Kolejna z małych ankiet:D

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Wiadomośćprzez g3rino » Śr lut 16, 2005 7:32 pm

Valdrab - nie trybisz fazy :cry:
Tak mówią dresy:
Yo ziomale!

Tracham sobie dziś bryka jak wporzo umcyk, z ziomalem pingpongiem. Nagle lookam, a tu śmiga dojara, szmaty ma cool, aż widać jej majtki z uzda, na gałach matriksy, normalnie zajebaszczo. Koleś szybko zlepił bałwana i pyta - ściemniamy? Nie chciałem, bo z niego przygas i zawsze trzodę robi. No i widać że to blachara, a moja bryka to trabant po tuningu. Mi to tito, ziomal, mówię, palimy trampki, jutro tejknę od zgreda furę i pościemniamy, zreszta dziś nie mam genów nawet na ciurlanie dropsa. Poza tym jutro pogrzeb, a ja czeski jestem i nie chcę rano schizować. Ziomal walnał karpia i looka na mnie jakbym miał errora ale gada MTV brachu - sobie możesz nawet bić Niemca po kasku jak lubisz. Uderzyliśmy jeszcze do maka i wrzuciliśmy po wieśmaku, a potem na chawirę.
...:::Vado mori:::...
Emblemat użytkownika
g3rino
 
Wiadomości: 127
Dołączył(a): Pt sty 14, 2005 5:47 pm

Wiadomośćprzez muzgus » Śr lut 16, 2005 7:37 pm

Denis Tito to pierwszy turysta w kosmosie :)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Nifir » Śr lut 16, 2005 7:42 pm

Temat dotyczył tylko mnie i Lama, a to, że kilka osób się wrąbało, to juz inna sprawa.

Do od czego są prywatne wiadomości? Jak odzywasz sie na forum, to nie dziw się, że ludzie chcą też coś powiedzieć na ten temat.
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez _Arendil_ » Śr lut 16, 2005 7:54 pm

Nie jestem dresiarzem ,po prostu to sformuowanie mi się podoba. Równie dobrze mógłbym mówić "Mi to lotto", co byłoby zapożyczeniem z reklamy...
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Val » Śr lut 16, 2005 8:14 pm

Mi to chuj.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Śr lut 16, 2005 9:05 pm

Ale ja sie z tym nie kryje. W otwartej walce z Artillionem bym przegram. To zabilem go w sposob jaki umialem - ale nie wchodzilem inna postacia zeby to zrobic

Problem w tym Reifie, że ja też się z tym nie kryje, a Ty nic nie widziałeś i jesteś po prostu głupcem. Inaczej, myślałem, że jesteś bystrzejszy, a dowód, proste:

Widziałeś Liahta, a chwilę potem wcielającego się Zeriksa i dwóch zabójców, którzy chwilę potem stracili flagi. Problem w tym, że była tam jeszcze moja postać maga. Dwóch złodziei, którzy siedzieli w swojej gildi, jeden miał 25, a drugi 29 przywołał właśnie ten mag do swojej gildii co mu wolno robić i nie jest niezgodne z regulaminem. Przywołałem ich, bo szczerze mówiąc miałem nadzieję, że Skagg będzie próbował mnie okraść, a wtedy wystarczyłoby c oczarowanie <gracz>. niestety nie wziąłem pod uwagę jednej rzeczy, że to bezpieczne pomieszczenie, a ja nie jestem zabójcą. Później pojawił się Liaht i przywołał wesołą dwójkę do gildii skrytobójców i tu uwaga było złamanie regulaminu ponieważ jedna postać nie może wpływać na drugą, a tu właśnie tak się stało.
Maga już w tym czasie nie było w grze, ale fakt stał sie faktem, chwilę potem Zeriks odnalazł ich u siebie w gildii i zabił w uczciwym pojedynku, a ponieważ Zeriks to skrytobójca na 37 poziomie, to coś dziwnego się tu stało, no nie?
Powinien dostać flagę zabójcy i mordercy, ale tak się nie stało, a wiesz czemu?
Nie wiesz, bo jak już pokazałeś nie jesteś wybitnie inteligentny. Ponieważ Ci dwaj panowie sprzątnęli Zeriksa wcześniej, gdy nie był na to zupełnie przygotowany <- I to nie było właśnie honorowe.
Zeriks dla ścisłości, to postać mojego brata, czyli odrębny gracz.
Tak samo jak Krom wystawił twoją postać Artillionowi tak samo postąpił Liaht. TO SĄ DWIE ODRĘBNE POSTACIE!
Reasumując regulamin złamałem w jednym punkcie, gdy przywołałem zabójców do gildii skrytobójców i z doświadczenia wiem, że to nie było jakieś takie wielkie przewinienie. Dla przykładu, nie musze szukać daleko: Mag, który rozpraszał złodzieja wampira z mojego oczarowania (Tu Gerino powinien coś sobie przypomnieć, prawda Ger?), walczyłem z dwoma postaciami na raz tego samego gracza i nie płakałem. Nawet swojemu zażartemu wrogowi podarowałem, który by wykorzystał to na bite 100%
Teraz reifie ja nie mam wyboru, ale nie dla tego, ze nei załatwiłem tego z zabójcami, oni wiedzieli za co umarli i w jaki sposób, ale właśnie dlatego, że Ty zrobiłeś taką oborę.

Co z tego wychodzi?
Byłeś niedoinformowany Reifie, nie mając o niczym pojęcia wylazłeś na PP i zacząłeś wrzeszczeć, że widziałeś na własne oczy, ale prawda jest taka, że musiałbyś być skrytobójcą bądź magiem. Magiem nie byłeś, a skrytobójca Twój był w zupełnie innym miejscu. Wniosek, sam sobie odpowiedz kim jesteś? :wink:


Jeden z zabójców, którego zabił Zeriks rozmawiał ze mna i gdy mu zacytowałem to co napisaleś i inni odpisał: "Olej ich wszystkich".
Prawda jest taka, że kara mnie nie ominie, a miałem tą przyjemność, ze sam ją sobie wymierzyłem, a Lam będzie tylko moim bezwolnym narzędziem, które ją wykona. Dlaczego?
Ano dlatego, że jakby mnie Lam nie ukarał, to płakalibyście mu, aż by już Wami rzygał, więc pokierowałem się czymś co większość ludzi tu nigdy nie będzie mieć i postanowiłem zaoszczędzić mu bólu.
Niestety nie rozumiecie jednego, ja już to rozumiem.
Dlatego, to Wy jesteście (mam na myśli kilka osób) żałośni, a nie ja.
Gdy się zawinę, szanujcie Achrola, bo gdy go zabraknie to bedziecie rzygać z nudów, a w końcu znikniecie z Laca piernicząc jak tam brakuje klimatu.
Thail Mistrz [TZM]
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » Śr lut 16, 2005 9:21 pm

Prawda jest taka, ze w tym co robisz nie ma klimatu. Twojego braciszka zabili, nagle wchodzisz 3 swoim postaciami i ulatwiasz mu ich zabicie. Za chuja nie wmowisz nikomu ze przez przypadek Zeriks znalazl sie wtedy w gildii. Znam twoje metody.

Skagg/Xadrab zabili mi Amuba jak zagadalem sie na gg. Wiem moj blad, przeciez mam zabojce. No i co z tego? Mialem zabojce, mogli to zrobic.

Zeriks mial wiekszy poziom, mogli to zrobic.

Ale ty nie mogles przywolac tych postac dla swojego braciszka, bo to juz lamie regulamin. Do tego robione bylo to z jednego kompa. Myle sie? Wiem ze powiesz ze tak ;)

I kolejna rzecz, wiedzialem ze go sprzatneli chwile wczesnij, bo widzialem jak sie na kogos szykowali, to trafilem za nimi do florycji. Jakbys nie wiedzial siedziy gildi sa jak jedna krainka, wiec dokladnie widzialem jak byli przywolywani z miejsca na miejsce.

Na dodatek pomagasz takim debilom jak Artillion, ktory robil burdel na oltarzu, mogl mnie dorwac byle gdzie, ale on chcial koniecznie na oltarzu.
Zeby wszyscy widzieli?

Czemu Artillion mogl mnie atakowac? Bo kiedys mialem z nim pojedynek, a ze mialem zabojce wiec walka zaczal sie bez wypowiadania pojedynku.
Po zrobieniu 10 poziomow, nagle Artillion zaczyna mnie atakowac, a ze sam nie moze zabic to jescze do tego potrzebuje twojej pomocy?
No, tak trzymac TZM!


ps. Nie, nie bylem niedoinformowany. Tak samo jak juz od jakiego czasu wiedzialem ze krom jest twoj. Ale czy ty myslisz ze ja Ci bede o wszstkim mowil?
Na dodatek moj skrytobojca byl gdzie indziej? Ja nie mam skrytobojcy ;)


A jeszcze jedno, Achrol to Archrol, walczylem z jego postaciami setki razy. Ale on nie jest taki jak ty, nie zmienia postaci co chwila, tylko po to aby kogo zabic. On sie bawi, co widac. Ty wylacznie chce pokazac jaki jestes wspanialy, ze potrafisz kazdego zabic. Gadales ze Slannesh z Gerinem zrobili sobie z Laca piaskownice, ty robisz teraz dokladnie to samo.

Szacunku nie zdobywa sie sila.
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Cz lut 17, 2005 1:56 am

Prawda jest taka, ze w tym co robisz nie ma klimatu.

Ty robisz?

Twojego braciszka zabili, nagle wchodzisz 3 swoim postaciami i ulatwiasz mu ich zabicie.


Hmmm, to może jeszcze mi wmówisz, że złodziej z 20 poziomu zabije Xadrab (25 poziom) bądź Skagga(29 poziom)?Daj sobie Reifuś na wstrzymanko, gdybym zrobił to co Ty mi zarzucasz cały czas, to walczyłbym złodziejem i skrytobójcą tylko i tak bym ich obił.
Problem teraz użyje miłego słowa, że polowałem na złodzieja z 22 poziomu, który mnie wybitnie wkurwił okradając mnie, gdy ja "próbowałem" przeciwnika.

Skagg/Xadrab zabili mi Amuba jak zagadalem sie na gg. Wiem moj blad, przeciez mam zabojce. No i co z tego? Mialem zabojce, mogli to zrobic.


Problem polega na tym, że Zeriks nie miał flagi zabójcy, a po prostu zbierał kasę na rozwój postaci.

Ale ty nie mogles przywolac tych postac dla swojego braciszka, bo to juz lamie regulamin. Do tego robione bylo to z jednego kompa. Myle sie? Wiem ze powiesz ze tak ;)


Obawiam się, że tak, ale za to, że grałem kiedyś swoim braciszkiem o mało nie dostał kopa od Lama. Problem drugi polega na tym, że mamy jeden komputer i nie mamy za bardzo jak się podzielić (Oczywiście niekogo to nie obchodzi). Xadrab akurat tak się składa polowała na ten sam cel co ja, żałosnego złodzieja z 22 poziomu. Ból w tym, że Zeriks chciał zemsty, a ja chciałem zabić złodzieja i wyszedł mały problem. Więc "wystawiłem" mu jego oprawców, a w zamian On miał dać mi komputer, żebym ja wykonał swoją misję. Niestety wypadłeś wtedy niczym dziewica orleańska i zacząłeś się wydzierać coś o łamaniu regulaminu, że zabiłem ich Liahtem, czy czymś, diabli wiedzą o co Ci chodziło?

Na dodatek pomagasz takim debilom jak Artillion, ktory robil burdel na oltarzu, mogl mnie dorwac byle gdzie, ale on chcial koniecznie na oltarzu.
Zeby wszyscy widzieli?

Dostałeś za to, że znalazłeś sobie ofiarę z której mogłeś sie wraz z innymi pośmiać. Pamiętasz jak Ci powiedziałem, że ktoś mi dał znać, że urządziliście sobie zabawę. Proste, Ty dostałeś nauczkę, a ja zjebałem Artilliona za to, że robił śmietnik.

Czemu Artillion mogl mnie atakowac? Bo kiedys mialem z nim pojedynek, a ze mialem zabojce wiec walka zaczal sie bez wypowiadania pojedynku.
Po zrobieniu 10 poziomow, nagle Artillion zaczyna mnie atakowac, a ze sam nie moze zabic to jescze do tego potrzebuje twojej pomocy?
No, tak trzymac TZM!


Niestety mnich nie pochwyci wojownika, który cały czas mu ucieka. To, że Ty nie umiałeś pokierować isę rozumem i dać sobie spokój, nie nawet nie Artillion, bo wszyscy wiedzą, że On rządzi się nerwami, tak samo jak czasami ja. Ból w tym, że Tobie chodzi tak naprawdę o Kroma, ktory obił Ci sporo razy Amuba, który miał być tak silny i dlatego zrobiłeś nim 52 poziom. Trzeci problem jest taki, że ja też mogę zrobić Kromem 52 poziom i mogę dręczyć Twojego Amuba, aż Ci sie znudzi nim gra, dla mnie to żadna nowość. W [TSS] nie mogłem zabijać/ułatwiać nikomu zemsty, w [TZM] jestem bezwzględnym mistrzem i robię tak, aby członkowie klanu mieli lepsze życie niż kiedys.

Ale on nie jest taki jak ty, nie zmienia postaci co chwila, tylko po to aby kogo zabic.


Zdziwiłbyś się.

A teraz napisz o co Ci tak naprawdę chodzi?
Wcześniej było to, że złamałem regulamin, później, że ułatwiłem bratu zabicie swoich oprawców, a teraz?

Ps. Zdradziłeś wszystkim moją postać, a ja nie użyłem, ani na Lacu, ani na forum imion Twoich postaci. Odpowiedz sobie sam kto kogo postacie zdradza?
Thail Mistrz [TZM]
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Cz lut 17, 2005 2:01 am

Thail, pijany jesteś? Odpowiedz szczerze.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Cz lut 17, 2005 2:25 am

Szczerze, to jeszcze nie, ale za chwilę będę :alkoholik:
Ps.
Nie zadałem Tobie tego pytania, tylko Reifowi.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » Cz lut 17, 2005 2:32 am

Nadal mi chodzi o zlamania regulaminu, czyli pomoc twojemu bratu. Jak sam napisales macie tylko 1 komputer.

Czekaj, ja urzadzilem sobie zabawe na oltarzu? Ty nadal nie rozumiesz ze to Artillion urzadzil sobie zabawe? Atakowal mnie, zwiewam, warcam a on znow. Zniknelem z oltarza na okolo 20 min, wracam a on mnie atakuje. A przeciez mogl mnie ganiac gdzie inadziej. Mowilem zeby dal spokoj, nic. Znowu polazlem z oltarza na dluzej, a po powrocie juz zastalem Kroma.
Jakbys nie zauwazyl to oltarz jest miejsce w ktorym gracze zazwyczaj rozmawiaja.

Ale nadal twoim argumentem jest to ze ja zaczalem tak? I ja sie swietnie bawielm? Owszem rozsmieszyl mnie strasznie jego zgon.


A ten zalosny zlodziej z 22 poziomu jest moj :grin:

No to teraz wykozystam twoj brak wiedzy. Nie chciales tym zlodziejem ubic Skagga? To czemu temu zalosnemu zlodziejowi z 22 poziomu poroponowales w grupce zabicie Skagga....

Co do twojej postaci to sam ja wszystkim zdradziles, trzeba patrzec co sie wkleja do bledomatu.

A co do zdradzania moich postaci, starczy ze mowisz swojemu braciszkowi wszystko, ktory przy kazdej okazji stara sie pochwalic swoja wiedza na temat innych postaci/mozliwosc.

Chcesz dreczyc Amuba? Zapraszam.
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Cz lut 17, 2005 3:06 am

Mowilem zeby dal spokoj, nic. Znowu polazlem z oltarza na dluzej, a po powrocie juz zastalem Kroma.

Krom Cię zaatkował koło kata, inaczej byś zwiał Artillionowi, a tak się nie stało. Zastanawiałeś się czemu Artillion idealnie stanął tam, gdzie się czaiłeś, czyli koło kata?
Proste, zrobiłem, to samo co z Zeriksem, a mianowicie: Powiedziałem - Artillionie udaj się w to miejsce i zaczekaj. Kolejny ból, to to, ze widziałem wcześniej Twoją postać schowaną w bezpiecznym pomieszczeniu w szkole muda, gdzie właśnie jest przejście do kata. Nie jestem głupi Reifie, wiem po co tam czekała Twoja postać i to właśnie Cię zdradziło i przyczyniło do zguby. Jesteś przewidywalny jak większość graczy, tak samo stało się ze Skaggiem i Xadrab, chociaż wtedy zawalił Skagg, bo nie zaczął walczyć (Prawdopodobnie miał jakis prblem z komputerem i go nie było, co za późno zobaczyłem).
Wracając do Artilliona, Art posłuchał i zrobił, to co mu kazałem, a Ty wpadłeś w banalną zasadzkę. Jednym słowem dałeś sie zrobić jak małe naiwne dziecko - Przykro mi, ale takie są realia zabójców.
Dwa razy darowałem Ci swoim złodziejem życie, za 3 razem zabrał je kto inny.

No to teraz wykozystam twoj brak wiedzy. Nie chciales tym zlodziejem ubic Skagga? To czemu temu zalosnemu zlodziejowi z 22 poziomu poroponowales w grupce zabicie Skagga....


Jeśli nie mam postaci równej poziomowi przeciwnika, wchdozę słabszą postacią, aby wybadać co i jak? To jest normalna profilaktyka i jeśli jestem w stanie zabić kogoś słabszą, to nie muszę męczyć się, czy czekać, aż przeciwnik zrobi odpowiedni poziom.
Cały cholerny ból polega na tym, że jak ktoś stoi nad Tobą i chrzani Ci cos o jakiejś zemście i rozwalaniu, a na dodatek Dc ++ wiesza Ci się, gdy chcesz je wyłączyc - No to niestety nie pozwala za bardzo rozwinąć pełnych zdolności bojowych. 9 poziomów, to jednak duża róznica w sprzęcie, dlatego przez chwilę łudziłem się, że może wspólnie Go obijemy, bo zobaczyłem jak walczysz z Nim, gdy bił strażnika miejskiego, ale jak mnie znowu zacząłeś okradać, to wzięła mnie piana :grin:

A co do zdradzania moich postaci, starczy ze mowisz swojemu braciszkowi wszystko, ktory przy kazdej okazji stara sie pochwalic swoja wiedza na temat innych postaci/mozliwosc.

Czy chwali się innym, czy tylko Tobie?

Problem z Twoim złodziejem był taki, że użyłeś dwóch przedmiotów, które uzywa tylko jedena postać, a akurat byłem przy rozmowie, gdy się o tym dowiadywałeś. Ty już pewnie tego nie pamiętasz, ale ja mam pamięć do takich sytuacji. Tak więc Twoja postać była mi znana odkąd na nią spojrzałem, przykro mi, ale to prawda.

Chcesz dreczyc Amuba? Zapraszam.

Nie zapraszaj, bo możesz potem tego bardzo żałować.

Czy jeszcze mam coś Ci wyjaśnić? Ale to pytanie do Reifa.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » Cz lut 17, 2005 3:20 am

Na co niby czekal moja postac? Amub nie jest stworzony do walki. Amub jest stowrzony do zabawy, testuje nim rozne rzeczy. Zreszta sama rasa duzo wyjasnia.

Stalem tam poniewaza na oltarzu atakowal mnie Artillion. Dosyc czesto tam stoje. W przeciwienstwie do zabojcow nie bo to aby czekac na kogos.
Moze mi powiesz ze chcialem zaatakowa Artilliona ktory jakby mi rzucil pelny zestawa czarow to bym musial uciec?
Nie, ja po prostu czekalem az on sie uspokoi.

Skagg owszem mial problem z netem, wrocil po jakiejs godzinie i nie wiedzial co sie stalo. Stracil caly sprzet.

Hmm nagla zmiana zdania, wczesniej Zeriks upieral sie ze znalazl sie w gildi przypadkiem. A tu nagle widze wprost napisane "zrobil to co mu kazalem".

Nie, nie tylko mi. Zeriks powiedzial do mnie na gawedzie "Reifie cos tam.... " Miales ten cytat wczesniej. Problem w tym, ze nie gralem wtedy Reifem.

A Skagga bili straznicy. Zgadnij czemu... Bo go tam sciagnelem.

Co do naszej walki, ty mowiles ze Dc ci laguje, a do mnie ktos pukal. Zreszta zwialem jak mialem wiecej % niz ty.

Dokladnie pamietam z kim i kiedy o tym rozmawialem. Czasami mowie ze czegos nie pamietam, bo nie chce mi sie o tym gadac,

Ps. mam nie zapraszac? Nie zauwazyles pewnej roznicy miedzy mna a duza czescia graczy? Ja mam gleboko w dupie kazdy zgon Amuba, z wlasniej reki mam ich okolo 30 ;)
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Cz lut 17, 2005 3:45 am

Nie, ja po prostu czekalem az on sie uspokoi.

Dlaczego wyszedłeś jak tam się pojawił?

Skagg owszem mial problem z netem, wrocil po jakiejs godzinie i nie wiedzial co sie stalo. Stracil caly sprzet.


Widziałem jak Zeriks był w czyścu. Powiem, że zdarza się i tak.

Hmm nagla zmiana zdania, wczesniej Zeriks upieral sie ze znalazl sie w gildi przypadkiem. A tu nagle widze wprost napisane "zrobil to co mu kazalem".

Nie upierał się, mógł byc przypadkiem, a słowo "wystawiłem" raczej nie kojarzy się z przypadkowścią, czyż nie?

Nie, nie tylko mi. Zeriks powiedzial do mnie na gawedzie "Reifie cos tam.... " Miales ten cytat wczesniej. Problem w tym, ze nie gralem wtedy Reifem.


Problem w tym, że Reif był wtedy w grze. Inni mogli, to odebrać jako spóźniony zapłon, czyli Reif się wcielił nim usłyszał na gawędzie słowa skierowane do niego. Często się tak zdarza.

Ps. mam nie zapraszac? Nie zauwazyles pewnej roznicy miedzy mna a duza czescia graczy? Ja mam gleboko w dupie kazdy zgon Amuba, z wlasniej reki mam ich okolo 30 ;)


Nie masz czym się chwalić, to brak szacunku dla swoich postaci.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Cz lut 17, 2005 8:38 am

To czemu piszesz, że nie zdradzasz imion postaci, skoro kilka zdań wcześniej napisałeś o tym, że Amub jest postacią Reifa? Ja o tym nie wiedziałem.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Zeriks » Cz lut 17, 2005 8:43 am

A teraz ja chciałbym zobaczyć loga kiedy mówię na gawędzie do wszystkich Reifie jak nie ma twojej postaci w grze.Nawet nie wiem tak do konca która to twoja postać,więc Cię nie rozumiem.Owszem na telepatii to mogłem powiedzieć,ale to były tylko moje domysły i powiedziałem to tylko jednemu graczowi.Ale to tylko domysły.Ty zaś pewnie widząc gracza na 1-10 poziomie od razu wiesz kogo jest?Przykro mi ja taki wspaniały nie jestem.A twoja postać nie była podpisana Reif?Więc nie wiem o co Ci chodzi,gdybyś się nie ujawnił wszyscy by się nadal zastanawiali kogo to postać.To cała prawda.A propo to proponuje już skończyć ten temat,bo nastał nowy dzień i trzeba z niego korzystać.Pozdrówki.
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Jemkit » Cz lut 17, 2005 9:33 am

Valdrab, znowu kurwa nie czytasz ze zrozumieniem - przeczytaj wiadomosc Reifa z godziny 20:21, a na dodatek wpierdalasz się między wódkę, a zakąskę.
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Reif » Cz lut 17, 2005 3:37 pm

Zeriks nie, wypaliles na gawedzie przy wszystkich (kiedy mowilem do Ciebie 'na gawedzie' inna postacia). Postac Reif nie brala udzialu w tej rozmowie.
Cytat w poscie z godziny 13:36.

Ja z Thailem wyjasnilem sobie wszystko na Lacu i nic wiecej nie mam do powedzienia w tym temacie.
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Cz lut 17, 2005 4:55 pm

Jemkit, znowu mi przeszkadzasz, jak mam chujowy humor i chcę komuś po prostu dosrać. Całe szczęście dziś jestem trzeźwy... i daję sobie spokój. EOB.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Cz lut 17, 2005 8:14 pm

Ktoś mnie wołał?
Wyłaź z babilonu, wyłaź!
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Val » Cz lut 17, 2005 9:04 pm

Twój stary, do Waszej brudnej roboty:P.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gość » Śr maja 18, 2005 10:54 pm

Gość I agree with yor argument.
Gość
 

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

cron