:)

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Wiadomośćprzez Gloin » Pt lip 13, 2001 5:05 pm

Wrocilem.
Cieszycie sie ?
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Silos » Pt lip 13, 2001 11:08 pm

UDERZAJ! :)
Emblemat użytkownika
Silos
 
Wiadomości: 115
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Wiadomośćprzez Gloin » So lip 14, 2001 12:15 am

Roger :smile:
Pozdrawiam
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Silos » N lip 15, 2001 10:21 pm

Lolita crew Cie popiera ;D
Emblemat użytkownika
Silos
 
Wiadomości: 115
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Wiadomośćprzez Angel » Pn lip 16, 2001 9:06 am

I ja Cie popieram. Ciesze sie, ze wrociles. Naprawde.
don't it make you smile when the sun don't shine?

http://muzyka.gildia.pl/
http://adgherheia.webpark.pl/
Emblemat użytkownika
Angel
 
Wiadomości: 167
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: ...other side of the mirror...

Wiadomośćprzez Puebla » Pn lip 16, 2001 11:24 am

A ja sie nie ciesze, znowu bedzie bredzil jakies bzdury... :(
Puebla
 
Wiadomości: 214
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Gliwice

Wiadomośćprzez Silos » Pn lip 16, 2001 10:56 pm

Puebla: kup sobie translator :P

Gloin: na czym dokladniej ma polegac powrot?
Emblemat użytkownika
Silos
 
Wiadomości: 115
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Wiadomośćprzez Shaitis » Wt lip 17, 2001 2:19 pm

ogolnie to lol... ale jak widac lam ma cos przeciw.... i jak trawic tego goscia... pojebany tak ze pytan nie mam... a tak w ogole to RE!
Live by Honor, Kill by Stealth, Follow The Blind, Rest in Chaos and leave mercy behind!
Shaitis
 
Wiadomości: 92
Dołączył(a): N cze 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: wawa

Wiadomośćprzez Silos » Wt lip 17, 2001 4:56 pm

Jestem nie na czasie, wiec moze ktos mnie oswieci czemu Lam ma/mialby miec cos przeciw?
Emblemat użytkownika
Silos
 
Wiadomości: 115
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Wiadomośćprzez Gloin » Wt lip 17, 2001 5:45 pm

To zapytaj czemu blokuje postacie..
Komus.
:/
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Silos » Wt lip 17, 2001 6:44 pm

Jak bede mial okazje to zapytam
Emblemat użytkownika
Silos
 
Wiadomości: 115
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Skądinąd

Wiadomośćprzez Angel » Śr lip 18, 2001 8:51 am

Ja tam nie wiem o co wam chodzi. Jak Crovaxowi zablokowali za niewiadomoco [jakis blad w kodzie chyba] to sobie zalozyl nowa postac. Troche pomarudzil, ale nie robil afery na caly swiat.

A tak w ogole to sie naprawde ciesze ze wrociles.
don't it make you smile when the sun don't shine?

http://muzyka.gildia.pl/
http://adgherheia.webpark.pl/
Emblemat użytkownika
Angel
 
Wiadomości: 167
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: ...other side of the mirror...

Wiadomośćprzez kerth » Cz sie 30, 2001 3:44 pm

ja to delikatnie okresle, jako ze wsie tematy ktore dotychczas poruszal Gloin sa juz zamkniete (albo ich mi sie jeszcze nie przefczytalo) to powiem w kilku slowach tu. Gloin: nie wiem o co ci chodzi koles, ale jak na moj gust walczysz z wiatrakami, po prostu atakujesz wszystkich co ich znasz i wszystkich co ich nie znasz. Glupio troche robisz, ale nic to. Bylo kiedys powiedzenie ze kto nie ma wrogow nie zasluguje na przyjaciol. Nie znaczylo ono absolutnie ze kto z wszystkich robi wrogow bedzie przyjacielem wszystkich, aczkolwiek sadze ze tak uwazasz i sadze ze to glupota z twej strony. Nie rozumiem tylko po kiego banana atakujesz wszystkich, a jak ktos ci na cos odpowie (na twoje wlasne pytanie ktore zadales i na ktore chciales odpowiedz, chyba ze wsio co powiesz jest zawieszone w przestrzeni, ale nie sadze zebys byl na tyle inteligentny by cokolwiek takiego wymyslic). Czy wedlug ciebie oznaka inteligencji/wyzszosci jest zbluzganie blizniego? Tak sie zastanawiam. W sumie to jestem prawie 100% pewien ze otrzymam jakas durna informacje w stylu `jestes dupa i sie nie odzywaj'. No nic po prostu jestes wielki. Tylko czy inteligent? A moze kazdy widzi innych takimi jakimi chce ich widziec przez pryzmat wlasnego zachowania. Czyli mowiac ze ten to a tamten jest glupi to ty jestes madry? jestes wielki. Szkoda tylko ze kretyn.
Emblemat użytkownika
kerth
 
Wiadomości: 34
Dołączył(a): Pt sie 24, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Lodz

Wiadomośćprzez mandos » Cz sie 30, 2001 4:39 pm

On 2001-08-30 15:44, kerth napisał:
Gloin: nie wiem o co ci chodzi koles, ale jak na moj gust walczysz z wiatrakami, po prostu atakujesz wszystkich co ich znasz i wszystkich co ich nie znasz.

g***o prawda. znam go dosc dobrze a jakos nie zauwazylem zeby mnie atakowal. i nie jestem jedyna taka osoba.
Glupio troche robisz, ale nic to. Bylo kiedys powiedzenie ze kto nie ma wrogow nie zasluguje na przyjaciol. Nie znaczylo ono absolutnie ze kto z wszystkich robi wrogow bedzie przyjacielem wszystkich, aczkolwiek sadze ze tak uwazasz i sadze ze to glupota z twej strony.

1) co ty mozesz o nim wiedziec?
2) a ja sadze ze ten post to glupota z twojej strony
Nie rozumiem tylko po kiego banana atakujesz wszystkich, a jak ktos ci na cos odpowie (na twoje wlasne pytanie ktore zadales i na ktore chciales odpowiedz, chyba ze wsio co powiesz jest zawieszone w przestrzeni, ale nie sadze zebys byl na tyle inteligentny by cokolwiek takiego wymyslic). Czy wedlug ciebie oznaka inteligencji/wyzszosci jest zbluzganie blizniego? Tak sie zastanawiam. W sumie to jestem prawie 100% pewien ze otrzymam jakas durna informacje w stylu `jestes dupa i sie nie odzywaj'. No nic po prostu jestes wielki. Tylko czy inteligent? A moze kazdy widzi innych takimi jakimi chce ich widziec przez pryzmat wlasnego zachowania. Czyli mowiac ze ten to a tamten jest glupi to ty jestes madry? jestes wielki. Szkoda tylko ze kretyn.

sliczne. ale wiesz, moze zastosuj patrzenie na innych przez pryzmat wlasnej osoby rowniez do siebie, ciom? bo jesli mam byc szczery to mam w tym momencie podobne zdanie o tobie co ty o gloinie.

a tak btw. ciebie tez zaatakowal? tak? a gdzie? nie? to po cholere ty go atakujesz?
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez kerth » Pt sie 31, 2001 10:45 am

g***o prawda. znam go dosc dobrze a jakos nie zauwazylem zeby mnie atakowal. i nie jestem jedyna taka osoba.

Moze dlatego ze caly czas mu wlazisz w odbyt.
1) co ty mozesz o nim wiedziec?
2) a ja sadze ze ten post to glupota z twojej strony

O czym moge wiedziec?O tym ze bylo powiedziane?
Chcialem tylko wyrazic swoja opinie na temat kolesia ktory nienawidzi jakiejs rzeczy, ale caly czas ja robi. Nienawidzi laca natomiast forum jest jego integralna czescia. nawet w adresie jest http://forum.LAC.pl .
sliczne. ale wiesz, moze zastosuj patrzenie na innych przez pryzmat wlasnej osoby rowniez do siebie, ciom? bo jesli mam byc szczery to mam w tym momencie podobne zdanie o tobie co ty o gloinie.

Tak przy okazji to uwazam sie za skonczonego durnia, (spytaj Lama, Puebli, Orma i wielu innych osob).Ale gloin bije mnie w tym o glowe.
a tak btw. ciebie tez zaatakowal? tak? a gdzie? nie? to po cholere ty go atakujesz?

Tak mnie tez zaatakowal. Moze nawet o tym nie wiedziec.
Zreszta jak na moj gust to koniec tematu. Mozesz na mnie flugac ile wlezie, ja i tak zdania na temat kolesia nie zmienie. To moja opinia i ja moze zmienic tylko on nie zachowujac sie jak duren
Emblemat użytkownika
kerth
 
Wiadomości: 34
Dołączył(a): Pt sie 24, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Lodz

Wiadomośćprzez Gloin » Pt sie 31, 2001 2:41 pm

O lol...
Dziekuje kochanu Mandosku :smile:*
A Ty kerth...sorry ale ja atakuje bom jest Burek pies zaczepno-obronny :razz:
Pozdrawiam.
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez mandos » Pt sie 31, 2001 5:20 pm

On 2001-08-31 10:45, kerth napisał:
Moze dlatego ze caly czas mu wlazisz w odbyt.

no pokaz, prosze, pokaz jakiegos posta gdzie mu wlaze w dupe. najwyzej ten na gorze mozesz podciagnac pod to, ale to tez naciaganie. a jesli nie mowimy o forum a ogolnie, to tym bardziej sie mylisz, chyba, ze uznasz mowienie o kims per [tu wstawiamy najpopularniejsze polskie przeklenstwa] za wlazenie w odbyt.
O czym moge wiedziec?O tym ze bylo powiedziane?

nie. przeczytaj jeszcze raz.
Chcialem tylko wyrazic swoja opinie na temat kolesia ktory nienawidzi jakiejs rzeczy, ale caly czas ja robi. Nienawidzi laca natomiast forum jest jego integralna czescia. nawet w adresie jest http://forum.LAC.pl .

wyrazanie opinii ok, ale jak zaczyna sie kolesia wyzywac/twierdzic ze jest glupi czy cos takiego, to juz wkracza w znieslawienie. a tego juz wolnosc slowa nie wybroni.
Tak przy okazji to uwazam sie za skonczonego durnia, (spytaj Lama, Puebli, Orma i wielu innych osob).Ale gloin bije mnie w tym o glowe.

gratuluje.
Tak mnie tez zaatakowal. Moze nawet o tym nie wiedziec.

mowimy o forum czy o lacu jako takim? jesli to pierwsze - pokaz, jesli 2gie - to wielu zeczy nie wiem i wielu rzeczy ty nie wiesz.
Zreszta jak na moj gust to koniec tematu. Mozesz na mnie flugac ile wlezie, ja i tak zdania na temat kolesia nie zmienie. To moja opinia i ja moze zmienic tylko on nie zachowujac sie jak duren

podejzewam ze wiesz gdzie mam twoje zdanie na jego, czy moj, czy kogokolwiek innego temat. kiedy jednak ktos kto praktycznie nie ma pojecia o sprawie wyskakuje i najezdza na kogos kogo lubie, to nie dziw sie ze sie czepiam.

_________________
Mandos aka Konthar aka Q'Xorlarin aka ...
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: mandos dnia 2001-08-31 17:21 ]</font>
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez tanis » N wrz 16, 2001 4:58 am

shut da fuck up!

Tanis alias SickBoy
Choc nasze zycie pierdniecia nie warte...

...eviva l'arte!

gadu-gadu #1270016
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez mandos » N wrz 16, 2001 7:31 am

tanisku kochany, nie bulwersuj sie. spojrz na daty. zamknelismy sie 16 dni temu :P

a tak btw. istnienie tego tematu ma jeszcze jakis cel? moze by tak jakas klodeczke? a moze sie myle? zdarza sie.
"Przy takiej ilosci zalet nie trzeba byc skromnym"
mandos
 
Wiadomości: 231
Dołączył(a): Pn cze 25, 2001 2:00 am
Lokalizacja: a kogo to obchodzi.

Wiadomośćprzez tanis » N wrz 16, 2001 3:14 pm

nie ma kludeczki to mozna pisac! :smile:

Tanis alias SickBoy
Choc nasze zycie pierdniecia nie warte...

...eviva l'arte!

gadu-gadu #1270016
tanis
 
Wiadomości: 38
Dołączył(a): Pt sie 10, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez Grzechu » So wrz 22, 2001 5:58 pm

nooo...
ale to by`lo nudne... nie wytrzyma`lem do ko`nca ;>>
Grzechu [LAC]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa


Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron