W jakim wieku jesteś?

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

W jakim wieku jesteś?

Poniżej 15 lat
3
14%
Między 15 a 18 lat
5
23%
Między 18 a 21 lat
5
23%
Między 21 a 25 lat
2
9%
Między 25 a 30 lat
5
23%
Powyżej 30 lat
2
9%
 
Liczba głosów : 22

W jakim wieku jesteś?

Wiadomośćprzez Adonnar » Pn lip 12, 2004 2:27 pm

Ankieta dotyczy pytania w temacie.
Przeszłość konstytuuje przyszłość, a przyszłość wpływa na przeszłość.
Życie zaś jest tylko jedną z wielu form materii.
Emblemat użytkownika
Adonnar
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Wt cze 15, 2004 9:34 pm

Wiadomośćprzez Malis » Pn lip 12, 2004 2:58 pm

A co za różnica?.....
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Kerod » Pn lip 12, 2004 3:26 pm

A ktora postacia?
Kerod
 
Wiadomości: 74
Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 10:56 am

Wiadomośćprzez Qwercik » Pn lip 12, 2004 3:30 pm

Ja mam 62 lata :)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Gerino » Pn lip 12, 2004 3:53 pm

Trudne pytanie. W tym momencie Wiek:
24 lata (857 godzin).
Ale Gerino jest starszy o 555 godzin, więc wychodzi około 1400 godzin, więc jestem przed trzydziestką.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn lip 12, 2004 8:52 pm

A co jeśli mam osiemnaście lat? Czy to zalicza się do wieku od piętnastu lat do osiemnastu lat, czy od osiemnastu do dwudziestu jeden?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Adonnar » Pn lip 12, 2004 9:02 pm

Idioci proszeni są o nie pisanie w tym temacie, skoro nie rozumieją tak prostego pytania.

Ręce opadają... :roll:
Przeszłość konstytuuje przyszłość, a przyszłość wpływa na przeszłość.
Życie zaś jest tylko jedną z wielu form materii.
Emblemat użytkownika
Adonnar
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Wt cze 15, 2004 9:34 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pn lip 12, 2004 9:19 pm

Kto jest tym idiotą twoim zdaniem? Zuważ, iż jest to forum "Lac" więc odpowiedzi Keroda, Qwercika i Moja są jak najbardziej poprawne, Valdrab pyta się w kwestii formalnej, a Malis informuje, że nie chce ujawnić swego wieku. Tak więc jedynym idiotą który się tu wypowiadał, jesteś TY! :>
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Adonnar » Pn lip 12, 2004 10:14 pm

Idiotyzmem było Twoje zapłodnienie i nie podjęcie decyzji o aborcji.

Mała podpowiedź (dla debili):
Ankieta dotyczy wieku biologicznego a nie Lacowego .

PS. Gdybym pytał o wiek emocjonalny, to dla ciebie gejino bylby specjalny przedzial 0-1 miesięcy...
Ostatnio edytowano Pn lip 12, 2004 10:20 pm przez Adonnar, łącznie edytowano 1 raz
Przeszłość konstytuuje przyszłość, a przyszłość wpływa na przeszłość.
Życie zaś jest tylko jedną z wielu form materii.
Emblemat użytkownika
Adonnar
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Wt cze 15, 2004 9:34 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn lip 12, 2004 10:18 pm

Nie będę wypełniał błędnie zrobionej ankiety. Mogę powiedzieć, że mam 17 lat jeszcze przez półtora miesiąca.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Qwercik » Wt lip 13, 2004 2:04 am

Valdrab, mozesz przenosic tematy do HP? :P
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Val » Wt lip 13, 2004 4:52 am

Siur. Czasem po prostu nie wuchodzi i wbija się jakieś invalid session.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Qwercik » Wt lip 13, 2004 7:14 am

No, przynajmniej to "wikingowe pytanie" znalazlo swe wlasciwe miejsce ;)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Lam » Wt lip 13, 2004 10:03 am

Valdrab napisał(a):Siur. Czasem po prostu nie wuchodzi i wbija się jakieś invalid session.

To zupełnie normalne w Chello z ich popierdolonym przezroczystym serwerem proxy. Ustaw sobie w3cache.icm.edu.pl i problem w magiczny sposób zniknie.

PS. Valdrabie, ja również nie wiedziałem, którą odpowiedź wybrać, ale pomyślałem sobie, że 18 lat masz tylko w momencie, w którym akurat je kończysz, przed tym momentem wybierz 15-18, a po nim 18-21. Szkoda, że autor pytania to idiota, ale my możemy to nadrobić.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Lam » Wt lip 13, 2004 10:06 am

Adonnar napisał(a):Mała podpowiedź (dla debili):
Ankieta dotyczy wieku biologicznego a nie Lacowego .

Małe uściślenie (dla idioty):
W Lacu wiek jest tylko biologiczny.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Adonnar » Wt lip 13, 2004 8:17 pm

Oczywiście nie chodziło mi o wiek postaci w mudzie, tylko o wiek żyjących osób, które wcielają się w te postacie...

Mała podpowiedź (dla osób mających zaburzone konstrukty poznawcze):

Gdyby chodziło mi o wiek postaci z Laca pytanie brzmiałoby:
"Ile lat ma Twoja postać na Lacu".

Lam napisał(a):Małe uściślenie (dla idioty):
W Lacu wiek jest tylko biologiczny.


Jesteś tego absolutnie pewien?...
Bo jeśli czas spędzony PP nie jest doliczany do wieku postaci to oczywiście masz rację.
Jeśli jednak ten czas też się dolicza do sumy godzin spędzonych na Lacu, to się mylisz i pokazywany na Lacu wiek postaci jest wiekiem kalendarzowym.
(Jeśli ktoś nie łapie o co chodzi, to niech poczyta o paradoksach czasu biologicznwego i kalendarzowego w przypadku osób zahibernowanych).
Lamie - jeśli czegoś nie zrozumiałeś, to zapytaj, a nie wyrażaj swojej frustracji poprzez nazywanie kogoś idiotą w nieuzasadnionym przypadku.

Jak zwykle chyba zbyt wysoko oceniłem inteligencję potencjalnych ankietowanych.
Przepraszam - to się już więcej nie powtórzy.
Przeszłość konstytuuje przyszłość, a przyszłość wpływa na przeszłość.
Życie zaś jest tylko jedną z wielu form materii.
Emblemat użytkownika
Adonnar
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Wt cze 15, 2004 9:34 pm

Wiadomośćprzez Val » Wt lip 13, 2004 8:45 pm

Ależ to jest zdecydowanie uzasadniony przypadek. Lam Cię po prostu za takiego uważa, a to mu daje prawo do nazywania Cię takim, bo jest przecież wszechmogącym bogiem wszechodbytu.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gall=>nonim:D » Wt lip 13, 2004 9:18 pm

Ja normani miam pinć latek :alkoholik:
Gall=>nonim:D
 

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt lip 13, 2004 10:00 pm

(Jeśli ktoś nie łapie o co chodzi, to niech poczyta o paradoksach czasu biologicznwego i kalendarzowego w przypadku osób zahibernowanych).


Podaj mi przykład CHOĆ JEDNEGO zahibernowanego człowieka.

Czubek.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez muzgus » Wt lip 13, 2004 10:08 pm

nie no, hibernują się ludzie, tylko problem jest z przywróceniem mrożonki do zycia :)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Adonnar » Śr lip 14, 2004 12:51 am

Tzeentch napisał(a):
(Jeśli ktoś nie łapie o co chodzi, to niech poczyta o paradoksach czasu biologicznwego i kalendarzowego w przypadku osób zahibernowanych).


Podaj mi przykład CHOĆ JEDNEGO zahibernowanego człowieka.

Czubek.


1.Twój tekst nie jest związany z tematem
2. Jesteś debilem
3. Paradoksy mogą dotyczyć zjawisk czysto teoretycznych. Choćby paradoks babci/dziadka w rozważaniach dot. podróży w czasie.
4. Jesteś debilem.
5. Przykładów zahibernowanych ludzi na świecie jest conajmniej kilkanaście. Wystarczy poszukać w internecie/czasopismach naukowych, ale Ty tego nie umiesz, bo:
6. Jesteś debilem.
Przeszłość konstytuuje przyszłość, a przyszłość wpływa na przeszłość.
Życie zaś jest tylko jedną z wielu form materii.
Emblemat użytkownika
Adonnar
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Wt cze 15, 2004 9:34 pm

Wiadomośćprzez Lam » Śr lip 14, 2004 1:25 am

Valdrab napisał(a):Lam Cię po prostu za takiego uważa

1. To Gerino w tym temacie nazwał go idiotą, ja tylko powtórzyłem. Znasz mnie, powinieneś wiedzieć, że ja sam nazwałbym go inaczej.
2. Adonnar nazwał wszystkich oprócz siebie użytkowników forum idiotami minimum trzykrotnie (nie będę liczył) w tym temacie i zapewne ma prawo. Brawo Valdrabie, to dobrze, że nie masz klapek na oczach.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Śr lip 14, 2004 9:12 am

Tego z klapkami na oczach nie rozumiem. W moich słowach nie było ani odrobiny ironii, Lamie.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gość » Śr lip 14, 2004 11:40 am

Lam napisał(a):2. Adonnar nazwał wszystkich oprócz siebie użytkowników forum idiotami minimum trzykrotnie (nie będę liczył) w tym temacie i zapewne ma prawo.


Słucham???
Możesz jednak się postarać i policzyć oraz wskazać gdzie niby to zrobiłem???
Bo jakoś sobie nie przypominam.
Może nie pij tyle co? Bo jakieś halucynacje masz. :roll:
Nawet w tym temacie pisząc "dla idiotów" miałem na mysli potencjalnych idiotów. Jeżeli za takiego się uznałeś to mogę Ci tylko współczuć. :neutral:
Gość
 

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr lip 14, 2004 12:35 pm

nie no, hibernują się ludzie, tylko problem jest z przywróceniem mrożonki do zycia :)


Właśnie na tym polega bajer. Hibernacja to spowolnienie funkcji życiowych organizmu żywego, połączone z obniżeniem temperatury. Natomiast nie następuje tu zatrzymanie funkcji życiowych, jak ma to miejsce z zamrożonymi w ciekłym azocie ludźmi, np. Waltem Disney' em. Od biedy można by użyć tego terminu w stosunku do takich zamrożonych ludzi pod warunkiem, że DAŁOBY się ich obudzić, co akurat nie jest możliwe (kryształki lodu w komórkach uszkadzają je do tego stopnia, że przywrócenie ich funkcji życiowych mżonką). To po prostu zamrożone trupy. Firmy oferujące hibernację po prostu naciągają ludzi. Nie wspominam już o ich tańszej usłudze polegającej na odcięciu głowy i zamrożeniu jej, hahahaha.

[Do Adałnnara]:

Z tym, że można coś roważać hipotetycznie się zgadzam. Ty jednak wierzysz w to, że ludzie się hibernują, czemu dałeś wyraz w paru wiadomościach tego tematu. Słowem: jesteś niemożliwym fantastą i czubkiem.

Jeśli jednak nadal Cię nie przekonałem - proponuję Ci odcięcie głowy i zamrożenie jej. OBIECUJĘ, że kiedyś WPADNĘ na to jak Cię do życia przywrócić. :]
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Filonikus » Śr lip 14, 2004 1:32 pm

O kur... jak fajnie!!! :eek: Z prostej ankiety: ile kto ma lat wyszedł memoriał ku chwale mrożonych ludzi... Chyba musze być na forum Laca.
Filonikus
 

Wiadomośćprzez Gerino » Śr lip 14, 2004 2:43 pm

Musisz? :(((
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Qwercik » Śr lip 14, 2004 3:30 pm

Tzeentch napisał(a):Jeśli jednak nadal Cię nie przekonałem - proponuję Ci odcięcie głowy i zamrożenie jej. OBIECUJĘ, że kiedyś WPADNĘ na to jak Cię do życia przywrócić. :]

Dobra, dobra, nie rob z siebie takiego geniusza :P
I tak wszyscy wiedza, ze Adonnar bez glowy bedzie zyl nadal, bo glowa stanowi u niego zbedny balast ;)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Adonnar » Śr lip 14, 2004 3:38 pm

Tzeentch napisał(a):
Z tym, że można coś roważać hipotetycznie się zgadzam. Ty jednak wierzysz w to, że ludzie się hibernują, czemu dałeś wyraz w paru wiadomościach tego tematu. Słowem: jesteś niemożliwym fantastą i czubkiem.


O ja pierdolę...
Rozwalasz mi psychikę... Gdzie tacy jak Ty się rodzą?
Gdzie napisałem że wierzę w (udaną) hibernację? A nawet gdyby tak było, to co Ci kurwa do tego?
Nie dość, że jesteś debilem i każdy Twoj post mnie w tym utwierdza w tym przekonaniu, to jeszcze nie umiesz czytać ze zrozumieniem (funkcjonalny analfabetyzm). Ale to mnie akurat nie dziwi, bo ponoć ponad 1/3 naszego społeczeństwa tak ma.

"Z tym, że można coś roważać hipotetycznie się zgadzam."
Kurwa... łaskawca...
Nie mam pytan.

PS. Nie "WPADAJ". Nie rób nam tego... bo urodziłby się pewnie drugi Lepper.
Przeszłość konstytuuje przyszłość, a przyszłość wpływa na przeszłość.
Życie zaś jest tylko jedną z wielu form materii.
Emblemat użytkownika
Adonnar
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Wt cze 15, 2004 9:34 pm

Wiadomośćprzez Adonnar » Śr lip 14, 2004 3:39 pm

Qwercik napisał(a):I tak wszyscy wiedza, ze Adonnar bez glowy bedzie zyl nadal, bo glowa stanowi u niego zbedny balast ;)


:)
Jasne że zbędny.
Jak na fantastę przystało zeskanowałem swoją jaźń w sieć neuronową i terminal noszę w kieszeni ;)
Przeszłość konstytuuje przyszłość, a przyszłość wpływa na przeszłość.
Życie zaś jest tylko jedną z wielu form materii.
Emblemat użytkownika
Adonnar
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Wt cze 15, 2004 9:34 pm

Wiadomośćprzez Khrell » Śr lip 14, 2004 6:05 pm

Jemu chodziło o to, że jako argument przy wychodzeniu na PP użyłeś mrożenia ludzi. A poza tym, można przyjąć, że gdy wychodzisz na PP ciało się dalej starzeje i czeka, aż dusza wróci na swoje miejsce.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Jemkit » Śr lip 14, 2004 7:29 pm

Khrell napisał(a):Jemu chodziło o to, że jako argument przy wychodzeniu na PP użyłeś mrożenia ludzi. A poza tym, można przyjąć, że gdy wychodzisz na PP ciało się dalej starzeje i czeka, aż dusza wróci na swoje miejsce.

1. Można wyjść poza postać, a nie "na poza postać"
2. Gdyby ciało czekało w postaci, to można by było cie zabić, a tak nie jest.
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Khrell » Śr lip 14, 2004 7:40 pm

No w sumie tak.
Sprawa wygląda głupio bo - gdyby ciało zostawało w świecie, to można byłoby Cię zabić itp.
A jeśli nie - to trzebaby wyłączyć starzenie się PP. chyba, że na Lacu liczy się nie wiek ciała tylko wiek "duszy"(?).
Ja bym to wszystko pozostawił woli Bogów.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Adonnar » Śr lip 14, 2004 8:10 pm

A jak to w koncu jest?
Przebywanie PP jest wliczane do czasu gry, ergo wplywa na wiek postaci?
Jeśli tak, to chyba Lamie jest 1:0 dla mnie...
Ale oczywiscie nawet jesli (bo nie jestem pewien czy tak jest w istocie) mam racje to Ty oczywiscie sie do tego nie przyznasz, prawda?

PS. Widzę że jednak część czytelników tego forum myśli i umie wysuwać logiczne argumenty. Znów odżyła na mnie nadzieja :)
Przeszłość konstytuuje przyszłość, a przyszłość wpływa na przeszłość.
Życie zaś jest tylko jedną z wielu form materii.
Emblemat użytkownika
Adonnar
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Wt cze 15, 2004 9:34 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz lip 15, 2004 12:26 am

Przede wszystkim, wiek postaci nie jest zliczany. Jest on obliczany jako iloraz całkowitego czasu gry i średniego czasu potrzebnego postaci na przeżycie 595 dni gry (jednego roku kalendarzowego), czyli po prostu przybliżany. Napisałem to w kwestii formalnej. Uznajmy chwilowo, że przybliżenie jest na tyle dobre, że możemy się nim posługiwać w roli prawdziwej wartości.

To prawda, że PP nie można zginąć, ale też nie do końca - zabójcy już się o tym przekonali. Ucieszka PP nie gwarantuje bezpieczeństwa i spokoju ciała, bo można postać zmusić do powrotu do świata. Ale to tylko dygresja, nie ma niczego wspólnego z właściwym tematem.

Poza postacią to miejsce nie tylko dla duszy. Wciąż przecież możesz obejrzeć swoją postać. Nie starzeje się ona, ponieważ jest oderwana od świata (stąd nazwa "poza światem"), ale istnieje, w miejscu (tak, to jest przecież pomieszczenie, działa "patrz" i w ogóle jest takie samo jak każde inne pomieszczenie bez wyjść), gdzie nie może jej się nic stać. Jest tak zarówno technicznie (serwer nie zapomina danych postaci) jak i mentalnie (ta postać musi w końcu gdzieś być, skoro sobie ją oglądasz ze wszystkich stron). Czyli, dla tych, którzy mają problemy ze zrozumieniem, gracz, czyli dusza, jest poza postacią, a postać jest poza światem.

W świecie Laca w ogóle nie ma mowy o żadnym wieku kalendarzowym lub biologicznym, ponieważ wiek biologiczny to współczynnik starzenia się ciała, a w Lacu nic takiego nie występuje - nie tylko bogowie i elfy nie umierają ze starości, ale także ludzie, szczury, pająki i wszystko inne.

Ponieważ postać nie przestaje istnieć, kiedy jesteś PP, a nie ma rozróżnienia na wiek biologiczny i kalendarzowy, ani żaden inny, przebywanie PP zmienia wiek postaci tak samo, jak bieganie po świecie.

Jest jeszcze jeden wiek, o którym nikt do tej pory nie pisał - ilość lat, które faktycznie minęły od urodzenia postaci (17 lat przed pierwszym wejściem do gry), a chwilą obecną. Mój hobbit ma 103 lata, ale przecież był założony w 1 roku, właściwie powinien urodzić się 17 lat wcześniej (ale nikt właściwie nie wie, jakie to były lata, ponieważ dopiero on ustanowił miarę czasu w 17 roku swojego życia), a jest rok 533, więc przeżył 103 lata, choć "istnieje" 550 lat. Jest to efekt najpotężniejszej w całym świecie magii, która pozwala postaci kompletnie zniknąć ze świata, aby pojawić się za jakiś czas (jest to więc podróż w czasie, zawsze w jedną stronę - w przyszłość). Magia ta jest na tyle potężna, że nie podejrzewam, by wojownik Adonnar mógł zrozumieć, co ona robi, a co dopiero, w jaki sposób działa (ta wiedza jest zarezerwowana dla umysłów bogów), dlatego proponuję zakończyć temat. Kto nie rozumie, ten nie pofrunie.

Adonnar napisał(a):PS. Widzę że jednak część czytelników tego forum myśli i umie wysuwać logiczne argumenty.

To Ty jesteś Lepperem tego forum (a nie Tzeentch, który swego czasu piastował to plugawe stanowisko, ale mu do pewnego stopnia przeszło). Doszukujesz się spisków i afer, Twoimi najlepszymi argumentami są własne urojenia, a najlepszą metodą potwierdzenia, że masz rację, jest znalezienie poklasku wśród najmniej zorientowanych w temacie, lub po prostu najbardziej podatnych na populistyczne brednie (których możnaby nazwać najmniej świadomymi, żeby nie powiedzieć wprost). Wyobraź sobie jednak, że nie ma tu miejsca na taką politykę, ponieważ nie ma tu miejsca na żadną politykę. Szukasz sobie wrogów, by znaleźć przyjaciół, ale uważaj, bo swoich przyjaciół pociągniesz za sobą na dno. Tym bardziej, że wygląda to tak, jakbyś próbował tworzyć sektę, a jak wiadomo, herezja to najgorszy grzech, jaki można popełnić w Lacu. Odradzam.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Adonnar » Cz lip 15, 2004 1:02 am

Lam napisał(a):Małe uściślenie (dla idioty):
W Lacu wiek jest tylko biologiczny.


Lam napisał(a):W świecie Laca w ogóle nie ma mowy o żadnym wieku kalendarzowym lub biologicznym, ponieważ wiek biologiczny to współczynnik starzenia się ciała, a w Lacu nic takiego nie występuje - nie tylko bogowie i elfy nie umierają ze starości, ale także ludzie, szczury, pająki i wszystko inne.


Hmmm...
Zdecyduj się. To jest czy go nie ma?

Lam napisał(a):(...)Doszukujesz się spisków i afer, Twoimi najlepszymi argumentami są własne urojenia, a najlepszą metodą potwierdzenia, że masz rację, jest znalezienie poklasku wśród najmniej zorientowanych w temacie, lub po prostu najbardziej podatnych na populistyczne brednie (których możnaby nazwać najmniej świadomymi, żeby nie powiedzieć wprost). Wyobraź sobie jednak, że nie ma tu miejsca na taką politykę, ponieważ nie ma tu miejsca na żadną politykę. Szukasz sobie wrogów, by znaleźć przyjaciół, ale uważaj, bo swoich przyjaciół pociągniesz za sobą na dno. Tym bardziej, że wygląda to tak, jakbyś próbował tworzyć sektę, a jak wiadomo, herezja to najgorszy grzech, jaki można popełnić w Lacu. Odradzam.


Jakich spisków? Jakich afer?
Podaj proszę przykłady.
Nagonka na mnie, powiązana z Aramisem to fakt. Mówiło mi o tym kilka osób (między innymi Slaanesh, który pomylił mnie z Aramisem i uważał że jestem jego przyjacielem). Świadczy też o tym atakowanie mnie przez postacie bohaterów/nieśmiertelnych gdy miałem niskie poziomy (np. postacie Mole'a). ZANIM jakiś czub przemienił mnie w wampira.
Nie prowadzę żadnej polityki, nie szukam żadnych przyjaciól. A wrogowie sami mnie znajdują.
A sekta to już w ogóle bzdura.
Szkoda Lamie. Pomimo tego co o tobie wcześniej słyszałem, starałem się zachować obiektywność. Ale widzę że opinie które usłyszałem od pewnej osoby na Twój temat chyba się pokrywają z rzeczywistością. Szkoda.

I co w ogóle znaczy "Szukasz sobie wrogów, by znaleźć przyjaciół"???
Być może jestem upośledzony, ale nie rozumiem.
Jakie to zdanie ma sens?
Przeszłość konstytuuje przyszłość, a przyszłość wpływa na przeszłość.
Życie zaś jest tylko jedną z wielu form materii.
Emblemat użytkownika
Adonnar
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Wt cze 15, 2004 9:34 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz lip 15, 2004 1:07 am

Adonnar napisał(a):Zdecyduj się. To jest czy go nie ma?

Jest jeden wiek. Najpierw odniosłem się do Twojego rozumienia wieku biologicznego i kalendarzowego, a potem podałem, jak ja rozumiem wiek biologiczny i wyjaśniłem, że takiego czegoś w Lacu nie ma. Wyjmowanie słów z kontekstu to fajna zabawa, przyznaj.

PS. Być może.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Adonnar » Cz lip 15, 2004 1:20 am

Lam napisał(a):Jest jeden wiek. Najpierw odniosłem się do Twojego rozumienia wieku biologicznego i kalendarzowego, a potem podałem, jak ja rozumiem wiek biologiczny i wyjaśniłem, że takiego czegoś w Lacu nie ma.


Nie wiem do czego się odniosłeś. Nie napisałeś za pierwszym razem.

Lam napisał(a):Wyjmowanie słów z kontekstu to fajna zabawa, przyznaj.


Taaa... Wręcz zajebista. Robię to codziennie (SARKAZM).
Weź przestań. Kontekst jest dokładnie nad moim postem. Więc jak mogłem coś wyciąć? Chyba każdy zanim dotrze do mojej wypowiedzi przeczyta Twoją.

<To jest ten moment gdy zaczyna brakować Ci argumentów i zaczynasz mnie wyzywać albo doszukiwać się w moim zachowaniu spisku/herezji...>
Przeszłość konstytuuje przyszłość, a przyszłość wpływa na przeszłość.
Życie zaś jest tylko jedną z wielu form materii.
Emblemat użytkownika
Adonnar
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Wt cze 15, 2004 9:34 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz lip 15, 2004 1:48 am

Nie, to jest ten moment, w którym Tobie już dawno brakuje argumentów, ale wiesz, że Ci to wypominam za każdym razem, a chcesz się jeszcze pokłócić, żeby pokazać, jaki jesteś krnąbrny i jak to się mnie nie boisz, więc uprzedzasz moje przytyki odnosząc je z góry do mnie, bez względu na to, jak żenująco to wygląda.

A kontekstem było to, co cytowałem w wiadomości, której ty zacytowałeś pierwszy fragment oraz Twoje późniejsze rozważania na temat hibernacji, po których napisałem drugi zacytowany fragment. Pierwsza wypowiedź dotyczyła Twojego odróżnienia wieku biologicznego (wieku ciała) od wieku Lacowego, co uciąłem szybko wypominając Ci, że taki sam wiek ma twoja powłoka w świecie urojonym, co w Lacu (przy czym oczywiście tylko w Lacu ten wiek ulega magicznym zniekształceniom, mimo, że Ty wierzysz, że w świecie urojonym jest tak samo). Druga wypowiedź dotyczyła odróżnieniu wieku biologicznego od kalendarzowego, wyjaśniłem wtedy, że nie ma takiej różnicy, ponieważ w Lacu ciało nie ulega starzeniu, które według nie cudzych, ale właśnie Twoich słów, jest tym, co wyróżnia wiek biologiczny. Kiedy pisałeś o wieku biologicznym po raz pierwszy nie byłem jeszcze natchniony Twoją mądrością i nie wiedziałem, że chodzi Ci o zużywanie się ciała wraz z czasem, a nie po prostu czas istnienia tego ciała. Uczę się jednak i dostosowuję do przebiegu rozmowy, starając sie wyrażać na tyle precyzyjnie i zrozumiale, na ile tylko to możliwe, a by to osiągnąć, używam takiego samego słownictwa, co rozmówcy. Niestety nie potrafisz wziąć tego pod uwagę cytując moje wypowiedzi wybiórczo w taki sposób, by pokazać pozorną niekonsekwencję. Jeśli sobie życzysz, nie pozostanę Ci dłużny.

1) Adonnar napisał(a):Ankieta dotyczy wieku biologicznego a nie Lacowego .


2) Adonnar napisał(a):
Lam napisał(a):W Lacu wiek jest tylko biologiczny.

oczywiście masz rację


3) Adonnar napisał(a):pokazywany na Lacu wiek postaci jest wiekiem kalendarzowym


Innymi słowy, uważasz, że:
1) Wiek biologiczny to nie wiek w Lacu.
2) Wiek w Lacu jest tylko biologiczny.
3) Wiek w Lacu jest kalendarzowy.

Adonnar napisał(a):Gdzie napisałem że wierzę w (udaną) hibernację?

Rozumiem więc, że nie wierzysz w udaną hibernację? Już Ci Tzeentch napisał, co to jest hibernacja. Mój chomik to potrafił. Wszyscy tu wierzymy w udaną hibernację, oprócz Ciebie.

No dobra, nie chce mi się dalej tak pierdolić, i tak się już zniżyłem do Twojego poziomu przy ludziach, a jest bardzo późno. Musisz mi wybaczyć, ale nie będę kontynuował tej dyskusji.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Ghrhambra » Cz lip 15, 2004 1:54 am

Lamie!
Wybacz, wcinam się tu trochę między wódkę, a zakąskę, ale czy Ty czytasz prywatne wiadomości? (Te z forum) Czy pozostaje tylko email eeee twu - poczta elektroniczna?
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz lip 15, 2004 4:10 am

(między innymi Slaanesh, który pomylił mnie z Aramisem i uważał że jestem jego przyjacielem)


Śmieszny jesteś. Po pierwsze, Aramisa w ogóle nie znałem. Jak więc mógłbym uważać go za przyjaciela? Gdy pierwszy raz pogadaliśmy sobie nie miałem pojęcia, że masz jakikolwiek związek z Aramisem. Pamiętam, że nawet Twoją marną dupę (i, o zgrozo, Mentara) uratowałem przed kolejnym zabiciem przez którąś z postaci Thaila. Dopiero jakiś czas później doszły mnie słuchy, że Ty to Aramis. Nie znając jednak Aramisa, nie miałem do niego żadnego żalu (bo i za co? Kto miał do niego żal, ten miał, ja powodów żadnych nie miałem), więc nadal nie polowałem na Twoją durną postać. Dopiero, gdy dałeś się pogryźć i zwampirzyć wkroczyłem, jak to mam w zwyczaju postępować z pariasami. NIE dlatego, że Ty to Aramis, ale dlatego, że po prostu Familiae tępi pariasów (a dokładniej, dwie rodziny: Jyhad i Eta Carinae). Zamiast trzymać swój plugawy ryj na kłódkę, Ty zacząłeś wyzywać wampiry i cały klan od debili, wsioków i tak dalej. W tym momencie stałeś się nie tylko pariasem, ale skurwielem, którego należało spacyfikować, by tych durnot innym graczom nie zaszczepiał. Niestety - lekcję zrozumiałeś opacznie i zamiast stulić uszy i spokojnie grać, Ty musiałeś zaogniać konflikt. Coraz więcej wampirów przyłączało się do wendetty, aż ogarnęła całą Familiae.

Słowem - sam sobie nagrabiłeś. Ja i reszta wampirów traktowaliśmy Cię obojętnie, dopóki sam nie zacząłeś wkładać kija w mrowisko. WYŁĄCZNIE swoim zachowaniem doprowadziłeś do tego, że jesteś tępiony. Zaczynałeś od zera, a teraz jesteś poniżej depresji. Pamiętaj śmieciu, że jeszcze nikt nie zdechł na Lacu kilkakrotnie pod rząd z ręki gracza bez powodu. Przeważnie gracze zadowalają się pojedynczym uśmierceniem i dają spokój na dłuższy czas. Ty, zamiast się uśmiechnąć i przyobiecać srogą zemstę (i się zamknąć), zacząłeś atakować graczy personalnie (nie postaci, ale właśnie graczy).

Pamiętaj, gnoju, że z Familiae nie warto zadzierać. Tak się składa, że klan ten skupia paru dużych sukinsynów i drażnienie ich nie jest dobrym pomysłem, gdy jest się zwykłym, szarym graczem. I właśnie zwykłym, szarym graczem powinieneś pozostać, zamiast na siłę zaznaczać swoją chujową obecność i to w dodatku w możliwie najgorszy sposób.

Na zakończenie przyobiecuję Ci, że spać spokojnie nie będziesz mógł już nigdy. Wlecimy przez okno, wpełzniemy pod koc i wrazimy Ci kołki w każdy centymetr Twojego nędznego ciała, wypatroszymy Cię jak prosię, a bólowi Twemu nie będzie końca.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Qwercik » Cz lip 15, 2004 4:45 am

Amen :)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Adonnar » Cz lip 15, 2004 12:22 pm

Buehehehe
Ale się uśmiałem :-)
Żeby nie było, że jestem kłótliwym sukinsynem, to nie będę dalej ciągnął tego tematu. Powtórzę jeszcze raz, że nie szukam żadnego poklasku, a Twoja wypowiedź Lamie wygląda jakbyś to Ty szukał... no właśnie, nie wiem czego :/ Uznania, akceptacji, poparcia?
Przecież Twój ostatni post jest zupełnie bezsensowny.

Slaanesh:
Czasami bywasz nawet zabawnym dzieckiem.
Przyznaję, że ja zacząłem z wampirami i wcale się tego nie wypieram.
Obrażałem wampiry, ale obrażałem tylko "postacie". To jeden z elementów zabawy. Później jednak kilka osób pomyliło chyba grę z rzeczywistością i zaczęło bluzgać, mieszając do tego rodziny itp.
Żenujące. I świadczy to tylko o nieumiejętnośći rozróżniania gry od świata prawdziwego.
A co do ścigania mnie przez wampiry. Czy ja coś mówię? Czy mam jakieś pretensje?
Ja chcę tylko by to było zgodne z zasadami (w końcu po coś one zostały ustanowione, prawda?). Rzucanie przemian, nadużywanie dezintegracji, włączanie się do walki gdy postaćwalczy z mobem lub jest zaraz po takiej walce chyba nie jest dozwolone.
I o to się najbardziej burzę.
I podtrzymuję - wampirze rodziny w obecnej formie, przynajmniej dla mnie są bezsensowne.
Przeszłość konstytuuje przyszłość, a przyszłość wpływa na przeszłość.
Życie zaś jest tylko jedną z wielu form materii.
Emblemat użytkownika
Adonnar
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Wt cze 15, 2004 9:34 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz lip 15, 2004 12:37 pm

Adonnar napisał(a):Ja chcętylko by to było zgodne z zasadami (w końcu po coś one zostały ustanowione, prawda?).

Proszę, oto zasady:
Regulamin Laca napisał(a):* ŚMIERĆ jest częścią gry. Musisz się z nią liczyć na każdym kroku. Możesz
zginąć z ręki postaci sterowanej przez komputer, jak i przez gracza.
Innemu graczowi wolno cię zabić, pomyśl o tym zanim zaczniesz go do tego
prowokować. Jeśli swoim zachowaniem prowokujesz bójki, nie próbuj zgłaszać
bogom przeszkadzania ci w grze.


Porównajmy to ze słowami Adonnara, w których nazywa wielu idiotami, innych brzydko, a potem mówi, że od 35 poziomu nikt go nie ruszył i krzyczy do nich "berek" (gdzie jest ten temat? Valdrabie, zmoderowałeś dowody rzeczowe, czy co?).
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz lip 15, 2004 12:45 pm

Z ostatniej chwili: Adonnar padł z mojej ręki jakoś na 68 poziomie!
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Val » Cz lip 15, 2004 12:49 pm

To nie moja wina. Ja nic nie robiłem.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Adonnar » Cz lip 15, 2004 12:50 pm

Dobrze. Świetnie.
Jesteś jednym z bogów. To wy ustalacie zasady.
Skoro uważasz że wiadomo_którzy gracze nie łamią zasad które sami ustaliliscie to w porządku.

PS. Slaanesh - i co? Dać Ci banana?
Przeszłość konstytuuje przyszłość, a przyszłość wpływa na przeszłość.
Życie zaś jest tylko jedną z wielu form materii.
Emblemat użytkownika
Adonnar
 
Wiadomości: 63
Dołączył(a): Wt cze 15, 2004 9:34 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz lip 15, 2004 12:52 pm

Berek! Berek?
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Ghrhambra » Cz lip 15, 2004 12:58 pm

A jo se znów zaśpiwom
Historyje mom zewnom
Ja w stolik psypindolis
Nozyce sie łodezwom

Ładonnar niełopatsnie
Ło stolik cymś zawodził
Kupe larma narobił
Narobił guptok młody

Nozyce co lyzoły
Z rozklekotanom śrubkom
Rumoru narobieły
No patsta jaki guptok!

No patsta ludzie wsyscy
Jo jestem razem z wami
Ło kurde co jo widzem?
Tyz jestem nozycami!
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Wiadomośćprzez Lam » Cz lip 15, 2004 1:24 pm

Ghrhambro, lepiej nie mogłeś tego ująć. Podziwiam kunsztu. To jeden z tych wierszyków, po których przeczytaniu wydaje ci się, że wszystko jest proste i napisane wprost, a potem okazuje się, że opracowanie ma pięć stron. Pytanie techniczne, czy "larma" to dopełniacz od "larum"?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Następna strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron