Nosz k***a!!!

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Nosz k***a!!!

Wiadomośćprzez Aron » Cz wrz 30, 2004 12:15 pm

Znów to samo!! Nie rozumiem tego?! Czemu Ci ludzie z forum onet.pl nie chcą wklepać moich spostrzeżeń do komentarzy, czy one są, aż tak strasznie prawdziwe?
Np. wczoraj:do tematu:"Wybuch bomby w Warszawie"

Tytuł: Składam kondolencje:(
Chciałbym złożyć kondolencje osobom, które wypowiadaja sie na łamach tego forum beznadziejnie i bezmyślnie (Co u większości wydaje się, ze to rodowita oznaka bycia polakiem<-Spec.).Kondolencje kieruje do Waszej matki i ojca, bardzo mi przykro, że Wasze dzieci są takimi ****** i bezmyślnymi ludźmi! Wierzę, że gdyby Bóg dał Wam szansę cofnięcia się w czasie, to założylibyście dwie prezerwatwy lub nie kochali się po pijaku. No, ale trudno, co się stało, to się nie odstanie. Moglibyście jednak zaoszczędzić ludziom takim jak Ja i może pozostałym 5% normalnych Polaków czytania ich wypocin...Dzięki takim ludziom jak Wy naprawdę zaczynam wierzyć, że Polska to kraj pełen cymbałów i ludzi, których intelekt i doświadczenie życiowe równa się wielkiemu zeru. Czasami się zastanawiam jak potomkowie ludzi, którzy walczyli za ojczyznę mogli upodlić się do tego stopnia:/? (Może mam za mały móżdżek, aby to pojąć?).Czy dla Was już nic nie znaczy kraj? Czy nie dość, że niszczy "Naszą" (Ciekawe, czy Wy uważacie ją za swoją->)ojczyznę własny rząd, który składa się przecież z rodaków, osób, które urodziły sie tutaj, to jeszcze Wy musicie tracić energię i wypisywać takie bzdury?! Nie wiem, może jestem staroświecki itd., ale nie wydaje mi się, żeby chociaż 60% osób, które wypisują tutaj swoje bazgroły wiedziały o CZYM piszą...
To przykre, że mamy taki rząd, a nie inny, ale jeszcze smutniejsze jest to, że nic nie "robimy" z tym, aby podnieść kraj z upadku tylko jeszcze "zasadzamy" kolejne kopniaki licząc na to, ze sie już nigdy nie podniesie... I co Wam z tego przyjdzie? Myślicie, że wyjdziecie za granicę i będziecie żyć jak w nowym świecie? Szczęśliwie i dostatnie?
No to Was rozczaruję! Bo to są bzdurne opowieści dla tępego tłumu, żeby się nie burzył, gdy zostaną wprowadzone kolejne podwyżki i cięcia w wypłatach.
"Panem et circenses"
"Chleba i igrzysk" -> ale do Nas powinno się to odnosić:
Kłamstwo i Głupota pozwala rządzić tym krajem bez sprzeciwu nic więcej...
Pozdrówka.
Ps. tak jak zwróciłem uwagę na początku. Cała moja wypowiedź z uzyciem "My, Nasz, Wasz, Ich itd"itd. odnosił się do osób, które zatraciły resztki poczucia godności Polaka i mądrości.
Ps.1. Przyczyniamy się do śmierci własnej ojczyzny...
Pogratulujmy sobie!

Czy to jest, aż tak przegięte, że nie da się tego dodać do tych durnych komentarzy, które juz tam są :???:
Za błędy przepraszam :neutral:
Aron
 

Wiadomośćprzez Lam » Cz wrz 30, 2004 12:45 pm

Myślę, że oszczędzili Tobie kompromitacji, a Twoim rodzicom wstydu, że nie założyli dwóch prezerwatyw. Moderatorzy Onetu stoją na straży dobrego imienia Twojej rodziny, czy to nie szlachetne?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Aron:) » Cz wrz 30, 2004 12:49 pm

Uch, to mnie zabolało :liar:
Ale chyba nie czytałeś komentarzy do tego, ne?
Aron:)
 

Męskie święto, czekamy na prezenty!!:)

Wiadomośćprzez Aron:D » Cz wrz 30, 2004 3:38 pm

CHOOOPYYYY!!!!
DZISIAJ NASZE ŚWIĘTO!!!!
Ciekawe co Nam kobiety przyszykowały w prezencie? :cool:
Aron:D
 

Re: Męskie święto, czekamy na prezenty!!:)

Wiadomośćprzez zydek » Cz wrz 30, 2004 4:35 pm

napewno wielkie, wspaniale, przeogromne, slicznie zapakowane NIC ^^
bo pewnie zapomnialy :P
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Sirith » Cz wrz 30, 2004 4:49 pm

Ja tam mogę coś dac - kopa w dupę ogółowi, poszczególnym całusa (na LACu)
"Welcome to dying!"
"Ashes to ashes, dust to dust..."
Emblemat użytkownika
Sirith
 
Wiadomości: 158
Dołączył(a): So kwi 26, 2003 9:47 am
Lokalizacja: Gildia Złodziei w Leanderze

Wiadomośćprzez Gerino » Cz wrz 30, 2004 4:50 pm

A ja chcę żeby Thail się przymknął :(
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Aron » Cz wrz 30, 2004 4:59 pm

Gerino napisała:
A ja chcę żeby Thail się przymknął :(

Kuuuuurde :evil: Od dziewczyn to ja chciałem prezenty, a nie życzenia :klatwa:
Aron
 

Wiadomośćprzez Gerino » Cz wrz 30, 2004 5:12 pm

Błąd rzeczowy. Wypad Norbuś, misiofilu.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Aron - misiofil:) » Cz wrz 30, 2004 5:14 pm

Błąd rzeczowy. Wypad Norbuś, misiofilu.

EEEEjjjj tylko bez nazwisk!!! :pomidor:
Aron - misiofil:)
 

Wiadomośćprzez Gerino » Pt paź 01, 2004 10:47 pm

Dobra, będą tylko wyzwiska.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm


Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron