Do Tzeentcha

Sprawy graczy Laca i między graczami Laca.

Moderator: łowcy trolli

Do Tzeentcha

Wiadomośćprzez Delin » So maja 27, 2006 6:36 pm

Pewien znajomy naukowiec z poważnym tytułem udzielił mi informacji żeś kumotr i podmieniec.
Jak się do tego ustosunkujesz :)
P.S. Tzeentch będzie wiedział o co chodzi. Na pewno.
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » So maja 27, 2006 6:54 pm

:eek: Pierwsze słyszę! O co Ci chodzi? :eek: Jaki podmieniec? :eek:
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez joerg » So maja 27, 2006 6:56 pm

I jaki kumotr? Kumoter też mi nie pasuje do tej wypowiedzi, więc na prawdę nie wiem. I nie mów, że to nie moja sprawa, skoro poruszasz ten temat publicznie.
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » So maja 27, 2006 6:59 pm

Byliby-ż, doprawdy, Pająk Jan, dr tym poważnym naukowcem? :lol:

No dobra, macie mnie, przebrzydłe ludzkie istoty. :cry:
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Delin » So maja 27, 2006 7:01 pm

Nie ściemniaj że nie wiesz o co chodzi - ja rozumiem że się nie przyznasz , chodź są pewne osoby co wiedzą kim lub czym jesteś. Lepiej sobie przypomnij lub skojarz. Wszak dr inż. to powarzny tytuł.
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » So maja 27, 2006 7:03 pm

Tak, tak, poważny, a jakże! Już szukam w szafie swojej czarnej, ufolskiej koszulki z nadrukiem mordy Szaraka. W końcu mecz Ziemia - UFOle tuż-tuż. :lol:
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Delin » So maja 27, 2006 7:03 pm

Widzisz dięki urządzenią zbudowanym na podstawie monografi [1/4] namierzamy teraz podmieńców w necie - niedługo przechodzimy do reala.
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez muzgus » So maja 27, 2006 7:08 pm

Co, [motylek], że tak powiem?
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Delin » So maja 27, 2006 7:15 pm

do muzgusa i joerga - jak nie łapiecie oczywistych rzeczy to się nie wtrącać.
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez Lam » So maja 27, 2006 7:28 pm

Do Delina, jeśli nie nadajesz PW, to sam pobiegaj, a teraz wyjaśnij, co znowu wymodziłeś.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Delin » So maja 27, 2006 7:35 pm

PW nie nadaję do kumotrów.

wyjaśnij, co znowu wymodziłeś


Jak to co? Zdemaskowałem podmieńca!

Tylko mi nie mówcie że tego też nie rozumiecie.
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » So maja 27, 2006 7:36 pm

Lamie, nie zadzieraj z wyznawcami Totalizmu. :eek:
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Lam » So maja 27, 2006 7:38 pm

To rozumiemy doskonale, obcujemy z nim nie od wczoraj. Wyjaśnij jednak kim jest ów światły naukowiec, który jako pierwszy zdemaskował podmieńca i skąd go znasz.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Tzeentch » So maja 27, 2006 7:40 pm

Nie chcesz wiedzieć. :lol: Lektura dzieł doktora Jana Pająka może zesłać na czytającego obłęd. ;)
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Delin » So maja 27, 2006 7:41 pm

Lamie, z całym szacunkiem, ale czy twój awatar nie jest w stanie "jarzenia pochłaniania"?
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez Lam » So maja 27, 2006 7:45 pm

To JA jestem awatarem, personifikacją bóstwa. Pochłaniam bez jarzenia, o co chodzi z tym jarzeniem?
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Lam » So maja 27, 2006 7:45 pm

Tzeentch napisał(a):Lektura dzieł doktora Jana Pająka może zesłać na czytającego obłęd. ;)
Przeżyłem Nieobecnego, przeżyłem Thaila, przeżyłem Etha. Co może mi się stać? :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Delin » So maja 27, 2006 7:46 pm

Dr Pająk to największy naukowiec na świecie! On udowodnił naukowimi metodami że tzw. ufo istnieje i że ma bardzo złe zamiary wobec ludzkości.

Możesz se poczytać o nim w Wikipedi:

[url]http://pl.wikipedia.org/wiki/Jan_Pająk[/url]

Chodź artykuł jest skolaborowany, dlatego lepszym źródłem jest jego strona:

http://ufonauci.w.interia.pl
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez Lam » So maja 27, 2006 8:01 pm

Przeczytałem o jarzeniu i wypraszam sobie, mój drąg nie jest sękaty!
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » So maja 27, 2006 8:05 pm

Przeżyłem Nieobecnego, przeżyłem Thaila, przeżyłem Etha. Co może mi się stać? :)

Lamie, nie mów hop... :green:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Tzeentch » So maja 27, 2006 8:06 pm

No dobrze, sam tego chciałeś. :)

Doktor inżynier Jan Pająk jest szaleńcem pochodzącym z Polski, a zamieszkującym obecnie Nową Zelandię.

Człowiek ten spenetrował prawdę, czym są UFO (stworzył nawet projekt tzw. magnokraftu, czyli latającego spodka). Jego paranoja powoli pogłębiała się, stworzył więc filozofię Totalizmu (od słowa 'total' = wszystko), która jest pseudonaukowym bełkotem, łączącym fizykę z etyką, wiedzę inżynierką z moralnością. W chwili obecnej on i jego zwolennicy tworzą coś w rodzaju sekty, przekonanej o tym, że ludzie są zniewoleni przez niewidzialnych ufonautów.

Czego można się dowiedzieć z dzieł Pająka? Ano, Ziemia jest okupowana przez kosmitów od dawien dawna. Ludzie przez wieki opisywali je mianem diabłów, wróżek, itd. Ufo to napędzane siłą magnetyczną pojazdy kierowane przez owych ufonautów. WTC nie zostało zniszczone przez terrorystów z Al-Kaidy, lecz magnokrafty kosmitów uzbrojone w piły plazmowe. Ludzie, wg Pająka, porywani są w nocy przez kosmitów, po czym gwałceni (co można poznać po kiślu w majtach). Spłuczki w kiblach (to nie żart!) są, wg Pająka, notorycznie psute przez niewidzialne magnokrafty, które unoszą się stale w naszych mieszkaniach. Jeśli mamy stojące włosy po wstaniu z łóżka, to, wg Pająka, porwali nas w nocy kosmici, albo przynajmniej dokonali na nas gwałtu (tzw. natelekinetyzowanie włosów i spowodowanie u nich tzw. nadśliskości). Tornada, tsunami, itd. to nie są naturalne zjawiska, lecz indukowane przez ufonautów katastrofy, mające na celu zabijanie ludzi. I tak dalej, i tym podobne. W szczególności sam Jan Pająk jest celem bardzo intensywnego wykorzystywania przez kosmitów: twierdzi, że jest porywany co noc i gwałcony, jego strony internetowe (a napłodził ich setki!) są notorycznie kasowane przez wraże kosmiczne siły, jego kolejne zwolnienia z pracy są sprawką szatańskich pasożytów, a kłopoty ze zdrowiem: efektem eksperymentów (i gwałtów) na pokładach magnokraftów.


Wasz uniżony sługa Slaa znajduje szczególne upodobanie w szydzeniu z Pająka i jego wyznawców, przez co został przez powyższych uznany za niemoralnego ufonautę.

A to kilka odnośników:

Blog doktora:
http://totalizm,blox.pl

Jedna ze stron doktora, gdzie znajdziecie wszystkie odnośniki do totaliztycznych stron:
http://energia.sl.pl/wszewilki_2006.htm

A to strona ludzi, którzy widzą w Pająku największego błazna naszych czasów:
http://ruchoporu.org
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » So maja 27, 2006 8:09 pm

WOOW :eek: Zyguś Freud by miał wiele do opowiedzenia na temat psychiki tego kolesia :alkoholik:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Delin » So maja 27, 2006 8:16 pm

Do Tzeentch - ja też się z niego kiedyś na śmiewałem. Po zatym jak tak bardzo krytykujesz Pająka to podaj chodź jeden argument przeciwko jego tezą. Sektą nie jesteśmy, nawet nie uważamy się za wyznanie czy religię.

http://jan-pajak.com

a tu macie dowody na to że ufole zniszczyli WTC - http://www.totalizm.org/wtc_pl.htm
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez Delin » So maja 27, 2006 8:54 pm

Pozatym , jak wytłumaczysz że cię namierzyliśmy chodź używasz zazwyczaj nicka BartTP? A pozatym nie gadaj że jesteś taki "racjonalista" bo sam jesteś moderatorem na ufo-forach!
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez Gerino » So maja 27, 2006 8:55 pm

Może przypadkiem skojarzyłeś emblemat? Albo się wygadał?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » So maja 27, 2006 8:56 pm

No właśnie dlatego, że jestem racjonalistą tam moderuję. ;) Żeby wylać troszkę zimnej wody na Wasze rozpalone główki. :)

A jak mnie znalazłeś - to oczywiste. Przypadkiem i po emblemacie, który jest unikalny. Nie trzeba do tego monografii, synku. ;)
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » So maja 27, 2006 9:01 pm

No Tzee, niezłych kolegów na Laca przyprowadzasz :roll:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » So maja 27, 2006 9:02 pm

Emblemant unikalny? Watpie.
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Delin » So maja 27, 2006 9:07 pm

Emblemat taki jak ty - tylko że większy i jaśniejszy (ale taki sam - wampir
z aparatem nazębnym był na http://www.youtube.com jak jeszcze były tam awatary (teraz są tam tylko głupie filmiki jeśli się nie mylę).
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » So maja 27, 2006 9:08 pm

Unikalny. Osobiście dorobiłem mu czerwone gały. :) Poza tym - zrobiłem go z oryginalnego obrazka ciemnego elfa, nie korzystając z gotowego emblematu.

I go nie przyprowadziłem. Jak zauważysz łatwo po czasie gdy pierwszy raz się zalogował - znalazł się tu całkiem przypadkiem.
Ostatnio edytowano So maja 27, 2006 9:10 pm przez Tzeentch, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Reif » So maja 27, 2006 9:09 pm

Nie jest to wampir, jest to ciemny elfik.
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Tzeentch » So maja 27, 2006 9:10 pm

Po to właśnie dorobiłem mu czerwone oczy, nie? :)
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Gerino » So maja 27, 2006 9:19 pm

Elf czy nie elf, gęba zakazana :P
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez joerg » N maja 28, 2006 2:22 pm

Chcąc zobaczyć jak wygląda ów interesujący człowiek, udałem się na stronę google i w sekcji z obrazkami odnalazłem wiele ciekawych wcieleń pana doktora.

I jeszcze coś z wikicytatów:
Jan Pająk, [w:] Monografia 1/4, tom XV napisał(a):Gdyby leżało to w mojej mocy, potrząsnąłbym każdego mieszkańca Ziemi z osobna i zakrzyknął mu do ucha: "Człowieku, opamiętaj się! Zbudź się z tego omamu który Cię odrętwia. Niewidzialny szatański pasożyt z UFO okupuje Twój kraj i Twoją planetę. Telepatycznie i hipnotycznie otępia ogromną liczbę ludzi oraz manipuluje nimi jak kukiełkami na sznurkach. Dyktuje czego Ci nie wolno wiedzieć ani czynić. Gwałci Twoich bliźnich i Ciebie samego. Rabuje Cię z tego co masz najcenniejszego i o czym nawet potem nie wiesz, że kiedyś to posiadałeś. A Ty gapisz się w telewizor i przeżuwasz kanapki. Co powiedzą Twoje dzieci i wnuki kiedy przyjdzie ich kolej do niewolniczenia. Wszakże będą świadome, że Cię poinformowano o sytuacji, że byłeś w stanie dopomóc w ich obronieniu, jednak że zdecydowałeś się nie podejmować żadnych działań, chociaż leżały one w Twojej mocy i możliwościach.
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » N maja 28, 2006 2:27 pm

Tylko dwie pierwsze fotki to TEN Pająk Jan. :)
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Nifir » N maja 28, 2006 5:17 pm

A trzecia nia? :(
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » N maja 28, 2006 5:38 pm

A trzecia nie, choć Jasio (czyli doktor przed osiągnięciem wieku dojrzałego) w "sielskiej wsi Wszewilki" (cytat oryginalny) pasał krówki, kurki i inne zwierzątka.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Tara » N maja 28, 2006 10:24 pm

Zwykła głupota ludzka i nabieranie ludzi. To nawet nie jest śmieszne, tylko tragiczne. :doh:
Tak,wierze w ufo wbrew pozorom. Ale nie takie jak nam pokazuja science fiction i sekty. Że gdzieś w innej galaktyce musi być jakieś życie oprócz nas. Tylko że my nic o nim nie wiemy tak naprawde.i prawdopodobnie nigdy sie nie dowiemy.
Emblemat użytkownika
Tara
 
Wiadomości: 56
Dołączył(a): Śr sie 27, 2003 12:18 pm
Lokalizacja: Radom

Wiadomośćprzez Gerino » N maja 28, 2006 11:14 pm

Tara napisał(a):Tak,wierze w ufo wbrew pozorom. Ale nie takie jak nam pokazuja science fiction i sekty. Że gdzieś w innej galaktyce musi być jakieś życie oprócz nas. Tylko że my nic o nim nie wiemy tak naprawde.i prawdopodobnie nigdy sie nie dowiemy.

Nie musi :) Owszem, może, jest to dość prawdopodobne, ale wcale nie pewne i oczywiste. Wiem, że Drake (czy jak mu tam) wykazywał matematycznie, że szansa istnienia życia w kosmosie jest olbrzymia, ale zapomniał - jak większość osób - o jednej rzeczy: o czasie.

Poza tym, jak to ktoś powiedział: jedynym dowodem na istnienie inteligentnych form życia w kosmosie jest to, że się z nami nie kontaktują ;)
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » N maja 28, 2006 11:56 pm

Drake sformułował swoje równanie jako pomoc dydaktyczną na konferencję w Green Bank w latach siedemdziesiątych bodajże. Nigdy nie usiłował na jej podstawie obliczyć realnej liczby pozaziemskich cywilizacji.

A co do zacytowanej przez Gerino myśli, powiedział to sam Einstein, gdy wpadł w depresję.
Ostatnio edytowano Pn maja 29, 2006 5:41 pm przez Tzeentch, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Delin » Pn maja 29, 2006 1:59 pm

Co do istnienia ufo - to myślę że jest wystarczająco dużo dowodów na jego istnienie: zdjęcia, filmy,relacje ludzi porwanych (w tym testy na wariografie!), implanty znajdowane w ciałach osób porwanych osób (to ostatnie to potwierdzane nawet przez autorytety medyczne,) kręgi zbożowe (a należy pamiętać że niektóre kręgi zbożowe (chodź większość z nich to falsyfikaty) mają cechy których nie mają kręgi zrobione ludzką ręką - zmiany pola magnetycznego, zanik promieniowania tła, mutacje u roślin,) , okaleczenia bydła (świadczące o okrucieństwie obcych).
Wynika z tego że istnienie obcych jest praktycznie udowodnione. A jeśli istnieją - to czemu się nie ujawniają i nie chcą skontaktować się z ludzmi? Wynika z tego , że mają złe zamiary wobec ludzi.
Pozatym na to że ufolnauci rozwalili WTC jest szereg dowodów - np. jeśli zwolni się dowolne nagranie z ataku na WTC to wyraźnie widać latający spodek. Jak to przeczytałem u Pająka to myślałem , że ściemnia , ale sprawdzałem nagrania ze stron różnych agencji informacyjnych i to prawda.
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pn maja 29, 2006 2:01 pm

Realnej nie mamy jak obliczyć, bo brakuje nam danych, ale nawet bardzo pesymistyczne dane wykazywały ogromną liczbę takowych cywilizacji. I tak, ten wzór nie jest rzecz jasna genialną matematyczną formułą, ale po prostu dość logicznym rozumowaniem.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez muzgus » Pn maja 29, 2006 2:43 pm

Delin, masz po prostu bujną wyobraźnię i jesteś niezwykle naiwny. Pozdrawiam.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Val » Pn maja 29, 2006 3:36 pm

Delin, naoglądałeś się po prostu za dużo South Parku. Pozdrawiam.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pn maja 29, 2006 5:45 pm

Delinie, proponuję Ci zajrzeć na forum ufoinfo, gdzie ten temat jest roztrząsany przez Robina i gdzie niezbicie udowadnia, że to "UFO" z filmu to zwykły gołąb (mam na myśli WTC).
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Delin » Wt maja 30, 2006 4:26 pm

Jakoś nie mogę znaleźć. Daj link do wątku chętnie zobacze :-).
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt maja 30, 2006 5:25 pm

Nie chce mi się szukać. Wykaż się samodzielnością.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Delin » Pt cze 02, 2006 1:54 pm

Nie chce mi się szukać. Wykaż się samodzielnością.


To spadaj na zasyfiały magnokraft nocny gwałcicielu!
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Wiadomośćprzez muzgus » Pt cze 02, 2006 2:19 pm

Delin, nie gwałcił cię nikt dziś w nocy? Bo od Czincza słyszałem, że ktoś do Ciebie wpadał :)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Delin » N cze 04, 2006 9:00 pm

Doktor zatroszczy się już o odpowiednie rozrywki dla ciebie!
Delin
 
Wiadomości: 41
Dołączył(a): N mar 12, 2006 1:43 pm

Następna strona

Powrót do Gracze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron