Otwarcie forum opowiadań!

Opowiadania o historiach dziejących się w świecie Laca.

Moderatorzy: Thail, łowcy trolli

Otwarcie forum opowiadań!

Wiadomośćprzez Lam » So cze 14, 2003 11:09 am

Wiem, że to spóźniony ruch, ale przynajmniej w końcu go wykonałem :)

Dalej chyba wszystko jasne. Nowe forum lepiej nadaje się do klepania opowiadań niż temat z setkami wiadomości, przez które ani nie sposób się przekopać, ani dojść, co z czym, jak i którędy.

Jako prowodyr i bezpośredni sprawca zamieszania, Thail został dyrektorem tego lodowiska. Nie oznacza to, że bogowie nie będą mogli ingerować w treść forum, a jedynie, że wolą się wyręczać śmiertelnymi, oraz, że dobierają właściwie osoby na właściwe stanowiska. I bez dyskusji, bo gromem.

Ze swej strony, teraz zupełnie prywatnie, bardzo bym prosił, aby poszczególne opowiadania miały swoje wątki. Dotyczy się zwłaszcza seriali. Z jednej strony bardzo źle się czyta serial, którego poszczególne odcinki są oddzielone setką innych wiadomości, w tym opowiadań, więc należy jedną całość umieścić w jednym wątku. Z drugiej zaś strony głupio byłoby szukać po forum kolejnych części danego serialu, zwłaszcza zważywszy na możliwe odpowiedzi i komentarze, które by rozrzuciły odcinki w kolejności zupełnie dowolnej. Dlatego apeluję i proszę, opowiadanie - wątek.

Mogę ewentualnie zaoferować swą pomoc w rozwaleniu starego tematu "OPOWIADANIA" z forum "LAC" na mniejsze całości, tylko pytanie, czy chcecie? A idealnie wyobrażałbym sobie, gdybyście sami swoje dotychczasowe opowiadania skopiowali do nowych wątków, jeśli mają być kontynuowane.

Z boskim pozdrowieniem.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Ulryk-away » So cze 14, 2003 11:22 am

Do słów Lama dodam jeszcze tylko, że dużo przyjemniej będzie, jeśli temat zostanie przeczyszczony z nic nie wnoszących wypowiedzi. (Przeniesienie ich do oddzielnego tematu, przeznaczonego na komentarze, bądź też usunięcie, jeśli jest to coś zupełnie pozbawionego sensu)
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Lam » So cze 14, 2003 11:40 am

Jak już napisałem, najlepiej byłoby, żeby autorzy opowiadań wrzucili je jeszcze raz w odrębne, poświęcone im tematy, wtedy tamten temat można byłoby zupełnie wywalić albo zostawić jako ciekawostkę. Przy okazji - zamknąłem go, żeby go nie rozwijali niewierni :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » N cze 15, 2003 9:19 pm

Bardzo dziekuję Ci Lamie za przyznanie nam pisarzom ( mam na myśli Gerina, Morfa i innych ) nowego forum. Z mojej strony postaram się jak tylko mogę, aby moje opowiadania stawały się coraz lepsze i ciekawsze.
Jeśli chodzi o wątek to niestety się ozwija w opowiadaniu "ON" , który ze względu na powstawanie podzieliłem na rozdziały. Podkreślam, że wiem jak się będzie rozwijać dalej, ale jeszcze tego nie spisałem. :(
Tak więc z mojej strony proszę o pomoc przy łączeniu tych opowiadań w całość.
Z góry dziękuję.
PS. Na razie wrzucam pojedynczo rozdziały opowiadania, ale później gdy się skończy można by je połączyć w całość.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Morfoth » N cze 15, 2003 9:21 pm

Robić więc dwa tematy? np:
- Bobek kontratakuje
- komentarze do kontratakującego bobka
?
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Gerino » N cze 15, 2003 9:31 pm

Najpierw napisz, później się martw.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Ulryk-away » N cze 15, 2003 9:48 pm

Thail napisał(a):Jeśli chodzi o wątek to niestety się ozwija w opowiadaniu "ON" , który ze względu na powstawanie podzieliłem na rozdziały. Podkreślam, że wiem jak się będzie rozwijać dalej, ale jeszcze tego nie spisałem. icon_frown.gif
Tak więc z mojej strony proszę o pomoc przy łączeniu tych opowiadań w całość.


Nie wiem, czy zauważyłeś, ale jesteś teraz moderatorem tego działu. Pozycja ta daje ci moc przenoszenia tematów, ingerencji w ich treść, kasowania nie potrzebnych wiadomości itp.
Ufamy, że postarasz się doprowadzić ten dział do ładu :)
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Thail » N cze 15, 2003 9:53 pm

dziękuję Ulryku i postaram się zrobić wszystko co w mojej mocy, aby to wyglądało jak najlepiej. :D
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)


Powrót do Opowiadania



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron