Siedziby Klanowe

Sprawy ponadklanowe, międzyklanowe i ogólnoklanowe.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Val » N maja 21, 2006 3:08 pm

Thail napisał(a):Khem khem khem mógłbym tu normalnie jak to kiedyś ładnie ująłeś (a może to nie Ty:|) "wysrać" zapisy i loga z Laca, które przeczą twoim słowom
Dawaj, kurwa. Wysraj nam to w twarz. Bądź twardy.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Eth » N maja 21, 2006 3:10 pm

"To pokaż, że ty umiesz. Opisów mobów i samych mobów nikt Ci nie broni napisać."

odwiedzales kiedys opisomat?
odwiedz.

http://opisomat.lac.pl/opisy_zmiany.php?kategoria=8&numer=373

zly opis?
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Val » N maja 21, 2006 3:13 pm

Masz na myśli to, że zrobiłeś umbrę feniksa, jakieś pomieszczenie z masą błędów i nic więcej?
Ostatnio edytowano N maja 21, 2006 3:14 pm przez Val, łącznie edytowano 1 raz
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez muzgus » N maja 21, 2006 3:13 pm

Tak, nie widzę tu: http://opisomat.lac.pl/opisy_ostatnie.php?kategoria=3 niczego co by dotyczyło mobów, które są pomiędzy vergardem a zatoką, czyli w krainie "Jezioro Crystalmir", a takze nic twojej produkcji. I tak dla porządku dziennego, opisomatem zajmuje się Skifr, i to on decyduje czy opis jest dobrej jakości.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Eth » N maja 21, 2006 3:16 pm

nie. mam na mysli to ze moja praca poszla na marne :) bo zabraklo jakiegos przecinka ktorego dorobinie zajelo by 1 sekunde.
pomimo faktu ze opis byl dobry i moglem zrobic podobne do kazdej krainy.

jednak nikomu nie zalezy bym te opisy porobil :> a ponoc kazdemu zalezy by jakosc laca sie poprawiala.

co do mobow miedzy vergardem a zatoka - jesli by ktos powiedzial ze mozna napsiac moby i dorobic troszke lokacji - zrobilbym to.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Val » N maja 21, 2006 3:18 pm

To dorób ten przecinek. I dorób resztę opisów. I zrób coś dla nas i dla siebie i zajmij się tym.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez muzgus » N maja 21, 2006 3:18 pm

Eth napisał(a):nie. mam na mysli to ze moja praca poszla na marne :) bo zabraklo jakiegos przecinka ktorego dorobinie zajelo by 1 sekunde.
pomimo faktu ze opis byl dobry i moglem zrobic podobne do kazdej krainy.

jednak nikomu nie zalezy bym te opisy porobil :>


Skoro zajmuje to jedną sekundę, to sam to popraw. Wrzuć tekst do worda, sprawdź pisownię, weź książkę "interpunkcja na bardzo dobry" i sprawdź interpunkcję. Nikomu nie zależy, żebyś robił opisy z błędami, bo nikt nie będzie miał z nich pożytku.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Eth » N maja 21, 2006 3:19 pm

Val napisał(a):To dorób ten przecinek. I dorób resztę opisów. I zrób coś dla nas i dla siebie i zajmij się tym.


ja przecinek musze dorobiac bo pisze to ja :)
ktos kto pisal moby wyzej wspomniane mogl zrobic mase bledow logicznych bo powstawial odpowiednio przecinki.

to jest paranoja wg mnie :)


owszem moglbym usiasc i poszukac gdzie brakuje tego przecinka - tyle ze zamiast siedziec nad tym przecinkiem w tym samym czasie moglbym napsiac 5 opisow do innych krain.
ty skoro wiesz gdzie wstawic ten przecinek ruszylbys dupe i go wstawil.
dla mnie byla by to strata czasu ktory cenie - po prostu ktos kto znalazl ten blad mogl go poprawic.
dla mnie to duzo bardziej logiczne.
duzo bardziej praktyczniejsze.
ale oczywiscie nie. korona komus z glowy spadnie jak by mial wstawic ten przecinek i wtedy ja marnuje jego czas bo zameczam go opisem bez przecinka i z jakims bykiem.

dla mnie to glupie :) wam sie moze podobac :)
ja wolalbym normalne opisy krainek zamiast "przeznaczone dla graczy miedzy 10 a 20 poziomem"

i nawet gdy chcialem to napsiac - nikomu nie zalezalo bym to zrobil - za to wszystkim zalezy by ktos pisal moby z bledami ;) ciekawe kto je pisal ;p
Ostatnio edytowano N maja 21, 2006 3:26 pm przez Eth, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Lam » N maja 21, 2006 3:19 pm

Eth napisał(a):ze nawet jak ktos napsize kraine ktora bedzie dobra lepsza od wielu starych - to ma za to placic?
gdzie ty widzisz ferment?
Ferment. To bzdura - nikt nigdzie nie ustalił opłat za napisanie krainy.
Eth napisał(a):napsiales wyraznie ze siedziby klanowe moga powstac za oplata. ferment?
Ferment. Po pierwsze, cennik opłat za siedziby klanów nie istnieje, więc nie wiem, na jakiej podstawie to twierdzisz. Po drugie, propozycja szkieletu cennika zawiera jedynie opłaty za dodatkowe "bajery", takie jak potężni strażnicy klanu, bezpieczne pomieszczenia, magiczne sypialnie itd. Opłata "od pomieszczenia", o ile taka zaistnieje, będzie symboliczna - ktoś musi nad tym usiąść i sprawdzić, a nie znam osób, które by chciały codziennie dostawać identyczne nie poprawione wersje. Poważnie rozważam wprowadzenie opłaty od przysłania krainy, która się nie nadaje do niczego. Może chociaż to wymusi na autorach byle jakich twierdz dopilnowanie, aby była od razu jak najlepsza.
Eth napisał(a):pisales wiele razy ze krainy ktore sa wymagaja poprawek. ferment?
Ferment. Krainy wymagające poprawek są albo poprawiane, albo usuwane. Jeśli ja napisałem, że mi się nie podoba wiele krain w Lacu i wymaga zmian, trudno uwierzyć, żebyś pisał to samo po to, żeby do tego przekonać mnie (skoro sam najpierw usłyszałeś to ode mnie). Po prostu starasz się zaszkodzić Lacowi zniechęcając do niego innych w każdy możliwy sposób. Ferment i nic innego.
Eth napisał(a):nawet pyskate zero intelektualne ktore nie zasluguje na dosowa wersje laca napsialo by lepsze
Udowodnij. Opisomat czeka. Sam wiesz najlepiej, że z Twoją pisownią ktoś musiałby przepisywać to, co napiszesz, przepisywać całkowicie od nowa. Dlatego, aby uniknąć kompromitacji, wygadujesz na forum te bzdury. Ferment.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez muzgus » N maja 21, 2006 3:22 pm

Eth napisał(a):
Val napisał(a):To dorób ten przecinek. I dorób resztę opisów. I zrób coś dla nas i dla siebie i zajmij się tym.


ja przecinek musze dorobiac bo pisze to ja :)
ktos kto pisal moby wyzej wspomniane mogl zrobic mase bledow logicznych bo powstawial odpowiednio przecinki.

to jest paranoja wg mnie :)


Paranoją jest to, że nie potrafisz pisać tekstów zarazem spójnych logicznie i poprawnych ortograficznie. Jeżeli byś potrafił, twoje opisy (dwa) najpewniej znalazły by się w grze.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » N maja 21, 2006 3:27 pm

Czyli dobry opis nie jest mile widziany, bo brak mu przecinka, który można normalnie napisać grzebiąc sobie palcem w tyłku, ale nikomu się nie chce, nawet, jeśli wie, gdzie go postawić?
To taaaaakie mądreeeeeeee... :applause:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Lam » N maja 21, 2006 3:28 pm

muzgus napisał(a):Paranoją jest to, że nie potrafisz pisać tekstów zarazem spójnych logicznie i poprawnych ortograficznie.
Sprecyzuję: paranoją jest to, że innym nie wolno robić błędów logicznych ani żadnych innych, jemu natomiast wolno robić każde i wszyscy po nim mają je poprawiać, bo łaskawie znalazł błąd logiczny (o ile w ogóle rzeczywiście tak jest, bo nie sprawdzałem, o czym dokładnie on mówi - jakoś nikt inny się nie czepiał do opisów tych mobów).

Thail napisał(a):Czyli dobry opis nie jest mile widziany, bo brak mu przecinka, który można normalnie napisać grzebiąc sobie palcem w tyłku, ale nikomu się nie chce, nawet, jeśli wie, gdzie go postawić?
To taaaaakie mądreeeeeeee...
Właśnie, to głupie, że Tobie się nie chce poprawić po swoim koledze, żeby pomóc mu we wprowadzeniu jego "słusznych" przecież zmian. Opisomat po to został stworzony takim, jaki jest, aby każdy mógł poprawić po każdym, w tym przede wszystkim Ty po Ethu, jeżeli uważasz, że on sam nie potrafi. Mi nawet nie przeszkadza, jeżeli zrobisz to grzebiąc sobie, o ile wynik będzie dobry. Skifrowi na pewno też nie, założę się, że się nawet nie zorientuje.
Ostatnio edytowano N maja 21, 2006 3:32 pm przez Lam, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Eth » N maja 21, 2006 3:28 pm

paranoja jest to ze moje przecinki sa zle :)
za to bledy tego kto pisal moby miedzy vergardem a zatoka sa cacy :)

ja nie napsialem ze maja :)
napsialem ze przy dobrej woli poprawienie tamtego opisu zajeloby 3 sekundy.
nie trzeba by robic opisu od nowa.
bzdura i ferment :)
Ostatnio edytowano N maja 21, 2006 3:30 pm przez Eth, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Val » N maja 21, 2006 3:28 pm

Jeśli komuś się nie chce postawić przecinka, to nie będzie mu się chciało postawić i tysiąca innych, jakie są potrzebne do stworzenia krainy.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez muzgus » N maja 21, 2006 3:30 pm

Thail napisał(a):Czyli dobry opis nie jest mile widziany, bo brak mu przecinka, który można normalnie napisać grzebiąc sobie palcem w tyłku, ale nikomu się nie chce, nawet, jeśli wie, gdzie go postawić?
To taaaaakie mądreeeeeeee... :applause:


Tak, jeżeli wysyłam łatę na krainę i w łacie jest błąd, to ten błąd samemu poprawiam. Jeżeli chce się pracować, to trzeba produkować rzeczy bez błędów. Żaden szef nie przyjmie raportu bez przecinków czy z błędami otrograficznymi. To bardzo mądre, bo jeżeli ktoś naprawdę chce pomóc, to nie sprawia mu problemu poprawienie własnych błędów.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » N maja 21, 2006 3:31 pm

Val tu chodzi jednak o to, że nie każdy jest mistrzem słownika polskiego i może nawet nie wiedzieć, że tego przecinka mu brak. Racz zauważyć ile było opisów w opisomacie, gdy został stworzony. Wielu graczy wklejała tam swoją twórczość, nawet pamięta, że Kerrigan wkleił progi dla jakiegoś trolla i to było pozytywne. Wystarczyło jedynie "pokierować" graczami i popchnąć dalej . Niestety nikt tego nie potrafił zrobić lub nie miał czasu :sad:
Ps. Muzgus, w gazetach nim tekst wyjdzie do druku jest sprawdzany nie tylko przez autora.
Ostatnio edytowano N maja 21, 2006 3:32 pm przez Thail, łącznie edytowano 1 raz
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Eth » N maja 21, 2006 3:31 pm

jak komus sie nie chce poprawic przecinka, komus sie nie chce napsiac opisow do krain to wszystkim sie chce czytac "kraina dla graczy od 10 do 20 poziomu" (to przyklad)

ale oczywiscie nie mam racji :)

i nie pisze tu ku.. o sobie ale ogolnie. generalnie musialby w nim pisac sam miodek. nawet gdy powstanie cos dobrego - jakis dobry opis to pojdzie to na nic bo braknie przecinka.

wyobraz sobie kogos kto robi opisy do 100 krain.
zamieszcza je tam.
kilka tysiecy lini tekstu.
opisy sa dobre.
ale w kazdym z nim brak jednego przecinka.

wniosek jest oczywisty trzeba sie anzywac miodek albo miec gdzies zrobienia czegos dla laca :)

albo trzeba wiedziec gdzie stawiac przecinki a mozna robic gadajace moby w streefie ciszy.
Ostatnio edytowano N maja 21, 2006 3:36 pm przez Eth, łącznie edytowano 2 razy
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez muzgus » N maja 21, 2006 3:32 pm

Eth napisał(a):napsialem ze przy dobrej woli poprawienie tamtego opisu zajeloby 3 sekundy.
nie trzeba by robic opisu od nowa.
bzdura i ferment :)


To przeznacz 3 sekundy nie na pisanie na forum, tylko na poprawienie opisu. I skończ temat.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez muzgus » N maja 21, 2006 3:34 pm

Thail napisał(a):Ps. Muzgus, w gazetach nim tekst wyjdzie do druku jest sprawdzany nie tylko przez autora.


Sprawdzany owszem, ja też daję swoje wypociny do sprawdzenia. Ale błędy poprawiam samemu, bo to moja praca i to ja muszę ją wykonać do końca i dobrze, jeżeli się do tego zobowiązałem.
Ostatnio edytowano N maja 21, 2006 3:35 pm przez muzgus, łącznie edytowano 1 raz
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Val » N maja 21, 2006 3:34 pm

Eth, naucz się pisać, bo nie rozumiem o co Ci chodzi - na serio.
Thail, te rzeczy, które były warte użycia, zostały użyte. To tylko wina graczy, że tego nie zauważyli i w zw. z tym nie piszą więcej, myśląc, że ich praca nic nie dała.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Eth » N maja 21, 2006 3:37 pm

bo lepiej marnowac dobre opisy ktorych napsianei zajmuje kilka aldnych minut zamiast je poprawiac.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez muzgus » N maja 21, 2006 3:38 pm

Eth napisał(a):wyobraz sobie kogos kto robi opisy do 100 krain.
zamieszcza je tam.
kilka tysiecy lini tekstu.
opisy sa dobre.
ale w kazdym z nim brak jednego przecinka.


Jeżeli tyle napisał, to znaczy, że mu zależy. Jeżeli mu zależy, to poprawi samemu.

Eth napisał(a):bo lepiej marnowac dobre opisy ktorych napsianei zajmuje kilka aldnych minut zamiast je poprawiac.


Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, bo robisz strasznie dużo błędów. Tak, lepiej nie wprowadzać nowych błędów do Laca.
Ostatnio edytowano N maja 21, 2006 3:39 pm przez muzgus, łącznie edytowano 1 raz
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Lam » N maja 21, 2006 3:39 pm

Val - jeżeli ich praca się do niczego nie nadaje i nie mają zamiaru samodzielnie poprawić, to nawet lepiej, że się zniechęcają i nie będą śmiecić. Wiem o minimum 60 opisach mobów z opisomatu, które zostały użyte przez ostatnie 4-5 miesięcy. Większość była przez autorów poprawiana po tym, jak ktoś (Skifr, czasem ja) napisał komentarz, że poprzednia wersja się nie nadaje. Kto przyjmie krytykę i poprawi, trafia do Laca. Ale, jak już napisał Muzgus, trzeba chcieć pomóc, a nie tylko mówić, że się chce.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Val » N maja 21, 2006 3:39 pm

muzgus napisał(a):
Eth napisał(a):wyobraz sobie kogos kto robi opisy do 100 krain.
zamieszcza je tam.
kilka tysiecy lini tekstu.
opisy sa dobre.
ale w kazdym z nim brak jednego przecinka.


Jeżeli tyle napisał, to znaczy, że mu zależy. Jeżeli mu zależy, to poprawi samemu.
Bo się nauczy, żeby ludzie widzieli go i mówili - O, patrzcie, ten kozak zrobił zajebistą krainkę! I specjalnie do tego nauczył się poprawinie pisać! Niesamowity...
Ostatnio edytowano N maja 21, 2006 3:42 pm przez Val, łącznie edytowano 1 raz
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Val » N maja 21, 2006 3:41 pm

Lam, mam na myśli to, że napisali jeden, czy dwa, a potem nie zauważyli tego na Lacu, nie wiedząc nawet gdzie to zostało wklejone i dlatego nie pisali więcej:).
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » N maja 21, 2006 3:41 pm

Thail, te rzeczy, które były warte użycia, zostały użyte. To tylko wina graczy, że tego nie zauważyli i w zw. z tym nie piszą więcej, myśląc, że ich praca nic nie dała.

Widzisz, problem wielu ludzi w tej grze i głównodowdzących Laca polega na tym, że wina tkwi we wszystkim tylko nie w nich samych. Gracz widząc, że jego opis wisi sobie nietknięty w opisomacie od kilku miesięcy po prostu się zniechęci - To zrozumiałe. On nie wie co jest źle, bo gdyby wiedział to by to poprawił, lecz Muzgus nie potrafi zrozumieć tak prostej rzeczy.
Dalej...
Gdy pisałem krainkę, Miri mi wiele razy ją odsyłała do poprawy, ja ją poprawiałem, bo mi pokazywała, gdzie był błąd, często też radziła na gg jak go poprawić. Problem polegał na tym, że ja nie zawsze wiedziałem jak coś poprawić, a czasami po prostu pomijałem/nie zapisywałem poprawek.
Jednakże, to, że kraina została skończona w miarę "strawnej formie" chociaż brakowało jej "polotu" świadczy o tym, że gracze, którzy mają swego rodzaju "opiekuna" mogą się rozwijać jako twórcy krain z pożytkiem dla Laca.
Niestety, na Lacu od zawsze większe zapotrzebowania było na "specyficzną grupę" graczy :wink:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » N maja 21, 2006 3:43 pm

Thail, czytałeś dialog Skifra z Ethem? Skifr rzeczowo mówi tam co nie gra.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » N maja 21, 2006 3:46 pm

Val, tylko Eth pisał w opisomacie?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » N maja 21, 2006 3:48 pm

Nie, ale wokół czyjego pępka toczy się ta dyskusja?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » N maja 21, 2006 3:49 pm

Hmmmmmm szczerze pisząc, to sądzę, że graczy, którzy wrzucali opisy na opisomat i nie dostrzegli żadnej zmiany od tego czasu, więc przestali pisać.
Czy się mylę?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Lam » N maja 21, 2006 3:50 pm

Thail napisał(a):Niestety, na Lacu od zawsze większe zapotrzebowania było na "specyficzną grupę" graczy
Zawsze było, jest i będzie zapotrzebowanie na:
- "specyficznych" graczy, którzy grają tak, żeby radowali się bogowie, że wszystkim podoba się w ich świecie, a gracze, że inni nie bawią się ich kosztem,
- "specyficznych" pomocników, którzy pomagają tak, że bogowie mają mniej pracy, a nie więcej. Coś Ci przypomina hipotetyczna sytuacja, gdzie więcej czasu spędzacie na wałkowaniu po 10 razy tych samych poprawek, niż zajęłoby napisanie tego od razu w miarę dobrze?

To się nie zmieni. Bogowie są źli i wolą "specyficzne grupy" :(
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » N maja 21, 2006 3:52 pm

Eeee no wiesz, chodziło mi troszkę o coś innego :lol: hehehe...
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Eth » N maja 21, 2006 3:54 pm

ale kijowate moby pisac mozna ;p swojego zdanie nie zmienie ;p

bys zapal tej osoby wykorzystal do poprawiania przecinkow ;p
i mialbys pozytek dla laca i jednoczesnie opisy dla krain, mobow itd.

chcialbym ci tez zauwazyc ze samo zglaszonie beldu w bledomacie jest juz dzialeniem na korzysc laca.
bledow nie zglaszam dla siebie.
wiec nie mow mi ze nic nie robie.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Lam » N maja 21, 2006 3:59 pm

Błąd zgłosiłeś? Zgłosiłeś dawno, nie musiałeś tutaj pisać.

Jest przypisany? Jest od dawna, nie musiałeś tutaj pisać.

To albo idź szukać innych błędów, albo idź robić cokolwiek, tylko już przestań o tym krzyczeć, bo to głupie i ani trochę nie pomocne.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » N maja 21, 2006 4:01 pm

Ja tam wolę mordować wrogów :twisted:
Pomocne, ani trochę, ale jakie zabawne!
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Eth » N maja 21, 2006 4:06 pm

tak za to twoje krzyczenie do mnie ze nic nie chce robic jest pomocne.
doskonale wiesz ze zrobilem cos dla tej gry :)

powtarzasz na kazdym kroku ze nic nie robie - klamiesz.

nie musialem pisac ale napsialem - ty tez wielu rzeczy pisac nie musisz a ciagle piszesz i powtarzasz w kolko teo samo.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Lam » N maja 21, 2006 4:13 pm

Powtarzam i będę powtarzał, bo ktoś musi. Uwaga powtórka: przestań bredzić. Dwie wiadomości nad Twoją sam napisałem, że coś zrobiłeś i sam zaproponowałem, abyś robił takich rzeczy więcej. Ty teraz piszesz, że ja powtarzam, że Ty niczego nie robisz - to Ty kłamiesz. Rób swoje - kiedy robisz coś rzeczywiście dla Laca, nikt Ci złego słowa nie mówi. Kiedy zaczynasz rozsiewać swoją paranoję, szkodzisz Lacowi, a nie pomagasz. Mi nie wolno na to pozwalać, bo Laca kocham miłością ojcowską. Powtórzę: rób swoje i niczego nie mów.

Wiem o jednej rzeczy, której pisać nie muszę, a ciągle piszę. Jest nią Lac. Podziękuj za niego mi i innym, po czym idź grać, a jeśli Ci nie odpowiada, mogę polecić kilka fajniejszych mudów, do których chciałbym kiedyś dorosnąć, a Ty możesz w nie grać już dziś. Z pożytkiem dla wszystkich, jeżeli jesteś beznadziejnym przypadkiem i nie potrafisz się wyleczyć z paranoi.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Eth » N maja 21, 2006 4:30 pm

znowu mnie diagnozujesz :)
problem w tym ze brak ci kompetencji :)

o pozytku dla wszystkich sie nie wypowiadaj, mow w imieniu swoim.

a grac bede sobie tutaj tak dlugo jak bede mogl :> oczywiscie z pozytkiem... dla wszystkich :)
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno

Wiadomośćprzez Lam » N maja 21, 2006 4:40 pm

Nie diagnozuję Cię. Nie potrzeba żadnych kompetencji, aby zaobserwować fakt. Jestem bardzo rzeczowy, nikogo nie oskarżam, grzecznie przychylam się do wszystkiego, co piszesz o swoich zasługach dla Laca, przyklaskuję Twym wysiłkom i jedynie potulnie proszę o zmianę formy wyrazu pewnych Twoich działań, których skutek nie zawsze jest taki, jaki sam chcesz, by był. Staram się pomóc Ci zrozumieć, że czasami szkodzisz chcąc pomóc, chcąc Ci jednocześnie wskazać, jak stać się lepszym w przyszłości, abyśmy wszyscy żyli w zgodzie wspólnie działając na rzecz i ku chwale naszej ulubionej gry.

Przepraszam, że zbytnio uogólniłem, oczywiście nie mogę wypowiadać się za wszystkich. Czuję się jednak kompetentny, aby wypowiadać się w imieniu wszystkich, do których ten mud jest adresowany. Jeżeli nie poczuwasz się do przynależności do tej grupy, przepraszam i mam nadzieję, że przyjmiesz sprostowanie.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Poprzednia strona

Powrót do Klany



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron