UPR

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Wiadomośćprzez Ghrhambra » Śr cze 16, 2004 9:53 am

Lam napisał(a):Ten młody siusiek (Stanisław Wojtera)

O widzisz Ty przynajmniej pamiętasz.


Lam napisał(a): jest starszy ode mnie, a przecież wiadomo, że ja jestem stary :)

Eee no jak na prezesów partii to jest to młody siusiek. (I od razu P. Wojtere przepraszam, gdyby miał byc tym urażony - nie mam tu zamiaru go obrażać)
A co się tyczy Twojej starości Lamie, to i tak jutro będziesz starszy :P


Lam napisał(a):A do sejmu jutro wjedzie jeden z wiceprezesów UPR, Leszek Samborski.

???
Na pewno mu tego życzę. (I sobie w sumie też)


Lam napisał(a):JKM dlatego ludziom kojarzy się z UPR, bo w latach 1991-1992 dużo było go widać w sejmie oraz w 1995 i 2000 kandydował na urząd Prezydenta RP. Był w "Polskim zoo" i w ogóle. Innych ludzi UPR-u nikt nie widział na oczy. Niestety,


A mnie szlag trafiał jak w telewizji widziałem jakiegoś Gieremka z UW, w czasie kidy poparcie dla nich było na poziomie 2%. UPR tymczasem zatykano gębę.
To samo było w czasie kampanii przed referendum unijnym. UPR pokazano chyba tylko raz i to na parę godzin przed ciszą przedwyborczą.
A taką Z.Gilowską (chyba) praktycznie zmieszali z błotem i to nie wstylu lepperopodobnym tylko na poziomie.


Lam napisał(a):polityka w Polsce to walka o popularność, a nie poparcie. Gdyby ktoś z UPR-u był w Komisji Śledczej... ;)

To chyba w całej d..kracji (jak to określa Korwin). I to jest jej podstawowa wada niestety.
Oczywiście nie jestem przeciwnikiem d..kracji (ale tu znowu cały elaborat by trzeba było strzelić)
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Wiadomośćprzez Ghrhambra » Śr cze 16, 2004 11:04 am

Qwercik napisał(a):Co do Leppera, gosc dziala skutecznie. Mowi to, co ludzie chca slyszec.
Dziala tak, ze jest widoczny. Prosta i efektywna metoda :)

Czy to jest odpowiedź na moje pytanie? (To w ostatnim zdaniu).



Qwercik napisał(a):Przynajmniej dopoki do wladzy nie dojdzie ;)

A niech dochodzi.
Co lepsze: w miarę mądry złodziej (nie chcę używać cięższych słów), czy idiota?
Moim zdaniem gdyby Samoobrona doszła do władzy, to szlag trafi cały ten system nie za 10-20 lat, tylko za kilka i akurat dla mnie tak będzie lepiej.



Qwercik napisał(a):Co poradzisz? Przecietny Kowalski to wtorny analfabeta, Pi*drzwi rozumiejacy co sie do niego mowi. Od takich wlasnie ludzi jednak zalezy Twoja przyszlosc.
U nas wystarczy nazwe partii zmienic, zeby zyskac na popularnosci.
SKL z AWSu ciach do PO i juz rzadza. To samo PiS.
UPR zawsze bedzie z tylu, bo za duzo naiwniakow ma w swoich szeregach ;)


A tu już niestety nic dodać nic ująć, święte słowa poprostu.
W tym momencie trzeba zwrócić szczególną uwagę na rolę mediów, bo SĄ TENDENCYJNE. Zwróć poprostu na to uwagę, a na pewno to zauważysz.
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Wiadomośćprzez Qwercik » Śr cze 16, 2004 11:20 am

Ze media sa tendencyjne? Ameryki tym stwierdzeniem na pewno nie odkrywasz ;)
W zasadzie zadaniem mediow jest - po 1 klepanie kasy, a po 2 urabianie ludzi na wlasne potrzeby. Nie rozumiem o co Ci chodzi, przeciez oba te zadania robia znakomicie :)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Ghrhambra » Śr cze 16, 2004 12:21 pm

Bo poprostu w Twoich wypowiedziach na temat Leppera widzę dokładnie takie podejście jak i w naszych mediach.
A widzisz chciałem żebyś zauważył (nawiązując do tego tam blokowania mównicy), że to wyłączanie mikrofonu i uniemożliwianie publicznej debaty to jest właśnie zagrożenie dla demokracji. Komuna podobne numery robiła już dawno temu na przykład no koncertach, jak ktoś śpiewał niewygodne teksty.

A w tej chwili problem z UPR polega nie tylko na tym, że JKM jest było nie było trochę ekscentryczny, ale na tym, że poglądy UPR są dla tej całej okrągłostołowej bandy nie za bardzo wygodne, a za pomocą mediów utwierdzają społeczeństwo w opinii, że UPR to jakas tam sobie egzotyczna partyjka, o nierealnych poglądach, bo podatki muszą płacić wszyscy, a UPR chce kary śnierci i żeby nie było podatków. A najlepiej w sumie
to nie pokazywać społeczeństwu, że coś takiego jak UPR w ogóle istnieje.

Chociarz z drugiej strony patrząc to kampanie wyborcze UPR same w sobie przedstawiają wiele do życzenia.

A wracając do populizmu i metodz działania Leppera, to gorszy (a w każdym razie niewiele gorszy) populizm jest uprawiany przez prawie całe ostatnie 15 lat przez tych co rządzili i rządzą nadal tylko prawie nikt tego nie nazywa populizmem.

Kończe, bo znowu się zaczynam rozpisywać.
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Wiadomośćprzez Qwercik » Śr cze 16, 2004 12:37 pm

Jakie zagrozenie dla demokracji? Demokracja polega jedynie na wmawianiu ciemniakom, ze cokolwiek od nich zalezy :)
Czyz nie tak sie dzieje caly czas? :P
A jesli wladze UPR zdecyduja zeby wszyscy czlonkowie wyszli na ulice z transparentami "My wam wszystkim dobrze zrobimy!" to zobaczysz, ze od razu im podskoczy w statystykach ;)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Ghrhambra » Śr cze 16, 2004 12:49 pm

Qwercik napisał(a):Jakie zagrozenie dla demokracji? Demokracja polega jedynie na wmawianiu ciemniakom, ze cokolwiek od nich zalezy :)
Czyz nie tak sie dzieje caly czas? :P

I do roli mediów wróć. A te w Polsce są raczej mało wolne.
A o zagrożeniu dla demokracji tak właśnie we wiadomościach komentowano, to całe zajście.


Qwercik napisał(a):A jesli wladze UPR zdecyduja zeby wszyscy czlonkowie wyszli na ulice z transparentami "My wam wszystkim dobrze zrobimy!" to zobaczysz, ze od razu im podskoczy w statystykach ;)

Podobno był kiedyś taki nauczyciel, co mawiał : Zróbcie mi dobrze, a ja wam zrobię na rękę.
(Mawial tak na lekcjach z dziewczęcymi klasami)

Nie nie Qwercik, to chasło zdecydowanie mi się nie podoba :) .
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Wiadomośćprzez Qwercik » Cz cze 24, 2004 1:10 am

"Unia Polityki Realnej obniza podatki !!!

Uwaga! Ostrzegam przed klonami z UPR-u.
Mój znajomy z pracy, działacz UPR-u, codziennie rano przez godzinę wypisuje rózne propagandowe brednie (najczęściej zupełnie nie zwiazane z tematem, artykuł jest np. o godach pingwinów - on o przemyśleniach Korwia dotyczacych wojny w Iraku), a przez nastepną - [wiadomości?] z wyrazami poparcia dla siebie samego. Podobno wszyscy z młodzieżówek dostali takie instrukcje z góry by propagować swój jedynie słuszny program wśród mas. Dlatego też, gdy na forum pojawi sie post wychwalający UPR, a za nim powszechne wyrazy uwielbienia dla tej partii - możecie mieć prawie 100% pewność, że rozmawiacie z tym samym facetem."

Ja dodam, ze Kaczynski z PiSu tez ma takie "poparcie" na forum onetu ;)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Lam » Cz cze 24, 2004 9:06 am

Naprawdę zabawne :) Qwercik: niezła podpucha, ale na tym forum Cię już znamy :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Ghrhambra » Cz cze 24, 2004 11:55 am

Lam napisał(a):Naprawdę zabawne :) Qwercik: niezła podpucha, ale na tym forum Cię już znamy :)

Czyżbym miał pozwolić się "podpuścić"? Co prrawda to Hyde Park niby i niby wolno,
ale jednak to forum Lacz mimo wszystko i jakos tak trochę niezręcznie mi tu "politykować".
Jeszcze się rozniesie za bardzo i "wyłączą mi mikrofon" ;)
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Wiadomośćprzez Qwercik » Cz cze 24, 2004 12:55 pm

Spoko, na forum Laca mozesz nawet 3h blokowac mownice w HP i nikt sie nie bedzie czepiac ;)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Gerino » Cz cze 24, 2004 1:00 pm

Byle nie na czerwono :wink:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Cz cze 24, 2004 1:07 pm

Hmm... Jeśli się nie mylę, nie można już na nijak oprócz czarnego, bo Lam się wkurwił i nawet w HP nie pozwala pisać na kolorowo. Taka to, kurwa, wolność na Hyde Parku.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Cz cze 24, 2004 5:40 pm

Wolność słowa jako treści, a nie formy. Niestety, jestem chyba jedyną osobą na świecie, która to odróżnia.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gerino » Cz cze 24, 2004 8:19 pm

Ja rozumiem, ja odróżniam, co wygrałem?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Qwercik » Pt cze 25, 2004 7:52 am

Honorowe czlonkowstwo w UPR :P
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 28 gości

cron