Odwieczny cel Gerino.

Bezkarność wypowiedzi gwarantowana!

Wiadomośćprzez Val » Śr mar 02, 2005 9:01 am

Nie udało Ci się. Już skomentowałeś.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Varena » Śr mar 02, 2005 10:09 am

Jakie to strasne....
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez Verlog » Cz mar 03, 2005 2:16 am

Hmm ja wiem Gerino bo tutaj nie masz jak tego skomentować bo nie ma po co...
Emblemat użytkownika
Verlog
 
Wiadomości: 303
Dołączył(a): Pn sty 05, 2004 10:32 pm

Wiadomośćprzez Gość » So mar 19, 2005 3:00 pm

Nurglus wrzeszczy 'AD NOCTUM!!!'

(OOK) Poza światem>
Niaziek wrzeszczy 'Ad NOCTUM!'

(OOK) Poza światem>
Kethrax wrzeszczy 'Ad NOCTUM!'


( 2 kle elf ) Agaven kleryczyna
( 7 woj człowiek ) Sedilin.
< 13 skr wampir > Kethrax
( 22 mag elf ) (PP) Wagnard ARCYMAG z [TZM]

Zapytany Pan, czy należy do Familiae, oczywiście odpowiada, że nie...
Czyżby się wstydził siebie lub Oni go?
Gość
 

Wiadomośćprzez Gość » So mar 19, 2005 3:17 pm

po co pisac o tym czyms :> wiadomo iz kethrax alias uciekl, jest wyznawca zasady - piszcie o mnie byle co, ale piszcie :>

moze tak w sumie zamist go scigac i dawac mu szanse ucieczki zostawmy go :> niech mu sie nadal wydaje iz jest WIELKI :)
Gość
 

Wiadomośćprzez Gerino » So mar 19, 2005 3:20 pm

Przepraszam w jego imieniu. Wybaczcie mu, że na 11 poziomie nie pokonał zabójców na 40-50-60. Jest słaby i tchórzliwy. Przecież tak wielcy wojownicy jak Thail czy inni nawet na 10 bez problemu zabijają bohaterów na 101.

Fear of the dark :>
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Gość » So mar 19, 2005 3:55 pm

szczegolnie jak zwiewal przed tymi o 1,2,3 pz nizej :> to faktycznie potezni 40 poziomowcy :)

szczegolnie jak odmawial pojedynkow z postaciami na rownym poziomie.

szczegolnie gdy zwial z pojedynku ktory mial byc do smierci (pojedynkowal sie wczoraj kolo kata)

szczegolnie gdy tlumaczy sie ze sprzetu nie ma, ze nie trenuje... wszyscy wiedza iz zlej baletnicy....

szczegolnie gdy nazywa innych "cieniasami" po czym dostaje od nich lanie...

szczegolnie gdy skomlal wczoraj "czy dacie mi pograc? bo musze sprzet odzyskac" "dajcie pograc"

zamiast skomlec moglby sie zastanowic lepiej czasami nad swoimi slowami i ugryzc sie w jezyk.

jak nazwac kogos kto na PP wyzywa wlasnie graczy od debili? a po chwili prosi ich by mu grac dali?

zalosc. nedza. rozpacz.


oto bohaterskie dokonania kethraxa.

tlumacz go dalej :)
jeszcze wytlumacz kretynizm :D
Gość
 

Wiadomośćprzez Gerino » So mar 19, 2005 4:00 pm

Nikogo nie tłumaczę. Nie wiem kim jesteś, bo widać boisz się ujawnić tożsamość, ale twoja bezdenna głupota wskazuje na Thaila. A więc posłuchaj mnie niedorobiony kretynie: jesteś zjebem.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » So mar 19, 2005 4:19 pm

Anonymous napisał(a):szczegolnie jak zwiewal przed tymi o 1,2,3 pz nizej :> to faktycznie potezni 40 poziomowcy :)

szczegolnie jak odmawial pojedynkow z postaciami na rownym poziomie.

szczegolnie gdy zwial z pojedynku ktory mial byc do smierci (pojedynkowal sie wczoraj kolo kata)

szczegolnie gdy tlumaczy sie ze sprzetu nie ma, ze nie trenuje... wszyscy wiedza iz zlej baletnicy....

szczegolnie gdy nazywa innych "cieniasami" po czym dostaje od nich lanie...

szczegolnie gdy skomlal wczoraj "czy dacie mi pograc? bo musze sprzet odzyskac" "dajcie pograc"

zamiast skomlec moglby sie zastanowic lepiej czasami nad swoimi slowami i ugryzc sie w jezyk.

jak nazwac kogos kto na PP wyzywa wlasnie graczy od debili? a po chwili prosi ich by mu grac dali?

zalosc. nedza. rozpacz.


oto bohaterskie dokonania kethraxa.

tlumacz go dalej :)
jeszcze wytlumacz kretynizm :D

Gerino, to wszystko niestety prawda. Sam wiesz jaki jest Kethrax i jak do wszystkich skacze. Wczoraj zaatakowałem go raz. Miałem do tego prawo, ponieważ on sam raz zaatakował mnie i zabił, przed swoim restartem, gdy byłem sporo poziomów niżej niż on. Wczoraj Kethrax uciekł, o co nie mam do niego pretensji. Niemniej nie ścigałem go i nie męczyłem już więcej, bo to chamskie i godne cweli, takich jak pisząca na tym forum znakomita większość.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gość » So mar 19, 2005 4:27 pm

Gerino napisał(a):Nikogo nie tłumaczę. Nie wiem kim jesteś, bo widać boisz się ujawnić tożsamość, ale twoja bezdenna głupota wskazuje na Thaila. A więc posłuchaj mnie niedorobiony kretynie: jesteś zjebem.


jak nie wiesz kim jestem - to wniosek prosty nie rob ze mnie kims kim nie jestem.

prawda w oczy kole.

ale coz glaskajcie kethraxa i badzcie z niego TACY dumni :)
w koncu JEST z czego :)

pewnie DUMA was rozpiera.

zycze wam WIECEJ ketraxow.
zycie na lacu bylo by ciekawsze, a na pewno smieszniejsze.
Gość
 

Wiadomośćprzez Gerino » So mar 19, 2005 4:31 pm

Niemniej nie ścigałem go i nie męczyłem już więcej, bo to chamskie i godne cweli, takich jak pisząca na tym forum znakomita większość.

I dlatego nic do ciebie nie mam.

Sam wiesz jaki jest Kethrax i jak do wszystkich skacze.

Wiem, ale to jego problem. Wkurwia mnie natomiast obszczekiwanie wszystkich dookoła, którzy myślą inaczej.

~

jak nie wiesz kim jestem - to wniosek prosty nie rob ze mnie kims kim nie jestem.

Tym bardziej jesteś zjebem, anonimowy głupcze.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » So mar 19, 2005 4:32 pm

Gerino, ja nie muszę się ukrywać, żeby powiedzieć Ci: Jesteś debil!
Więc daj sobie spokój ze zgadywaniem, bo jesteś w tym dobry jak !@#$%^&*(
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » So mar 19, 2005 4:34 pm

Zgaduję, że ty także Thailu, podobnie jak "gość" powyżej, jesteś upośledzonym debilem. Łał, zgadłem!
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Thail » So mar 19, 2005 4:35 pm

Mów o sobie, nie o innych, bo Ci powiedział jaki jesteś wspaniały w zgadywaniu :321:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gość » So mar 19, 2005 4:37 pm

Tym bardziej jesteś zjebem, anonimowy głupcze.


zlosc urodzie szkodzi.
ponoc powoduje tez prochnice.
wiec uwazaj na swoje kielki...
zacznij czyscic kielki bo masz nieswiezy oddech :)

jestes taki zabawny jak cie szlag trafia gdy nie wiesz z kim piszesz.

bawi tez fakt iz gdy brak ci argumentow stajesz sie malym agresorkiem :)

mimo wszystko jestes pocieszny <glaszc gerino>
Gość
 

Wiadomośćprzez Val » So mar 19, 2005 4:38 pm

Thail, jeszcze tylko trzy razy komuś powiesz, że jest debilem, a będziesz miał tysiąc takich wiadomości na forum:).
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Tzeentch » So mar 19, 2005 4:39 pm

Patrzę: debil. Myślę: Thail.
Ostatnio edytowano So mar 19, 2005 4:41 pm przez Tzeentch, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Val » So mar 19, 2005 4:40 pm

Och, a Tzeentch aż cztery. Zbliżyliście się do siebie, czy co;)?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Łujuj... :>

Wiadomośćprzez Ladzix » So mar 19, 2005 5:54 pm

Phew, kiedyś posiedziałem trochę na PP, i słuchałem Kethraxa, jak w obecności paru innych osób lżył na Slaanesha i innych... naturalnie nie było ich wtedy w grze. :/
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Gość » So mar 19, 2005 8:21 pm

zostawcie Tofiki :D
Gość
 

Wiadomośćprzez Gość » So mar 19, 2005 8:32 pm

dla niezorientowanych:
http://lol.pwii.pl/animrumru/Ani%20Mru%20Mru%20-%20Tofik.avi

Ojciec i syn... coz panowie z Ani Mru Mru pewnie tez w Laca grali :D
Gość
 

Wiadomośćprzez Val » So mar 19, 2005 10:23 pm

Jeszcze dziewięć i pół godziny ściągania. Dla niezorientowanych - ściągam już prawie od dwóch godzin.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gerino » So mar 19, 2005 11:34 pm

Ja od 2,5 - jeszcze 6. Cudowne wykorzystanie łacza ^^
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Nifir » N mar 20, 2005 1:06 am

Ja olałem po 5 minutach :P
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Gość » N mar 20, 2005 1:15 am

Tofik niewygłupiaj sie! Idz normalnie! :):):):):):):):) ;p;p;p
Gość
 

Wiadomośćprzez fanTofikow » N mar 20, 2005 2:24 am

fanTofikow
 

Wiadomośćprzez Gerino » N mar 20, 2005 10:40 am

Czy ja wiem, czy tak dużo? Ledwie 600 razy szybciej :/
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez zydek » N mar 20, 2005 11:34 am

Gerino? Brzydal!!
Slaa? Brydal!!!
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Gerino » N mar 20, 2005 11:52 am

Tak Zydku, pasujesz do tego, kto wypowiadał te słowa :lol:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Gość » N mar 20, 2005 12:54 pm

Heh, to może ja cos napiszę.

1) Mam 17 poziom i nikt mnie jeszcze nie zabił.

2) Thail (Baal) odebrał mi sprzęt oczarowniem a Baarian (Gloth) go poświęcił. Nadal zyję, chociaż było to na 10 poziomie, a wtedy powinienem zabijac ich razem walczących przreciw mnie.

3) Wybaczcie, że uciekałem przed Abaddonem, który coś sobie ubzdurał po tym, jak mnie zaatakował w mieście wampiróe i dostał sromotnie po ryju. (Speirdalał szybciej niż zając)

4) Wybaczcie mi, że Xno okazał się takim partaczem, że nie potrafił mnie wykończyć mimo aur (ja alczyłem bez)

5) Przepraszam, że nie udało się mnie zabić Khrellowi i Valdrabowi. Moja wina..

6) Padam na kolana i proszę i litość, że nie zabił mnie Baarian i liaht, którzy na mnie polowali. Obiecuję, że już na 20 wypowiem im pojedynek i zabiję.

7) Naprawdę obiecuję się poprawić i walczyć z zabójcami nagi i bez czarów. Ogromnie mi przykro, że TZM to takie cioty, że nie potrafią ubic wampira na 17. Postaram się zapisać na lekcje sztuk walki. Zadowoleni?

Pozdrawiam Kethrax. Proszę o wybaczenie Familiae, że mimo obławy nie dałem się zabić.
Gość
 

Wiadomośćprzez Baarian » N mar 20, 2005 1:27 pm

6) Padam na kolana i proszę i litość, że nie zabił mnie Baarian i liaht, którzy na mnie polowali. Obiecuję, że już na 20 wypowiem im pojedynek i zabiję.


Nie zabiłem, bo wolałem patrzyć jak się męczysz z mobem :)

7) Naprawdę obiecuję się poprawić i walczyć z zabójcami nagi i bez czarów. Ogromnie mi przykro, że TZM to takie cioty, że nie potrafią ubic wampira na 17. Postaram się zapisać na lekcje sztuk walki. Zadowoleni?


Owszem, potrafią, tylko słabo się starają. Obiecujemy się poprawić :)

2) Thail (Baal) odebrał mi sprzęt oczarowniem a Baarian (Gloth) go poświęcił


A co, miałem Ci oddać? Naiwniak :)

P.S. Zapomniałeś chyba, jak się żaliłeś na ołtarzu że się wszyscy "uwzieli" na Ciebie, i jak błagałeś by Ci dać spokojnie pograć. Pora chyba odświeżyć Twa pamięć :)
Emblemat użytkownika
Baarian
 
Wiadomości: 50
Dołączył(a): So wrz 11, 2004 10:10 pm
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » N mar 20, 2005 2:49 pm

1) Mam 17 poziom i nikt mnie jeszcze nie zabił.

Przepraszam Kethraxie za ten błąd, ale jesli nie bedziesz sie chował przede mną na ołtarzach i na PP, to bardzo szybko to naprawie. Niestety, tchórz zostanie tchórzem i nawet, gdybym miał postać na równym poziomie, to i tak byś spier... na PP lub ołtarz co udowodnił Abaddon.

2) Thail (Baal) odebrał mi sprzęt oczarowniem a Baarian (Gloth) go poświęcił. Nadal zyję, chociaż było to na 10 poziomie, a wtedy powinienem zabijac ich razem walczących przreciw mnie.

To był tylko mały pokaz tego co może Cię spotkać, niestety Twój niedorozwój umysłowy niczego nie pomógł Ci się nauczyć z tej lekcji. Kumple z klanu przynieśli Ci szybciutko sprzęt i było cacy. Ale jeśli któryś z bogów Laca wyrazi zgodę na to, żebym mógł polować na Twoją kretyńską postać bez żadnych ogrniczeń i limitów, to ja to zrobię. Inaczej, po prostu nie chce mi się zabijać takich cwelów jak Ty, psuje mi to reputację i statystyki.

6) Padam na kolana i proszę i litość, że nie zabił mnie Baarian i liaht, którzy na mnie polowali. Obiecuję, że już na 20 wypowiem im pojedynek i zabiję.

Liaht i Baarian, to by sobie Tobą swojej dupy nie podtarli chociaż jesteś i zachowujesz się jak papier do tytyłka. Oni mają wyzsze ambicje niż ubicie jakiegos ćwoka co pierniczy bez sensu.


7) Naprawdę obiecuję się poprawić i walczyć z zabójcami nagi i bez czarów. Ogromnie mi przykro, że TZM to takie cioty, że nie potrafią ubic wampira na 17. Postaram się zapisać na lekcje sztuk walki. Zadowoleni?


Ciotą jesteś Ty, już tyle razy Ci to mówiłem błaznie. Po prostu zamilknij, bo naprawdę udam się do bogów Laca o to pozowlenie, a jak je otrzymam, to nawet o 7 nad ranem będę Ci spuszczał wpierdol. Postaci na równym poziomie nie używam do walki z Tobą, bo jeszcze nie miały flagi zabójcy i ostatnią rzecz jaką zrobię, to im ją zafunduję na takim kmiocie jak Ty, Kethraxie.

Rzekłem.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gość » N mar 20, 2005 3:10 pm

Thail napisał(a):
2) Thail (Baal) odebrał mi sprzęt oczarowniem a Baarian (Gloth) go poświęcił. Nadal zyję, chociaż było to na 10 poziomie, a wtedy powinienem zabijac ich razem walczących przreciw mnie.

To był tylko mały pokaz tego co może Cię spotkać, niestety Twój niedorozwój umysłowy niczego nie pomógł Ci się nauczyć z tej lekcji. Kumple z klanu przynieśli Ci szybciutko sprzęt i było cacy. Ale jeśli któryś z bogów Laca wyrazi zgodę na to, żebym mógł polować na Twoją kretyńską postać bez żadnych ogrniczeń i limitów, to ja to zrobię. Inaczej, po prostu nie chce mi się zabijać takich cwelów jak Ty, psuje mi to reputację i statystyki.
Thail napisał(a):
I tu się mylisz marny cieciu, bo sprzęt zdobyłem sam z wyjątkiem pasa siłacza, po który nie miałem już ochoty biegać. Przykre.

6) Padam na kolana i proszę i litość, że nie zabił mnie Baarian i liaht, którzy na mnie polowali. Obiecuję, że już na 20 wypowiem im pojedynek i zabiję.

Liaht i Baarian, to by sobie Tobą swojej dupy nie podtarli chociaż jesteś i zachowujesz się jak papier do tytyłka. Oni mają wyzsze ambicje niż ubicie jakiegos ćwoka co pierniczy bez sensu.
Thail]

I tu się zjebie mylisz, bo obaj łaziliście za mną jak psy. Niestety żaden z was nie był dostatecznie szybki.

[quote="Thail napisał(a):
7) Naprawdę obiecuję się poprawić i walczyć z zabójcami nagi i bez czarów. Ogromnie mi przykro, że TZM to takie cioty, że nie potrafią ubic wampira na 17. Postaram się zapisać na lekcje sztuk walki. Zadowoleni?


Ciotą jesteś Ty, już tyle razy Ci to mówiłem błaznie. Po prostu zamilknij, bo naprawdę udam się do bogów Laca o to pozowlenie, a jak je otrzymam, to nawet o 7 nad ranem będę Ci spuszczał wpierdol. Postaci na równym poziomie nie używam do walki z Tobą, bo jeszcze nie miały flagi zabójcy i ostatnią rzecz jaką zrobię, to im ją zafunduję na takim kmiocie jak Ty, Kethraxie. [quote="Thail"]
Po pozwolenie to sobie możesz kundlu biegać ile chcesz. Stań na czworakach i drap w drzwi, moze coś wskórasz. Aktualnie mam 18 i nadal gówno mi zrobiliście, chociaz odgrażacie się na każdym kroku.
Gość
 

Wiadomośćprzez Gość » N mar 20, 2005 3:11 pm

Wybaczcie za błędy z cytatami, pisałem jako gość i nie mogę poprawić.
Gość
 

Wiadomośćprzez Thail » N mar 20, 2005 3:14 pm

Ps.
( 1 mni półkrasnal ) Ygrek mnich
( 1 woj człowiek ) Karioka wojowniczka
( 1 szp elf ) Hauser szpieg
( 2 skr elf ) Marusarz skrytobójca
< 18 skr wampir > (PP) Kethrax gwin noss An Curon
( 22 woj wampir ) (PP) (OOK) Varmet Założyciel [M]
( 22 woj krasnolud ) (PP) Tzeentch ten, który zmienia drogi
( 22 zło ciemny elf ) (ZABÓJCA) Isaa drugi
( 37 skr ciemny elf ) (PP) Nastril Prezes
( 40 zło ciemny elf ) Krom Tkacz...
( 55 nek elf ) Willem Szkieletor [BĘC]
< 78 pal wampir > (PP) (OOK) Nifir Niepoprawny
(101 skr BOHATER ) (PP) (OOK) Liaht Wilczy Harfiarz ***[TZM]***
(101 psi BOHATER ) Morth Pomarszczony
(102 nek BOHATER ) (PP) Niaziek ion noss Carine
(102 mni BOHATER ) (PP) (OOK) Rith Pierworodny, adar noss Jyhad [NFL]
<=- PERŁA -=> (PP) Gimza <<<<< SŁUŻEBNICA SŁOŃCA >>>>>
Widzisz grających 17 graczy.


I tak wygląda cała gra tego błazna jak jestem na Lacu. Dopóki nie otrzymam możliwości ściągania takich cymbałów jak On z PP lub zabijania ich na ołtarzu, to nikt nie zabije tej tchórzyny... żałość
Kethraxionko, Twojej wypowiedzi powyżej, po prostu nie chce mi się komentować, jesteś żałosny co wszyscy widzą.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » N mar 20, 2005 3:16 pm

Ale jeśli któryś z bogów Laca wyrazi zgodę na to, żebym mógł polować na Twoją kretyńską postać bez żadnych ogrniczeń i limitów, to ja to zrobię. Inaczej, po prostu nie chce mi się zabijać takich cwelów jak Ty, psuje mi to reputację i statystyki.


Pojebało cię do końca?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Isaa » N mar 20, 2005 3:18 pm

Ja nie rozumiem paru rzeczy..
1. Wyzywasz wszystkich pp
2. Wybierasz rase wampir
3. Dziwisz sie ze kazdy chce ci przypierdolic?

Ja jeszcze poczekam :grin:
Isaa
 

Wiadomośćprzez Gość » N mar 20, 2005 3:18 pm

To ciekawe jak ja 18 zrobiłem.. juz wiem! "kumple mi przynieśli" :))
Gość
 

Wiadomośćprzez Thail » N mar 20, 2005 3:19 pm

A ja powiedziałem, na cioty nie będe polował, bo w końcu sama do mnie przyjdzie na 10X, a jeśli Go spotkam w grze, to mu oczywiście przywalę.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gość » N mar 20, 2005 3:21 pm

Przywal!Przywal!!!! PRZYWAL!!!!!
Czekam na to! Wiesz ile osób mogę bezkarnie zabić? Im więcej tym lepiej, bedę miał co jeść na 102. Świeżego mięsa mi nie zabraknie na kilka miesięcy.
Gość
 

Wiadomośćprzez Gerino » N mar 20, 2005 3:26 pm

Zabić jedno, męczyć drugie. Mnie tylko jedna postać wkurwiła na tyle, że lałem ją kiedy tylko mogłem, i nieraz pół świata przemierzałem by go znaleźć - był to oczywiście Adonnar, czy jak mu tam... A ty Thailu masz za dużo wolnego czasu - nic nie robisz, tylko ee... nie wiem, brakuje mi słowa by opisać twoją aktywność na lacu. Na pewno jednak robisz wiochę ^^
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Baal Pan Chaosu i Zamętu » N mar 20, 2005 3:27 pm

Już to widzę jak mnie dopadasz, jeszcze dojdę do 101 poziomu i Ci przywalę nędzny wyliniały wampirze!
Baal Pan Chaosu i Zamętu
 

Wiadomośćprzez Val » N mar 20, 2005 3:34 pm

Thail, głupku, przecież Twój Baal miał być w założeniu wampirem, zapomniałeś?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Abaddon » N mar 20, 2005 3:40 pm

dwie sprawy.

widze ze ze brzydalllllllll nagina rzeczywistosc.
pisze ze zlal abaddona.

zlal abaddona w takiej samej sytuacji jak nazywa xno partaczem :)

abaddon mimo 9 poziomu zlal go 3x.
raz mial walczyc do smierci kolo kata.
gdy kethrax mial szanse sie przygotowac.
dostal ja.
co zrobil - UCIEKL.

Jestes 3 z tofikow :> tylko ze ty sie nawet garbic jak Gerino nie umiesz.
brzydaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllll
Abaddon
 

Wiadomośćprzez Gerino » N mar 20, 2005 3:59 pm

Przestań. Z każdą twoja wypowiedzią moja antypatia dla ciebie rośnie, a co gorsze, zabiera przybierać postać nienawiści. A to niedobrze. Robisz z siebie błazna na oczach dziesiątek ludzi - oczywiście masz swoich przydupasów, owszem, ale to nie zmienia faktu, jak wielki jest bezmiar twej głupoty.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Baal Pan Chaosu i Zamętu » N mar 20, 2005 4:06 pm

Tofik cisza!
Valdrabie, władcy Chaosu i Zamętu wstydzą sie takich dzieci nocy jakie teraz błaźnią się na Lacu. W większości przypominają nadymane balony, które pękają pod najmniejszym naciskiem. Dlatego ja, przybrałem śmiertelną powłokę wampira, którą można zniszczyć, abym zrobił porządek...
Baal Pan Chaosu i Zamętu
 

Wiadomośćprzez muzgus » N mar 20, 2005 4:15 pm

Baal Pan Chaosu i Zamętu napisał(a):Tofik cisza!
Valdrabie, władcy Chaosu i Zamętu wstydzą sie takich dzieci nocy jakie teraz błaźnią się na Lacu. W większości przypominają nadymane balony, które pękają pod najmniejszym naciskiem. Dlatego ja, przybrałem śmiertelną powłokę wampira, którą można zniszczyć, abym zrobił porządek...


Jak powszechnie wiadomo, wampiry są śmiertelne :)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez abaddon » N mar 20, 2005 4:22 pm

Gerino napisał(a):Przestań. Z każdą twoja wypowiedzią moja antypatia dla ciebie rośnie, a co gorsze, zabiera przybierać postać nienawiści. A to niedobrze. Robisz z siebie błazna na oczach dziesiątek ludzi - oczywiście masz swoich przydupasów, owszem, ale to nie zmienia faktu, jak wielki jest bezmiar twej głupoty.


dobrze podumowal cie Baal :)
Tofik cisza :)

przydupasow macie wy :)

To wasza metoda dyskusji - brak argumentow rownowazycie atakiem.
to ty z dyskusji robisz chlew Toficzku.

Tlumaczysz pajaca ktory ma ponoc mozg, i potrafi bronic sie sam.
wiec kto tu jest czyim przydupasem?

do tego tlumaczac go - w odpowiedzi na argumenty twoim orezem staja sie - cytuje:

kretyn.
bezddena glupota
niedorobiony
pojebalo cie

arumenty najwyzszego polotu brzydaluuuuuuuuuuuuuuuuu

bronisz kogos kto na obrone nie zasluguje, zreszta z jego wypowiedzi wynika jasno i wyraznie iz jest Kethraxem vel uciekle vel tofik vel Wielkim i wszystkim nam jeszcze pokaze :)

wiec zejdz na ziemie jak bronisz swojego psiaka to zacznij podowac argumenty najlepiej takie ktore maja pokrycie w faktach.
bo ze kethrax jest tchorzem mocnym w gebie, wie kazdy.
ty tego nie zmienisz.
toficzku.
a teraz ponownie cie przytule. <przytul gerino>
abaddon
 

Wiadomośćprzez Gość » N mar 20, 2005 4:32 pm

:applause:
Gość
 

Wiadomośćprzez Gość » Pn mar 21, 2005 2:34 pm

Abaddon napisał(a):dwie sprawy.

widze ze ze brzydalllllllll nagina rzeczywistosc.
pisze ze zlal abaddona.

zlal abaddona w takiej samej sytuacji jak nazywa xno partaczem :)

abaddon mimo 9 poziomu zlal go 3x.
raz mial walczyc do smierci kolo kata.
gdy kethrax mial szanse sie przygotowac.
dostal ja.
co zrobil - UCIEKL.

Jestes 3 z tofikow :> tylko ze ty sie nawet garbic jak Gerino nie umiesz.
brzydaaaaaaaaaaaaaaaallllllllllllll



Bzdura, walczyliśmy 3 razy.

Raz mnie zaatakowałeś, jak miałem 47%. Uciekłem.
Drugi raz tak ci wypierdoliłem, że wiałers jak zając (mam loga) zabrałęś mi 10%
Trzeci raz skończyły mi się wpływy i ucie kłem (mam loga).
Coś jeszcze?
Gość
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Hyde Park



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron