Powiem szczerze, że również przekonałem się co do tego pana. Pozostaje mi życzyć mu powodzenia.
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Qwercik » Cz mar 18, 2004 2:03 am

Ten komentarz Verlogu byl niepotrzebny:
Verlog napisał(a):Widze tutaj tajne drugie oblicze laca :]

Na drugi raz nie komentuj, jesli nie masz nic do powiedzenia.
Verlog napisał(a):U mnie na forum tak było aby jakieś durnie stąd co chcą przyjść tylko tam popatrzyć na błędy i niebywale sie podniecać z tego tutaj jak pojebani ze sreberka dodająć sobie inteligencji w ogóle tu tylko każdy patrzy żeby komuś dogadać tylko czekacie na jakiś błąd albo jakieś zdanie nie tak i wpisujecie całe tematy na temat żę ktoś powiedział coś głupiego albo przekręcił wyraz. w ogóle tego nie rozumiem
LUDZIE OPANUJCIE SIE

Nie, nie opanujemy sie :)
Zareklamowales forum, ktore nie bylo w pelni sprawne. Te pare bledow wytknalem, nie po to zeby sie z Ciebie nabijac, ale po to zebys JE POPRAWIAL. Forme oczywiscie musialo miec odpowiednia, bo jak pisze normalne wiadomosci, to ludzie je olewaja(taki Nieobecny nawet potrafi mnie z Jemkitem mylic[sic!])
A co do bledow. Czy wiecie, ze jesli czasem nie wiem jak napisac dane slowo, to otwieram http://www.pwn.pl ? Wiecej czasu zajmuje mi napisanie wiadomosci, ale przynajmniej nikt mi takich razacych bledow ("wrzystkie"?) nie wytknie. Sa wiadomosci, ktore edytuje po kilka razy zeby wreszcie wygladaly jak trzeba :)
Wiec drogi Verlogu, nie wyskakuj mi z takimi bzdurnymi zarzutami, tylko sie popraw ;)
Verlog napisał(a):A to forum nowe też było otworzone tylko po to żeby komuś dogryść i pierdolić na tym forum od rzeczy o tym

Jak wczesniej napisalem, trzeba bylo nie komentowac, to bym tego nie odniosl do Ciebie.
Znalazlem sobie malutkie forum wymagajace tylko samego php. Chcialem sobie je potestowac, a ze z php nie mialem za wiele wspolnego, to sie chcialem nauczyc. Jak widzisz, forum jest debilne, bo ja sie nie znam :)
Skoro sie nie znam, to nie mowie, ze sie znam. A Ty na swoim forum ludziom, ktorzy chca od Ciebie poprawienia bledow, piszesz zeby sie do nich przystosowali. Rozum straciles? Jesli nie umiesz obslugiwac phpBB, to nie czyn tego. Sciagnij sobie takie same forum, a nie bedziesz mial problemow, gwarantuje.
Ja Ci naprawde dobrze zycze :)
(tylko uwazaj, polska wersja stylu forum "[doświadczenie?]" zawiera przycisk "urzytkownicy"! :) )
Kalia napisał(a):Niestety w tym momencie popieram Verloga. Strasznie mi przykro, jak widze, że "niektórzy" robią aferę z tego, iż inna osoba (zazwyczaj nowa) zrobiła trzy błędy w jednym zdaniu.

Bardziej konkretnie prosze. Jakie znow "afery"? Jacy "niektorzy"?
Nie chce mi sie latac po calym forum w poszukiwaniu winnych ;)
Pan_bik w tym temacie bledy robil CELOWO. Jak to nazwac, jesli nie glupota? A Verlogowi musialem w jakis zauwazalny sposob powiedziec zeby sie bardziej starannie przykladal do tworzenia stron i innych tego typu pierdol.
A poza tym, lubie go :)
Cosmathy napisał(a):Kalio, nic nie zmienisz. Problem leży, że tak powiem, u podstaw, czyli u stwórców tego świata, którzy to dają nam doskonały wzór - "jak się czepiać"...

Nalezy sie czepiac SKUTECZNIE, ze tak powiem ;)

Ps: Ale posta zrobilem duzego! Tak, 'posta'. Nic nie zjadlem jeszcze :)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Val » Cz mar 18, 2004 8:55 am

Lamie, Ulryku, jestem szczerze zdziwiony. Ale dziękuję za poparcie. Też sądzę, że kiedyś wróci.
Gość z innego tematu napisał(a):Wrócisz, każdy tu kiedyś wraca...
Mam wielką nadzieję, że Grum też pod tą zasadę podchodzi, bo tak mi go, cholera, brakuje na LACu...
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Verlog » Cz mar 18, 2004 10:38 am

Na drugi raz nie komentuj, jesli nie masz nic do powiedzenia.
Czasem ty też sie do tego mógłbyś zastosować ;D
A co do bledow. Czy wiecie, ze jesli czasem nie wiem jak napisac dane slowo, to otwieram http://www.pwn.pl ? Wiecej czasu zajmuje mi napisanie wiadomosci, ale przynajmniej nikt mi takich razacych bledow ("wrzystkie"?) nie wytknie. Sa wiadomosci, ktore edytuje po kilka razy zeby wreszcie wygladaly jak trzeba :)
Ja nawet nie mam worda spolszczonego a wszystkie błędy przyznaje sie zrobiłem z całkowitego lenistwa nie chce mi sie tego poprawiać ale postaram sie poprawić specjalnie dla ciebie ;D
Wiec drogi Verlogu, nie wyskakuj mi z takimi bzdurnymi zarzutami, tylko sie popraw ;)
Przecież nie chodzi mi tylko o tą sytuacje i nie tylko o ciebie to nie było skierowane tylko do ciebie
Jak wczesniej napisalem, trzeba bylo nie komentowac, to bym tego nie odniosl do Ciebie.
To nie było nic złośliwego przcież to był żart taki (ale widze żę ja nie moge żartować bo odrazu zostaje zjechany)
A Ty na swoim forum ludziom, ktorzy chca od Ciebie poprawienia bledow, piszesz zeby sie do nich przystosowali. Rozum straciles?
Gdzież ja tak powiedziałem ????? Nic nie mówiłem takiego starałem sie poprawiać przecież
Jesli nie umiesz obslugiwac phpBB, to nie czyn tego. Sciagnij sobie takie same forum, a nie bedziesz mial problemow, gwarantuje.
Co błędy mają wspólnego z obsługą forum phpBB wszystko umiałem obsłużyć
Ja Ci naprawde dobrze zycze :)
Ja też ci bardzo dobrze życze tylko mówie to żeby potencjalni gracze których np tu zwerbowałem po przeczytaniu tego forum od razu sie nie zrażali do gry jak to sie dzieje do tej pory
Emblemat użytkownika
Verlog
 
Wiadomości: 303
Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 10:32 pm

Wiadomośćprzez Thail » Cz mar 18, 2004 11:49 am

Verlog napisał:
Cytat:
Ja Ci naprawde dobrze zycze :)
Ja też ci bardzo dobrze życze tylko mówie to żeby potencjalni gracze których np tu zwerbowałem po przeczytaniu tego forum od razu sie nie zrażali do gry jak to sie dzieje do tej pory

Hmmmm dlatego Verlogu nie zaczynaj ich wprowadzać do Laca od forum Hyde Park bo jest stworzone specjalnie, aby pisać w nim jakieś głupoty.
Nic dobrego co w graczach nie pojawi się tutaj.
Lepiej niech przeczytaja kilka opowiadań, które gracze napisali, a dodatkową atrakcją jest możliwość spotkania bohaterów na Lacu i porozmawianiu z nimi... czy to nie jest super?
Zresztą, Verlogu, czy grając na Lacu nie spotkałeś żadnego przyjaciela albo towarzysza do drużyny?
PS. Ja uważam, że drużyny na Lacu, to cholernie dobra rzecz i oby ich było więcej :pray:
Pozdrawia Thail :alkoholik:
Troche odbiegłem od tematu, ale musicie mi wybaczyć i dlaczego nikt nie wypowiedział sie na temat mojego nowego oblicza :evil: ?
Ps.1. Jak masz sie źle wypowiedzieć, to sie nie wypowiadaj :wink:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Verlog » Cz mar 18, 2004 11:58 am

Hmmmm dlatego Verlogu nie zaczynaj ich wprowadzać do Laca od forum Hyde Park bo jest stworzone specjalnie, aby pisać w nim jakieś głupoty.
Nic dobrego co w graczach nie pojawi się tutaj.
Lepiej niech przeczytaja kilka opowiadań, które gracze napisali, a dodatkową atrakcją jest możliwość spotkania bohaterów na Lacu i porozmawianiu z nimi... czy to nie jest super?
Nie zaczynam od hyde parku ale obawiam sie że w innych jest podobnie
Zresztą, Verlogu, czy grając na Lacu nie spotkałeś żadnego przyjaciela albo towarzysza do drużyny?
Spotkalem ale sporadycznie również sie spotkałem z akcją że 10 osób chciało mnie dojechać zabijało tak pare razy i ganiało po całym lacu a ja nieumiejąc dobrze grać zadaleko nawet nie uciekłem hehehehe
Ps.1. Jak masz sie źle wypowiedzieć, to sie nie wypowiadaj
Gdzie sie źle wypowiedziałem
Emblemat użytkownika
Verlog
 
Wiadomości: 303
Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 10:32 pm

Wiadomośćprzez Thail » Cz mar 18, 2004 12:56 pm

Thail napisał ostatnio:
Troche odbiegłem od tematu, ale musicie mi wybaczyć i dlaczego nikt nie wypowiedział sie na temat mojego nowego oblicza ?
Ps.1. Jak masz sie źle wypowiedzieć, to sie nie wypowiadaj

Z grubsza chodziło mi o to :wink:

Hmmm zginąłeś kilka razy, ale to uczyniło Cię silniejszym :grin: <= Można chyba to tak nazwać?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Verlog » Cz mar 18, 2004 1:12 pm

Hmmm zginąłeś kilka razy, ale to uczyniło Cię silniejszym <= Można chyba to tak nazwać?
Może nie w sensie niedosłownym stałem sie silniejszy ale jeśli ci chodzi o sens dosłowny to nie wiem czy tak śmierć po wyjściu od razu z ołtarza powtarzająca sie pare razy i utrata z 2000dośw poniżej poziom nazywasz wzmocnieniem
Emblemat użytkownika
Verlog
 
Wiadomości: 303
Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 10:32 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz mar 18, 2004 2:55 pm

wszystko umiałem obsłużyć


A palnik acetylenowo-tlenowy umiałeś? :>
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Cz mar 18, 2004 3:16 pm

Valdrab napisał(a):Lamie, Ulryku, jestem szczerze zdziwiony. Ale dziękuję za poparcie. Też sądzę, że kiedyś wróci.


Kerrigan zrobił dla Laca całkiem sporo. Pomijając jego najbardziej widoczne dzieło (instalator PuTTY), dostępne od jakiegoś czasu na naszej stronie, zgłaszał całkiem sporo błędów i ogólnie interesował się poprawianiem Laca. Przede wszystkim, wykazywał się cierpliwością w kontaktach z nami :) , co jest chyba najtrudniejszym wyzwaniem. Mam nadzieję, że teraz już mniej się dziwisz.
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Val » Cz mar 18, 2004 3:50 pm

Wiele osób interesuje się usprawnianiem LACa, a nawet próbuje coś dla naszej, wspólnej sprawy zrobić, a jednak pozostaje to niezauważone. Niemniej jednak rozumiem już lepiej Wasze zdanie.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Cosmathy » Cz mar 18, 2004 4:02 pm

Lam napisał(a):Ale dobrze się stało, podziwiam kolegę, gratuluje mądrej decyzji, wpadnij kiedyś, jak będziesz miał ciut więcej czasu, miłego życia w świecie urojonym :)
Dzięki :). Mimo wszystko wolę pozostać w tym urojonym świecie, w którym mogę mówić do woli, i gdzie żaden pad serwera nie uniemożliwia mi funkcjonowania :P.

Valdrab napisał(a):Lamie, Ulryku, jestem szczerze zdziwiony. Ale dziękuję za poparcie. Też sądzę, że kiedyś wróci.
A ja myślę, że nie :).

Ulryk napisał(a):Kerrigan zrobił dla Laca całkiem sporo. Pomijając jego najbardziej widoczne dzieło (instalator PuTTY), dostępne od jakiegoś czasu na naszej stronie, zgłaszał całkiem sporo błędów i ogólnie interesował się poprawianiem Laca. Przede wszystkim, wykazywał się cierpliwością w kontaktach z nami :) (...)
Równie dobrze mógłbym dogadywać się z kamieniem :/.
| uwolniony |
Cosmathy
 
Wiadomości: 189
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 1:16 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz mar 18, 2004 4:08 pm

(Każdy powinien, ale tylko) Kerrigan potrafił:
1. zauważać rzeczy istotne i prawdziwe błędy (co naprawdę jest rzadkością),
2. zgłaszać je tak, aby ktoś zrozumiał, gdzie jest błąd, czym się objawia i jak go spowodować, wychodziło mu to, ponieważ:
a) wie, co chce powiedzieć,
b) potrafi budować poprawne zdania w języku polskim, czyli mówi to, co chce powiedzieć,
3. argumentować swoje propozycje i zachęcać do ich wdrożenia (zauważyliście, że teraz łapy psów odrywają się od ziemi? To Kerrigan na to nalegał),
4. czytać dokumentację, tak dla graczy, jak i dla twórców, ze zrozumieniem, zadawać konkretne pytania, przyjmując do wiadomości, gdzie jest na nie odpowiedź,
5. robić coś samemu bez rozkazu z czyjejś strony,
6. opiekować się tym czymś jeśli nie spełniało wszystkich wymagań.

A co do cierpliwości, to cóż, w końcu mu się jednak skończyła.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Lam » Cz mar 18, 2004 4:17 pm

Cosmathy napisał(a):w tym urojonym świecie, w którym mogę mówić do woli, i gdzie żaden pad serwera nie uniemożliwia mi funkcjonowania

Mówić do woli? To wyjdź na ulicę i zacznij krzyczeć "prezydent Polski jest pedałem!" (nie pomyl się i użyj nazwy najwyższego urzędu zamiast nazwiska prywatnej osoby). I rób tak zawsze, kiedy Cię już wypuszczą i po każdej wizycie u psychiatry, w której zapewnisz, że rozumiesz swój błąd i będziesz już dobry. (Porównanie do Twojej sytuacji w grze mocno przejaskrawione, bardziej jako nawiązanie do Twojego stwierdzenia).
Gdybym miał wpływ na serwer, byłby restartowany raz na dwa lata, z powiadomieniem tydzień wcześniej, że coś się będzie działo, w godzinach, kiedy już tylko najwięksi debile pełnią nocną wartę (ja wśród nich), z normalnym wyłączeniem muda, żeby nikt nie stracił doświadczenia z ostatnich 10 minut. Ale nie mam. Ty tymczasem wykazujesz objawy uzależnienia - odcięcie na kwadrans uniemożliwia Ci normalne funkcjonowanie! Swoją drogą, wolę taki pad serwera raz na kilka tygodni (średnio :)), niż potrącenie przez ciężarówkę czy atak terrorystyczny. Ale widocznie wolisz te przyjemności od bezpieczeństwa w świecie Laca, Twój wybór, którego zazdroszczę :)

Gratuluję raz jeszcze, trzymaj się ciepło!
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gerino » Cz mar 18, 2004 5:41 pm

Nie wiem, może jestem jakimś debilem, gdyż mimo to, że prawie każdy chce mojego zniknięcia, ewentualnie kilku innych nieprzyjemnych rzeczy, ciągle wracam do Laca. Po prostu stało się to dla mnie tak naturalną rzeczą jak obiad, jak szkoła itd.

Pytanie brzmi: Czemu?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz mar 18, 2004 5:44 pm

Z przekory :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Qwercik » So mar 20, 2004 7:35 am

Bo Ci tata nie zablokowal Laca? :)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Humanx :) » Pn maja 17, 2004 8:20 pm

[quote="Lam](zauważyliście, że teraz łapy psów odrywają się od ziemi? To Kerrigan na to nalegał)[/quote]
Z góry przepraszam wszystkich, którzy nie życzą sobie odgrzewania starych tematów, ale nie rozumiem tych łap. Czy to znaczy że wcześniej psy sunęły po ulicach jak po lodzie? (zgrzesz z Magnum 7 razy ;))
Humanx :)
 

Wiadomośćprzez Lam » Pn maja 17, 2004 10:38 pm

Najpierw stopy psa odrywały się od ziemi, potem pies przestał mieć stopy (tzn. on ich nie miał nigdy, ale komunikat taki był) i cały się unosił, ale potem dostał łapy (tzn. miał je od samego początku, ale nie było oddzielnego komunikatu dla ras posiadających łapy), które by się mogły odrywać, jak stopy człekokształtnych.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez muzgus » Pn maja 17, 2004 11:01 pm

a dlaczego jak zabiję psa to mu nigdy noga nie odpadnie.. ???

taka z ogniska mogłaby być przepyszna... :) :P :P

MUHAHAHAHA!
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Val » Wt maja 18, 2004 3:31 pm

O, ktoś pamięta:]. Jak miło.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Cośtamx » Cz maja 20, 2004 2:57 pm

Jak Lam sam powiedział, teraz pies ma ŁAPY, więc NOGA nie może mu odpaść. Swoją drogą jakoś nie widziałem komunikatu: "Łapy psa odrywają się od ziemi" :?

PS. Pisząc tego posta jadłem jabłko. :D
Cośtamx
 

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

cron