Weterani - intryguje mnie to niepomiernie

Sprawy graczy Laca i między graczami Laca.

Moderator: łowcy trolli

Weterani - intryguje mnie to niepomiernie

Wiadomośćprzez Semeion » N cze 01, 2003 6:24 pm

Odpowiedzcie proszę, bo bardzo mnie to gnębi i gryzie. Chciałem zapytać już kilkakrotnie, ale zapominałem. Od jak dawna grają najstarsi z najstarszych wciąż aktywni weterani? Oczywiście chodzi mi o graczy. Forum jest wiecznie aktywne, co tylko podsyca moją ciekawość. Chcę odkryć wszystkie tajemnice życia w tym również, jak bardzo Lac potrafi uzależnić. Sam gram raczej krótko (koło 2 miesięcy, nie jestem pewien), więc na własnym przykładzie trudno mi wnioskować. A jestem niecierpliwy.
Pozdrowienia.
Za stodołą gdzieś na płocie
Kogut gromko pieje
Zaraz przyjdę, miła, do cię
Tylko się odleję
Emblemat użytkownika
Semeion
 
Wiadomości: 49
Dołączył(a): So maja 31, 2003 1:06 pm
Lokalizacja: Wawa

Wiadomośćprzez Reif » N cze 01, 2003 7:03 pm

ja gram ponad 3 lata - ale to i tak jest krotko - a co do tego jak to uzaleznia? bardzo - zdarzaja mi sie przerwy miesciac, dwa - ale zawsze wracam :)
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » N cze 01, 2003 8:10 pm

Oj, oj potrafi uzależnić.
Ja nie mogę bez niego wytrzymać 3 dni :D
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Gloin » N cze 01, 2003 8:35 pm

Długo...aż za długo..:)
Pozdrawiam
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Niaziek » N cze 01, 2003 8:42 pm

oj LAC moze uzaleznic, nie gram dlugo (no jakis rok temu gralem troche ale tego nie licze) ale ja nie moge bez LACa wytrzyamac nawet 7-8 godzin, a jeszcze jak mam lagi to ma ochote sie pochlastac :D
Emblemat użytkownika
Niaziek
 
Wiadomości: 144
Dołączył(a): N maja 25, 2003 7:15 pm
Lokalizacja: Międzyrzec Podlaski

Wiadomośćprzez Lavertan » N cze 01, 2003 8:49 pm

Ja tez nie gram dlugo.. od pazdziernika 2002 w sumie.. a najlepszy przyklad uzaleznienia to.. ja .. tyle czasu gry a ponad 1750 godzin na liczniku, siedzenie po 8-12 godzin dziennie.
Emblemat użytkownika
Lavertan
 
Wiadomości: 62
Dołączył(a): Wt sty 21, 2003 3:22 pm
Lokalizacja: nikt jeszcze nie wrocil z tego miejsca

Heh...

Wiadomośćprzez Salaoh » N cze 01, 2003 9:06 pm

Lavertan to cienias :P
Emblemat użytkownika
Salaoh
 
Wiadomości: 11
Dołączył(a): Wt maja 27, 2003 7:40 pm
Lokalizacja: spod monopolowego

Wiadomośćprzez Gerino » N cze 01, 2003 9:10 pm

A ja wam coś powiem: ja jestem na lacu dłużej niż lavertan, siedzę codziennie prawie, po kilka godzin. Bez Laca chodzę struty... Uzależnienie...
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Arteq

Wiadomośćprzez Gloin » Pn cze 02, 2003 12:30 pm

lavertan napisał(a):Ja tez nie gram dlugo.. od pazdziernika 2002 w sumie.. a najlepszy przyklad uzaleznienia to.. ja .. tyle czasu gry a ponad 1750 godzin na liczniku, siedzenie po 8-12 godzin dziennie.

Nic nie robiąc..
Śmieszne.
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Re: Arteq

Wiadomośćprzez Val » Pn cze 02, 2003 3:20 pm

Gloin napisał(a):
lavertan napisał(a):Ja tez nie gram dlugo.. od pazdziernika 2002 w sumie.. a najlepszy przyklad uzaleznienia to.. ja .. tyle czasu gry a ponad 1750 godzin na liczniku, siedzenie po 8-12 godzin dziennie.

Nic nie robiąc..
Śmieszne.
Pamiętam, że kiedy Ty przychodziłeś na LACa, robiłeś to tylko, by się pokłócić(przynajmniej w trakcie mojego stażu na LACu [od września] zrobiłeś może 5 poziomów...).
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Borry » Pn cze 02, 2003 4:43 pm

Co do mnie to pogrywam od równo roku czasu z mniejszymi lub większymi przerwami ale zawsze wracam w świat Kata i Kornika.


Albo mi się wydaje,albo wzrosła ostatnio liczba graczy?A na pewno więcej osób odwiedza forum. Dzisiaj było aż 7 osób na raz!
Emblemat użytkownika
Borry
 
Wiadomości: 48
Dołączył(a): Wt mar 25, 2003 6:27 pm
Lokalizacja: Z mamusi i tatusia

Wiadomośćprzez Grzechu » Pn cze 02, 2003 4:57 pm

To fakt, Gloin ostatnio tylko wpada się pokłócić i ponarzekać i w ogóle na krótko jakoś ;) Zanim zdążę mu pomachać, już go nie ma ;))

Valdrabie: co do poziomów, to naprawdę, przy stażu takim jak ma Gloin, poziomy znaczenia nie mają :) Więc bez takich :)
Grzechu [LAC]
Emblemat użytkownika
Grzechu
władca Valisandrii
 
Wiadomości: 353
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: W-wa

Wiadomośćprzez Alandar » Wt cze 03, 2003 12:14 am

Hmm... Co to znaczy:
najstarsi z najstarszych wciąż aktywni weterani

?
Coz ja juz troszke gram, aktywny jestem (poza przerwa jakis czas temu) nawet zdarza mi sie pogrywac innymi postaciami... wiec chyba pasuje do tego miana...
A kiedy to sie zaczelo... huh... O ile w rachunkach sie nie machnalem to zaczynalo sie to jakos w pazdzierniku/listopadzie 1999.
Ile to czasu do dzis to sami policzcie bo mi sie nie chce :)
Emblemat użytkownika
Alandar
 
Wiadomości: 125
Dołączył(a): Cz lis 22, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Hmmm...

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr cze 04, 2003 1:30 pm

Ja tam byłem na LACu, kiedy jeszcze nie był do końca spolszczony:P
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Borry » Śr cze 04, 2003 1:53 pm

Hmmm... to nie było tak dawno temu.Około pół roku temu w socjalach jeszcze było NI! w języku Szekspira.
Emblemat użytkownika
Borry
 
Wiadomości: 48
Dołączył(a): Wt mar 25, 2003 6:27 pm
Lokalizacja: Z mamusi i tatusia

Wiadomośćprzez Lam » Śr cze 04, 2003 2:26 pm

Nadal są polecenia i pomoce po angielsku, które wynikają z umowy licencyjnej lub czegoś podobnego. A co do NI!, to kategorycznie odmawiałem napisania tego po polsku, bo humor angielski po polsku nie brzmi dobrze. Po serii bardzo mocnych nacisków na mój odbyt, postawiłem sprawę jasno - jeśli nie może być po angielsku, musi zniknąć. Tym sposobem odebrałem argument idiotom, którzy nie mogli zrozumieć, jak mogę chwalić się najlepiej spolszczonym mudem, skoro mam takie polecenie z fragmentem tekstu po angielsku (przypominam, że opis czynności był po polsku, tylko wypowiadane słowa nie). Slaanesh zaś pamięta czasy, gdy język angielski przewijał się jeszcze dość często przez ekran. Odsyłam do swojego tekstu o historii powstania Laca.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: Arteq

Wiadomośćprzez Sea » Śr cze 04, 2003 8:41 pm

Valdrab napisał(a):
Gloin napisał(a):
lavertan napisał(a):Ja tez nie gram dlugo.. od pazdziernika 2002 w sumie.. a najlepszy przyklad uzaleznienia to.. ja .. tyle czasu gry a ponad 1750 godzin na liczniku, siedzenie po 8-12 godzin dziennie.

Nic nie robiąc..
Śmieszne.
Pamiętam, że kiedy Ty przychodziłeś na LACa, robiłeś to tylko, by się pokłócić(przynajmniej w trakcie mojego stażu na LACu [od września] zrobiłeś może 5 poziomów...).


Brawo Gloinie.

Valdrabie, osobiście uważam wpadanie na chwilę w celu przeczytania notek, albo chociażby pokłócenia się za lepsze, niż siedzenie na nim po 12 godzin dziennie z ogromną bezczynnością co praktykuje Lavertan (ostatnio mniej, żeby mi się tu nie awanturował :) ). I zapewniam Cię, że kwestia ilości poziomów dziennie, miesięcznie, czy nawet rocznie nie jest tu sprawą istotną. A celowego nabijania sobie wieku nie jestem w stanie zrozumieć.
Sea
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz lis 01, 2001 2:00 am
Lokalizacja: z Nigdzie

Re: Hmmm...

Wiadomośćprzez Gloin » Śr cze 04, 2003 8:42 pm

Tzeentch napisał(a):Ja tam byłem na LACu, kiedy jeszcze nie był do końca spolszczony:P


Doprawdy?
Masz się czym chwalić :-)
Hrhrhrhr, Pozdrawiam
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Borry » Cz cze 05, 2003 12:05 am

Żal mój odbyt ściska gdy pomyślę , że nie ma NI! . Był to najlepszy social . A dzisiaj gdy sobie krzyknę NI! na Lacu to się na mnie dziwnie patrzą
Emblemat użytkownika
Borry
 
Wiadomości: 48
Dołączył(a): Wt mar 25, 2003 6:27 pm
Lokalizacja: Z mamusi i tatusia

Wiadomośćprzez Sawantra » Cz cze 05, 2003 6:31 am

Borry :) musisz się przyzwyczaić ja ciągle jak gadam na czymś innym w stylu np: GG lub czacie pisze na poczatku (. ) lub ( , ) :) a potem się dziwią co ja robie ale chyba każdy może się domyśleć co :D .A cóż czasy się zmieniają widocznie musiał nadejść kres twojej socjalki "NI" niemartw się będą ( może ) inne :) .

Pozdrawiam !!
Niech Lam ma Thaila w swojej opiece :)
Emblemat użytkownika
Sawantra
 
Wiadomości: 92
Dołączył(a): N maja 11, 2003 5:10 pm
Lokalizacja: Skarżysko-Kam

Chwalenie się.

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz cze 05, 2003 12:53 pm

Wg. mnie jest się czym chwalić. Mam jeden z najdłuższych staży na LACu. Ilu zostało takich graczy? Mam na myśli takich, którzy są częstymi gośćmi na mudzie? Chyba niewielu, może starczy palców obu rąk. Zresztą, autor tematu pytał się o to, więc odpowiedziałem.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Re: Chwalenie się.

Wiadomośćprzez Krzysiek » Cz cze 12, 2003 12:02 am

Tzeentch napisał(a):Wg. mnie jest się czym chwalić. Mam jeden z najdłuższych staży na LACu. Ilu zostało takich graczy? odpowiedziałem.

ciekawy jestem jak wyglada gra dla takich co graja strasznie dlugo i juz 100 poziom ukonczyli? graja nadal normalnie? czy zaczynaja od nowa??
Krzysiek
 
Wiadomości: 23
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 4:43 pm

Wiadomośćprzez Sea » Cz cze 12, 2003 6:20 am

Ja myślę, że ciekawość najlepiej zaspokajać metodami empirycznymi. Polecam spróbować ;)

A tak na marginesie: dobry temat wiadomości ;) Tej nad moją ;)
Sea
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz lis 01, 2001 2:00 am
Lokalizacja: z Nigdzie

Wiadomośćprzez Abaddona » Cz cze 12, 2003 10:23 pm

[quote="Sawantra"]Borry :) musisz się przyzwyczaić ja ciągle jak gadam na czymś innym w stylu np: GG lub czacie pisze na poczatku (. ) lub ( , ) :)quote]

Lepsze to ni`z pisanie polskich liter w ten`ze spos`ob ;P
niebo jest żółto-zielone
Emblemat użytkownika
Abaddona
 
Wiadomości: 163
Dołączył(a): Pn lut 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: skąd mam wiedzieć

Bzzz

Wiadomośćprzez Val » N cze 15, 2003 11:25 am

Krzysiek napisał(a):ciekawy jestem jak wyglada gra dla takich co graja strasznie dlugo i juz 100 poziom ukonczyli? graja nadal normalnie? czy zaczynaja od nowa??
Być może pisząc komendę: "kto" zauważyłeś, że niektóre postaci są w nawiasach takich: "<", ">". Oznacza to, że są one po tzw. restarcie i grają od nowa, zazwyczaj inną rasą i profesją.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Lam » N cze 15, 2003 12:56 pm

Valdrabie, jeszcze jedna wiadomość z takim kolorem liter i masz bana na forum. Ja Ciebie nie pytam, co o tym sądzisz. Ja Ci rozkazuję pisać na czarno. Nawet nie próbuj dyskutować.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Re: Bzzz

Wiadomośćprzez Krzysiek » N cze 15, 2003 9:45 pm

Taki restart jest obowiaznkowy?
Krzysiek
 
Wiadomości: 23
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 4:43 pm

Wiadomośćprzez Gerino » N cze 15, 2003 9:58 pm

Dobrowolny.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Nieobecny » Pn cze 23, 2003 3:32 pm

Też się wypowiem. W końcu można mnie uznać za mitycznego, a przynajmniej antycznego gracza. :wink: Jakby nie było, pojawiłem się na Lac'u chyba w poł. listopada 2002 roku. :cool: Cuż, i tak to już tylko legenda. :cry:
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Wiadomośćprzez Val » Cz cze 26, 2003 4:29 pm

Kurwa, Aposholl, ktoś Ci już to mówił. Ja powtarzam. CÓŻ!!!
Ostatnio edytowano Śr lis 03, 2004 7:43 pm przez Val, łącznie edytowano 1 raz
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Nieobecny » Pt cze 27, 2003 7:48 am

hehe Valdrab, luuz :eek: , zapamiętam twoje corze :wall:
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Wiadomośćprzez Gerino » Pt cze 27, 2003 11:53 am

No nie no, 8 miesięcy. Rany, ale zgred, wszyscy bogowie się nie umywają do twgo stażu. Respekt..
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Nieobecny » So cze 28, 2003 3:47 am

8 m-cy może minęło. Ale samej gry było o wiele mniej. Jeszcze nim upłynęło poł. lutego już zostałem skutecznie oddrutowy od Laca. :cry: Jednak można miast patrzec ilościowo, zwrócic uwagę na jakość. Aposholl, nie dość, że był moja pierwsza postacią na Lacu, to do tego zaszedł na 93 poz. profesja uchodzaca za najtrudniejszą, czyli magiem. Do tego powyższy poz. to był zamierzony, celowy przystanek. Czyli w 3m-ce nauczenie się muda, mordowania graczy i zrobienie prof. maga, jak również zabicie głownych mobów(2*Kat, Matis, Zeus..) przy wydatnej pomocy Gimzy, Nyslin Thaila, Jemkita.. jak i pewnej tajemniczej osoby, której imienia nie zdradze.
Emblemat użytkownika
Nieobecny
 
Wiadomości: 143
Dołączył(a): Wt lut 04, 2003 5:35 pm
Lokalizacja: z Mordu

Wiadomośćprzez Gerino » So cze 28, 2003 12:47 pm

Nie mówiłem o skuteczności bo tej ci nie odmawiam, ale stażu, o którym była mowa. Tyle.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Kocur » Śr sie 20, 2003 7:15 am

Hmm ja gram jakies 5 lat.
Emblemat użytkownika
Kocur
 
Wiadomości: 8
Dołączył(a): Pt kwi 19, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Poznan

Wiadomośćprzez GImza » Śr sie 20, 2003 11:07 pm

Ja w MUDy gram od 94 roku.Na LACu jestem chyba od 3 lat i tu jest najlepiej: :grin:
Czy LAC uzaleznia?W moim przypadku ma na swoim sumieniu kilka egzaminow, rachunki za telefon za 800zl oraz dziesiatki nieprzespanych nocy.wiec UWAGA! :smile:
GImza
 
Wiadomości: 55
Dołączył(a): Pn mar 18, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Poznan

Wiadomośćprzez Lam » N sie 24, 2003 1:17 am

GImza napisał(a):rachunki za telefon za 800zl

Suma, czy jeden miesiąc? Mój rekord to 450 w miesiącu, a przecież ja prawie nigdy nie gram, tylko coś gadam :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Reif » N sie 24, 2003 7:53 pm

800zl? tyle to ja za komorke raz zaplacilem - nie ma co sie chwalic :P
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez GImza » Pn sie 25, 2003 12:11 am

Niestety Lamie to osiem stow bylo za miesiac.I co gorsze zasililo konto tepsy, czego do dzisiaj nie moge sobie wybaczyc :evil:

PS.NIENAWIDZE TPSA.
GImza
 
Wiadomości: 55
Dołączył(a): Pn mar 18, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Poznan

Wiadomośćprzez Gerino » Pn sie 25, 2003 11:07 am

Telekompromitacja Polska S.A.
Kraść jest rzeczą ludzką.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Sirith » Pn sie 25, 2003 11:24 am

Niczego nowego nie wymyśliłeś...
"Welcome to dying!"
"Ashes to ashes, dust to dust..."
Emblemat użytkownika
Sirith
 
Wiadomości: 158
Dołączył(a): So kwi 26, 2003 9:47 am
Lokalizacja: Gildia Złodziei w Leanderze

Wiadomośćprzez Gerino » Pn sie 25, 2003 1:08 pm

A miałem?
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » Śr sie 27, 2003 12:03 pm

GImza napisał(a):PS.NIENAWIDZE TPSA.

Ej, ale dziwisz im się? Gdybym płacił rachunki po 20 zł, na pewno podłączyliby mi SDI natychmiast, ale skoro płaciłem po 300-400zł, czekałem 7 miesięcy na podłączenie wtedy i radośnie nabijałem im kabzę.

A w ogóle, to Ulryk się pieni, że zmieniamy temat, więc ja doń wrócę - grałem na Lacu zanim zaczął nazywać się Lac i zanim weszli na niego gracze. Było to w styczniu 1997. Jedynym starszym ode mnie graczem jest Chałwa, który raz na pół roku wpada się przywitać, ale ja jestem najstarszym aktywnym uczestnikiem tego przedsięwzięcia. A Kocur mógł się pomylić, bo wydaje mi się, że jego historia sięga trochę późniejszego, ale jednak roku 1997, więc będzie to ok. 6 lat. Starszy jest RenTor, obecny z nami bardzo długo, wielki organizator i chyba właściwie człowiek, który sprawił, że Lac w ogóle istnieje (ja go nie chciałem), obecnie zasłużenie emerytowany, równie stara jest Naja, tak jak i Bobi. Z obecnie pojawiających się "ważnych" postaci, sporo młodsi są Grzechu i Tanis (wielkie objawienia 1998 roku), o Ulryku nawet nie wspomnę, bo to junior :)

Ale co ja się będę rozpisywał - my swoje przeżyliśmy, ale nie ocenia się ludzi po stażu, tylko po zasługach - dlatego zamiast robić plebiscyty "kto jest najstarszy" zróbcie "kto najwięcej robi" (nie przeczytajcie przypadkiem "zrobił", to nie to słowo). Tu bym zaproponował: w kategorii "najwięcej robi dla Laca": Ulryk, w kategorii "najwięcej wyrywa czików": Cadaver, w kategorii "najbardziej burzliwa historia": Gerino (Slaaneshu, przepraszam, mówimy o aktualnych sprawach), w kategorii "największy szajbus na plus": Malven, w kategorii: "największy gracz": Seasee, w kategorii "najbardziej tajemnicza postać": Carmina, w kategorii "najwięcej burzy w szklance wody": Gloin w roli animatora NWO, w kategorii "najwięcej morderstw": Mole i jego postacie-zabójcy, wyróżnienie dla Malvena i Ulryka, w kategorii "najlepsza technika gry przekrętami": Lackjaw, w kategorii "najwięcej znajdowanych błędów w krainach": Seasee, w kategorii "największy despota i potwór": oczywiście ja! Zastanawiałem się nad najmłodszym i najstarszym graczem, ale mało wiem o graczach młodych stażem, więc nie będę może proponował. Myślałem też o kategorii "najlepsze wcielenie się w postać kobiety przez mężczyznę", ale co ja będę zdradzał sekret! No i tyle moich idiotycznych wypocin, przepraszam, "największe gadulstwo": znowu ja :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Sirith » Śr sie 27, 2003 12:16 pm

:eek: Lam się rozpisał... Data do zapisania w kalendarzu Laca! A co do kategorii "Najlepsze wcielenie się w kobietę przez mężczyznę" to chyba każdy wie, o kogo chodzi (pomijając tych, którzy nawet nie spotkali postaci) :cool:
"Welcome to dying!"
"Ashes to ashes, dust to dust..."
Emblemat użytkownika
Sirith
 
Wiadomości: 158
Dołączył(a): So kwi 26, 2003 9:47 am
Lokalizacja: Gildia Złodziei w Leanderze

Wiadomośćprzez Ulryk-away » Śr sie 27, 2003 1:21 pm

No... obecnie to wiadomo, ale swego czasu jeszcze Fox dużo zamieszania robił ;)
Ulryk-away
władca Drimith
 
Wiadomości: 352
Dołączył(a): Wt maja 29, 2001 2:00 am

Wiadomośćprzez Gerino » Śr sie 27, 2003 3:49 pm

Chlip, wzruszyłem się. Nawet o mnie pamietają. No prosze.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pt sie 29, 2003 3:06 pm

Sirith napisał(a):A co do kategorii "Najlepsze wcielenie się w kobietę przez mężczyznę" to chyba każdy wie, o kogo chodzi

Gdyby każdy wiedział, nie byłoby to dobre wcielenie się w kobietę przez mężczyznę, prawda? Może wcale nie wiesz? ;)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pt sie 29, 2003 5:46 pm

Za to Lam powinien dostać nagrodę za najlepszą męską rolę w wykonaniu kobiety. Lamie - przyznaj się, że ta broda to podpucha :naughty:
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Gerino » Pt sie 29, 2003 6:55 pm

Lamowi chodziło o najlepsze wcielenie, a nie o najbardziej znane :twisted:
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Morfoth » So sie 30, 2003 4:10 am

No tak, nawet ja się kiedyś ostro pierdolnąłem przy tych pseudokobietach... a FE!
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Następna strona

Powrót do Gracze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron