BOGOWIE i WAMPIRY:)

Sprawy graczy Laca i między graczami Laca.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Zeriks » Śr sie 31, 2005 9:51 pm

Joerg chyba mnie nie rozumiesz.
Gdzie napisałem,że cenię ludzi którzy myślą tak jak ja?Ja cenię po prostu ludzi którzy potrafią wyciagać wnioski ze swojego zachowania i przyznawać się do błędów.Nie bronią przy tym swoich przyjaciół kiedy oni robią głupoty.
A ty Gerino to byś się wkońcu obudził,polał zimną wodą i pomyślał zanim coś napiszesz.Wampiry są złe,a nie łowcy.:).Łowcy są po to by zabijać wampiry,wampiry po to aby zabijać i wyssysać krew z innych graczy i mobów,to jest natura wampira,a nie grzeczne siedzenie na pp.Jak się nie nadajesz na wampira to poprostu nim nie graj i nie mów,że [TZM] jest złe i zabija wampiry, bo Cię wyśmieję. Łowcy są stworzeni z myślą o całkowitej eliminacji plugastwa jakim są wampiry.
Dura lex, sed lex.

Wiesz co to synku znaczy, że tego używasz? To by miało zastosowanie do Ciebie gdyby pewne osoby przestrzegały reguł.
Nadal nie rozumiem jakie były podstawy do tego, aby Naja ucieła umiejki Thiruelowi, chyba nie to, że zabił jakiegoś tam wampira.
Gerino zapisz się lepiej na kurs szydełkowania, przecież z Ciebie taki porządny gracz, który siedzi tylko na pp.
Czyli pamietaj jedno "Jesteś błaznem i tyle".
A jak mam się skontaktować z tym kto mnie zabanował, bo nie wiem, czy mam jechać z flaszką czy co?.
Mistrz Wojowników[TZM]
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Eth » Śr sie 31, 2005 9:54 pm

Gerino napisał(a):Po trzecie: Thiruel zabił wampirzycę na 28 poziomie która sobie grała. Ja zabiłem 99 poziomową postać (celowaną właśnie na 99 poziom) która zajmowała się chyba zbieraniem kasy.



przypominam ci:

ze zabiles: ( 11 woj wampir ) Vay bedacy sam sobie ksieciem!

ktory sobie gral.
zabiles go z takich samych powodek co Thiruel zabil esshe. wiec kto tu ma wypaczona wizje klanu?
Thiruel tym rozni sie od was ze zabija wampiry zrzeszone w rodzinie - wy zabijacie te nie zrzeszone.
tak wiec "dresie" przestan z siebie robic elokwenta ktory:

Gerino nawija: "Pamiętam, dawno temu, gdzieś przeczytałem, czy ktoś mi powiedział, że bohater ma umiejki, żeby mógł podróżować po świecie, testować i wypróbowywać różne rzeczy, i wykorzystywać tak zebraną wiedzę i doświadczenie na rzecz muda... A nie po to, by zabijać co się rusza."

nie roznisz sie niczym od thiruela ani od thaila - jedyna roznica jest to ze jestes od nich o wiele slabszy i za cienki w uszach by bic sie z innymi bohaterami. stad twoja filozofia.
jestes wampirkiem ktoremu poprzewracalo sie w glowie i ktory mysli ze wlada wszystkimi wampirami. jestes tym ktory grozi gracza iz beda zabijani.
groziles avii:

Gerino mówi ci: "bo widzisz, my, Uin Guruthos nie lubimy takich pariasów"
Gerino mówi ci: "I jednym z naszych statutowych działań jest tępienie takowych"
Gerino mówi ci: "Takich jak ty. Wampirów pośledniej krwi, szlajających się wbrew naszej woli."


Twoja polityka sa grozby ktorych nie realizujesz i nie ebdziewsz realizowal z prostego powodu sa w grze tacy ludzie jak kwazi thiruel baarian czy zeriks - ktoryz ci tepienie pariasow z glowy wybijaja.


Gerino mówi ci: "(...)jesteś wampirem wbrew mojej woli i za to będziesz ginąć?"

przy okazji niezle sie ubawilem rozmawiajac z toba.
chcialbym tez przypomniec iz przez 99 poziomow na swojej drodze avia spotkala tylko uthara ktoremu pyskowala i poleciala do czysca :) zaden odwazniak z twojego klanu ktory wg ciebie jest wizji slusznej ( terroryzujaci i monopolizujacy rase wampirza) sie do avii nie zblizyl. informuje cie tez ze avia zabijala czlonkow tego smiesznego klanu i biegala po siwecie z flaga zabojcy - a ty nie ruszyles swojego zada by wybic jej toz glowy. zniecheciles sie po kilku probach nie spotkania avii :)

Gerino mówi ci: "I tak, i nie. Uzurpuje sobie do tego prawo"

Uzurpuj duzo krzyczysz - nic nie robisz - to ten twoj "IMADZ" wielkiego "poteznego" ksiecia.

Gerino mówi ci: "Jak widzisz, jestem księciem wampirów."

jak wyzej. jestez nedznym wampirem potrafiacym zabijac tych z ktorymi masz szanse - 11 poziomowcow. Straszyc przedstawicielki plci pieknej itd... :D

Gerino mówi ci: "A także przywódcą największego wampirzego klanu tutaj."
Jakos nikt mi nie wymienil inne wampirze klany na lacu. Obudz sie. jestes przywodca jedynego klanu wampirzego na lacu. klanu o ktorego reputacje nie dbasz i osmeiszasz go piszac takie bzdury jak avii.

Gerino mówi ci: "To, że stając się wampirem, naraziłaś się na nieprzyjemne konsekwencje."
o konsekwencjach napsialem ci wyzej. asia sobie podbijala licznik zabojstw na czlonkach twojego klanu.
przypominam iz robila to tylko i wylacznie z powodu ktoory sprtowokowales ta rozmowa - straszyles postac. tylko ze ci nie poszlo (jak zawsze) konsekwencje spotkaly twych braci.


podyskutuj teraz z faktami.
1. zabiles 11 poziomowego wampira a masz pretensje do Thiruela ktory zabil wampira posiadajacego o ponad 100% poziomow wiecej. swiadczy to o twoim tupecie.
2. zabijasz - zabijales - bedziesz zabijal (tych nielicznych ktorym dajesz rade)
3. zaatakowales 3 slownie 3 postacie bedace w Bractwie Zywiolow - do tego momentu nikt z bractwa nie atakowal nikogo z familiae. Tak zeriks ma racje. Moje postacie stworzylo familiae - stworzyli je ci ktorzy potrafili zabijac graczy niepotrafiacych grac - ci ktorym odplacilem i bede odplacal. ci ktorzy teraz chowaja sie po katach.
4. prowokujesz sytuacje a pozniej robisz z siebie pokrzywdzonego - spiewajac bajeczke ze ci zli paladyni zyc ci nie daja.
5. wszystko jest fajnie do momentu gdy to ty czujesz sie oprawca ( patrz przyklad avii) strogasz kogos kim nie jestes - grozisz czujac sie silny. skulasz ogon gdy zwierzyna staje sie lowca.
Ostatnio edytowano Śr sie 31, 2005 10:04 pm przez Eth, łącznie edytowano 2 razy
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Naja » Śr sie 31, 2005 9:55 pm

Hm;)
Zwykle nie zabieram głosu na forum, nawet go nie czytam;) ale przypadkiem zajrzałam i widzę, że nieźle się tu po mnie jeździ :D
(no dobra, dobrzy ludzie mi donieśli;) )

Wiesz, Thail, ja to widzę jedno. Bogowie się uwzięli, to raz. Dwa, uwzięli się akurat na Ciebie, Twój klan, Twoją rodzinę, Twoich znajomych, akurat jakoś tak wyszło. Tak, wiem. Faworyzujemy ludzi z Warszawy (my - Bogowie z Warszawy. Lam ma co prawda, prawie tak samo daleko do Warszawy, jak i Ty, no ale to taki szczegół...). Nie lubimy wampirów(jeśli to Twoi znajomi). Lubimy wampiry(jeśli wrogowie;) ). Gnębimy TZM. Ludzie z NFL są nietykalni (dziś obcięłam Nydowi bniewidkę - to wyjątek od tej reguły, który oczywiście ją potwierdza). No i oczywiście: kto z nami pije, ten ma święty (czyli dany przez Bogów) spokój. A kto nie pije, ten donosi;)

Zachwyca mnie, jak potrafisz uogólnić każde zachowanie Bogów, i to akurat na swoją niekorzyść.

Ostatnio nawet zaczęłam pytać ludzi -przed wymierzeniem im jakiejkolwiek kary czy nawet upomnienia- skąd są, i WIERZYŁAM, że może ktoś wreszcie powie, że jest z Warszawy. Mam pecha :( Ale się starałam!

A o Artillionie i jego zachowaniu, i moim do niego podejściu rozmawialiśmy dawno temu, zdania nie zmieniłam (nie daje mi szansy... :( ) i nawet gdyby mieszkał tuż za ścianą, i zrobił sobie napis NFL na różowo z fioletowym,niewiele by mu to dało. Ale i tak pewnie w to nie uwierzysz.
Ostatnio edytowano Śr sie 31, 2005 10:11 pm przez Naja, łącznie edytowano 1 raz
Naja.
Naja
 
Wiadomości: 23
Dołączył(a): N kwi 07, 2002 2:00 am

Wiadomośćprzez Eth » Śr sie 31, 2005 10:03 pm

Naji w kontekscie Nyda - chodzilo chyba o boska niewidke czy jak tos ie tam zwie... :)

edycja - a juz widze poprawione ;]
Ostatnio edytowano Śr sie 31, 2005 10:18 pm przez Eth, łącznie edytowano 2 razy
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Gerino » Śr sie 31, 2005 10:07 pm

( 11 woj wampir ) Vay bedacy sam sobie ksieciem!

Nie dość, że parias to jeszcze wyśmiewa się z mojego uzurpowanego stanowiska księcia wampirów. Jestem niemal pewien, że wcześniej zasugerowałem mu zmianę tytułu, jeżeli tak nie było - co jest możliwe - to byłbym bardzo zdumiony. Poza tym o ile pamiętam to się nawinął, jak akurat się wcieliłem na /.

zabiles go z takich samych powodek co Thiruel zabil esshe

Essha nie podśmiewała się z niego, to raz. Dwa, że ja w ogóle pomyślałem o zabiciu go był fakt, że NIE BYŁ w Familiae, czyli wręcz odwrotnie niż u Thiruela.

Ważny fragment:
Cytat rozmowy mojej z Avią. Wtedy myślałem że to nowa graczka, której się przydażyło niechcący zwampirzyć.

Eth nie zacytował niestety dalszej części, w której to po udawanym Avii niezrozumieniu dlaczego miałbym ją zabić... napisałem, że nie zrobię tego i nie będę tego sugerował komukolwiek z Familiae, i że może sobie spokojnie grać, a jak jej będzie dobrze szło to może ją przyjmę do Rodziny. No, ale to by nie współgrało z wizją Etha...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Eth » Śr sie 31, 2005 10:16 pm

czyli TY uwazasz iz Gerino ma moralne prawo zabijac przeciwnika klanu.
Natomiast odbierasz to samo prawo Thiruelowi.
Kim ty jestes niby ze tobie wolno zabijac te wampiry ktore sie tobie nie spodobaja a Thiruelowi tego nie wolno.
Moze uwazasz ze Thiruel powinien prosic cie o zgode na zabicie eshhy?
Vay mial nieodpowiedni tytul? Essha tez go ma. ma w tytule jakis tam noss. to powod - przez wasze agresywne zachowanie jest uznawana za wroga - zabijacie innych spodziewajcie sie ze beda zabijac was. Essha jest tego swiadoma - przynajmniej tak mi pisala.

idac dalej.
Oczywiscie zwietrzylkes szanse przygarniecia nowego wampira do rodziny i okazales sie bardzo laskawy.
to nie zmienia faktu ze Avia od moementu rozmowy z toba wiedziala juz jakie bedzie jej powolanie. Twoja wspaniolmyslnosc nie tlumaczy grozb i bredni ktore wypisywales - zreszta cala rozmowe z toba podawalem nieraz :)
Zreszta avia zaczela zabijac wampiry zrzeszone w rodzinie

i dalej...
raczyles odpowiedziec na to co bylo ci wygodne.
metne tlumaczenie co do zabicia vaya. powod zawsze sie znajdzie. fakt jest faktem zabiles go. nie jest pokojowym zwierzatkiem.
nie raczyles odpowiedziec na inne istotne argumenty - a szkoda spodziewalem sie po tobie wiecej.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Thail » Śr sie 31, 2005 10:33 pm

Bardzo się cieszę, że przypadkowo raczyłaś spojrzeć na to forum :cool:

Zwykle nie zabieram głosu na forum, nawet go nie czytam;) ale przypadkiem zajrzałam i widzę, że nieźle się tu po mnie jeździ :D

Hmmmmmm nie chciałabyś wiedzieć z czym mi się to kojarzy :alkoholik:

Wiesz, Thail, ja to widzę jedno. Bogowie się uwzięli, to raz. Dwa, uwzięli się akurat na Ciebie, Twój klan, Twoją rodzinę, Twoich znajomych, akurat jakoś tak wyszło.


Bogowie? Ależ skąd takie wnioski? Ja po prostu uwielbiam jak ktoś na BN rzuca mięsem we mnie i Xnylem pod byle pretekstem. Wybacz Naju, ale ja nie posiadam specjalnego daru widzenia: KTO akurat jest teraz na BN i kto takimi ładnymi epitetami mnie określa? - Jak zwykle bezpodstawnie.
Moich znajomych? Wątpię, z moich znajomych to gra tu Zeriks i Sawantra, a jakby niestety nie było, to ban na ip dotyczy także ich choćby nie wiem co bogowie sobie teraz mówili/myśleli. Wystarczyło zabanować 3-4 postacie, ale najwidoczniej komuś się śpieszyło i w swej boskiej nieomylności po prostu wcisnął ban na ip, ale zaraz zaraz przecież bogowie są NIEOMYLNI;P


Tak, wiem. Faworyzujemy ludzi z Warszawy (my - Bogowie z Warszawy. Lam ma co prawda, prawie tak samo daleko do Warszawy, jak i Ty, no ale to taki szczegół...).


Hmmmm po pierwsze nie znam się na geografii (Tak, wiem, gdzie jest wawa:P) i dlatego nie przywiązuję, aż tak ogromnej wagi do tego kto skąd jest i dlaczego tak daleko, że nie mogę iść z nim na piwo?:P
Stwierdzam to co widzę, loga? Nie loguję wszystkiego, o nie! Mb, które wywalałem, to były po prostu moje walki stoczone z graczami, a było ich ponad 400. Rozpisane drogi, klanowe archiwa i dokumentacje, rozpisany sprzęt i skopiowane dane na temat pojedyńczych postaci, które stworzyłem. Tworzenie postaci to pewien schemat, który ja doprowadziłem praktycznie do perfekcji. Zarzucanie mi, że loguję sobie jak to ujął gejino każdą "sesję" <- Nie bardzo wiem o co mu chodzi? Chyba gówniarz jeszcze nie studiuje, więc o co mu chodzi z tymi sesjami?;P


Ludzie z NFL są nietykalni...

Poważnie? A jakoś tak się składa, że mnie to obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg. To Zeriks wnikał co to za klan; mnie Nieśmiertelni, którzy w dużej większości do tego klanu należą: NIE OBCHODZĄ!
Wyznaję zasadę, że czego nie mogę zabić lub sprzedać na targu niewolników nie jest warte zachodu.

Zachwyca mnie, jak potrafisz uogólnić każde zachowanie Bogów, i to akurat na swoją niekorzyść.


Uogólnić? Nie rozumiem, możesz przybliżyć mi co miałaś na myśli w tym zdaniu? Chyba jako jedyny nie bałem się napisać note do bogów, zaadresowałem ją do dwóch bogów, żeby nie robić syfu o który mnie i Xnyla posądzał Khazzar radośnie korzystając z dobrodziejstw bumiejek.
Może chodzi o to, że gracze patrzą i krytykują to co robią bogowie, jeśli robią coś nie tak. Wiedz jedno Naju, tu odnosisz swoje stwierdzenie do człowieka, którym na Lacu nie chcesz być. Ludzie MAJĄ prawo do błędów, śmiertelnicy też, ale nie bogowie, a jeśli już się pomylą, to nie powinni szukać innego powodu, żeby kara nabrała mocy prawnej, lecz po prostu: przeprosić.

A o Artillionie i jego zachowaniu, i moim do niego podejściu rozmawialiśmy dawno temu, zdania nie zmieniłam (nie daje mi szansy... :( ) i nawet gdyby mieszkał tuż za ścianą, i zrobił sobie napis NFL na różowo z fioletowym,niewiele by mu to dało. Ale i tak pewnie w to nie uwierzysz.


Dobra. Zastanawia mnie jeden fakt. Dlaczego, gdy ktoś zrobi coś złego z Familiae omija Go kara z Twojej ręki, a gdy z TZM, Ty zawsze się znajdujesz pod ręką, aby zgłosić Ci łamanie regulaminu itp. Stwierdziałaś, że nie czytasz not, a doświadczenie, które zdobył Zeriks z Valdrabem, Kwazi z Gerino i teraz Thiruel z Esshą, no wybacz, ale jest takie powiedzenie:

1) Raz może się zdarzyć,
2) To niechybnie przypadek,
3) Zgadnij co tu jest?:P

Pamiętasz co Ci kiedyś powiedziałem na temat bogów? Powiedziałem, że skoro są tacy boscy, to niech sprawią, żeby gracze, którzy przez nich odeszli wrócili, a Ty pamiętasz co odpowiedziałaś?
Bo ja pamiętam.
Poza tym zadupiście się czułem, gdy 2-3 dni po zabanowaniu mojego ip Gejino zabił Kylsetha. Minęło tak mało czasu, a ta łajza po prostu zabiła gracza/niebohatera. Nie jest prawdą, że gracz z 99 poziomu jest lepszy od gracza z 28 poziomu. Jeśli będziesz chciała komuś wklepać dezintegrację, to masz większe szanse, że uda się to zrobić, gdy przeciwnik będzie długo się trzymał na nogach. Zważywszy na to, że Gerino ma dezintegrację na 75%, to im dłużej ofiara się męczy tym lepiej. Poziom to nie wszystko, pochwycony w magiczną pajęczynę 99 poziomowiec skończy szybko tak samo jak 28 poziomowiec, a na dodatek może jeszcze stracić sprzęt.
Później zaczeły się inne ataki na klanowiczów :smile: a nie ma mnie tak krótko.
Powiem tak: Gdy zniknie [TZM] wampiry z Gejino na czele w bardzo krótkim czasie znajdą sobie nową ofiarę nad którą będą mogli się znęcać. A gdy ta ofiara stanie się na tyle silna, że zamieni się w drapieżnika, to znowu TY posłużysz do usunięcia tej przeszkody.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » Śr sie 31, 2005 10:36 pm

Zeriks napisał(a): gdyby pewne osoby przestrzegały reguł.


Według mnie Naji nie można tego zarzucić.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » Śr sie 31, 2005 10:41 pm

Cieżko zarzucić komuś łamanie reguł skoro może je zmienić w każdej chwili, nie sądzisz?
To bogowie stworzyli reguły na Lacu i to Oni je zmieniają kiedy chcą.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gerino » Śr sie 31, 2005 10:43 pm

Przecież nie zdezintegrowałem Kylsetha, nie polowałem na niego i nie rzuciłem się na niego dlatego, że ty masz bana - dopóki nie zobaczyłbym, że twoje postacie fizycznie nie istnieją nie wierzyłbym, że mnie nie zaatakują. Przywołałem go, przywitałem się, postaliśmy chwilę, on w pierwszych słowach do mnie skierowanych zbluzgał mnie, potem kazałem mu się wynosić (liczę do trzech!), 1, 2, 3, kilka sekund oczekiwania, dopiero m z kylseth, c 'magiczna pajeczyna', c oslep. I nic więcej. Kurde, nie wiem o co ci chodzi :)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez joerg » Śr sie 31, 2005 10:56 pm

Zarzucanie mi, że loguję sobie jak to ujął gejino każdą "sesję" <- Nie bardzo wiem o co mu chodzi? Chyba gówniarz jeszcze nie studiuje, więc o co mu chodzi z tymi sesjami?;P

Poza światem
[Wyjścia: żadne]
Poza światem> wyjdz
Kiedy twe zmysły przestają przekazywać bodźce do mózgu, wciąż wydaje ci się, że słyszysz cichy głos... Wróć...
Opuszczasz Laca po 6 sekundach gry.
Podczas tej sesji Lac odebrał od ciebie 58 znaków (0 linii).
W tym samym czasie wysłał ci 2547 znaków (49 linii).
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Thail » Śr sie 31, 2005 10:57 pm

Przecież nie zdezintegrowałem Kylsetha...

Ja mówiłem czysto teoretycznie, ze łatwiej jest zdezintegrować gracza z wyższym poziomem. Poza tym nie mógłbyś Go zdezintegrować, bo dostałeś flagę zabójca:P Nie zmienia to jednak faktu, że zabicie 99 poziomowca i 28 poziomowca na 10X poziomie, to nic!
Co do teorii, że na 101-102 poziomie gracze powinni zwiedzać krainy i testować Laca, pracować na jego rzecz. Oczywiście wkradł się mały błąd, bo od zawsze był od tego Nieśmiertelny ze 103 poziomem. To właśnie nieśmiertelny może bezpiecznie podróżować po krainach i ma tyle czasu, że może go przeznaczyć na pracę, aby polepszyć świat na Lacu. Ja wybrałem bitwę, lubię walczyć i jestem w tym dobry. Co prawda miałem kiedyś inne plany, ale w życiu można przewidzieć jedynie swoją śmierć;P

Przywołałem go...

Gerino, odpowiedz szczerze, co robił z Tobą Kwazi, gdy Cię przywoływał do siebie?:]

...przywitałem się, postaliśmy chwilę, on w pierwszych słowach do mnie skierowanych zbluzgał mnie...

Po co go przywoływałeś? Skoro miał inne zajęcia? :cool:

Naju, Lac to gra, której głownym celem jest zabijanie i dopóki nie zmienisz struktury tego muda, to gracze zawsze będą się mordować i zabijać, bo:
a) Musiałabyś zmienić praktycznie wszystko na Lacu,
b) Wykopać wszystkich starych graczy bez względu, czy są zabójcami, czy nie.
Itd.
Hmmmmmm Twój gest sprawiedliwości względem Nyda wymusza na mnie pewne przemyślenia :roll: Zobaczymy co z tego wyjdzie dalej.

Ps. No patrz Joerg:P A ja na to nigdy nie zwracałem uwagi:P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Naja » Śr sie 31, 2005 11:01 pm

Rany;) Strasznie to długie i połowy (tej dolnej) nie rozumiem :( Ale nic to.

Jeśli mówisz o bogach w ogólności, to nie wiem, czemu zostałam wypunktowana w tej dyskusji. Ktoś mógłby odnieść wrażenie (mylne!) że mam coś z tym wszystkim wspólnego ;)

Nie bardzo wiem kim NIE chcę być na Lacu.
Wszyscy mają prawo do błędów i każdy powinien za te błędy przepraszać.
Fakty, które cię zastanawiają, znajdują wyjaśnienie w poprzedniej mojej notce: uwzięliśmy się na TZM, a Familiae jest dobre. Niewątpliwie dlatego, że jest z Warszawy(nie wiem!) i że jest w NFL (możliwe, choć wątpię) oraz składa się z wampirów (tych, które lubimy, oczywiście).
Nie wiem ile doświadczenia zdobył Thiruel z Esshą, ale mniemam, że było miło. Natomiast karę za te poczynania otrzymał ustawową - flagę. Którą nadał sobie sam, atakując gracza bez jego zgody.

Nie bardzo wiem, kim nie chcę być na Lacu, za to Twoją teorię spisku pt: "Naja jest manipulowana przez wszystkich przeciwników TZM" znam i przysparza mi ona wiele radości. Ale ja jestem już dużą dziewczynką, wiesz?

Marzę, aby wiedzieć, z czym ci się kojarzy "jeżdżenie po mnie". A na piwo chętnie przyjadę, jeśli zaprosisz. Wtedy będziesz mógł mi o tym opowiedzieć:)

ps. Nie chciałabym się tu wdawać w żadną dyskusję - wy trochę za długie te noty piszecie, jak dla mnie:P Ale zapraszam na gg. Nawet jeśli potem prześlesz logi Ethowi (bez mojej wiedzy i zgody) a on je opublikuje... :)
Naja.
Naja
 
Wiadomości: 23
Dołączył(a): N kwi 07, 2002 2:00 am

Wiadomośćprzez Reif » Śr sie 31, 2005 11:07 pm

A kiedys powodem mojego bana bylo to ze ktos zle przeczytal imie Reif i wyszlo mu Thail (z lodowka to samo).



p.s xnyl nie zarzucaj innym ze bija slabszych, mialem nie komentowac tego -> sprawdzasz xnylem gdzie jest moja 22 poziomowa postac a pozniej szybko przybiegasz swoim 27poz psionikiem zeby mnie zdezintegrowac - czy to przypadkiem nie podpada po pomaganiem swoim postacia?
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Śr sie 31, 2005 11:11 pm

Cholera :evil: Sam nie wiem czemu kobieto nadal Cię darzę sympatią:P Chyba za długo żadnej kobiety nie miałem:P

...uwzięliśmy się na TZM, a Familiae jest dobre...

Widzisz Naju, to mnie śmieszy.

Hmmm chyba jednak rozejdziemy się w zgodzie. Ja i tak jestem już za stary na Laca, a zmiany do których dążysz mi jako krwiożerczemu drapieżnikowi na pewno nie będą pasować. Najwidoczniej era na Lacu w której dobrze się czułem już przemija/przeminęła i czas odejść do lamusa:P A później jakąś miłą i niezłą dziewczynę;P <- Chociaż kuźwa patrząc na te lafiryndy ze swojej grupy, to chyba pójdę po studiach do klasztoru;P
A TAK CHOLERA CHCIAŁEM ZABIĆ 100 GRACZY!;P
Pozdrówka.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Poprzednia strona

Powrót do Gracze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości

cron