Brak graczy i propozycja odnowienia !!!

Sprawy graczy Laca i między graczami Laca.

Moderator: łowcy trolli

Brak graczy i propozycja odnowienia !!!

Wiadomośćprzez Khelgar » Śr kwi 13, 2011 11:52 am

Witam chciałbym zauważyć iż w laca gra malo osob. Ja zacząłem gre 2 tygodnie temu ok i w tym czasie widziałem może 5 osób i jak były to PP wiec mam pytanie i pomysł czy można by było tę gre przerobić/odnowić co wy na to bo jak widze graczy to nie chce mi sie grac jak jest tylko kilka osob co to za multi w pojedynke. Więc co wy na to? :whistle: :dance:
Khelgar
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 11:39 am

Re: Brak graczy i propozycja odnowienia !!!

Wiadomośćprzez joerg » Śr kwi 13, 2011 12:23 pm

W Laca nikt już nie gra i nikt się nim nie zajmuje. Istnieją inne polskie mudy, z graczami i z mniejszym lub większym, ale mimo wszystko jakimś tempem rozwoju.
Boże spraw, by nam się chciało, tak jak nam się nie chce.
Alan Alexander Milne
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Re: Brak graczy i propozycja odnowienia !!!

Wiadomośćprzez Khelgar » Śr kwi 13, 2011 4:12 pm

joerg napisał(a):W Laca nikt już nie gra i nikt się nim nie zajmuje. Istnieją inne polskie mudy, z graczami i z mniejszym lub większym, ale mimo wszystko jakimś tempem rozwoju.

ok rozumiem to moze wlasny mud zrobic ja to sie nie znam na tym ja dopiero zaczynam programowanie ale powoli idzie jakby znalezc squad to mozna by sprobowac co wy na to?
Khelgar
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 11:39 am

Re: Brak graczy i propozycja odnowienia !!!

Wiadomośćprzez Achven » Śr kwi 13, 2011 5:04 pm

Odnowienie Laca, a cóż ty chcesz zrobić? Ściany w mieszkaniu Lamowi pomalujesz?

Na programowaniu się nie znasz, w mudy grasz dwa tygodnie i chcesz nowego muda otwierać? Napisz jeszcze, że masz 12 lat.

Nowe mudy nie powstaną w Polsce bo nie ma na nie zapotrzebowania. Idea amatorskich multi gier się u nas skompromitowała. Kolesiostwo, niejasne zasady, niedojrzała postawa twórców i kłótnie między nimi. Mógłbym wymienić kilka naprawdę żenujących przykładów. Wiek graczy się zwiększył i nie mają oni ochoty żeby jakiś niedojrzały, nieodpowiedzialny gówniarz-administrator im go marnował, lub robił go w balona. Wolą zapłacić i wymagać, zamiast pozwalać by ktoś im robił łaskę, że pozwala grać.

joerg napisał(a):W Laca nikt już nie gra i nikt się nim nie zajmuje. Istnieją inne polskie mudy, z graczami i z mniejszym lub większym, ale mimo wszystko jakimś tempem rozwoju.

Istnieją dwa polskie mudy gdzie są jeszcze aktywni wizowie/administratorzy. Pierwszy to arkadia a drugi Studnia Dusz (z jednym chyba teraz wizem).
Barsawia została uruchomiona, to wszystko. Warlock nie został zamknięty. Nightal jest i tyle. Killer dla mnie nie jest polski.

Jedynie Studnia Dusz z tej listy jest warta uwagi.
Emblemat użytkownika
Achven
 
Wiadomości: 46
Dołączył(a): N sie 20, 2006 4:25 pm

Re: Brak graczy i propozycja odnowienia !!!

Wiadomośćprzez joerg » Śr kwi 13, 2011 6:28 pm

Nikt się nie urodził z umiejętnością programowania. Większość ludzi ma słomiany zapał, ale są tacy, którzy jednak nauczyli się programować (choć z początku nie umieli!). Może Khelgar do nich nie należy, a może jednak należy - nie wiadomo, ale po co od razu go zniechęcać? Można też obrać prostszą drogę - wziąć źródła gotowego muda, na początku ich nie ruszać, a tylko robić krainy. Muszę ci jednak przyznać rację, że żeby w jakikolwiek sposób tworzyć muda, trzeba mieć spore doświadczenie w graniu w mudy.

Aktywnych polskich mudów jest więcej niż dwa, a powstają nowe (twórców polskich mudów skupia kanał ##mud-pl w sieci Freenode, gdzie zazwyczaj jest od 4 do 8 osób).
Boże spraw, by nam się chciało, tak jak nam się nie chce.
Alan Alexander Milne
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Re: Brak graczy i propozycja odnowienia !!!

Wiadomośćprzez Khelgar » Śr kwi 13, 2011 7:10 pm

Achven napisał(a):Odnowienie Laca, a cóż ty chcesz zrobić? Ściany w mieszkaniu Lamowi pomalujesz?

Na programowaniu się nie znasz, w mudy grasz dwa tygodnie i chcesz nowego muda otwierać? Napisz jeszcze, że masz 12 lat.

Nowe mudy nie powstaną w Polsce bo nie ma na nie zapotrzebowania. Idea amatorskich multi gier się u nas skompromitowała. Kolesiostwo, niejasne zasady, niedojrzała postawa twórców i kłótnie między nimi. Mógłbym wymienić kilka naprawdę żenujących przykładów. Wiek graczy się zwiększył i nie mają oni ochoty żeby jakiś niedojrzały, nieodpowiedzialny gówniarz-administrator im go marnował, lub robił go w balona. Wolą zapłacić i wymagać, zamiast pozwalać by ktoś im robił łaskę, że pozwala grać.

joerg napisał(a):W Laca nikt już nie gra i nikt się nim nie zajmuje. Istnieją inne polskie mudy, z graczami i z mniejszym lub większym, ale mimo wszystko jakimś tempem rozwoju.

Istnieją dwa polskie mudy gdzie są jeszcze aktywni wizowie/administratorzy. Pierwszy to arkadia a drugi Studnia Dusz (z jednym chyba teraz wizem).
Barsawia została uruchomiona, to wszystko. Warlock nie został zamknięty. Nightal jest i tyle. Killer dla mnie nie jest polski.

Jedynie Studnia Dusz z tej listy jest warta uwagi.

Ale wiesz ja coś chociaż próbuje robić kilka rzeczy dla gier multi juz robilem wiec mi nie mow ile mam lat i czy sie znam ze zaczynam to nic nie znaczy kazdy sie uczy nawet w wieku 80 lat sie czegos uczy i kazdy ma do tego prawo
Khelgar
 
Wiadomości: 4
Dołączył(a): Śr kwi 13, 2011 11:39 am

Re: Brak graczy i propozycja odnowienia !!!

Wiadomośćprzez Gerino » Śr kwi 27, 2011 1:11 am

,,,,,,,,,,, - masz, na przyszłość.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Re: Brak graczy i propozycja odnowienia !!!

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pt kwi 29, 2011 3:31 pm

  ▲
▲ ▲
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Brak graczy i propozycja odnowienia !!!

Wiadomośćprzez Val » Wt maja 31, 2011 12:34 pm

Newfags can't triforce.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?


Powrót do Gracze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron