Co z Lacem??

Sprawy graczy Laca i między graczami Laca.

Moderator: łowcy trolli

Co z Lacem??

Wiadomośćprzez deffers » So lip 25, 2009 10:50 am

Cześć. Nie chcę mi się dużo pisać więc od razu przejdę do sedna:
W Laca nie grałem dobrych parę miesięcy, ale jakoś dziś mi się zachciało zalogować. Wchodzę więc na stronę Laca, patrzę 'Kto gra', a tam:
Jest godzina 5, dzień gromu, 3 dzień miesiąca dawnej potęgi.

Niebo jest bezchmurne i wieje zimny wiatr z północy.
Gracze Laca
Widzisz 0 postaci w grze.

Kurde.... :???:

Więc z tej okazji mam pytanie: Czy ktoś jeszcze w to gra? Czy nasz Lam wchodzi czasem do Laca? Czy warto ściągać clienta??

O, bogowie Laca! Poświęćcie parę złotych i rozreklamujcie na różnych witrynach waszą grę. Bo trochę mi szkoda, gdy pomyślę, że nikt już w to nie gra :cry:
deffers
 
Wiadomości: 34
Dołączył(a): Pt cze 27, 2008 1:39 pm

Re: Co z Lacem??

Wiadomośćprzez Lam » So lip 25, 2009 10:57 am

Mudy do dawnej świetności już nie wrócą, ale nie oznacza to, że nikt nie gra :)

Właściwie, to rośnie nowe pokolenie graczy, tylko pojechali na wakacje :) A przynajmniej tak sobie tłumaczę ;)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: Co z Lacem??

Wiadomośćprzez deffers » So lip 25, 2009 11:15 am

Aha, to spoko, pocieszyłeś mnie :))

I jescze jedno: wszedłem do Laca, zacząłem przypominać sobie zasady i sobie przypomniałem, że dawno temu bipaniem denerwowałem Lama, więc mi bipanie zablokował, ale żeby tak permamentnie?? Nadal nie mogę bipać!
<-ż -m> bipnij deffers
Jakaś wielka siła sprawia, że nie możesz tego uczynić.

:???:
Więc jest taka prośba: Czy ktoś mógłby mi odblokować bipanie??
deffers
 
Wiadomości: 34
Dołączył(a): Pt cze 27, 2008 1:39 pm

Re: Co z Lacem??

Wiadomośćprzez Azog » So lip 25, 2009 8:49 pm

W Laca w miarę aktywnie gra klan Thoron i Familiae. Wiem też że TZM wykazuje aktywność, ostatnio nawet Thaila na Lacu widziałem, więc sporo osób wciąż gra. Na pewno widzę dziennie co najmniej kilka osób z Thoron - mnie - [Alkiliona, Artheriona, Kalmoga], Oromisa, Kadela, Lavarona i wiele innych osób. Z Familiae też ale nie wymienię bo nie potrafię przywoływać listy osób z pamięci (więc skoro z własnego klanu nie napisałem wszystkich którzy często są to tym bardziej z innego (nie żebym jednych lubił bardziej a innych mniej tylko akurat tych których najłatwiej sobie przypomniałem bo ich spotykam często w grze a nie PP)). Lam też jest bardzo często aczkolwiek nie cały czas, tak czy siak jest dużo osób tylko zdarzają się co jakiś czas chwile że nie ma nikogo i widać na taką trafiłeś :P A tak w ogóle to większości nie ma przez wakacje ;)

Podsumowując: będzie dobrze, zwłaszcza po wakacjach ;) nie martw się.
Azog
 
Wiadomości: 96
Dołączył(a): Wt wrz 19, 2006 5:58 am

Re: Co z Lacem??

Wiadomośćprzez Khelgar » Śr kwi 13, 2011 11:48 am

witam zaczolem niedawno grac i jak wchodze to nikogo nie ma a jak jest to max 3 osoby i PP wiec mam pytanie moze by tak odnowic laca? bo jak sie gra samemu w muda to troche nudne i "stare" to tak jakbym gram w singla wiecie o co chodzi. czekam na odpowiedz. :puppy: :dance:
Khelgar
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 11:39 am


Powrót do Gracze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron