Akcja "Rozpiska"

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Nie oddawaj tu głosu, pisz [wiadomości?]!

OK, już piszę... Fak! Oddałem!
2
15%
Co to jest post?
11
85%
 
Liczba głosów : 13

Wiadomośćprzez muzgus » Śr lut 23, 2005 7:06 pm

Ja pamiętam dość fajną akcjęm kiedy zdejmowaliśmy Ci flagę zabójcy :). Walka to było ja i Kwazi kontra Gerino i Slaa + Kościsty smok z twierdzy familiae + mase strażników wampirów. Był burdel, jakich mało, ale zabiłem i smoka i Slaanesha, Gerino uciekł, a Kwazi poległ jako zwyciężca... to były czasy :)

(co nie zmienia faktu, że kilka razy od Slaa wpierdol dostałem)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Gerino » Śr lut 23, 2005 7:13 pm

Pamietam ;) Byłem tak zdolny, że 1/3 walki biłem się ze smokiem zamiast z wami. W takiej masie tekstu się pogubiłem :P
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr lut 23, 2005 7:14 pm

Cała tamta walka to był jeden wielki bajzel. W pewnym momencie nie było wiadomo kto kogo leje. Wszystko za sprawą ścian ognia, które napierdalały we wszystkich równo, bez wyjątku (prym w tym wiódł Gerino). Smok i wampiry przypieszczone ścianami zaczęły lać po wszystkim, co popadnie. Jedna z piękniejszych walk, chociaż zszedłem z tego świata w jej wyniku.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Ladzix » Śr lut 23, 2005 9:10 pm

Hura! Rozpisujcie się dalej! Kocham was!
Oj, a jak mi się materiał skończy...
Kethrax to X-pizda. XD
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr lut 23, 2005 9:26 pm

:mad: A tak się pilnowałem, żeby nie wpaść w sidła zastawione przez Ladzixa. :mad:
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Kethrax » Cz lut 24, 2005 2:31 pm

Ja zwariowałem? Nie Slaaneshu. Ja po prostu miałem dosyć waszej arogancji i łamania ustalonych reguł. Reguł, które doprowadziły nas do świetności. Pomyślałem, że skoro wszyscy macie mnie w dupie, to mozecie istnieć bez mojej obecności w klanie. I tak jest w istocie.

Powiem szczerze - czekam na powrót Slaanesha. Zawsze czekałem, mówiłem o tym i czekać będę do końca. Wiem, że jak wrócisz, to Kethrax zostanie nabity na pal, ale przynajmniej będę mógł przyglądać się, jak klan podnosi się z upadku i ponownie wzrasta w siłę.

Muszę przyznać, że z satysfakcją patrzę na jego aktualną sytuację. Wiesz czemu? Liczę na to, że dzięki temu zmienisz swoją politykę wobec graczy. Polityka "dziel i rządź" w tym wypadku się nie sprawdziła.

W każdym razie mogę obiecać tylko tyle, że kiedy przyjdzie czas, będziecie mogli liczyć na moje wsparcie i pomoc pod każdą postacią. Teraz nie jest to możliwe, bo w klanie brakuje silnej ręki, a ci, którzy zostali rządzą się jak udzielni książęta. Ja nie mogę tego zaakceptować i nigdy nie zaakceptuję.

Tak jak powiedziałeś "zabieram swoje grabki i idę się bawić sam". Zawsze mogę zmienić piaskownicę, nie jako członek, ale jako sprzymierzeniec.
Ostatnio edytowano Cz lut 24, 2005 2:40 pm przez Kethrax, łącznie edytowano 1 raz
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Kethrax » Cz lut 24, 2005 2:33 pm

Ladzix zamknij mordkę. Bardzo Cię proszę.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Cz lut 24, 2005 5:25 pm

Powiem szczerze - czekam na powrót Slaanesha. Zawsze czekałem, mówiłem o tym i czekać będę do końca. Wiem, że jak wrócisz, to Kethrax zostanie nabity na pal, ale przynajmniej będę mógł przyglądać się, jak klan podnosi się z upadku i ponownie wzrasta w siłę.

Kethrax mylisz się i to okropnie. To nie Slaanesh decyduje o tym, czy Familiae było silne, czy nie, tylko wampiry, które są w tej rodzinie. Familiae było silne za nim Slaanesh podszprycował się na 102 poziom. Dziwie się, że taka mądra osoba jak Ty tego nie widziałeś?


W każdym razie mogę obiecać tylko tyle, że kiedy przyjdzie czas, będziecie mogli liczyć na moje wsparcie i pomoc pod każdą postacią. Teraz nie jest to możliwe, bo w klanie brakuje silnej ręki, a ci, którzy zostali rządzą się jak udzielni książęta. Ja nie mogę tego zaakceptować i nigdy nie zaakceptuję.


Ci, którzy zostali dzielnie walczą przeciwko swoim wrogom (Kłania się [TZM]). Po prostu nie widzisz tego i nie chcesz widzieć. Slaanesh z Gerinem nadal kłamią ludziom w żywe oczy, ale Ci, którzy walczą wiedzą, że teraz nie mają za przeciwników graczy z 4X poziomu, czy 100. Teraz mają do czyniania z graczami ze 101/102 poziomu. Bitwy są ciężkie, ale przynoszą satysfakcję, bo to nie walczy jeden palant za wszystkich i nie pieprzy nikt jaki jest cudowny i super, lecz wszyscy biją się o swój klan. Tu nie ma Slaanesha, który walczy z bohaterami z 100 poziomu, a jak jest więcej niż dwóch to spiernicza do zamku i dupy nie rusza. Teraz są walki 3 na 2, 2 na 1, do wyboru do koloru. Ciebie nie ma Kethraxie, więc tego nie widzisz.
Wreszcie wampiry mają szansę pokazać, że to nie cwel Slaanesh był głównym fundamentem Familiae, a Oni sami. A jak Slaanesh wróci, to pójdzie do ziemi szybciej niż spadająca kometa. Problem Twój i niektórych wampirów polega na tym, że za bardzo Wam się spodobało, gdy ktoś kopie Was po dupskach i poniża. Teraz brakuje wam tego ponizania i plucia w twarz? Tak tego potrzebujesz, a sam nic nie osiagniesz Kethraxie?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz lut 24, 2005 5:37 pm

O, chodząca afirmacja porażenia mózgowego się odezwała...
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » Cz lut 24, 2005 5:40 pm

Ładnie o sobie mówisz Tzeentchu :applause:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Cz lut 24, 2005 6:25 pm

Thailu, nie wiem co chcesz osiągnąć tym pierdoleniem. Wampiry które zostały w Familiae nie dadzą się omamić twoimi sztuczkami - bo nie myśl sobie, świetnie widzę, co robisz. Przykro mi, ale sztuczki które z powodzeniem działają na młoty pokroju thiruela nie zdadzą egzaminu w konfrontacji z nami. Odpierdol się raz na zawsze.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Cz lut 24, 2005 11:23 pm

Gerino skoro to piszesz, to znaczy, że boisz się prawdy :wink:
Ale jak na razie, to Ty robisz za mięso i główną ofiarę Laca, a Oni walczą o Familiae, może, to kłamstwo? To powiedz im to na Lacu w twarz.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Cz lut 24, 2005 11:37 pm

Ciągle robisz to samo. Naprawdę, wiem kto jest obecnie w Familiae, i wiem na kogo mogę liczyć. Wiem też (dużo wiem :>), że nie dadzą się oni omamić twojej propagandzie. Doprawdy, takie sztuczki są opisane chyba w każdej książce, więc sięgnij po coś na twoim poziomie - może Elementarz?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » Cz lut 24, 2005 11:56 pm

Naprawdę, wiem kto jest obecnie w Familiae, i wiem na kogo mogę liczyć.

Na kogo TY możesz liczyć? A ja myślałem, że na kogo może liczyć Familiae?
Śmieszny jesteś Gerino, aż tak boisz się prawdy? Przez taki okres czasu karmiłeś wszystkich swoimi kłamstwami, że, aż w końcu sam w nie uwierzyłeś?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez zydek » Pt lut 25, 2005 12:15 am

Lamieee :doh: , we wszystkich tematak klucicie sie o to samo tylko innymi slowami, zaczyna sie to robic troche denerwujace. Dajcie sobie spokoj!!! Albo zalatwocie to gdzie indziej
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Nifir » Pt lut 25, 2005 12:41 am

zydek napisał(a):Lamieee :doh: , we wszystkich tematak klucicie sie o to samo tylko innymi slowami, zaczyna sie to robic troche denerwujace. Dajcie sobie spokoj!!! Albo zalatwocie to gdzie indziej

Albo nie czytaj HP.
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez zydek » Pt lut 25, 2005 12:55 am

Nifir napisał(a):
zydek napisał(a):Lamieee :doh: , we wszystkich tematak klucicie sie o to samo tylko innymi slowami, zaczyna sie to robic troche denerwujace. Dajcie sobie spokoj!!! Albo zalatwocie to gdzie indziej

Albo nie czytaj HP.

albo Ty sie nie wypowiadaj
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Kethrax » Pt lut 25, 2005 11:12 am

Albo pisz kłócić jak należy. Niestety nie wiem co oznacza wyraz kłucić. Co więcej, nie wiem czy takowy w ogóle istnieje. (Dobra, dobra ja też robię orty i to niemal w każdym poście, ale co tam..) :p
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez muzgus » Pt lut 25, 2005 5:35 pm

Gerino to X-PIZDA!!! XD XD X3
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Gerino » Pt lut 25, 2005 5:46 pm

Pisz pisz...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt lut 25, 2005 5:52 pm

No, Gerino, nie martw się, myśl pozytywnie... ;)
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez muzgus » Pt lut 25, 2005 5:54 pm

to nie ja, to Lam!
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Razhiel Cień Śmierci » Pt lut 25, 2005 5:58 pm

Jassssne :wink: (Ostrzy osełką mały zakrzywiony sztylet :cool: )
Razhiel Cień Śmierci
 

Wiadomośćprzez Gerino » Pt lut 25, 2005 6:09 pm

A kto by się tam denerwował czy martwił. To dobre dla was, śmiertelnych...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez muzgus » Pt lut 25, 2005 6:19 pm

A nie mówiłem? :]
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt lut 25, 2005 9:52 pm

Już się pogubiłem w tej waszej paplaninie ;)
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez muzgus » Pt lut 25, 2005 10:16 pm

papalaninie na pianinie mieczaninie
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Val » Pn lut 28, 2005 2:23 am

Tzeentch napisał(a):Valdrab nagle zaczął łaknąć władzy.
Kurwa, co?
Tzeentch napisał(a):Wyleciał.
Kurwa, co? Zdawało mi się, że po rozwiązaniu Familiae nie miałem skąd odchodzić. Po prostu kiedy założyliście się na nowo, nie dostałem propozycji przyłączenia się, co mnie specjalnie nie zmartwiło.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

8-bit theatre

Wiadomośćprzez Ladzix » Pn mar 21, 2005 3:55 pm

"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Ladzix » Pt mar 25, 2005 3:23 pm

Odgrze... przeglądając stare tematy znalazłem ciekawy tekst:
Witam
Lamie....trudno jest zrobić coś jesli jedynym dostępem do kompa jaki mam jest cafe lub jakiś miły kumpel...:(
I z tego powodu jeżeli już mam okazje "korzystać" to gram....i takie tam.
Niestety ale posiadanie własnego kompa w naszym pięknym kraju nie jest standartem....i pewnie jeszcze długo nie bedzie...:(
Powiesz pewnie że moge sobie sam kupić...tzn zarobić jakies pieniądze...itd.
Kolejne rozczarowanie..jak już jakieś mi się uda to niestety musze "wspomagać" rodzicielkę wiec.....kicha...:(

pozdrawiam
Stare dobre czasy :)
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości