Bitwa

Sprawy graczy Laca i między graczami Laca.

Moderator: łowcy trolli

Bitwa

Wiadomośćprzez Eth » N lip 03, 2005 12:35 am

Jest 609 rok. Dzien wolnosci....
Zbliza sie koniec lacowego roku... W swiatyniu miasta Midgard tlumy...
To wlasnie tutaj pewien spekulant imieniem Khrell, wbrew swojej przeciez nie zlodziejskiej naturze - postanowil sobie dorobic... Nie nie zbieral haraczy jak ma w swym zwyczaju. Sprzedawal bilety!
Od wielu dni a nawet miesiecy wszystkie rasy wszystkie profesje zyja jednym wydarzeniem... Plotki glosza iz poczatek roku 610 ma byc dniem wielkiej bitwy...
Bitwy Bohaterow do ktorej wspomniani przygotowuja sie juz od wielu miesiecy. Na przeciwko siebie stanac ma po 10(?) zaproawionych w boju bohaterow. Czy ktos moglby takie widowisko przepuscic? Czy ktos nie chcialby w tej walce wziasc udzialu? Zapisac sie jako bohaterska postac bioraca udzial w bitwie ktora beda pamietac jeszcze przez wiele lat?
(...)


------------

Realne?
Bardzo bym chcial :) zeby na ustalonych zasadach taka bitwa sie odbyla. Zeby byla to nie bitwa klanowa a bitwa miedzy postaciami.
Postaciami od 90 - 102.
Co o tym myslicie?
Wiem ze chetni by sie znalezli :) Przynajmniej tacy z ktorymi moglbym walczyc ramie w ramie swoja postacia....
Pytanie co z druga strona?
Kto sie pisze niech sie wpisze :)

ps Thail proszony o nie pisanie ze z tego i tak nici bo ktos tam sie nei stawi ;p
ps2 To nie jest watek o UG ani o TZM :>
ps3 to nie jest tez watek kto jest a kto nie jest tchorzem ;]
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Thail » N lip 03, 2005 12:40 am

Jak stawią się przeciwnicy, to i mój przedstawiciel stanie do walki.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Khrell » N lip 03, 2005 12:46 am

Ja kiedys myslalem o stworzeniu igrzysk, np. beda sie bily grupy postaci 101-102 i oddzielnie grupy postaci 90-100 na przyklad, tak dla zabawy, jak wyjdzie. (jak ktos z nizszym poziomem bedzie chcial to czemu nie? smierci nie zalujemy:P) Jestem chętny i wezmę udział, albo na swoim poziomie, albo jak dobrnę do 102 to na 102.
RZEŹ!
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Wildeath » N lip 03, 2005 8:57 am

Hmmmm ja jestem na tak:) Oczywiście nie może być tak że tylko 90-100 sie biją. Inne przedziały tez muszą być. No i trzeba by to ogłosic dużo dużo wcześniej.

Pozdrawiam
Wildeath
Wildeath
 
Wiadomości: 117
Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 1:45 pm

Wiadomośćprzez Eth » N lip 03, 2005 12:11 pm

ja proponowalem date 1.9.2005 :)
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Khrell » N lip 03, 2005 2:00 pm

Nie pierwszego września, w wakacje, ale pod koniec, żeby większość powracała do domów.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Wildeath » N lip 03, 2005 8:04 pm

Oczywiście będą kategorie na każdy poziom? 10-20 20-30 itd? I oczywiście nie będzie 90-102 bo co taki koleś na 90 może zrobić temu na 102? 90-100 101-102. Tak by było lepiej

Pozdrawiam
Wildeath
Wildeath
 
Wiadomości: 117
Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 1:45 pm

Wiadomośćprzez Nifir » N lip 03, 2005 9:03 pm

A to może robić takie zawody co miesiąc? :D
Ja z miłą chęcią zawalczę, ale na niższym poziomie, nikogo na 10x nie mam :P.
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Khrell » N lip 03, 2005 9:21 pm

Nifir - genialny pomysł masz:) takie igrzyska co miesiąc, zrobimy kategorie mecz śmierci (deathmatch:D), walka drużyn. Super!:) Może urządzimy wcześniej takie eksperymentowe? Żeby tamte wypaliły.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Eth » N lip 03, 2005 9:27 pm

Wildeath napisał(a):Oczywiście będą kategorie na każdy poziom? 10-20 20-30 itd? I oczywiście nie będzie 90-102 bo co taki koleś na 90 może zrobić temu na 102? 90-100 101-102. Tak by było lepiej

Pozdrawiam
Wildeath


1 - oczywiscie ze nie ;p
2 - to ze jak chcialby walczyc ktos kto ma np morderce i pz 99 to dlaczego mielibysmy go wykluczac? jak ktos chce - to czemu nie?
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Powsinoga » Cz lip 07, 2005 2:17 pm

Od dawna zbroiłem się na zrobienie czegoś podobnego, tyle, że w konwencji walki armią z mobami. Ale z tego mojego zbrojenia się na razie gówno wyszło, zresztą za mało coś ostatnio zaglądam na Laca by się tym zająć.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Thail » Pt gru 23, 2005 8:48 am

Jak to ujął Powsinoga z wielkiej bitwy GÓWNO Ci wyszło Eth;P
Aż nie mogłem się powstrzymać: A NIE MÓWIŁEM :smile:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Eth » N gru 25, 2005 3:12 pm

"Wiem ze chetni by sie znalezli :) Przynajmniej tacy z ktorymi moglbym walczyc ramie w ramie swoja postacia....
Pytanie co z druga strona?
"

swego czasu mial kto walczyc...
ekipa byla calkiem niezla ;p

thiruel
gawain
baarian
thail
xnyl

tyle ze wtedy przecinicy zbyt chetni do walki nie byli....

tak pielegnowana przez coniektorych "potega" graczy skupiajacych sie w grupie milujacej sie wspolnie w mysl ideii "wszystko tylko nie tzm" okazala sie byc nie tylko legenda ale zwykla bajka :)

Generalnie na lacu gdy moglem tam grac nie dalo sie tego zrobic.
z prostych przyczyn - nie ma czegos takiego jak wojny.
bo i nie ma klanow.
klany wlasciwie nie istnialy.
zreszta wyystraczy spojrzec na strone glowna laca i zajrzec dod zialu klany.... to co tam mozna zobaczyc to smiech na sali ;p

" Lac jako średniowieczny fantastyczny świat skupia wszelkiego rodzaju postacie. Niejednokrotnie grupują się one w klany, czyli stowarzyszenia postaci, które coś łączy. Na tej stronie zgromadzono odnośniki do stron klanów, które takie strony posiadają. A oto one:"

to chyba tylko i wylacznie pobozne zyczenia. na lacu nie ma klanow...
na lacu jest kilka grup ktore z klanami maja tyle wspolnego co snieg w sierpniu w polsce ;]

mozna to podzielic tak:

lam i jego swita ;]
gerino i jego swita

obie grupy zyja w symbiozie ;]

thail i jego swita ;]

gracze ktorzy maja wszystko w d... :)


tak wiec zrobic jakas wieksza bitwe jest nimozliwoscia... gdy kazdy dba jedynie o wlasne statystyki :)

gra na lacu jest fajna ;] fajna bo mozna pobic sie z mobkami :) powyzywac sie pp :) i poganiac za postaciami niazka.

nawet prowokowany i ubijany gerino nie byl wstanie zwolac kilku kumpli ktorzy by z nim pochadzali co moglo by spowodowac spotkanie wiekszej ilosci graczy ;]


zreszta z moich odzczuc i doswiadczen - nie bedzie bitw bo nie ma wojen - nie ma wojen bo nie ma klanow - nie ma klanow bo nie ma ;p, bo gra za malo osob - bo przeciw klana maca postacie bostw itd... :)
kolko graniaste :)

ps. a bitwy thailu mamy w rma ;p
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Nifir » N gru 25, 2005 10:55 pm

Zapomniałeś o najważniejszej grupie- Nifir i jego mózgożercze(Valdrabnie pozwolił na krwiopijcze :sad: ) magiczne marchewki. :lol:

A wracając do tematu, to kiedy kolejne zawody? Już nie mogę się doczekać :). Na poprzednich nie mogłem być :(
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm


Powrót do Gracze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron