Kolejna z małych ankiet:D

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Wiadomośćprzez g3rino » Pn lut 14, 2005 6:28 pm

A) Nie chce mi się.
B) Jesteś za głupi by to zrozumieć i zbyt zaślepiony by zobaczyć.
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn lut 14, 2005 6:31 pm

A) Jak Ci się nie chce to nie wypowiadaj się w tematach i spierdalaj :cool:
B) Jesteś debilem Gerino i to wielkim, po prostu sie zamknij i nie odzywaj więcej.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Pn lut 14, 2005 6:33 pm

Thail napisał(a):A Ty Gerino się nie odzywaj tak samo jak i Valdrab
Przecież się, kurwa, nie odzywam, pało.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn lut 14, 2005 6:35 pm

Do diabła!!! :evil: Wy tu się spieracie z taką siłą, że tekst dymi i goreje :wink: a jak do czegoś pożytecznego przychodzi to nie ma rąk do pracy, psiakrew!!!!!! :evil:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Nifir » Pn lut 14, 2005 6:35 pm

Dobrze odczytałem Twoje słowa? Nie chciałem byś wrócił do TZM? Ni namawiałem Cię do tego? Na co ty odpowiadałeś: "Nie już z tym skończyłem". Byłeś szczery? Więc dlaczego cały czas wciskałeś kity, że nie masz zamiaru wracać? Coraz bardziej przekonuje się do tego, że nie warto dotrzymywać słowa tak zakłamanej osobie, jaką stałeś się w moich oczach.
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn lut 14, 2005 6:36 pm

Valdrab spierdalaj, to miało trochę inaczej brzmieć :smile: Zdanie miało brzmieć:
Ty Gerino się nie odzywaj, tak samo jak Valdrab nie znasz całej prawdy.

Nifir, Tobie chodziło Tajny Związek Morderców, a obecne [TZM], to zupełnie inny klan, nie myl pojęć.
Powsinogo, właśnie próbuję skrobać opisy i dlatego robię na forum głupie błędy.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pn lut 14, 2005 6:39 pm

Gerino, z Thailem nie ma co dyskutować. On już spenetrował całą prawdę.
















Szkoda tylko, że po skończeniu penetracji okazało się, że to był odbyt Valdraba. :)

In gluteum maximum veritas, huh? :)
Ostatnio edytowano Pn lut 14, 2005 6:42 pm przez Tzeentch, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » Pn lut 14, 2005 6:41 pm

Slaa możesz z łaski swojej się nie wpierniczać, chce usłyszeć odpowiedzi na pytania, które zadałem Nifirowi? No Nifir możesz odpowiesz na nie, czy nie wiesz jak odpowiedzieć, a brzmią:

Cytat:
Ja nie robiłem? Może mi powiesz, co Nifir zrobił złego dla klanu? To, że został jego mistrzem i chciał go zmienić na bardziej neutralny? To było złe?

To może napisz jakiego klanu jest gracz prowadzący postać Nifira założycielem? I jak ten klan mógł pomóc [TSS] i w ogóle dlaczego ten klan powstał?

Czekam na odpowiedź.
Ostatnio edytowano Pn lut 14, 2005 6:43 pm przez Thail, łącznie edytowano 1 raz
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn lut 14, 2005 6:42 pm

Ale, kruczę blade, ja nie rozumiem takiego totalnego barku zgody! :mad: Przyznać się kto do czego, przeprosić i zatrzeć wzajemne niesnaski w heroicznym boju przeciwko wrogom wszystkiego co dobre na tym świecie! Chroniąc niewinnych i gromiąc podłych typów!!! :evil: A tymczasem obserwujemy toczoną o wszystko co się da batalię między dawnymi przyjaciółmi i towarzyszami broni! :evil: Bosko.........
Ostatnio edytowano Pn lut 14, 2005 6:43 pm przez Powsinoga, łącznie edytowano 1 raz
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Nifir » Pn lut 14, 2005 6:43 pm

Thail napisał(a):Nifir, Tobie chodziło Tajny Związek Morderców, a obecne [TZM], to zupełnie inny klan, nie myl pojęć.

Taa.... teraz będzie mi wmawiał o co mi chodziło... ehh...
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn lut 14, 2005 6:43 pm

Thail, to się, kurwa, naucz czytać, zanim zaczniesz pisać.
Cincz, za dużo analnych bułeczek? Zaczynasz mówić jak czarnuchy. Chyba jak siedziałeś w pierdlu, wpompowali Ci w dupę za dużo czarnej spermy, która teraz wylewa Ci się przez ryj.
Ostatnio edytowano Pn lut 14, 2005 6:45 pm przez Val, łącznie edytowano 1 raz
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Pn lut 14, 2005 6:44 pm

Nifir zupełnie nie rozumiem Twoje postępowania, ale jak otrzymam odpowiedź na swoje pytanie, które zadałem kilka wiadomości wyzej, to może zrozumiem.
Ps. Gerino po prostu niech zamkną się niektóre osoby i niech Nifir odpowie mi na moje pytanie, jeśli potrafi.
Ostatnio edytowano Pn lut 14, 2005 6:45 pm przez Thail, łącznie edytowano 1 raz
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez g3rino » Pn lut 14, 2005 6:44 pm

Robicie sobie tutaj "Domowe Przedszkole"

FOK JU, NIGGAS! :lol:
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pn lut 14, 2005 6:46 pm

Osiwieję nim uda się tu przeprowadzić cokolwiek sensownego! :wall:

Weźcie się w garść i załatwcie porządnie sprawę zamiast dostarczać kłotniami uciechę g3rino i reszcie których to tylko śmieszy. :neutral:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Nifir » Pn lut 14, 2005 6:50 pm

Mógłbym powiedzieć, ale nie powiem:). Klan, który powstał z mojej inicjatywy po części zajmuje się zabijaniem graczy. A wiesz, co jest najśmieszniejsze? Mój klan zabija mniej graczy, niż Twój "neutralny" klan. Dlaczego? Bo Twoi ludzie zabijają początkujących graczy, a mój klan zabija zabójców(w większości).
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pn lut 14, 2005 6:54 pm

Valdrabie, drżą Ci ręce? Toczysz pianę? Biedaczku... Zażyj Deprim, czy coś, może Ci te fale gorąca przejdą wraz z fantazjami erotycznoanalnymi... No, spokojnie już, chłopczyku, spokojnie. Bo sobie krzywdę zrobisz. ;)
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » Pn lut 14, 2005 6:56 pm

Widzisz Nifirze, Twój problem polega, że osoby, które należą do obecnego [TZM] mogą być zabójcami bo dostali cos czego w klanie [TSS] nie było, wolną wolę i wybór. Ty jako gracz czujesz się bezkarny utrzymując Nifira jako krysztalicznie czystą postać, ale Twoje postacie zabijają i nie ważne, że zabójców/wampiry/morderców/złodziei. Zabijają, a gracze chcieliby klan [TSS] w którym nie ma zabójców graczy(Czyli pomagają graczom unikać śmierci z rąk zabójców, ale sami ich nie zabijają), czy podołasz temu?
Ps.
Jak to ująłeś ślicznie, Twój klan powstał po to, aby [TSS] miało zajęcie, ale jak się okazało, to [TSS] nie uporało się jeszcze z przeszłością, a Ty chciałeś stworzyć nowego wroga.
Thail Mistrz [TZM]
Jakieś pytania i dajcie sobie kurwa spokój, ja chce porozmawiać z Nifirem, który coś mi zarzuca, Was to naprawdę nie dotyczy, po co się wtrącacie? Valdrab, to lubi, ale inni?

900 WIADOMOŚĆ!!!!

Dobra, nie mam czasu na razie, odpowiem wieczorkiem na wszelkie zarzuty, byle były poparte sensownymi dowodami i dajcie sobie trochę na wstrzymanie, bo dostanę bana wreszcie i będzie.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Nifir » Pn lut 14, 2005 7:08 pm

Taaa... Ten klan powstałby walczyć|trenować z TSS. Gdzie jest wzmianka o zabijaniu nowych graczy??
1) Przestań pierdolić! Tylko Nifir jest TSS, jak nie chcesz by w nim był to mnie z niego wywal, nadal jesteś jego mistrzem.
2)Źle, że zabijam zabójców? Policz ile moich postaci ma flagę zabójcy? Jedna od 2 dni(na dodatek nie jest w TSS oczywiście).
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Val » Pn lut 14, 2005 8:30 pm

Thail, to gadajcie przez gg, albo pw. To jest hp i musisz zrozumieć, że wszyscy się będą dopieprzać do Twoich prywatnych słów.
Cincz, drżą mi ręce jak myślę o tym, co Ci robili w pace. Nie chciałbym być na Twoim miejscu. Zażyj no-spę, to Ci się rozkurczą zwieracze i może wreszcie wypadnie Ci ten klocek uciskający mózg.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez _Arendil_ » Pn lut 14, 2005 9:11 pm

"Milcz jak do mnie mówisz..."
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez g3rino » Pn lut 14, 2005 9:21 pm

Siedź jak stoisz!
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn lut 14, 2005 9:48 pm

1) Przestań pierdolić! Tylko Nifir jest TSS, jak nie chcesz by w nim był to mnie z niego wywal, nadal jesteś jego mistrzem.


To, że masz w tytule [TSS] świadczy tylko o tym, że żyjesz przeszłością, a ja muszę myśleć o przyszłości inaczej pogrzebę, to co już do tej pory zrobiłem. [TSS] mu nie zabiorę bo Nifir jako postać zasługuje na noszenie tego symbolu, lecz jako gracz powinien się zastanowic czego tak naprawdę chce?

2)Źle, że zabijam zabójców? Policz ile moich postaci ma flagę zabójcy? Jedna od 2 dni(na dodatek nie jest w TSS oczywiście).


Moje najstarsze postacie nie miały ani razu flagi, a jakoś nikogo to nie obchodziło, najwidoczniej zapomniałeś o czymś co kiedyś miało miejsce, przypomne Ci to: http://forum.lac.pl/viewtopic.php?t=819

Twoje postacie zabijały także graczy, którzy nie posiadali flagi. Widzisz moje postacie, które zabijały graczy także nie były w [TSS] i powtarzam, to jeszcze raz - Nikogo to nie obchodziło, a teraz wracam do pracy.

Thail Mistrz [TZM]
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Nifir » Pn lut 14, 2005 11:05 pm

Co chcesz uzyskać, mówiąc te słowa? Chcesz się jeszcze bardziej ośmieszyć? Chcesz bym stracił całkowicie do Ciebie szacunek? Chcesz się na mnie odgryźć za coś? Dlaczego używasz słów, które są tak nietrafne i fałszywe, o czym oczywiście wiesz, bo sam je kiedyś usłyszałeś.
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn lut 14, 2005 11:09 pm

Trudno Cię pojąć, ale może wreszcie Ty napiszesz czego chcesz?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez g3rino » Pn lut 14, 2005 11:26 pm

Nifir napisał(a):Co chcesz uzyskać, mówiąc te słowa? Chcesz się jeszcze bardziej ośmieszyć? Chcesz bym stracił całkowicie do Ciebie szacunek? Chcesz się na mnie odgryźć za coś? Dlaczego używasz słów, które są tak nietrafne i fałszywe, o czym oczywiście wiesz, bo sam je kiedyś usłyszałeś.


To ty masz jeszcze do niego jakiś szacunek? Dobry jesteś :cool:
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez Nifir » Pn lut 14, 2005 11:30 pm

Pewnie masz rację... Szkoda Thailu, że tak bardzo się zmieniłeś.
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn lut 14, 2005 11:33 pm

Nie umiesz odpowiadać na proste pytania, czy jest jakiś sens z Tobą rozmawiać na forum? Jeśli nie umiesz poprzeć tego co mówisz normalnymi argumentami, to po licho wrzucasz swoje wątpliwości na publiczne forum?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Nifir » Pn lut 14, 2005 11:46 pm

Valdrab nie pisał już, że zamiast pierdolić, poczytałbyś co się do Ciebie mówi?
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » Pn lut 14, 2005 11:53 pm

Obawiam się, że nie umiesz odpowiadać na proste pytania. Gdy miałeś okazję się nagadać Nifirze w tym temacie: http://forum.lac.pl/viewtopic.php?t=819
Ty milczałeś zamiast pomóc, wesprzeć kumpli z klanu, a teraz Ci się załączyła kontrolka i zebrało na żale dotyczące [TSS]?
Napisz o co Ci chodzi i jeśli nikt nie zacznie znowu zaśmiecać, to może zrozumiem o co Ci chodzi.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Nifir » Pn lut 14, 2005 11:59 pm

A może już odpowiadałem na to pytanie, tylko ty tego nie widzisz? Mam narysować? Bardzo dobrze zrobiłem, że nic nie napisałem. Skoro tak bardzo się nie zgadzałeś z tym, co ludzie mówili o Tobie w tamtym temacie, to dlaczego ich teraz cytujesz i mówisz, że mają rację?
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt lut 15, 2005 12:00 am

A dlaczego Ty wtedy nie powiedziałeś, że nie mają racji?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Nifir » Wt lut 15, 2005 12:01 am

Może dlatego, że nigdy tak nie twierdziłem?
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt lut 15, 2005 12:04 am

A może oni mieli rację, a ja jej nie miałem?
A może po prostu mam dość destrukcyjnych kłótni, które niczego nie budują?
Ostatnio edytowano Wt lut 15, 2005 12:07 am przez Thail, łącznie edytowano 1 raz
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Wt lut 15, 2005 12:06 am

:applause: .
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Nifir » Wt lut 15, 2005 12:08 am

Jak widze rozmowa z Tobą nie ma sensu. To tylko niekończący się stek bzdur. Nie wiem jak ty, ale ja ide zrobić coś pożytecznego.
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt lut 15, 2005 12:11 am

No, ja idę zrobię sobie herbatkę :grin:
Ps.
Nawet, jeśli wierzę w te bzdury, to dają mi one niepowtarzalną szansę na święty spokój :cool:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Nifir » Wt lut 15, 2005 4:36 pm

Mówisz, że [TSS] zostało zamknięte? Nie jesteś już mistrzem klanu [TSS]? Wcześniej nie reaktywowałem klanu, bo liczyłem na to, że dalej klan istnieje. Będziesz miał coś przeciwko do tego bym go przywrócił do istnienia? :smile:
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt lut 15, 2005 5:23 pm

Nie, lecz pamiętaj, że jeśli to będzie tylko zasłona, to nie zawacham się go zniszczyć :alkoholik:
Nie mam nic przeciwko temu, żebyś reaktywował klan [TSS], niegdyś mówiłeś, że miałeś wiele pomysłów, będziesz teraz miał okazje je wprowadzić w życie. Pamiętaj jednak o przysiędze, która obowiązuje Cię jako gracza, a jeśli będziesz musiał zgładzić kogoś z klanu [TZM] przedstaw mi najpierw jak się ma sytuacja.
Thail Mistrz [TZM]
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Februs » Wt lut 15, 2005 5:45 pm

Cholera, robicie tu i na lacu rozpiżdż wielki. Nie ma już dobrych klanów, są mordercy i zabójcy, wampiry oraz ewentualnie BĘC :wink: .
Całkowity brak równowagi, walka z braćmi, tak sobie dowalicie, że zapomnicie co to klany. Nowi gracze o dobrym usposobieniu nie mają z kogo brać przykładu. Z was? Śmieszne!
Nie mają również na kim polegać, gdy ktoś będzie chciał im wpierdolić, zwampirzyć. Czy był kiedyś zakon udzielający pomocy? Nie. A wiecie czemu? Bo nikogo kto mógłby dać przykład nowym graczom nie było. I właśnie dlatego panuje całkowity brak równowagi! Pochrzanione wszystko tutaj jest!
W co ma wierzyć wszyscy nowi???!!! W to, że otaczają ich sami mordercy oraz wampiry???!!! Ludzie mają ambicję, pasję, jednak zawsze zostaje stłumiona przez pierdolenie wasze!!! Nie narodzi się przez was żaden porządny klan! Nikt nie wierzy w potęgę wiary i światłości! Prowadzice wojnę z samymi sobą, co zniechęca graczy do gry. Nikt nie lubi jak na pp toczą się kłótnię. W świecie też. Jeśli macie coś do załatwienia, to załatwcie to po rycersku, nie używając języka, a miecza. Nowi gracze muszą mieć wzór! Ten co pierwszy miecza w imię dobra dobędzie, uniknie przekleństwa i zakon święty założy!!!!!!

LAC TO NIE WASZA PIASKOWNICA, LAC NIE JEST TYLKO WASZ, GRAJĄ TEŻ INNI, KTÓRZY CHCĄ GO DOCENIĆ, ALE NIE MOGĄ! wIECIE JAKI JEST POWÓD? WY!!!

w pewnym stopniu, wasza nienawiść do mnie dotyczy mego celu, na który wszyscy plują (zabójcy, wampiry), a przekonacie się, że nadejdzie czas wielkich czynów. Czas szlachectwa, czas światłości, jeśli tylko ludziom starczy nadziei. Ja wierzę w to bardzo mocno i zamierzam się jak najmocniej przyczynić do tego. Gdy zgoda panuje w grupie, wzrasta też nadzieja i siła. Wy za wszelką cenę to tłumicie. Ja zamierzam stworzyć coś co uwolni laca od zła, coś co przywróci dawny pokój, coś co zniszczy wszechobecne zło, coś co przywróci wiarę światłość!!!
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Reif » Wt lut 15, 2005 5:53 pm

planujsz sie zamknac?

hehe nie moglem sie powstrzymac :grin:
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt lut 15, 2005 6:03 pm

Racja, Februsie!!

Zgoda bu-du-je, niezgoda ruj-nu-je!

Towarzysze, pomożecie?!
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » Wt lut 15, 2005 6:06 pm

Februs, nawołujesz do czynów, a sam tylko gadasz i nic nie robisz.
Pamiętasz Twój KOS? Ile istniał ten klan i ilu miał członków?
Februs jesteś słaby, zbyt słaby, żeby pokonać zło, a zarzucasz to innym.
Ja wypełniłem swój obowiązek, dobrze, a gracze nie potrzebują przykładu tylko porządknego wpierdolu, który zmusi ich do myślenia i chęci prawdziwej gry. Jak stworzysz Februs klan, który chociaż w 5% odda dawną potęgę [TSS] bądź Familiae, to wtedy będziesz mógł udzielać nam wszystkim rad.
Czy zrozumiałeś co napisałem?
Thail Mistrz [TZM]
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt lut 15, 2005 6:12 pm

Pozwolę sobie zadać pytanie. A mianowicie - czym tak w zasadzie zajmuje się TZM? Teoretycznie - klan zabójców, ale widuję u was takich którzy dalej kultywują idee TSS... Cały czas wzdychasz do pomocy słabym i uciśnionym Thailu, bo najprawdopodobniej takie jest twoje prawdziwe powołanie na Lacu, ale zacietrzewiłeś się i uparłeś jednak przy zemście jakiejś... a nie zamierzasz wskrzesić TSS? Naprawdę, może i to nie moja sprawa, ale jak się na to patrzy z dystansu, to wydaje się to być naprawdę trafnym rozwiązaniem w chwili i sytuacji obecnej :smile:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt lut 15, 2005 6:25 pm

Thail nie ma żadnego powołania. Jest bezideowy. Pusta skorupa. Chorągiewka.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » Wt lut 15, 2005 6:26 pm

Idea [TZM] to rozwijanie swojej postaci, osiągnięcie perfekcji, wyniesienie swojego klanu ponad inne, zdobycie szacunku, a dla mnie świety spokój bądź wielka wojna...
[TSS] - Powisinogo byłem strażnikiem, w duszy (tak jak większość osób, które są w [TZM]) nadal jestem i nam nie robi różnicy, czy będziemy nazywać się Okropnie Źli Mordercy, czy Dzieci Wojny i Pokoju. Jeśli ktoś chce pomagać graczom, może dalej to robić i są osoby, które to robią. Jeśli ktoś woli walczyć, proszę bardzo, jego wybór, byle nie szkodził klanowi.

Cały czas wzdychasz do pomocy słabym i uciśnionym Thailu, ale zacietrzewiłeś się i uparłeś jednak przy zemście jakiejś... a nie zamierzasz wskrzesić TSS?

Pomyliłeś Powisinogo, księżyc ze słońcem; moja chęć zemsty trwała tak długo jak istniał rekatywowany Tajny Związek Morderców, teraz jest mi wszystko jedno, byle nikt nie wchodził mi w paradę i osobom, które należą do mojego klanu. Co do reaktywacji [TSS], to ja nie potrafię prowadzić zakonu, bo jestem najzwyklejszym w świecie żołnierzem (stąd nazwa Tajny Związek Militarystów(Żołnierzy)) i od podkładania ciała, wolę machać mieczem. Nie wzdycham Powsinogo, może trochę, ale jak się przekonałem kilka razy nie mogę liczyć na wdzięczność (Wyjatkiem jest tu Arendil i kilka innych osób), więc tak jak inni zawsze robili, tak ja wybrałem najmniejszą linię oporu, czyli nic nie robienia.
Dzięki Lamowi zrozumiałem jedno :grin: Nie dla mnie żywot strażnika graczy, lecz moim żywiołem są wojny i bitwy. Zapewne, gdybym żył w takim świecie naprawdę, byłbym najemnikiem i walczyłbym od świtu do nocy, aż w końcu bym poległ w jednej z wielu niekończących się walk.
Na razie nie wchodzę na Laca i długo zapewne nie wejdę (mam nadzieję, że nie będę chciał zerwać z Lacem <-Niektórzy mówią, że to kwestia przyzwyczajenia) dopóki nie skończę krainy, a jeszcze trochę zostało. Zresztą kogo ja okłamuje? Zawsze się znajdzie debil, który podniesie ostrze na kogoś komu obiecałem opiekę, a wtedy ja zawsze bedę wracał, aż do skończenia Laca <- Taki los czeka kazdego mistrza Tajnego Związku Miliatarystów...
Thail Mistrz [TZM]

Ps.
Thail nie ma żadnego powołania. Jest bezideowy. Pusta skorupa. Chorągiewka.

Ty Slaa za to pokazałeś jaki jesteś pełny jak Ci bogowie Laca dali bana.
Ostatnio edytowano Wt lut 15, 2005 6:28 pm przez Thail, łącznie edytowano 1 raz
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez g3rino » Wt lut 15, 2005 6:27 pm

On ma cel: być lepszym niż Familiae, i próbuje na wszystkie strony. Teraz chce mieć liczbę trupów na koncie pewnie, co też mu nie wychodzi. No cóż - próbuj, próbuj, jeszcze troche, i na pewno ci się nie uda! :)
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez Thail » Wt lut 15, 2005 6:29 pm

Gerino, Ty nie możesz zrozumieć jednego, ja byłem i zawsze bedę lepszy od Familiae i Ciebie i Tobie podobnych, a wiesz czemu? Nie?
To się nie dowiesz, bo i tak nie zrozumiesz :alkoholik:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » Wt lut 15, 2005 6:34 pm

Februs kurwa musiales tego posta napisac? Oni znowu zaczeli :evil:
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Wt lut 15, 2005 6:36 pm

Ja już Reifie skończyłem, teraz niech sobie poczytają i dokładnie przemyślą, a potem niech piszą dalej. I do pracy :cry: Ja ocipieję z tą krainką... :alkoholik:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Khrell » Wt lut 15, 2005 7:03 pm

Februs, ja miałem wielką nadzieję, że będziesz dobrym paladynkiem i będziesz ciął wampiry. Ale gdy przyszło co do czego, to byleś tchórzliwym paladynkiem.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron