Jeszcze jeden głupi temat...

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Kto zwycięży?

Slaanesh
3
25%
Tzeentch
2
17%
Slaa
1
8%
Verlog
6
50%
 
Liczba głosów : 12

Jeszcze jeden głupi temat...

Wiadomośćprzez Ladzix » Pn lut 07, 2005 9:59 pm

A konkretniej - pojedynek gigantów! Typujcie!

Slaanesh:
Generalizując, muszę orzec, iż wyglądasz jak niewymrożony w katalońskim kanale, wściekły czop. Jesteś kurwojebcą obsranym przez stolca rumuńskiego żula z Etiopii!!! Jesteś przegniłym obszczymordem, zamiast matczynej miłości w dzieciństwie, doznałeś ojcowskiej miłości z penetracją otworu odbytowego, ty parszywy futerale na cepy w gumofilcu.

Verlog:
Tyu wydymany w kanał syniue kota!! Morda w sedes i niueh ci kał da popalić!!! Tyu zjebany pałą przez bandę goryli fraglesie!!! Maskój się, bo ci sklerozę widać i rzeby ci chuja szafa przycięła!!! Żeby cię pies w mordę wyjebał! Masz ryj jakby cię codzienniue facet od matmy w kał zapinał, byłbyś naleśniiem, ale twój stary się na zimną patelnię spóścił! Idź posówać się z jasczórem albo jaimś kałem!!! Wyglądasz, jakbyś wsadzał sobie palce w dópsko... na dodatek jesteś sczurem, a twoja matka jest tak gruba, rze swoje óbrania mósi prasować na ólicy!!

Slaanesh:
A nie mówiłem.

Głos z sali:
Ach te brzdące XD

Zapraszam do typowania - nowe odcinki już wkrótce.
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez g3rino » Pn lut 07, 2005 10:08 pm

A może niech obaj się sami wypowiedzą?
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez Februs » Pn lut 07, 2005 11:02 pm

Ladzix, jesteś x1000000000 debilem. Robisz się gorszy ode mnie a to już prawie niemożliwie :321:
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez zydek » Pn lut 07, 2005 11:40 pm

februsie on nigdy nie bedzie gorszy niz ty ;) nie pochlebiaj sobie ty byles, jestes i bedziesz najwiekszym debilem na lacu, chc musze przyznac ze ladzix zaczyna Cie scigc ;)
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez muzgus » Pn lut 07, 2005 11:44 pm

ludziks jest bardziej pierwotny.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Verlog » Wt lut 08, 2005 12:05 am

Ehh dobra LAdzix wypowiem sie od razu za Slaa do ciebie i za reszte z którymi zadarłeś

Ty końska spierdolino !!

zrobie ci tornado na twarzy. wyglądasz jakbys zjadł stęchłe łożyska brudnych cyganek. pociśnij starą w oczko molestowany zjebie. jesteś pedofilskim wiejskim paznokciem, targaj pierogiem stolcu rumuńskiego żula z sierra leone! sklej pisuar i trząsaj kalafiora pojebany wujkojebco. stary gdzie taka żyzna gleba jest, że takie dorodne buraki rosną ? tata ci do wanny właził ? jesteś zapiździałym bananem z kreciej nory. ty gównogębny grandmother-fuckerze, temperuj patyka porzygany pałolizie. zrobie ci z jaj druty telegraficzne ty stolcolubny spermosiorbaczu. gdy byłeś mały zapaliła ci sie kołyska i twój stary gasił ją łopatą. jesteś zwykłym bazylem, pchaj flaminga wypierdku mamuta z głębi rosji. tępy czereśniaku, armatą w kiche pierdolony przez zrytego bażanta i jednonogą peruwiańską dziwke. jesteś jebanym przez stado goryli niemytym wałem, mykaj patyka łamago. chujogłowy cwelu, kulaj ogóra zjebany małpi zrzucie. zrobie ci z jaj druty telegraficzne. śmierdzący produkcie biegunki hipopotama, klotz ci na klate komunistyczny fajfusie. zrobie ci klotza na klate ty rozepchany kabanie z dworca centralnego. masz zjebany ryj bo po porodzie nie wsadzili cie do inkubatora, tylko w reklamówke i zawiesili na kaloryferze ty przeczochrany koci zaworze z koziej dupy. jesteś gównogębnym chujem, kulaj batona pampersie. twoja stara ma dzyndzel jak kotwica z tytanica. zrobie ci z jaj druty telegraficzne ty przerżnięty trabanci tłoku. chrumkaj trznadla i ciśnij laksa kurewski kale. wyglądasz jakbyś językiem czyścił chodniki z psich gówien ty szczochu. co, już srasz w majteczki ? zaraz twoje genitalia zmienią sie w bezkształtną mase krwi i kości. Wyglądasz jak skrzyżowanie wagonu z węglem z funkcjonariuszem Chińskiej Armii Ludowej. zrobie ci z ryja Perl Harbor ty wykastrowany psi batonie. masz takiego garba że sznurówki zawiązujesz na stojąco. zrobie ci z ryja parking dla ciężarówek ty trędowaty brudny rzepie. masz ryj jak świnia odbyt ty psi odbycie z czarnobyla. wyglądasz jakby ci ojciec zaorał ryj kutasem ty wyjebany spermołyku. zajebie ci w ten kurwa głupi ryj, aż się porzygasz komunijnym bigosem. czyś ty sie z chujem na głowy pozamieniał ? jesteś kałowatym fiutem, błaszcz pytonga flecie. wyglądasz jakby cie starzy przez gg robili i prądu zabrakło ty spłodzony w miejscu gdzie psy chujami wodę pompują psi bolcu. kocha cię mama ? - to cie w chuja robi. zrobie ci z mordy origami ty capiący wytrzeszczu. łykaj miecza po same bile toporem jebany obciągańcu walony w odbyt przez czarnego szamana. ty zaspermiony kurwiarzu alpejski, cyrklem w dupe ładowany przez stado niewyżytych pedałów i stado pijanych pawianów z szyszkami w dupach. fajny ryj, kupiłeś go na ruskim bazarze z bronią chemiczną ? . wyglądasz jakby robili cię przez telefon i zabrakło impulsów ty zawszony kurwiczepku z bazaru. jesteś sfilcowanym burakiem, taszcz berło psi wymazie z burkina faso! zrobie ci z ryja składowisko odpadów toksycznych ty zryty obesrańcu rumuńskiego żula! jesteś jebniętym capem ze spuchniętymi jajami, chebluj groszek waflu. rwij włosy rowowe i śsij pyte zapyziały worku po nawozach. zrobie ci z ryja parking dla ciężarówek ty trędowaty brudny rzepie. wyglądasz jakbyś spierdolił z wiadra podczas skrobanki ty zafajdany białowąsie z mongolii. masz maske gazową, czy taki wyraz twarzy ? tak cie kopne w dupe, że ci gówno zęby wybije. zrobie ci z jaj druty telegraficzne ty łysy skwarze na cycku rumuńskiej suki. masz klate jak szczur czoło! wymiocie czeczeńskiego partyzanta, obsuwaj wacława pedalski bazylu. ej powiedz mi gdzie był ten wypadek? nie było? To dlaczego masz taki zjebany ryj? zrobie ci z głowy spust na fekalia ty zezowaty kutafonie. widziałem twoją starą na mieście jak sobie klate u fryzjera goliła. zrobie ci lewatywe na stojąco ty bułgarski wymiocie z ukrainy. jak ci sie nudzi to idź sie pobaw kutasem swojej matki. zrobie ci z ryja parking dla ciężarówek ty trędowaty brudny rzepie. luftuj szrota niedomyty mastodoncie walony w kakao przez stado słoni z puszczy międzyrównikowej! zropiały psi rzygu, masz ryja jak grzybiarz odprysku nocnika z mozambiku. masz grzyba na kutasie ty zmutowany odchodzie z rozjebanej chaty szmaciarza z uzbekistanu. tłusty smoku wawelski, wąchaj chuja azbestowy liszaju z dworca w zazibarze. zrobie ci z jaj druty telegraficzne ty spierdolony koci rzygu z zimbabwe. masz ryj jakby cię w dzieciństwie z procy karmili ty pawianie z czarnobyla! targaj dzbana kałożerny mapecie w odbyt pchany przez zoofilow mających pół hektara za paznokciami u nóg. ile trzeba było twojej starej śniegu w pizde napchać żeby ulepić takiego bałwana ? targaj bagietę cienki jak zupa więzienna pedale pizgany w oko przez stado genetycznie zmutowanych czarnuchów. skutasiony kalafiorze, masz grzywkę jak Hanka Bielicka pod pachami ciulaty bezmózgowcu. twoją starą wyjebali z banku spermy bo podpijała. zrobie ci z ryja parking dla ciężarówek ty trędowaty brudny rzepie. wysadzony w dupe napletku wycwelonego dzika, masz ryj jak trolejbus cofnięty w rozwoju skurwysynu. zaraz twoje genitalia zmienią sie w bezkształtną mase krwi i kości. jesteś zaspermionym wytryskiem kojota, ślizgaj mikołaja przychlaście. wyglądasz jak skocz po wódkę i spowrotem ty chuju. masz morde jak kartofel ty łasuchu owczych gówien. jebany przez stado goryli niedopałku krematoryjny, pełzaj flaka srakojebny koguci prąciu. masz ryj jak ruski czołg ty matkojebco. wiesz czemu twoja stara nie jeździ na rowerze ? bo jej dzyndzel w łancuch wchodzi i budzi całe kurwa osiedle. twoja stara targa dzyndzel jak pies surowy boczek. zaraz twoje genitalia zmienią sie w bezkształtną mase krwi i kości. czeplaj marchewe i cofaj bułgara zachujały łysy chuju. masz morde jak tatarskie siodło ty zakurwiały jak kurwa zjebie genetyczny. stary robił cie ze skarpetą na chuju. wiesz kiedy twoja stara zrobiła największe gówno ? kiedy cie urodziła. napraw se zwieracze, bo ci kał wybrudził gacie i wąchaj kloca skurwysyński psojebco. wyglądasz jakbyś codziennie żarł parujące kloce ty niedojebany spalony kotlecie z rozjebanej chaty szmaciarza z uzbekistanu. moczysz sie w nocy jak ci komórka zadzwoni. twarzowe zapłaciłeś, że z taką mordą popierdalasz ? masz zgrzybiałego fiuta ty kurwiszczale. jesteś zjebanym mamucim fiutem, chuj ci w tchawice włosie łonowy orangutana. myślisz że jak miałeś spięcie w inkubatorze to ci wszystko wolno ? zrobie ci z ryja parking dla ciężarówek ty trędowaty brudny rzepie. z okazji świąt życze ci dużo rodzynów w dupie i częstych kąpieli w rodzinnym gronie i pachnącego klotza oraz pryszcza na dupie, moszne na plecach i świeżutkiego klotzuszka pod choinką ty spruchniały dzbanie.

Chciałbym zauwazyć że specjalnie dla ciebie napisałem to bezbłednie ;)
Emblemat użytkownika
Verlog
 
Wiadomości: 303
Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 10:32 pm

Wiadomośćprzez zydek » Wt lut 08, 2005 1:48 am

:applause: :applause: :applause:
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Ladzix » Wt lut 08, 2005 9:46 am

"Chciałbym zauwazyć że specjalnie dla ciebie napisałem to bezbłednie ;)"
spowrotem, spruchniały, klotza... Taa. Skąd to masz?
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez g3rino » Wt lut 08, 2005 2:59 pm

Z takiego programu, bluzgator. Automatycznie generuje wiąchy. Nie myślcie, że on zna tyle bluzgów. Trzeba wiele lat pracy (np. na budowie ;)) żęby móc kląć przez 30 minut nie powtarzajac sie :)
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez Ladzix » Wt lut 08, 2005 5:07 pm

Właśnie o to chodzi, że się powtarza. To cecha takich programów.
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Arastroch. » Wt lut 08, 2005 5:20 pm

NIe powtarzać się?

Zrobię ci z jaj druty telegraficzne


zrobię ci z jaj druty telegraficzne


Zrobię Ci z jaj druty telefraficzne


taa, akurat :P
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez g3rino » Wt lut 08, 2005 5:30 pm

Nie pisałem, że on się nie powtarza :P
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 08, 2005 6:41 pm

Februs, to jego chyba pierwszy mądry, kurwa, temat, a Ty go tak zjeżdżasz:P.
EWI, ROZPIERDOL ICH SYSTEM!!
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez g3rino » Wt lut 08, 2005 6:49 pm

Cii, spokojnie, tu są twoje tabletki....
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez Varena » Wt lut 08, 2005 8:15 pm

Jemu potrzebna wódka, a nie tabletki.
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 08, 2005 8:41 pm

Spierdalaj.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Varena » Wt lut 08, 2005 8:51 pm

Mhm... a co, nie mam racji? Wczoraj nawet na konkursie była ci potrzebna. A i tak nie wygrałeś. Jaka szkoda.... Może jak się upijesz, to świat stanie się piękniejszy?
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 08, 2005 8:55 pm

Wczoraj piłem wino, a nie wódkę. Naucz się rozróżniać, bo może Ci to nie wyjść na zdrowie przy jakiejś większej libacji.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Varena » Wt lut 08, 2005 9:00 pm

Różnię się tym od Ciebie, że na libacje nie chodzę. Ostatnio piłam... nawet nie pamiętam kiedy. A w Twoim przypadku picie wina oznacza zazwyczaj brak wódki.
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 08, 2005 9:06 pm

Raczej odwrotnie. Wolę wina niż wódkę. Nie znasz mnie.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Varena » Wt lut 08, 2005 9:11 pm

Widać nie. Wielu rzeczy o Tobie nie wiem... ech, wychodzi z tego jakiś piedolony melodramat. Może przeniesiesz tę durną dyskusję gdzie indziej? Ja nie mam jak.
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez zydek » Wt lut 08, 2005 9:17 pm

a moze qwa pogadacie o tym w RL a nie tu?
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Varena » Wt lut 08, 2005 9:19 pm

Gdyby istniała taka możliwość, to oczywiście wolałabym ją niż pisanie na forum. Ale to nie ode mnie zależy. Jestem chora i z domu nie wyjdę. Poza tym, czego narzekasz? Jest się z czego pośmiać, jak to zwykle bywa... Z boku to pewnie i zabawne jest.
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez zydek » Wt lut 08, 2005 9:25 pm

taa polewke mam taka ze mnie juz brzuch od smiechu boli, nie wiem moze innych to smieszy ale mnie nie, mnie to denerwuje :evil:
jak nie mozesz wyjsc z domu to od czego jest gg? albo nawet taki wynalazek jak telefon
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 08, 2005 9:28 pm

GG zablokowałem, żeby mi nie przeszkadzała w nauce, ale widać ma zbyt mało pofałdowany móżdżek, żeby to zrozumieć. Na szczęście nauczyła się przed chwilą pisać maile.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Varena » Wt lut 08, 2005 9:32 pm

Mój móżdżek ma więcej fałdek niż Twój tyłek i brzuch razem wzięte. A to już, uwierz mi, naprawdę sporo.
A ty się jeszcze nie nauczyłeś odpisywać....
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez g3rino » Wt lut 08, 2005 9:43 pm

Wiecie, są takie poradnie małżeńskie, może się wybierzecie...
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 08, 2005 9:46 pm

Wiesz, Gerino, są poradnie psychiatryczne, może się wybierzesz.
Alicia, ja przynajmniej mam piersi.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Varena » Wt lut 08, 2005 9:48 pm

Ja nigdy nie twierdziłam, że moje istnieją. Może w innym świecie? W każdym razie na miejscu ich nie ma.
A pomysł z poradnią jest zaje... biście chujowy. Biedny lekarz. Jeszcze by mu się coś stało.
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez g3rino » Wt lut 08, 2005 9:49 pm

Byłem, nic nie stwierdzili. A wy się uspokójcie. Naprawdę uważacie, że takie dogryzanie nawzajem, i to na forum publicznym jest sensowne?
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez Varena » Wt lut 08, 2005 9:50 pm

Dogryzanie sobie jest podstawą naszego związku.
A to, że na forum publicznym... i tak nikt tego nie traktuje poważnie, poza tymi, którzy nas znają iRL.
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez zydek » Wt lut 08, 2005 9:55 pm

http://forum.lac.pl/viewtopic.php?t=701 ... &start=100


raz mowicie jedno raz co innego zdecydujcie sie wreszcie alebo zmiencie miejsce wymiany pogladow
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Gość » Wt lut 08, 2005 10:31 pm

Fajny związek.Teraz takie są:)
Gość
 

Wiadomośćprzez g3rino » Wt lut 08, 2005 10:32 pm

<wycięto>
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez Ladzix » Wt lut 08, 2005 10:43 pm

Obstawiajcie - Valdrab czy Varena? :)
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 08, 2005 10:44 pm

Obstawiaj, wypierdolę Ci, czy nie?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez zydek » Wt lut 08, 2005 10:47 pm

ladzix zamknij qwa ryj
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez g3rino » Wt lut 08, 2005 11:30 pm

Ladzix - jak on ci nie wypierdoli to ja to zrobię.
V i V - za dużo ostatnio wrogości widzę, jeszcze was brakuje :/
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 08, 2005 11:33 pm

Co brakuje?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Februs » Śr lut 09, 2005 12:14 pm

:doh: :doh: :doh: :doh:
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Khrell » Śr lut 09, 2005 3:53 pm

No co? Przecież piszą na temat.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Februs » Cz lut 10, 2005 1:13 pm

Pomogę Verlogowi:

Ladzixie
jesteś skurwysyńskim chujociągiem, niech ci sie skurwi ta którą najbardziej kochasz czereśniaku. Gdy byłeś mały zapaliła ci sie kołyska i twój stary gasił ją łopatą. Błaszcz pytonga i siorbaj dropsa capiący damski zwisie międzynożny. Jesteś zmutowanym fiutem, chrumkaj trznadla szmaciarzu. Czyś ty sie z chujem na głowy pozamieniał ? Skutasiony złamasie, targaj dzide zryty kale z głębi rosji. Jebie ci z ryja jak psu z kija. Targaj pierogiem gównogębny kaflarze dotykany przez syna grabarza. Masz wielkiego pryszcza na brodzie ty zaspermiony ciupagu. Wyglądasz jakby robili cię przez telefon i zabrakło impulsów ty chujogłowy skurwysynu z bazaru. Żryj parujące kloce i wąchaj pałe spierdolony patałachu. Kocha cię mama ? - to cie w chuja robi! Masz dupe zamiast głowy ty niemyty kutasie. Jesteś komunistycznym psim napletkiem, taszcz berło bucu z mongolii! Wysadzony w dupe krowi buchaju rozjechany przez tira na autostradzie A4, masz morde jak tatarskie siodło. Wiesz czemu twoja stara nie jeździ na rowerze ? Bo jej dzyndzel w łancuch wchodzi i budzi całe kurwa osiedle. Twoi rodzice muszą mieć pole, bo skąd wzięliby takiego buraka jak ty! Zrobie ci z ryja Perl Harbor ty koci zaworze. Tak cie kopnę w dupe ze ci gówno kręgosłup połamie. Zrobie ci z ryja składowisko odpadów toksycznych ty azbestowy wytrysku kojota. Wyglądasz jakby cie cyganka w biegu wysrała ty przeczochrany rodzynie z dupy. Zrobie ci z głowy spust na fekalia ty chórzysto pedofila. Wyglądasz jak pomidor z wrodzoną wadą mózgu ty porzygany obesrańcu rumuńskiego żula. Jesteś zrytym kocim odbytem, wysysaj gówno z dupy obwiesiu z mozambiku. Wyglądasz jakbys zjadł stęchłe łożyska brudnych cyganek. Masz takiego garba że sznurówki zawiązujesz na stojąco ty cofnięty w rozwoju paszczurze! Rwij włosy rowowe i dzyndzlaj pisiora zezowaty ciulu. Moczysz sie w nocy jak ci komórka zadzwoni. Zrobie ci lewatywe na stojąco. Jesteś capiącym wieprzem. Masz grzyba na fiucie ty kurewski koński odchodzie z zimbabwe. Jesteś wyruchanym psią pałą, śsij pałe eunuchu. Jeb sie zachujały kartoflu wydmuchany przez psa teściowej. Słyszałem że twoja stara kisi w dupie nielegalne ogóry. Ciulaty spermołyku, pchany przez księdza proboszcza! Już obciągałeś dosłownie wszystkim: psom, kotom, wielbłądom. Jesteś zakutasionym wypierdkiem mamuta, siorbaj wafla wale niemyty! Czemu sie schylasz po mydło w szatni męskiej ? Miłość ojcowska chyba przeważała w twoim dzieciństwie. Masz srake zamiast mózgu ty wypatroszony włosie łonowy orangutana z rozjebanej chaty szmaciarza z uzbekistanu. Jesteś sfilcowanym bezmózgowcem z dworca centralnego. Jak byłeś mały to rodzice cie trzy razy podrzucili, dwa razy złapali. Zrobie ci z jaj druty telegraficzne ty niedojebany ryju z kreciej nory. Miętol bździocha i sprzedaj morde, na ci dwie dupy wygrzmocony capie z ukrainy. Zrobie ci klotza na klate. Żryj kloca pojebany lachociagu pawiana na wielbłądzim garbie. Zrobie ci tornado na twarzy ty pedofilski przychlaście. Masz popierdolone w deklu ty zasyfiały koci rzygu. Jebiesz matke, jebiesz ojca i wyżerasz z kibla stolca. Ślizgaj mikołaja trędowaty spalony kotlecie walony w kakao przez stado niewyżytych pedałów. Wyglądasz jakby twoja stara podczas ciąży miała kurwicę macicy ty molestowany mudżachedinie. Zaraz ci wpierdole tak, że kreta wyciśniesz z tej swojej tłustej dupy. Masz zgrzybiałego fiuta ty zawszony arbuzie. Ty kałożerny wypierdku mamuta, smyrany po twarzy przez spleśniałego bażanta. Jesteś gównogębnym fallusem, cofaj bułgara bezmózgowcu. Wyglądasz jakby cie starzy przez gg robili i prądu zabrakło ty zropiały świniopasie. Zrobie ci z mordy origami ty rozepchany psi wentylu. Ty mnie kurwa nie wkurwiaj bo jak sie wkurwie to cie kurwa rozkurwie. Wyglądasz jakby twój stary spuścil się na gnój i słonce cie wychodowało ty kornikozordzie.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Varena » Cz lut 10, 2005 1:28 pm

Februs... na ciebie jest tylko kilka słów: jesteś niedowartościowanym małym chłopczykiem, który wkracza w okres dojrzewania.
Zgłoś się za dwa-trzy lata, może coś z ciebie będzie... *aaa-bullshit*
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez _Arendil_ » Cz lut 10, 2005 7:48 pm

Varena, możesz mi powiedzieć dlaczego nie najeżdżałaś na Verloga, gdy ten umieścił tu swój głupkowaty tekst? Co jak co, ale to już podchodzi pod dyskryminację :)

Ps.: Spoko tekścik :grin:
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Varena » Cz lut 10, 2005 8:56 pm

1. Verlog to zrobił pierwszy i nie było to tak nieoryginalne. Wiadomo przecież, że powtarzane teksty są nudne...
2. Osobiście do Verloga jakichś większych wątów nie mam.
3. Februsiątko mnie ... irytuje, mówiąc ładnie.
4. Skoro już pogodziłam się Valdrabem, to, jako bardzo wredna osóbka, muszę się na kimś wyżyć, nie? A że mam do niektórych wąty, to się wprost idealnie do tego nadają... lepiej sobie poużywać na kimś, kogo i tak się nie lubi, niż zatruwać sobie życie niepotrzebnymi kłótniami z bliskimi mi osobami.
5. O co ci chodzi? Przecież ja wcale aż tak na niego nie najeżdżam. Nie rzuciłam mu wiąchy na dwa kilometry, której i tak nie chciałoby się nikomu czytać... ja go tylko delikatnie podsumowałam. :wink:
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez Eowyna » Pt lut 11, 2005 11:07 am

Och...jacy wy jesteście twórczy. Reasumując, dzieci dorwały się do szlachtnego Bluzgacza abc, profanacja. Żałosne...
"We krwi jest światło,
a w świetle jest życie
Dla miłości życia,
dla miłości życie"
Emblemat użytkownika
Eowyna
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Pt lut 27, 2004 4:28 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pt lut 11, 2005 11:47 am

A Eowyna już zauważyła nowe emblematy - codziennie sprawdzasz, czy jak?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Eowyna » Pt lut 11, 2005 11:51 am

Przypadek Lamie, przypadek.
"We krwi jest światło,
a w świetle jest życie
Dla miłości życia,
dla miłości życie"
Emblemat użytkownika
Eowyna
 
Wiadomości: 77
Dołączył(a): Pt lut 27, 2004 4:28 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt lut 11, 2005 12:29 pm

Wziąłeś je ze stron które Ci poleciłem?! :grin:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » Pt lut 11, 2005 12:42 pm

Tak. To tylko 400 sztuk, jeszcze 1800 czeka w kolejce, bo okazało się, że mamy limit ilości plików na systemie, gdzie leży strona :) Tamte będą w większości słabsze, bo są zmniejszane z obrazków całych postaci, a nie twarzy, więc tracą szczegóły (zresztą tak samo jak to, co wzięła Eowyna). Ale będzie O TAKI wybór.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Następna strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron