Witajcie

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Witajcie

Wiadomośćprzez SpoonMan » Wt kwi 27, 2004 10:43 pm

Niznajoma postac od ktorej czuc bylo lekki zapach stechlizny weszla w mroczne uliczki Midgaard .... odziana w cimnoszara nadgnita lekko kapote .... rozejzal sie .... widzac nieopodal sklebiona gromade obywateli roznych ras sklonil sie lekko ..... wszyscy uslyszeli lekki sssyk .... dopiero po dokladnym wsluchaniu sie w owy syk mozna bylo rozroznic jedno slowo:

WITAJCIE
Emblemat użytkownika
SpoonMan
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Wt kwi 27, 2004 10:31 pm
Lokalizacja: from Avalon

Wiadomośćprzez Aron mag » Śr kwi 28, 2004 1:49 am

Witaj :grin:
Aron mag
 

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Śr kwi 28, 2004 7:51 am

"Człowiek-łyżka"? Takiego x-mana jeszcze nie widziałem, witaj więc tymbardziej! :D

Obrazek
Ostatnio edytowano Śr kwi 28, 2004 8:05 am przez xxŁoś(EOB), łącznie edytowano 4 razy
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Val » Śr kwi 28, 2004 7:54 am

Życzę owocnych w pochlebne komentarze notek, wielu poziomów i jeszcze więcej zabawy na Lacu!!
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez SpoonMan » Śr kwi 28, 2004 4:20 pm

xxŁoś(EOB) chce Cie tylko uswiadomic ze pokazujac moje zdiecie bez mojej zgody naruszasz polskie prowo .... moje zdiecie jest moja wlasnoscia i nie ma prawa byc publicznie pokazywane bez mojej osobistej zgody a nie przypominam sobie zebym taka zgode Ci wyrazil .... jednoczesnie prosze ktoregos z moderatorow lub administratorow o odpowiednie zareagowanie
Emblemat użytkownika
SpoonMan
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Wt kwi 27, 2004 10:31 pm
Lokalizacja: from Avalon

Wiadomośćprzez Gerino » Śr kwi 28, 2004 4:27 pm

:lol:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Alucard-away » Śr kwi 28, 2004 4:46 pm

naruszasz polskie prowo

Polskie prawo tu nie obowiązuje. :)
moje zdiecie jest moja wlasnoscia

To Twoje zdjęcię? Hehehe! :)
jednoczesnie prosze ktoregos z moderatorow lub administratorow o odpowiednie zareagowanie

W którym wcieleniu? :)
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Śr kwi 28, 2004 4:47 pm

Optymista :D
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Śr kwi 28, 2004 4:55 pm

xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Alucard-away » Śr kwi 28, 2004 5:39 pm

O ku...! :)

Tam pisze:
Projektowanie stron WWW

Jakoś nie widać po stronie. :)
To ja już lepsze strony piszę i to w dodatku w pełni poprawne z HTML 4.01. :P
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Śr kwi 28, 2004 6:18 pm

No, nie narzekaj, wybitne to nie jest, ale nie razi....
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr kwi 28, 2004 6:27 pm

Wbrew temu co pisze Alucard, polskie prawo tutaj obowiązuje.

Żeby Ci rozjaśnić nieco sytuację, XxŚlimaku:

USTAWA O OCHRONIE DANYCH OSOBOWYCH


Dz.U.97.133.883. Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r.
(Dz. U. z dnia 29 października 1997 r. z późn. zm.)

Przepisy ogólne:

Art. 1.

1. Każdy ma prawo do ochrony dotyczących go danych osobowych.
2. Przetwarzanie danych osobowych może mieć miejsce ze względu na dobro publiczne, dobro osoby, której dane dotyczą, lub dobro osób trzecich w zakresie i trybie określonym ustawą.

Art. 2.

1. Ustawa określa zasady postępowania przy przetwarzaniu danych osobowych oraz prawa osób fizycznych, których dane osobowe są lub mogą być przetwarzane w zbiorach danych.

2. Ustawę stosuje się do przetwarzania danych osobowych w systemach informatycznych oraz w kartotekach, skorowidzach, księgach, wykazach i w innych zbiorach ewidencyjnych.

Art. 3.

2. Ustawę stosuje się również do osób fizycznych i prawnych oraz jednostek organizacyjnych nie mających osobowości prawnej, które przetwarzają dane w związku z działalnością zarobkową, zawodową lub dla realizacji celów statutowych.

3. Ustawę stosuje się do podmiotów określonych w ust. 1 i 2, które mają siedzibę albo miejsce zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, nie mają siedziby albo miejsca zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a przetwarzają dane przy wykorzystaniu środków technicznych znajdujących się na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

4. Ustawy nie stosuje się do osób fizycznych, które przetwarzają dane wyłącznie w celach osobistych lub domowych.

(tutaj małe wyjaśnienie - udostępnienie danych na tym forum nie oznacza, że wykorzystujesz dane tego pana w celach osobistych lub domowych, więc podpadasz pod art. 3 p. 2)

Art. 6.

W rozumieniu ustawy za dane osobowe uważa się każdą informację dotyczącą osoby fizycznej, pozwalającą na określenie tożsamości tej osoby.

Art. 7.

Ilekroć w ustawie jest mowa o:

1) zbiorze danych - rozumie się przez to każdy posiadający strukturę zestaw danych o charakterze osobowym, dostępnych według określonych kryteriów, niezależnie od tego, czy zestaw ten jest rozproszony lub podzielony funkcjonalnie,

2) przetwarzaniu danych - rozumie się przez to jakieko l wiek operacje wykonywane na danych osobowych, takie jak zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie, a zwłaszcza te, które wykonuje się w systemach informatycznych,

5) zgodzie osoby, której dane dotyczą - rozumie się przez to oświadczenie woli, którego treścią jest zgoda na przetwarzanie danych osobowych tego, kto składa oświadczenie; zgoda nie może być domniemana lub dorozumiana z oświadczenia woli o innej treści.

Art. 23.

1. Przetwarzanie danych jest dopuszczalne tylko wtedy, gdy:

1) osoba, której dane dotyczą, wyrazi na to zgodę, chyba że chodzi o usunięcie dotyczących jej danych,

Przepisy karne:

Art. 49.

1. Kto przetwarza w zbiorze dane osobowe, choć ich przetwarzanie nie jest dopuszczalne albo, do których przetwarzania nie jest uprawniony, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.


Dodatkowo, w KC są kolejne przepisy dot. naruszenia dóbr osobistych (a są nimi także dane personalne), które dopuszczają wytoczenie procesu cywilnego o odszkodowanie, ale nie chciało mi się ich szukać.

Więc, Ślimaku, możesz za to dostać mały, zgrabny wyrok. A wiesz, jak chujowo dostać pracę, dostać się na studia, itd., w tym kraju, jeśli ma się status "karany"? Zatarcie skazania w przypadku grzywny następuje najwcześniej po 3 latach od wykonania lub darowania kary (i to na wniosek karanego, z mocy prawa po 5 latach), w przypadku gdybyś miał pecha i został skazany na karę pozbawienia wolności, dopiero po 5 latach od wykonania lub darowania kary i to na swój wniosek (po 10 latach z mocy prawa).

Nie głupkuj zatem i nie szafuj czyimiś danymi, nie ważne jak by Ci się to wydawało śmieszne i błache, bo potem możesz tego gorzko żałować.
:naughty:

Pozdrawiam.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Alucard-away » Śr kwi 28, 2004 7:22 pm

Ale... to jest ustawa o ochronie danych osobowych, a nie zdjęć. Z tego co widziałem w mojej szanownej przeglądarce, iksiksŁoś wkleił zdjęcię a nie dane osobowe tegóż pana.
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr kwi 28, 2004 7:28 pm

Sam wizerunek jest Twoją własnością i nikt bez Twojej zgody nie może go rozpowszechniać. Ale to swoją drogą: mnie zainspirował link, który podał XxŁoś.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Kalia » Śr kwi 28, 2004 7:58 pm

Tyy, Łoś, ty na prawde jesteś taki stary???
"Ani mnie zgnębią zórz krwawe zawiście,
Ni złote groźby słonecznej potęgi!
Grzbiet mój na złość słońcu czerni się plamiście
w przeciwsłoneczne, przeciwzłote pręgi!"
Emblemat użytkownika
Kalia
 
Wiadomości: 181
Dołączył(a): So mar 29, 2003 9:25 pm
Lokalizacja: Toruń

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr kwi 28, 2004 8:24 pm

To nie Łoś, ale SpoonMan. :-/
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Lam » Śr kwi 28, 2004 8:27 pm

SpoonMan sam udostępnił to zdjęcie, jak dla mnie, wystarczyło dać odnośnik do zdjęcia z jego strony, nie kopiując go (chociaż co z tego, że sobie skopiowałem coś dostępnego publicznie?). Nie widzę w tym zdjęciu niczego śmiesznego ani obraźliwego dla autora, nie widziałem pierwotnej wersji wiadomości xxślimaka, ale domyślam się, że on się jakoś naśmiewał ze SpoonMana podkładając tam jego zdjęcie (chociaż nie wiem, czemu miałby). Należy mu się więc wpierdol (cytuję tu Ulryka :)) nie za to, że wkleił tu zdjęcie, które i tak każdy może obejrzeć, ale za to, że jego zachowanie odbiega od przyjętych norm społecznych.

Tym samym uważam, że xxślimak powinien dostać w papę, ale nie za publikację materiałów już wcześniej publicznych, ale za arogancję i chamskie zachowanie, zwłaszcza wobec nowego użytkownika tego forum, wyglądającego na dobry materiał na gracza Laca (innymi słowy, trzeba go zachęcać, a nie zniechęcać). Udzielam z tego miejsca oficjalnej nagany i ostrzeżenia. Xxzwierzyńcu, zastosuj swoje EOB, bo będę zmuszony Cię pogonić. Dzięki.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gość » Śr kwi 28, 2004 8:27 pm

udostępnianie

To nie ja udostępniam, tylko on. ja tylko dałem link do jego strony, którą on sam umieścił w profilu. Coprawda najpierw umieściłem jego zdjęcie, ale to potem zmieniłem i dałem link do jego strony, by każdy sobie sam zobaczył zdjęcie, które on udostępnia, a wszystko to w imię łyżki!
Gość
 

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Śr kwi 28, 2004 8:32 pm

Ten wyżej to ja, tylko się nie zalogowałem, bo z Knoppixa klikam. Chciałem jeszcze powiedzieć, że się nie nabijałem z Łyżka, tylko umieściłem jego zdjęcie. Potem jak się burzył to zmieniłem na swoje dzieło, a do jego zdjęcia dałem link, żeby nie było, że to ja udostępniam jego ściśle tajne dane.
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Ludzix » Śr kwi 28, 2004 8:56 pm

A ja powiem: witaj i zapytam o aktualny poziom :) (faceci to tylko o jednym ^_-)
Ludzix
 

Wiadomośćprzez Lam » Śr kwi 28, 2004 9:02 pm

xxzoo: Nie rozumiem, dlaczego umieściłeś tu jego zdjęcie, a pod moimi wiadomościami nie umieszczasz moich. Rozumiem zaś, że nigdy nie słyszałeś o Artisie, człowieku łyżce, skoro wydaje ci się, że to musi być mutant?
Ostatnio edytowano Śr kwi 28, 2004 11:19 pm przez Lam, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gość » Wt cze 14, 2005 10:21 pm

SpoonMan I totally agree with yor argument.
Gość
 


Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 26 gości

cron