Kto to jest zyrafa na 2 kolkach...

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Wiadomośćprzez Lam » Cz mar 17, 2005 6:07 pm

Ktoś ma kopie tych wiadomości? Alucard nie jest w temacie...
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Kerod » Cz mar 17, 2005 6:20 pm

Buhahah prawdziwa telenowela. W roli Mecenasa Gonzalesa Thiruel. Ale sie usmiałem czytając ten temat. Wspaniałe dialogi ze słowem dupa w roli głównej. Xianno po chuj zalatwiasz sprawy prywatne na forum publicznym. Jesteś masochistką? Thiruel jest juz duży gdyby chciał zrezygnować z Laca to poprosił by o bana jak wielu przed nim. Wniosek -> Kup sobie wibrator.
Kerod
 
Wiadomości: 74
Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 10:56 am

Wiadomośćprzez Kethrax » Cz mar 17, 2005 6:20 pm

Czytać tego chyba nie ma sensu, możemy po któtce objaśnić przebieg poprzedniego odcinka "Mody na Artilliona". Co wy na to?
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Kethrax » Cz mar 17, 2005 6:22 pm

Kerod napisał(a):sobie wibrator.


Myślisz, że jej pomoże? Może lepiej dwa.. drugi na zapas :>
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Cz mar 17, 2005 7:19 pm

Ej, Artek to Silas. Nikt inny!
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Hyhyhy XD

Wiadomośćprzez Ladzix » Cz mar 17, 2005 8:20 pm

Obejrzyjcie i porównajcie sobie pierwsze 6 wiadomości. :)
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Jemkit » Cz mar 17, 2005 10:26 pm

Rycząca 15 w ciele 20?
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Val » Cz mar 17, 2005 10:30 pm

Chuj wie jej ciało. Wybacz za tak trywialne porównanie, Thiruel.
A niech się nawalą i potną, jak w "Quo Vadis", skoro tak bardzo się kochają i tak bardzo im wszystko przeszkadza. Aniu, naprawdę, bylibyśmy Ci wdzięczni, gdybyś zabrała Thiruela. Niestety, ten człowiek jest uzależniony i nic się już nie da zrobić - "Damned for all kind".
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Verot » Pt mar 18, 2005 12:13 am

Dziewczyna chce byśmy przestali lubić Arta. Problem jednak polega na tym, że jego już nikt nie lubi :lol:
Verot
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): Pt mar 04, 2005 11:12 am

Wiadomośćprzez zydek » Pt mar 18, 2005 8:25 am

Verot napisał(a):Dziewczyna chce byśmy przestali lubić Arta. Problem jednak polega na tym, że jego już nikt nie lubi :lol:
mow za siebie
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Gloin » Pt mar 18, 2005 11:25 am

Ej kurwa, luzujcie stringi smyki..
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt mar 18, 2005 12:34 pm

Apeluję do moderatorów o skrupulatne zamykanie/kasowanie tematów i postów w kwestii telenoweli. Tak będzie najlepiej dla wszystkich, niech sobie tądyskusję przenoszą na bardziej dyskretne środki komunikacji.

Pewnie i tak nikt mnie nie posłucha bo "tak jest zabawniej". :sad:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » Pt mar 18, 2005 12:42 pm

To jest właśnie forum "gracze" i jego głównym zadaniem jest pisanie telenowel. Szkoda tylko, że pokasowali wiadomości i teraz dalsza dyskusja jest kompletnie jałowa.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Alucard-away » So mar 19, 2005 12:16 am

Zabrać im możliwość edycji! :)
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Sandra » So mar 19, 2005 11:43 am

Maly offtop.; Dzisiaj zarejestrowalam sie tutaj pierwszy raz. O grze wiem malo, a wlasciwie nic (moje jedyne doswiadczenie z RPG to Ultima on-line), wiec postanowilam przejrzec dokladnie strone, zeby sie czegos dowiedziec. I do tego momentu wszystko bylo ok. Doszlam jednak do wniosku, ze poczytam sobie jeszcze forum, bo z reguly to wlasnie forum najlepiej oddaje atmosfere, czy klimat, jak panuje wsrod graczy. Pisze to tutaj, bo akurat od tego tematu, zaczelam przegladac forum :applause: P Ludzie, po ile Wy macie lat? Czy ktos tutaj przebrnal chociaz przez gimnazjum? [wiadomości?] jednowyrazowe, ktorych meritum stanowi slowo "dupa" są tutaj postrzegane jako wielce zabawne, a moderator twierdzi, ze po to jest wlasnie forum "gracze", aby sie swobodnie wypowiadac. Nie mam nic przeciw swobodzie wypowiedzi, ale jesli wulgaryzmy typu "pizda" mieszcza się w ramach tej swobody, to gdzie sie podziala kultura osobista tych ludzi/dzieci? Ogolne dysmózgowie zapanowalo :lol: ? Forum jest w jakims stopniu wizytowką i gwarantuje Wam, ze wielu normalnych graczy, ktorym przede wszystkim chodzi o RPG,a nie o dziecinną czaterie, po przeczytaniu tego bełkotu,w ktorym kluczowe slowo to "dupa" czy "pojebalo", nie rozpocznie gry tutaj. Tworzycie, jak widze, wlasny, niepowtarzalny klimat fantasy. Imo ten post pewnie bedzie wymoderowany, bo krytyka pewnie juz sie nie zmiesci w ramach tzw. swobody wypowiedzi, a jesli nawet nie, to jestem absolutnie pewna, że odpowiedzi beda w stylu : "twoj stary to.... blble..".
Sandra
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): So mar 19, 2005 10:23 am
Lokalizacja: Łódz

Wiadomośćprzez muzgus » So mar 19, 2005 11:48 am

Ostatnio zmieniona przez Thiruel dnia Pią Mar 18, 2005 3:42 pm, a wszystkich zmian było 2 razy

Ostatnio zmieniona przez Thiruel dnia Czw Mar 17, 2005 3:12 pm, a wszystkich zmian było 1 raz

Ostatnio zmieniona przez xianna dnia Czw Mar 17, 2005 3:25 pm, a wszystkich zmian było 1 raz

Ostatnio zmieniona przez xianna dnia Czw Mar 17, 2005 3:24 pm, a wszystkich zmian było 1 raz


Te wiadomości były kiedyś inne. Miały inną treść po prostu. Śmieszną. Absurdalną. Rozumiesz?

Forum oczywiście jest niekulturalne. W grze też się przeklina, kłóci się, wyzywa. Gorzej niż na forum.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Powsinoga » So mar 19, 2005 12:19 pm

Muzgus - nie rób nam antyreklamy, do licha ciężkiego. :mad: Z miejsca jeszcze raz wszystkich zachęcam do trzymania klimatu, na forum na to nie liczę w ogóle, ale w grze spróbujcie wytworzyć klimat lepszy od "Ile, kurwa masz PD?" bo nie będzie się co dziwić, że jedyny naprawde polski mud jest niezbyt popularny.

PS. Z kilkunastu nowo zarejestrowanych użytkowników tylko ze 3 ma emblematy, a szkoda, milej się jakoś dyskutuje jak kogoś już można skojarzyć z jakąś "gębą".
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez muzgus » So mar 19, 2005 12:33 pm

to dlatego, że nie można swoich emblematów ładować. pozostaje podpis pod wiadomościami, ale to takie marne troche.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Powsinoga » So mar 19, 2005 2:20 pm

Spójrz ile za to jest do wyboru w galerii - nawet najwybredniejszego to zadowoli. Może teraz najwięcej jest tych klimatycznych, ale jakiegoś debilnego pokemona też się jeszcze znajdzie, jak ktoś ma takową potrzebę.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Alucard-away » So mar 19, 2005 2:34 pm

Mnie nie zadowoli żaden obrazek z galerii. :P
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Gerino » So mar 19, 2005 3:24 pm

Lalala... [podziwia swój emblemat]

A telenowele można by już skończyć - klasycznie, uśmierćmy bohaterów ^^
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Alucard-away » So mar 19, 2005 3:51 pm

No co Ty?! To dopiero 3000 odcinek. :P Telenowele (szczególnie brazylijskie) kończą się na co najmniej 10000 odcinku.
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » So mar 19, 2005 4:08 pm

Trzymajcie klimat i mówcie o trelemorelach Valisandryjskich a nie jakichś telenowelach brazylijskich. ;)
Wyłaź z babilonu, wyłaź!
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » So mar 19, 2005 4:21 pm

(...)Doszlam jednak do wniosku, ze poczytam sobie jeszcze forum, bo z reguly to wlasnie forum najlepiej oddaje atmosfere, czy klimat, jak panuje wsrod graczy.
No i to forum spełnia Twoje oczekiwania. Dokładnie tak samo miło i dokłądnie tak samo niemiło bywa na Lacu jak tu na tym forum.

Pisze to tutaj, bo akurat od tego tematu, zaczelam przegladac forum :applause: P
Zły wybór, po prostu. Zacznij od mądrzejszych, moderowanych tematów.

Ludzie, po ile Wy macie lat? Czy ktos tutaj przebrnal chociaz przez gimnazjum?
Oczywiście, chyba większośc osób jest za stara na gimnazjum. Ale to nie wiek determinuje kulturę wypowiedzi danego osobnika, choć więcej jest szczeniaków w młodym wieku, ale to nie znaczy, że jeśli ktoś ma 20, 25 lub 30 i więcej lat, to nie może zachowywać się po szczeniacku.

[wiadomości?] jednowyrazowe, ktorych meritum stanowi slowo "dupa" są tutaj postrzegane jako wielce zabawne, a moderator twierdzi, ze po to jest wlasnie forum "gracze", aby sie swobodnie wypowiadac.
Po pierwsze już wyzej wyjaśniono ci, że kiedyś te wiadomości miały inną treść.

Nie mam nic przeciw swobodzie wypowiedzi, ale jesli wulgaryzmy typu "pizda" mieszcza się w ramach tej swobody, to gdzie sie podziala kultura osobista tych ludzi/dzieci?
W moderowanych działach forum. (Sugerujesz, że dzieci nie są ludźmi?)

Ogolne dysmózgowie zapanowalo :lol: ?
Wielu nad tym ubolewa, oprócz tych debili.

Forum jest w jakims stopniu wizytowką i gwarantuje Wam, ze wielu normalnych graczy, ktorym przede wszystkim chodzi o RPG,a nie o dziecinną czaterie, po przeczytaniu tego bełkotu,w ktorym kluczowe slowo to "dupa" czy "pojebalo", nie rozpocznie gry tutaj.

Obrażasz wielu normalnych graczy. Myślę, że ważniejsza jest dla nich sama gra, niż atmosfera na forum tej gry. Choć wydaje mi się, że jeśli taka sama (zła) atmosfera panuje w grze, to już jest coś nie tak.

Tworzycie, jak widze, wlasny, niepowtarzalny klimat fantasy. Imo ten post pewnie bedzie wymoderowany, bo krytyka pewnie juz sie nie zmiesci w ramach tzw. swobody wypowiedzi, a jesli nawet nie, to jestem absolutnie pewna, że odpowiedzi beda w stylu : "twoj stary to.... blble..".
Oczywiście nie masz racji. Nikt go nie będzie moderował, bo nie wymoderowano nawet tak głupiego tematu jak ten i wiele innych. A jak widzisz, odpowiedzi nie są w stylu "twoja stara". To zależy od tego, kto odpowiada. A odpowiada ten, kogo przyciąga dany temat. Jak wiesz, muchy ciągną do gówna, więc proponuje omijać gówniane tematy, jeśli zamierzasz prowadzić normalną dyskusję, a wierz mi, że tutaj tak się DA.

Ogólnie polecam "Forum Laca - strona główna -> Lac". I nei zrażaj się ebzsensownymi tematami, bo jest tu ich zbyt wiele, by się nimi przejmować. Lepiej skup się na tych ciekawych.
Wyłaź z babilonu, wyłaź!
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Lololololol. XD

Wiadomośćprzez Ladzix » So mar 19, 2005 5:50 pm

Eee, do kogo pijesz? Jak do tej z HP, to chyba coś ci się "krętnęło" XD
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Lam » So mar 19, 2005 6:30 pm

Przeniosłem temat do HP, ponieważ stracił kompletnie sens po kolejnych kilku edycjach wiadomości Thiruela i Xianny.

Sandro, wcześniej wątek był najpierw o przeprosinach Thiruela dla "najcudowniejszej, pięknej, mądrej" i jakiejś jeszcze Nicade, którą ów wysławiał pod niebiosa wyrażając skruchę za swoje straszne czyny (nie wiadomo, jakie), mówiąc sam do siebie, jak to mu źle z tym i że wie, że na pewno nie da się już tego (nie wiadomo, czego) naprawić, ale on wierzy, że się da itd.

To był pierwszy naprawdę wielki wybuch śmiechu kilkudziesięciu osób, którym było dane przeczytać ową wiadomość. Potem była druga w podobnym tonie i dyskusja zamarła na długi czas, aż odświeżyła ją Xianna. Nie wiadomo, czy jest to wyimaginowana dziewczyna, czy też mama Thiruela. Wiadomo zaś, że ośmiesza bardziej jego niż siebie, co spowodowało kolejne salwy śmiechu szczęśliwców, którzy zdążyli to przeczytać.

Ja nie zdążyłem przeczytać dwóch ostatnich wiadomości Thiruela, ale wiem, że one też nie miały "dupnego" brzmienia.

Zauważ, że wiadomość, która jest edytowana po tym, kiedy ktoś inny ją komentuje, otrzymuje dopisek.

Proszę więc o wybaczenie, że jako moderator broniłem pozostawienia tej dyskusji w dziale "gracze". Wówczas się ona jak najbardziej kwalifikowała, ale teraz już ani trochę. Mógłbym to zupełnie wyciąć, ale przeniosłem do HP dla potomnych.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Gość » N maja 01, 2005 8:23 am

Kethrax I completely agree with you.
Gość
 

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » N maja 01, 2005 11:12 am

To chyba jest bot zaprojektowany by wkurwiać ludzi, bo jak zauważyłem, odswieża stare tematy bez jakiegoś konkretnego celu. nie reklamuje też niczego, co utwierdza mnie w przekonaniu, że to bot-wkurwiacz. :)
Wyłaź z babilonu, wyłaź!
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Val » N maja 01, 2005 11:19 am

To chyba jest ktoś zaprojektowany by wkurwiać ludzi, bo jak zauwważyłem, odświeża stare tematy bez jakiegoś konkretnego celu. Zupełnie jak kiedyś Kethrax, nie?
Ostatnio edytowano Pn maja 02, 2005 12:28 pm przez Val, łącznie edytowano 1 raz
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » N maja 01, 2005 8:40 pm

Valdrab napisał(a):To chyba jest ktoś zaprojektowany by wkurwiać ludzi, bo jak zauwważyłem, odświeża stare tematy bez jakiegoś konkrettnego celu. Zupełnie jak kiedyś Kethrax, nie?
Zgodziłbym się w stu procentach z powyższą wypowiedzią, gdyby było "coś" a nie "ktoś".
Wyłaź z babilonu, wyłaź!
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn maja 09, 2005 4:48 pm

dupa
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn maja 09, 2005 4:49 pm

dupadupa
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn maja 09, 2005 4:49 pm

dupadupadupa
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn maja 09, 2005 4:49 pm

dupadupadupadupa
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn maja 09, 2005 4:50 pm

dupadupadupadupadupa
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn maja 09, 2005 4:51 pm

dupadupadupadupadupadupa
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn maja 09, 2005 4:51 pm

A teraz coś mega:
(uwaga uwaga...)
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn maja 09, 2005 4:53 pm

DupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupaDupadupadupadupadupaDUPAdupadupaDUPAdupaDUPADUPAdupa
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Re: Kto to jest zyrafa na 2 kolkach...

Wiadomośćprzez Thiruel » Wt maja 20, 2008 4:01 am

TO BYLY CZASY HAHAHAHA
Temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć,
a piekło szło za nim;
Emblemat użytkownika
Thiruel
 
Wiadomości: 210
Dołączył(a): Pt lip 16, 2004 12:31 am
Lokalizacja: Pabianice

Re: Kto to jest zyrafa na 2 kolkach...

Wiadomośćprzez zayl » Wt maja 20, 2008 8:23 am

Hmm... dupa a nie czasy :)
"Jestem tak podekscytowany, że chyba umyje dzisiaj wszystkie zęby."
Woody Allen
Emblemat użytkownika
zayl
 
Wiadomości: 47
Dołączył(a): N sie 21, 2005 10:27 pm

Re: Kto to jest zyrafa na 2 kolkach...

Wiadomośćprzez zydek » So maja 24, 2008 5:00 pm

:pupa: <-- :P
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Re: Kto to jest zyrafa na 2 kolkach...

Wiadomośćprzez Adaro » So maja 24, 2008 6:50 pm

Oj DUPA. Kurwa, taka dupa, że.. chuj.

A co, tępe chuje, o wizytówce muda decyduje tylko to, że ktoś jest wulgarny? A jak w muda gra wulgarny pedał i do tego Murzyn, to znaczy, że mud jest chujowy?

To ja teraz elegancko nakazuję nowym graczom aby dali dystyngowane nogi za pas (vel spierdalajcie). Pozdrawiam. :alkoholik:
Emblemat użytkownika
Adaro
 
Wiadomości: 13
Dołączył(a): Śr kwi 03, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron