BOHATER PRZYSZŁOŚCI!!!!

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

BOHATER PRZYSZŁOŚCI!!!!

Wiadomośćprzez Aron! » Śr paź 27, 2004 6:40 pm

W związku ze wspaniałymi zmianami jakie weszły na Lacu w sprzęcie i jego położeniu chciałbym zaoferować nowy obraz bohaetra na Lacu i jego ekwipunku :applause:
Myślę, że w niedalekiej przyszłości tak będzie wyglądało uzbrojenie kazdego bohatera i gracza na Lacu:


<używane jako światło> (świeci) złoty miecz [ 50] <-Blask mojego miecza rozświetli mi drogi i pomoże dostać się na miejsce.
<założone na palec> ćwiekowana obroża [ 32] <-Trochę przy duże, ale w walce są niezastąpione.
<założone na palec> ćwiekowana obroża [ 33]
<założone na szyję> złota bransoletka [ 41] <-Eekheeemmm... duszę się, ale to nic, ważne, ze są...
<założone na szyję> złota bransoletka [ 40]
<zarzucone na ciało> tolariańskie buty [ 41] <-Ciężko było się w nie wepchać, ale z pomocą bogów się udało!
<założone na głowę> (niewidz.) pas Tjorma [ 68] <-No co?! Rambo nie oglądaliście, czy jak?!:P
<założone na nogi> mithrilowe naramienniki [ 41] <-Trochę schudłem i jakoś się zmiesciłem:D
<założone na stopy> para mithrilowych rękawic [ 42] <-Dlaczego by nie?
<założone na ręce> tolariańskie spodnie [ 54] <-Są takie wygodne i obszerne...
<założone na ramiona> tarcza [ 60] <-Musiałem ją przywiązać sznurowadałami, ale trzyma się;)
<używane jako tarcza> hełm [ 8] <-Dobrze leży w ręce.
<owinięte wokół ciała> złota moneta [ 51] <-Nie pytajcie się mnie jak tego dokonałem, ale było naprawdę ciężko...
<założone na pas> (świeci) zbójnicki płaszcz [ 61] <-Może też służyć za ręczniczek.
<nałożone na nadgarstek> (brzęczy) sygnet [ 67] <-Nie czuję rąk, chyba ustaje mi krążenie w nadgarstkach...
<nałożone na nadgarstek> (brzęczy) sygnet [ 68]
<pierwsza broń> (świeci) światłość [ 16] <-Światłość pomoże mi zgładzić zło, rozświetlić ciemności, pokonać samego siebie <-Mentos! To jest to!
<trzymane w rękach> smocza łuska [ 34] <-Może nie jest ostra jak miecz, ale ważne, że jest ciężka i da się nią porządnie wrogowi przypier...

I bez komentarzy:

<używane jako światło> (świeci) złoty miecz [ 50]
<założone na palec> ćwiekowana obroża [ 32]
<założone na palec> ćwiekowana obroża [ 33]
<założone na szyję> złota bransoletka [ 41]
<założone na szyję> złota bransoletka [ 40]
<zarzucone na ciało> tolariańskie buty [ 41]
<założone na głowę> (niewidz.) pas Tjorma [ 68]
<założone na nogi> mithrilowe naramienniki [ 41]
<założone na stopy> para mithrilowych rękawic [ 42]
<założone na ręce> tolariańskie spodnie [ 54]
<założone na ramiona> tarcza [ 60]
<używane jako tarcza> hełm [ 8]
<owinięte wokół ciała> złota moneta [ 51]
<założone na pas> (świeci) zbójnicki płaszcz [ 61]
<nałożone na nadgarstek> (brzęczy) sygnet [ 67]
<nałożone na nadgarstek> (brzęczy) sygnet [ 68]
<pierwsza broń> (świeci) światłość [ 16]
<trzymane w rękach> smocza łuska [ 34]

:applause: :applause: :applause: :applause: :applause: :applause:

Nie ważne co i jak nosisz, ważne, żeby było;)
Aron!
 

Wiadomośćprzez Khrell » Śr paź 27, 2004 7:06 pm

A oto mój bohater przyszłości!

Obrazek

<używane jako światło> dyplom [ 1]
<założone na palec> amulet [6]
<założone na palec> amulet [6]
<założone na szyję> but nekrofila [999]
<założone na szyję> but nekrofila [999]
<zarzucone na ciało> złota bransoletka [50]
<założone na głowę> dobry elfi miecz [14]
<założone na nogi> wielka tarcza [11]
<założone na stopy> szkarłatne hełmy [27]
<założone na ręce> para brązowych płaszczy [ 5]
<założone na ramiona> para rękawic [18]
<używane jako tarcza> szkarłatna kolczuga [28]
<owinięte wokół ciała> różowy pierścionek [ 2]
<założone na pas> spodnie z ciemnej skóry [ 7]
<nałożone na nadgarstek> (świeci) pas z zadania [ 15]
<nałożone na nadgarstek> (świeci) pas z zadania [ 15]
<pierwsza broń> złota moneta [50]
<trzymane w rękach> --- uch :P


Oczywiście nic nie mam do zmian na Lacu, da się z nimi grać:) po prostu przysporzyły nam trochę śmiechu. :)
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Lam » Śr paź 27, 2004 7:53 pm

Chcę nadmienić, że owszem, każdy przedmiot daje się trzymać, ale tylko te, które mają w "ubraniu" flagę "trzymane" mogą będąc trzymanymi dawać wpływy.

Do osób, które nie wiedzą, o co chodzi: nie martwcie się, ci dwaj powyżej też nie mają pojęcia.

Khrellu, świetny rysunek, właśnie to chciałyby móc robić postacie uważające się za dobre i klimatyczne :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Śr paź 27, 2004 8:00 pm

Lamie, czy sztandaru nie powinno się trzymać w ręce, bo jakoś mi nie pasuje jego fruwanie nad główką i oświetlanie mi drogi światełkiem z dupy. Głupio mi też trochę, że gdy trzymam w rękach płomień, to nic nie widzę.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Śr paź 27, 2004 8:03 pm

Jeśli wydaje się wam, że przyświecanie sobie czymś polega na magicznym unoszeniu się tego czegoś nad głową, to jesteście żałośni.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Śr paź 27, 2004 8:08 pm

Jeśli uważasz, że sztandar służy przyświecaniu sobie, to jesteś żałosny. Mi chodzi o to, że nawet gdy trzymam gdziekolwiek w ekwipunku coś, co według flagi "świeci", to dlaczego, do cholery, nie ma to odwzorowania w grze?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » Śr paź 27, 2004 8:11 pm

Co innego błyszczenie się, a co innego bycie źródłem światła. Zresztą sam wiesz, że źródła światła z założenia są latarniami/pochodniami, które trzeba zapalić, aby zaczęły świecić. Te wszystkie magiczne nie kończące się kule tylko psują klimat. Zajmiemy się nimi jak najszybciej, widząc, jaki problem stwarzają.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Khrell » Śr paź 27, 2004 8:15 pm

Lamie - ja wiem o co chodzi w tych zmianach. Tylko po prostu pomysł mi wpadł do głowy i tyle.:P
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Val » Śr paź 27, 2004 8:16 pm

Pewnie. Wywalcie w diabły dziewięć dziesiątych magcznych przedmiotów, bo to, że wszyscy biegają w takich, psuje klimat. I zmieńcie flagę ze (ŚWIECI) na (BŁYSZCZY).
Khrell, nie Tobie, tylko Thailowi.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Aron » Cz paź 28, 2004 12:45 am

Lam napisa:
Zresztą sam wiesz, że źródła światła z założenia są latarniami/pochodniami...

Lamie, tak z ciekawości się spytam ile na Lacu jest takich pochodni lub latarni? <-Nie licząc tej pochodni ze Starej Gospody (Jak mniemam wymienisz napewno w swojej odpowiedzi wspaniłą różnorodność tego typu świateł). Ja osobiście widziałem może jeden-dwa rodzaje pochodni( Z czego 1/2 tego to bezwartościowe śmiecie:/). Ulicznej latarni... jeszcze mi się nie udało wyrwać przy drodze i zarzucić ją sobie na plecy (tak wiem, że wtedy by to wyglądało naprawdę klimatycznie).

...Te wszystkie magiczne nie kończące się kule tylko psują klimat...


W jaki sposób? Przecież Lac jest światem wypełnionym magią, a nie mechaniką. Sam napiasłeś w którymś ze swoich postów, że Lac to nie mud w którym strzela się do siebie z blasterów itd. Skoro na Lacu istnieje magia, to przecież logiczne są tam nawet latajace kamienie, a co dopiero niekończące się kule światła (No chyba, że inaczej pojmujesz słowo "magia").
To tylko moje własne zdanie i niekt nie musi sie z nim zgadzać. To były moje własne uwagi.
Aron
 

Wiadomośćprzez Ghrhambra » Cz paź 28, 2004 1:39 am

Lam napisał(a): Te wszystkie magiczne nie kończące się kule tylko psują klimat. Zajmiemy się nimi jak najszybciej, widząc, jaki problem stwarzają.

No chyba Valdrabowi.

Wiesz co?
Dołóż jeszcze trochę "realności"
A najlepiej przeób Laca na symulator lotu - w czasie rzeczywistym oczywiscie.
A jeszcze lepiej byłoby gdyby przerobić Laca na symulator lotów kosmicznych z uwzględnieniem relatywistycznego skrócenia czasoprzestrzeni (szczególna teoria względności), no i oczywiście wpływu oddziaływania grawitacyjnego minimum jedenastu obiektów o minimalnej masie porównywalnej z masą naturalnego satelity naszej macierzystej planety (tzw. Księżyc - chyba, że pochodzisz z innej).
powyższe uwagi dotyczą tylko i wyłącznie ograniczenia Laca do tzw. Układu Słonecznego.
Lepszym odwzorowaniem byłoby uwzględnienie wszystkich obiektów , które nie wiedzieć czemu smią występować w naszej galaktyce.

P.S. Rzeczywiście cósik z tymi światłami jest nie tak.
No niby dla czego się nie wypalają?

P.S.2 Masz rację!
Jak najszybciej trzeba z tym skończyć.
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Wiadomośćprzez Aron mag » Cz paź 28, 2004 10:21 am

Umi mag:

4: stworzenie światła pogorszenie ochrony niewidzialność

czaruj 'stworzenie swiatla'
Pstrykasz palcami tworząc kulę światła.
Patrz
Sypialnia
[Wyjścia: południe]
To małe pomieszczenie jest bardzo przytulne. Pod przeciwległą ścianą
stoi wygodne łóżko. Obok niego znajduje się mała szafka z lampką
oliwną. W kącie po lewej stronie znajduje się kufer na ubranie i ekwipunek.
Jest to pokój w sam raz dla kogoś strudzonego podróżami i walką.
( 2) Kula światła świeci sobie tutaj.

Zresztą sam wiesz, że źródła światła z założenia są latarniami/pochodniami, które trzeba zapalić, aby zaczęły świecić.
Aron mag
 

Wiadomośćprzez Lam » Cz paź 28, 2004 10:26 am

Tak, jak przypuszczał Thail, mógłbym wymienić tu kilkadziesiąt latarni, pochodni, łuczyw, kaganków, lamp i świec. Lac jest pełny takich źródeł światła, ale faktycznie, dla Thaila i ferajny są bezwartościowe, bo tylko świecą (za wyjątkiem pochodni wiedzy, o której Thail wspomniał nazywając ją 1/2). Każdy zaś porządny gracz wie, że funkcją źródła światła nie jest dawanie światła, a magicznych wpływów na wszelkie możliwe atrybuty. Oczywiście przedmiot świecący dzięki paleniu się w końcu musi się wypalić, więc również jest bezużyteczny, bo przecież kto by ciągle chodził kupować nowe latarnie, albo zdejmował co kilka godzin pochodnię z jakiejś ściany? Wniosek - każde źródło światła musi się palić wiecznie i w magiczny sposób powodować, że używający go Thail będzie najsilniejszy w całym mudzie. A skoro to Hyde Park, mogę mu spokojnie odpowiedzieć: A CHUJA.

Biedni magowie mają do swojej dyspozycji czar "stworzenie światła" tworzący nigdy nie gasnące magiczne źródło światła. Biedni dlatego, że nikt tego nie potrzebuje, bo pełno jest źródeł światła o wiele lepszych. Trzeba to zmienić, bo się zapłaczą przecież, że nikt nie docenia ich magii :(
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Lam » Cz paź 28, 2004 10:30 am

Poprzednią wiadomość pisałem, kiedy pojawiała się tamta. Też znasz umiejętności maga, ale kompletnie nie zrozumiałeś najprostszej rzeczy:

> c stworz
Pstrykasz palcami tworząc kulę światła.

> we kula
Podnosisz kulę światła.

> u kula
Zapalasz kulę światła i unosisz nad głowę.
Teraz bez problemu możesz poruszać się po najciemniejszych zakamarkach.

Rozumiesz kurwa, czy nie?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » Cz paź 28, 2004 2:06 pm

Jest tyle magicznych przedmiotów, że można je wywalić w diabły. Przecież magowie mają do dyspozycji takie zaklęcia jak "zaczarowanie broni", a psionicy "ulepszanie zbroi".
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Kerod » Cz paź 28, 2004 4:30 pm

Po to rzeby mnisi nie plakali, ze przekonanie jest do niczego.
Ps Ja uzywam flagi z mordoru :) polecam
Kerod
 
Wiadomości: 74
Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 10:56 am

Wiadomośćprzez Aron:) » Cz paź 28, 2004 4:37 pm

Uch... :grin: i jak zwykle wychodzi, że nie miałem racji :doh: no trudno nikt nie jest doskonały, a tym bardziej ja:P
Aron:)
 


Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron