Zareklamuję... jeśli pozwolicie:)

Sprawy graczy Laca i między graczami Laca.

Moderator: łowcy trolli

Zareklamuję... jeśli pozwolicie:)

Wiadomośćprzez Azariell » Cz maja 17, 2007 11:14 am

Witajcie! Pragnę przedstawić Wam forum tworzącej się gry MMORPG "Arkana Starego Elfa". Jeśli czujesz się dobrze w klimacie Fantasy to ta strona jest dla ciebie! Wejdź i zobacz, a jeśli wena twórcza dopisze to nawet pomóż w tworzeniu tej gry! Oczywiście jak każde szanujące się forum mamy swój Offtopic, w którym osoby nie interesujące się fantasy mogą się wykazać przynajmniej w tematach z życia wziętych. Nie Musicie nawet lubić fantasy by nam pomóc. Wystarczy, że Znacie język polski i Umiecie pisać na klawiaturze... :razz:

WEJDŹ
Ja też robię grę :] Wejdź i zobacz, a jak możesz to nawet pomóż w tworzeniu jej!
Emblemat użytkownika
Azariell
 
Wiadomości: 10
Dołączył(a): Wt kwi 24, 2007 8:44 pm
Lokalizacja: Łódź

Wiadomośćprzez Gerino » Cz maja 17, 2007 1:12 pm

"Nie będziesz oddawał im pokłonu i nie będziesz im służył, ponieważ Ja Mud, twój, jestem Mudem zazdrosnym, który karze występek ojców na synach do trzeciego i czwartego pokolenia względem tych, którzy Mnie nienawidzą."

Płoń, święty ogniu!
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Cz maja 17, 2007 6:44 pm

W tym obrazku na górze jest trochę głupio napis włożony. Za pierwszym razem przeczytałem to, co było tylko po lewej stronie i trochę to głupio zabrzmiało. MMORPG są strasznie schematyczne i nudne, nie sądziłem, że jeszcze ktoś bawi się w ich tworzenie (a tym bardziej w grę). Dalej, kiedy gra będzie gotowa? Chciałbym zobaczyć co to będzie, jak mam skomentować:).
Gerino, nie pierdol, on nie tworzy muda:).
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Azariell » Pt maja 18, 2007 11:12 am

Jeszcze nie wiem czy to będzie MMORPG czy cRPG. W karzdym razie wcale monotonne nie będzie. Gra będzie bardzo nieliniowa. Będzie 5 ras i 25 klas więc dużo do wyboru. Karzda plątanina rasy z klasą b.ędie w innym mieście z którego inaczej się podróżuje do innych miast itp. Wiele rodzajów broni, wiele specjalizacji i umiejętności i tak dalej... Nie będzie ta gra monotematyczna. Nie znam jeszcze terminy wejścia gry do internetu ale zawsze można ten moment przyśpieszyć pomagając mi :)
Ja też robię grę :] Wejdź i zobacz, a jak możesz to nawet pomóż w tworzeniu jej!
Emblemat użytkownika
Azariell
 
Wiadomości: 10
Dołączył(a): Wt kwi 24, 2007 8:44 pm
Lokalizacja: Łódź

Wiadomośćprzez Gerino » Pt maja 18, 2007 2:44 pm

Nie wiem co on tworzy, bo nie udało mi się w ciągu minuty tego dowiedzieć ze strony, a nie mam zamiaru więcej czasu na to poświęcać :)

W karzdym bądź razie, parafraza nie precyzowała, czym/kim są "oni" ("nie będziesz IM służył") :}
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez joerg » Pt maja 18, 2007 3:27 pm

"W każdym bądź razie" było celowe, Gerino? (Oczywiście, pomijamy "rz")
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pt maja 18, 2007 4:45 pm

Było, ale nie miałem pomysłu jak to wyróżnić.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Pt maja 18, 2007 5:05 pm

Chyba chodziło o bożki, nie? Azariell, a powiedz, jakie jest rozwinięcie tych skrótów? Bo wiem, że lubię cRPG, a z MMORPG nie przepadam, ale nie mam pojęcia, co to gówno tak naprawdę znaczy:).
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gerino » Pt maja 18, 2007 5:58 pm

(combat) Role Playing Game
Massive Multiplayer Online Role Playing Game

Lac jest MMORPG, WoW jest MMORPG, w odróżnieniu od MMO (Massive Multiplayer Online [game]), jak np. Ogame czy inne tego typu wynalazki.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Val » Pt maja 18, 2007 6:06 pm

Dziwi mnie to "combat". Przecież cRPG mają zwykle sto razy więcej zadań niż MMORPG, których najbardziej skomplikowane zadania polegają na znalezieniu supercennego i superpotężnego artefaktu w czyichś zwłokach.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez joerg » Pt maja 18, 2007 7:03 pm

Lac jest MMORPG, WoW jest MMORPG, w odróżnieniu od MMO (Massive Multiplayer Online [game]), jak np. Ogame czy inne tego typu wynalazki.
Lac jest MOcRPG - Multiplayer Online Combat Role Playing Game.
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Lam » So maja 19, 2007 2:16 pm

A w Tawernie RPG (pamiętacie ją zapewne), cRPG znaczyło "computer RPG", czyli nie "bitewna", a "komputerowa" gra fabularna. To samo twierdzi Wikipedia. Nie wiem, skąd wam się wzięło to "combat".
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez joerg » So maja 19, 2007 2:31 pm

Co nie zmienia faktu, ze Lac jest Moc RPG
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Gerino » So maja 19, 2007 2:37 pm

Mi się wzięło, ZTCP, z Secret Service.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm


Powrót do Gracze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron