Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Sprawy graczy Laca i między graczami Laca.

Moderator: łowcy trolli

Jak trafiłeś do naszego świata? Do Laca?

Wiadomośćprzez Khrell » Pt cze 03, 2005 4:43 pm

W tym temacie niech każdy napisze jak trafił na trop tej pięknej gry i gdzie jeszcze widział jej reklamy. Można jeszcze napisać kiedy. Zacznę od siebie.

Cześć, nazywam się Khrell, jestem uzależniony od Laca. Trafiłem tu koło 1 września (chyba przed) 2002 roku z jakiegoś rankingu najlepszych gier on-line (szukałem w wyszukiwarkach RPG on-line). Widziałem także reklamę na stronie http://kurde.pl.

Ten temat ma na celu sprawdzenie, skąd gracze najczęściej dowiadują się o Lacu. Może to pomóc w rozreklamowaniu go.
Ostatnio edytowano So cze 04, 2005 8:22 am przez Khrell, łącznie edytowano 1 raz
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pt cze 03, 2005 4:48 pm

O mudach ogólnie chyba z SS albo innego Gamblera, cholera to wie. Jak dorwałem się do stałki to zacząłem czegoś szukać, znalazłem Arkadię. Niezbyt mi się to spodobało. Jakis czas później zobaczyłem reklamę na kurde.pl, i tak tu kurwać chyba trzeci rok siedzę:P
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Reif » Pt cze 03, 2005 4:53 pm

A ja musze sie przyznac... ze nie pamietam. :sad:

ps. Bardziej to sie nadaje do dzialu gracze, wiec przenosze. Tematowi to raczej nie zaszkodzi.
Ostatnio edytowano Pt cze 03, 2005 4:58 pm przez Reif, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt cze 03, 2005 4:56 pm

U mnie było tak, że Arthanis (który wiecznie grzebie się w grach on-line i potrafi obsługiwać chyba z 5 okienek różnych gier jednocześnie) zainteresował Lacem Deamwendta, a Deamwendt z Arthanisem nakłonili mnie. W zasadzie może bym się nawet nie przyłączył, gdyby nie fakt, że po takiej pewnej operacji miałem nogę w bandażach i nie mogłem wychodzić z domu (długa historia, nie chce mi się jej przytaczać) i... wiecie już skąd mój nick? :smile:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Arastroch. » Pt cze 03, 2005 4:57 pm

Jak tu sie dostałem? To było daawno i nieprawda :P, sam już nie wiem jak... Wiem tylko, ze zacząłem grać w to bardzo dawno temu, jakies trzy lata, później zupełnie przestałem, az w końcu nadarzyła się okazja i znowu zacząłem grać na porządnie :P, jakiś rok później... I tak gram jakieś półtorej oku, miałem pewien zastój, ze wchodziłem tylko na forum, ale ni ch**a nie pamiętam, jak się to zaczeło :/.
Klnę się prawdą i nieprawdą,
Klnę się mieczem, słuszną bitwą,
Klnę się gwiazdą, tą poranną,
Klnę się weczorną modlitwą.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Eth » Pt cze 03, 2005 5:03 pm

Znajomy z ircnetu zapytany co porabiaodpowiedzial: "gram w muda" zapytalem - co to?
podal mi adres... wszedlem, zaciekawilo mnie... tylko irytowalo mnie ze bylo to po angielsku ;]
wtedy wlasnie przydala sie umiejetnosc obslugi google.
tak trafilem tutaj i na arkadie.
wynik starcia lac kontra arkadia mogl byc wtedy tylko jeden.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Val » Pt cze 03, 2005 8:20 pm

Od Gruma.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Orin » Pt cze 03, 2005 8:58 pm

U mnie wszystko zaczęło się przez kuzyna :) W czasie ferii świątecznych podpatrzyłem jak gra w Cygnusa, podpytałem go no i sam spróbowałem. Oczywiście klapa ( nie mogłem sie przyzwyczaić do angielskich komend ). Jakiś czas potem chciałem spróbować ponownie, ale nie mogłem podłączyć się do Cygnusa, więc ogólnie zacząłem przeglądać neta w poszukiwaniu mudów. No i w tym miejscu pamięć płata mi figla bo nie wiem czy trafiłem na top listę i z tamtą tu, czy strona laca była którąś z kolei otworzoną stroną. Poczytałem podłączyłem się, spróbowałem grać no i zostałem ( fakt, że robię długie przerwy w graniu ale jakoś łatwo wypadam z netowych nałogów:))
Emblemat użytkownika
Orin
 
Wiadomości: 26
Dołączył(a): Śr maja 07, 2003 3:08 pm

Wiadomośćprzez Aliani » Pt cze 03, 2005 10:23 pm

Komuś się troszkę nudziło i mnie namówił w sposób nietolerujący sprzeciwu (wiadomo o kogo chodzi) :wink: Nawet pomimo dwuletniej przerwy i zapomnienia hasła, jednak wróciłam.
Chyba się nie mogę rozstać... :razz:
Aliani
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): Śr mar 16, 2005 10:54 am

Wiadomośćprzez muzgus » Pt cze 03, 2005 10:37 pm

W szkole w terminalowni ludzie grali, zapytałem 'co to?' i już zostałem.
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tienne » Pt cze 03, 2005 10:50 pm

podczas jednego z wielu rajdów po blogach lac był w jakichś linkach. weszłam, nie wiedziałam o co chodzi... no to zostałam.
"Ne membre vu, ma bele ami, d'une petite druerie?"
Emblemat użytkownika
Tienne
 
Wiadomości: 40
Dołączył(a): Cz lut 03, 2005 7:20 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Khrell » So cze 04, 2005 8:24 am

Pewnie na blogu Sirith.:P:P

No to widzimy, że Lac rozprzestrzenia się głównie drogą kropelkową.

Piszcie dalej.:)
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Wildeath » So cze 04, 2005 9:22 am

Rok czy dwa? Nie pamietam kurde ale chyba hmmmm 2 bo 100 zrobiłem po pierwszym roku chyba:) Nudziło mi się w domu bo trzeba przyznać mało wychodziłem z chałupy. Tak zostałem. Teraz żadko wpadam bo na tygodniu żadko jestem w domu i mam czas żeby pograć. To tyle:)

Pozdrawiam
Wildeath
 
Wiadomości: 117
Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 1:45 pm

Wiadomośćprzez Tienne » So cze 04, 2005 1:30 pm

Pewnie na blogu Sirith.:P:P


a właśnie że nie :P
"Ne membre vu, ma bele ami, d'une petite druerie?"
Emblemat użytkownika
Tienne
 
Wiadomości: 40
Dołączył(a): Cz lut 03, 2005 7:20 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Val » So cze 04, 2005 1:34 pm

Na moim?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez erian » So cze 04, 2005 1:44 pm

Od muzgusa :) , i też chyba się uzależniłam ;P , chociaż gram krótko.
anatomia ;)
nie ma to jak mycie mózgu w umywalce...
Emblemat użytkownika
erian
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): Śr kwi 06, 2005 8:23 pm
Lokalizacja: Valisandria

Wiadomośćprzez Gawain » So cze 04, 2005 4:42 pm

Ja tutaj trafiłem poprzez mojego brata ,który zaczął w to grać(nie wiem skąd znalazł ten adres). Znudziło mu się po chwili...
Ja na szczęście zdążyłem zobaczyć w co gra i mi się spodobało. ;)
Było to jakieś 2 lata temu...
CzErWoNy DiAbeŁ ! ! !
Emblemat użytkownika
Gawain
 
Wiadomości: 102
Dołączył(a): Cz paź 23, 2003 8:20 pm
Lokalizacja: Mielec

Wiadomośćprzez Varena » So cze 04, 2005 8:40 pm

Trafiłam przez Val... tfu, Kthanida [chamije, imion się nie zmienia]. No i zostałam, gram rzadziej niż kiedyś, ale nadal jestem w nałogu... mam większe szczęście niż niektórzy, bo nikt mi nie robi awantur o znajomych z Laca [bo inaczej zostałabym zamordowana za spotkania ze Skifrem (nie, mamciu?)].
Niedługo będzie rok, jak tu z wami siedzę. Wypadałoby setkę zrobić w końcu... nie?
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez Ghrhambra » So cze 04, 2005 9:22 pm

pl.rec.gry.mud
jeszcze za czasów "starego" forum, tzn tego nie php
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Wiadomośćprzez _Arendil_ » N cze 05, 2005 6:13 am

A ja najpierw grałem w arkadię, ale po tym jak mnie zbanowali, zacząłem w googlach szukać innego muda, trafiłem na jakieś TOP 100, i tam był Lac. Z ciekawośći wszedłem, i już zostałem :)
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Thail » N cze 05, 2005 3:01 pm

Mój brat cioteczny przyniósł kiedyś wersję demo muda o nazwie otchłań. Zagrałem i choć było starsznie mi ciężko na początku, to gra się jednak spodobała. Gdy jakieś 3 lata temu założyli nam internet postanowiłem poszukać tej gry, niestety jako laik nie umiałem jej znaleźć;P i trafiłem na Laca. Gierka podobna, łatwiejsza, bo w ojczystym języku, no i spoko ludzie tam byli :grin:
Teraz większość spoko ludzi dawno odeszło, a ja nadal siedzę na tym bagnie... :cry:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Niaziek » N cze 05, 2005 8:34 pm

04.05.2002 09:52:57
A dowiedziałem się od Skelara (ktoś go jeszcze pamięta? :))
Niaziek
Emblemat użytkownika
Niaziek
 
Wiadomości: 144
Dołączył(a): N maja 25, 2003 7:15 pm
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Wiadomośćprzez Arthanis » Pn cze 06, 2005 12:28 pm

Wszystko zaczęło się od czytania CD-Action i tam w jakiejś mniej znaczącej rubryczce był temat MUD po przeczytaniu dość się zainteresowałem no i na nalbliższej sesji w pracowni (ech to były czasy, babka od infy po lekcjach dawała mi klucz i nie raz siedziałem do 20.00 :grin: ) wrzuciłem w google mud, poczytałem trochę i od razu wybrałem Laca i już zostałem. Potem było jeszcze lepiej, bo zaczęłem sprzaszać na sesje różnych znajomych, i nieraz graliśmy w Laca w 4-5 osób... W zasadzie z dawnego towarzystwa pozostał Deamwendt, z którym po długich namowach zwerbowaliśmy Saradira :grin:. Grałem w tym trybie jakoś od początku 3 gim do lutego potem przerwa dłuższa, a teraz od października siedzę ciągle co jakiś czas :wink:
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Kalia » Wt cze 07, 2005 11:21 am

Inspiracja: kupel z osiedla, grał w Arkadię, codziennie opowiadał o niej jakieś dziwne rzeczy a nikt nie wiedział o co mu właściwie chodzi i jak to jest możliwe, gdy widzi się tylko czarne tło i jakieś literki. Normalnie czarna magia:)

Czas: chyba listopad 2002

Miejsce: pracownia komputerowa UMK, Wydział Mat i Inf, zajęcia: laboratorium oprogramowania :doh:

Środki: Google
"Ani mnie zgnębią zórz krwawe zawiście,
Ni złote groźby słonecznej potęgi!
Grzbiet mój na złość słońcu czerni się plamiście
w przeciwsłoneczne, przeciwzłote pręgi!"
Emblemat użytkownika
Kalia
 
Wiadomości: 181
Dołączył(a): So mar 29, 2003 9:25 pm
Lokalizacja: Toruń

Wiadomośćprzez Thiruel » Śr cze 08, 2005 10:12 pm

Ja bodajze przez gg pisalem jakis skrypt php z kumplem a ze nam nie wychodzilo to on mi powiedizal zebym sie pierd***ł i ze spada sie odprezyc na muda a ja co to mud powiedizal co wpisac w telnecie..... i jak idiota pare miechow z telnetu bez kolorkow nie widzac co pisze gralem buehehe na laczy 3kbps na ktorym gram do dzis buahahahahaha ale coz nei wiem kiedy to bylo ale jakis czas temu no i ciagle gram jakos tak wyszlo ze duzo za duzo gram niektorzy nawet pamietaja jak dziewczyna mi bronila i w ogole ale nie moge przestac....
Temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć,
a piekło szło za nim;
Emblemat użytkownika
Thiruel
 
Wiadomości: 210
Dołączył(a): Pt lip 16, 2004 12:31 am
Lokalizacja: Pabianice

Wiadomośćprzez Bifar » So cze 11, 2005 11:32 am

Jakieś sześć latek temu w wakacje przeczytałem książkę „Śmiercionośna gra” Toma Clancy.
Była tam wizja przeszłości w której ludzie podłączają się do terminala i grają przez sieć (może Lac 2047 roku doczeka się takiej techonologi). Klimat gry opisany książce mnie zaciekawił, niedługo po tym w telewizji wspomniano coś o mudach, że ludzie grają w to całymi miesiącami nawet latami. Odnalazłem Laca katalogu Mudy na google.pl. Było tam kilka linków do mudów, ale tylko Lac miał tyle kolorów i był naprawdę w całości po polsku. Niestety modem mnie mocno ograniczał. Wróciłem po pięciu latach gdy założyłem stałe i postanowiłem spróbować ponownie. Nadal miewam przerwy ale już nie tak długie.
"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota,
chociaż co do pierwszego nie mam pewności" - Albert Einstein
Emblemat użytkownika
Bifar
 
Wiadomości: 66
Dołączył(a): Pn mar 22, 2004 7:57 pm
Lokalizacja: Wyszków

Wiadomośćprzez Morfoth » So cze 11, 2005 10:03 pm

Swego czasu grałem na Studni Dusz. Mud padł (teraz się zamienił w jakieś barachło). Szukałem czegoś w zamian i na stronie http://www.geocities.com/va1entin/links.htm znalazłem adres Laca. A wszystko zaczęło się jakieś pięć lat temu. Teraz tęsknie jak nie jestem przy komputerze i troche się załamuję jak przy nim jestem.
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Kathal » Wt cze 28, 2005 10:26 pm

Przypadkiem. Surfując po sieci w poszukiwaniu gier rpg...
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez (Ja)Szczurzyca » Wt cze 28, 2005 10:54 pm

Przeczytałam o MUD-ach w Tawernie RPG i chciałam sprawdzić, co to jest. Zagrałam sobie w takiego offline i zapragnęłam więcej! :dance:
Ej, dlaczego nie mogę być liszem? Ja chcę być liszem! Lisz, lisz, lisz!
Nieumarły mag - to jest to!

A Sektoidzi są super!
Emblemat użytkownika
(Ja)Szczurzyca
 
Wiadomości: 83
Dołączył(a): Wt cze 21, 2005 4:51 pm
Lokalizacja: Kraków, NH

Wiadomośćprzez xianna » Pt lip 22, 2005 10:54 pm

Thiruel napisał(a): no i ciagle gram jakos tak wyszlo ze duzo za duzo gram niektorzy nawet pamietaja jak dziewczyna mi bronila i w ogole ale nie moge przestac....



ale dziewczyna w końcu przejrzała na oczy i podziękowała panu miłoszowi za uwage :) chlip :wink:
xianna
 
Wiadomości: 56
Dołączył(a): N lis 21, 2004 11:54 pm

Wiadomośćprzez Gerino » So lip 23, 2005 12:28 am

Muhuhuhu...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Kael » N lip 24, 2005 6:20 pm

Ja znajomość laca zawdzięczam Tienne, jak wszystko w moim życiu, to był wogóle przypadek że ją poznałem :wink: A teraz rodzina jest na mnie wkurwiona, bo nikt inny nie może z neta kożystać :grin:
Kael
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): N lip 24, 2005 6:06 pm
Lokalizacja: Kalisz

Wiadomośćprzez Gerino » N lip 24, 2005 6:50 pm

nie może z neta kożystać

Skoro już koRZystasz z neta, to skoRZystaj ze słownika ortograficznego :>
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Kael » N lip 24, 2005 7:21 pm

No sorry, każdemu się może zdażyć :wink:
Kael
 
Wiadomości: 3
Dołączył(a): N lip 24, 2005 6:06 pm
Lokalizacja: Kalisz

Wiadomośćprzez Cenilo » N lip 31, 2005 10:54 am

Ja trafiłem dzięki kumplowi który zaczął mi opowiadać o mudach i tak się zaczęło a pózniej samo mnie porwało :)
Pochodzący od Krwawych Elfów Mag Krwi jest tajemniczym wojownikiem zwracającym się ku ciemnej stronie magii. Niektórzy sądzą, że swą czarodziejską moc czerpią od demonów. Posługuje się ogniem i płomieni. Atakuje jednostki naziemne i powietrzne.
Emblemat użytkownika
Cenilo
 
Wiadomości: 10
Dołączył(a): So lip 30, 2005 6:47 pm
Lokalizacja: GaLaCtIc

Wiadomośćprzez Lam » Wt sie 09, 2005 11:00 am

Moja historia będzie inna niż Wasze.

Wraz z Albim i Xonem współzałożyłem Laca.

Nie widziałem jego reklam nigdy wcześniej ;)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez drakoorn » Śr sie 10, 2005 1:07 pm

Oj ciężko będzie komuś pobić powyższą wypowiedź. Ja osobiście trafiłem przez zupełny przypadek. Jakiś miesiąc temu szukałem pewnej strony interntowej tylko ni diabła nie mogłem przypomnieć sobie adresu ( swoją drogą do dzisiaj jej nie znalazłem ). Pamiętam tylko, że najpierw było www ( wyobraźcie sobie, że tak:P ) pozniej cos z koncowką "ac" i na koń cu "com.pl" czy "pl". No i tak próbowałem parę godzin, aż w końcu wpisałem http://www.lac.pl. Poczytałem trochę, a że dawniej trochę w rpg pogrywałem i mi sięto podobało to zacząłem grać. To chyba jest przeznaczenie:). A za Laca chwała jego założycielom. Padaj na kolana ludu niewierny i dziękuj!!! ( od razu zaznaczam, że nie probóje się wkraść się w łaski Lama, Albiego czy Xona :))
Maszeruj śmiało według muzyki którą tylko ty słyszysz...
Emblemat użytkownika
drakoorn
 
Wiadomości: 5
Dołączył(a): So lip 30, 2005 12:31 am

Wiadomośćprzez Thoran » Śr sie 10, 2005 3:30 pm

Zatęskniłem za jakim kolwiek mudem (wczesniej juz gralem w takie rzeczy ;) ) no i wpisalem w goglach "mud" przegladam rozne polskie mudy... nie wiem czymu wybralem laca, ale spodobał mi się;)
Thoran
 
Wiadomości: 17
Dołączył(a): Wt sie 09, 2005 4:08 pm

Wiadomośćprzez Nifir » Śr sie 10, 2005 5:45 pm

Spokojnie, raczej się nie wkradniesz :). Albiego i Chałwy już dawno na Lacu chyba nikt nie widział, a Lam... odszedł... Choć są osoby, które twierdzą, iż jest nieustannie z nami tylko ukrywa się pod boską niewidką, ustawioną na naprawdę boski poziom ;].

Skoro już się wypowiadam, to może opowiem również swoją historię.
Pewnego słonecznego dnia września dwutysięcznego roku, gdy pasłem się na łące z przyjaciółmi (Angelusem, Blackiem i Haosem), przygalopował do nas kolega. Zwał się Fernis i miał niepoukładane w głowie trochę... Mianowicie odczuwał wstręt do marchewek! Udowodnił mi, iż świat który nas otacza, to zwykła fikcja, lecz zna sposób by przenieść się do prawdziwego, lepszego miejsca, gdzie nawet trawa jest bardziej soczysta. Dał nam możliwość wyboru. Mogliśmy zostać w krainie iluzji lub zakosztować życia w realnym świecie. Pierwszy zdecydował się Black, potem Hasos, a na końcu ja wraz z Angelusem. Długo się zastanawialiśmy, minął już prawie rok i bardzo tego żałowaliśmy, gdy poznaliśmy świat realny. Co tu wiele mówić, był wspaniały. Nigdy wcześniej nie jadłem tak wyśmienitej marchewki! Niestety po pewnym czasie z przyczyn technicznych musiałem wrócić do świata ułudy. Na całe szczęście powróciłem, niestety już nie do tego samego świata, jakim był nim go opuściłem. Starych znajomych wybiła epidemia choroby wściekłych marchewek, a ich miejsce zastąpili jakieś.... Codziennie tęsknię za dawnymi czasami, ale przynajmniej nadal jem smaczne marchewki! ;]

Ps. Wybaczcie błędy prostemu osiołowi :P
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Pt sie 12, 2005 8:52 pm

Ojj, ja hmmm.. dawno temu. Około roku 2000. Z przerwami ma sie rozumieć. Realnośc świata tak mnie przytłaczała, że nigdy nie byłem gotów na to, by ostatecznie porzucic świat ułudy. No, ale to było dawno temu. Dzis Lac.. no, nikomu nie będę narzucał swojej oceny, ogólnie mówiąc, przestał mi sie podobać. (Co nie przeszkadza mi pisac głupot na forum). A jak dowiedziałem się o Lacu? Od WOCaleriana. Ktoś go jeszcze pamięta?
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Alu » Pt sie 12, 2005 9:33 pm

Ja na początku grałem w Laca lokalnie, na złomie 66mhz chodzącym pod redhatem - zaciągnął mnie do tego Qwercik, który jeszcze wtedy aktywnie uczestniczył w rozwoju Laca (właśnie na tej maszynie napisał mnicha). Nie pamiętam kiedy to było, ale wiem, że nie było jeszcze trzech miast. Potem, gdy dostałem nowego kompa jako prezent z hameryki oraz załatwiłem sobie neta (to był rok 2003) zacząłem grać w Laca po sieci. A teraz, no cóż, już nie gram, bo wiele rzeczy mi się w nim nie podoba. Zarówno jego strona zewnętrzna jak i wewnętrzna jest zje***a. (Jeśli ktoś jest zainteresowany co dokładnie jest nie tak zapraszam na PW, GyGy lub maila.)
Lu lu lu, I've got some apples, lu lu lu you've got some too, lu lu lu, let's make some applesauce, take off our clothes and lu lu lu. =) // k@jabber.cc // Last.fm
Emblemat użytkownika
Alu
 
Wiadomości: 84
Dołączył(a): N gru 21, 2003 10:47 pm

Wiadomośćprzez Adaro » Pn sie 15, 2005 3:28 pm

Na Laca trafiłem około roku 2002. Adaro to była właśnie moja pierwsza postać. Grałem wprawdzie wcześniej, ale, o ile pamiętam, w momencie założenia tego konta na forum miałem juz cały 15 poziom!! WIWAT!!
Ostatnio edytowano So wrz 01, 2007 2:56 am przez Adaro, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Adaro
 
Wiadomości: 13
Dołączył(a): Śr kwi 03, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Dragnar » Cz sie 18, 2005 4:29 pm

Jak ja trafiłem? Najpierw zagrałem w Othłań :wink: . Gra mi się tak spodobała że przeszedłem ją całą. rok później zauważyłem że mój starszy brat gra w coś podobnego :eek: . Więc go pytam "jak ta gra się nazywa?" i on pozwolił mi zagrać. I tak się jakoś potoczyło. :smile:
Emblemat użytkownika
Dragnar
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:01 pm

Wiadomośćprzez NdwZ » Cz sie 18, 2005 5:20 pm

Tak po pierwsze witam wszystkich bom tu nowy :)

A trafiłem tu dzieki kącikowi w Tawernie RPG...
Stwierdzilem poprostu ze skoro o tym mudzie jest cos w tawernie to grzechem byloby niezaznajomic sie z tym bliżej.
Jak narazie podoba mi sie :) możliwe że zostane tu na dłużej.

pozdro
&
szacunek
NdwZ
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): Pt sie 12, 2005 9:03 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz sie 18, 2005 5:36 pm

:bow: dla Powsinogi :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Eth » Pt sie 19, 2005 12:33 am

i dla tych co mu pomagali ;) :bow: :applause:
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Wildeath » Pt sie 19, 2005 4:55 pm

Podziękujemy w imieniu Powsinogi bo pękł z zachwytu i dumy i sam niestety nie podziękuje. Spróbujemy go skleić ale nic nie gwarantujemy.

Zakon kleryków
Wildeath
 
Wiadomości: 117
Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 1:45 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt sie 19, 2005 9:18 pm

Podziękujemy w imieniu Powsinogi bo pękł z zachwytu i dumy i sam niestety nie podziękuje. Spróbujemy go skleić ale nic nie gwarantujemy.

Zakon kleryków


Chej, nie rozumiem...
Podziękowania już składałem w odpowiednim temacie, doceniam Waszą pracę, ale już wystarczy mi płaszczenia się, ja bynajmniej też coś robiłem.

Uważam, że nie ma o co zaraz kruszyć kopii.

Zawsze ja dostaję za coś baty. To niesprawiedliwe. :cry:

PS. Tak na marginesie, to wreszcie usłyszałem w sprawie kącika coś innego niż "Powsinogo, co z publikacją", "Nie, teraz tego nie oddam", "Powsinogo, słaby z Ciebie kierownik :)". Do diabła, mnie choć raz na całą pracę jedno słówko się należy, co?
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Thail » Pt sie 19, 2005 9:31 pm

Dziękuję Powsinogo :applause:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Powsinoga » Pt sie 19, 2005 9:35 pm

:bow:

Dobra, starczy mi.

Bierzmy się do roboty. Nie chcę się przyczynić się do strollowania tematu który traktuje o czymś innym.

W związku z tym, poprosiłbym uprzejmie moderatorów o skasowanie/przeniesienie do odpowiedniego tematu całego zamieszania.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Następna strona

Powrót do Gracze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron