Co z klanami?

Sprawy ponadklanowe, międzyklanowe i ogólnoklanowe.

Moderator: łowcy trolli

Co z klanami?

Wiadomośćprzez Arthanis » Pn maja 24, 2004 2:17 pm

Czemu już od jakiegoś czasu gdy wpisuję ?klan pojawja się, że klany są w przebudowie? Rozumiem, że programiści mają całą masę innych rzeczy na głowie, i nie tylko LACa, ale może mógłbym jakoś pomóc? zrobć spis wszystkich klanów, nawiązać kontakt z założycielami, czy coś.

P.S. Nie krzyczcie na mnie, że nie wiem, że macie masę roboty i nie macie teraz czasu na takie głupoty :grin:
Ostatnio edytowano So cze 25, 2005 6:30 pm przez Arthanis, łącznie edytowano 1 raz
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Olf » Pn maja 24, 2004 2:39 pm

Zgadzam się z przedmówca, ja mam ten sam problem. Kiedy wkońcu wszystko będzie jasne z klanami. Kiedy wchodziłem do Laca i chciałem się czegokolwiek dowiedzieć to nie miałem takiej możliwości
Emblemat użytkownika
Olf
 
Wiadomości: 8
Dołączył(a): Śr maja 12, 2004 5:33 pm
Lokalizacja: Chrzanów

Wiadomośćprzez Val » Pn maja 24, 2004 4:27 pm

Nie wiesz?? Wszyscy mają masę roboty i nie chce im się odpisywać!! Mają masę roboty, bo robią właaaśnie klaaany.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Gerino » Pn maja 24, 2004 5:44 pm

Nie pamiętam od kiedy tu jestem. Zakładam, iż jest to ponad dwa lata. Gdy przyszedłem, dawno już nie było klanów ;]
[ironia]Głęboko wierzę, że efekt tak długich prac będzie powalający i przyćmi wszystkie inne mudy:>[/ironia]
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez Angel » Pn maja 24, 2004 10:59 pm

Kłamiesz. Ja pamiętam klany, a dopiero 6 rok tu jestem. Sądzę, że jesteś tu krócej.
don't it make you smile when the sun don't shine?

http://muzyka.gildia.pl/
http://adgherheia.webpark.pl/
Emblemat użytkownika
Angel
 
Wiadomości: 167
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: ...other side of the mirror...

Wiadomośćprzez Jemkit » Pn maja 24, 2004 11:14 pm

Klany, o ile pamięć mnie nie myli, przestały istnieć 1 kwietnia 2002 roku.
Emblemat użytkownika
Jemkit
 
Wiadomości: 272
Dołączył(a): Pt kwi 05, 2002 2:00 am
Lokalizacja: ze wsi

Wiadomośćprzez Kerod » Wt maja 25, 2004 12:00 am

Klimat kazdej gry zalezy od graczy. Calkiem nie rozumiem dlaczego tak placzecie za tymi klanami. Chcecie miec klan to zalozcie jakis albo wstapcie do istniejacego. Gry rpg, a od takich pochodzi Lac, polegaja na wcielaniu sie w swoje postacie. Jesli wczujecie sie w klimat przekonacie sie, ze wszystko co wystarczy to wlasna wyobraznia i kilku znajomych myslacych podobnie jak wy. Nie sadze tez, ze jak w kodzie laca pojawia sie klany to nagle np: wampiry beda chodzic noca i unikac miejsc takich jak swiatynie badz gracze przestana mowic o poziomach badz lev.. jak niektorzy.

PS. Na lacu istnieja grupy, ktore osobiscie polecam. Pograjcie troche, to za klanami nie bedzie wam teskno.
Kerod
 
Wiadomości: 74
Dołączył(a): Śr maja 14, 2003 10:56 am

Namiastka klanu

Wiadomośćprzez Arthanis » Śr maja 26, 2004 2:19 pm

Chwilowo doszedłem do wniosku, że funkcję zwaną "kmów" można z powodzeniem zastąpić rozmową na GG :grin: natomiast stworzenie grupy z bandą przyjaciół nie jest problemem. Jednak jest to tylko pomysł prowizoryczny, i cały czas z utęsknieniem czekam na KLANY ;]
"Jeśli coś wydaje się właściwe, to należy się trzy razy zastanowić, czy jest właściwe"
Emblemat użytkownika
Arthanis
 
Wiadomości: 89
Dołączył(a): Pt mar 19, 2004 2:07 pm

Wiadomośćprzez Nifir » Cz maja 27, 2004 1:40 pm

z tego pamiętam to klany były bardzo fajne (mnie się podobały) i nie wiem dlaczego zostały skasowane. Nie były za bardzo rozbudowane (sypialnia i chyba biblioteka), ale wydaje mi się, że były lepsze od tego co mamy teraz czyli brak klanów :/
Emblemat użytkownika
Nifir
 
Wiadomości: 513
Dołączył(a): Wt gru 23, 2003 8:36 pm

Wiadomośćprzez Deamwendt » Cz wrz 23, 2004 7:57 pm

Rzeczywiście pomysł z klanami(lub może zakonami-brzmiało by lepiej)
jest bardzo dobry. Można byłoby dodać sporo dodtkowych opcji z tego płynących np. zakon/stoważyszenie/klan powinien mieć:

-przywódcę zakonu/stoważyszenia/klanu
-czempiona zakonu/stoważyszenia/klanu
-członkowie mogliby mieć przydzielane stopnie

Zakon/stoważyszenie/klan mogłoby posiadać własną siedzibę(wstawioną w odpowiednie miejsce za przyzwoleniem Bogów) , jak równierz specjalny ekwipunek dostępny tylko dla członków klanu.

Oczywiście możnaby było wprowadzić odpowiedne ograniczenia np. siedziba klanu tylko do 3 pomieszczeń, ekwipunek do któregośtam poziomu itd. Co o tym sądzicie?
Na zbudowanie imperium potrzeba wielu lat, ale żeby je zniszczyć wystarczy kilka miesięcy.
Historia wciąż pisze się na nowo.
Emblemat użytkownika
Deamwendt
 
Wiadomości: 33
Dołączył(a): Śr wrz 08, 2004 6:10 pm
Lokalizacja: Z dalekich stron...

Wiadomośćprzez Alucard-away » Cz wrz 23, 2004 8:39 pm

Znów następny post z serii 'Ej kurde, co z tymi klanami?'. :) Jak już kiedyś, gdzieś pisałem, gdy jeszcze ich nie będzie, a, gdy skończę Lacowy edytor krain Klacz (mówię gdyby ktoś nie wiedział :)), osobiście się nimi zajmę, więc bardzo proszę: przestańcie zaśmiecać forum postami typu 'A kiedy w końcu będą te cholernę klany?'. :) Dziękuję za uwagę.
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Deamwendt » Cz wrz 23, 2004 9:02 pm

Można by też zrobić rozbudowany system pomocy o klanach/stoważyszeniach/zakonach/bractwach etc. Na przykład wpisanie ?klany powoduje wyświetlenie listy wszystkich klanów. Jeżeli jednak wpiszemy np. ?TSS lub ?BŻ dostaniemy informacje o konkretnych klanach jak:

-krótka historia
-członkowie
-od którego poziomu przyjmują itd.

Aaaaaaaaa zapomniałbym. Co byście powiedzieli o możliwości prowadzenia wojny między klanami?
Pozdrowienia

Deamwendt
Na zbudowanie imperium potrzeba wielu lat, ale żeby je zniszczyć wystarczy kilka miesięcy.
Historia wciąż pisze się na nowo.
Emblemat użytkownika
Deamwendt
 
Wiadomości: 33
Dołączył(a): Śr wrz 08, 2004 6:10 pm
Lokalizacja: Z dalekich stron...

Wiadomośćprzez Lam » Cz wrz 23, 2004 9:26 pm

To akurat wszystko jest.

- klany mają 10 stopni klanowych zwanych poziomami, od kandydata do mistrza, stopnie można sobie nazywać jak się chce (np. od podnóżka do najwyższego kapłana), mistrz - założyciel może być tylko jeden i tylko on może usunąć klan, im niższy poziom w hierarchii klanu, tym mniejsze możliwości (tylko że te możliwości i tak są małe),
- klan można nazwać zakonem lub stowarzyszeniem (nie ma żadnego ograniczenia 3 liter, chociaż wszystkie klany oprócz BŻ jakoś wybierają sobie skróty trzyliterowe), ale i tak będzie się je obsługiwało poleceniem klan,
- klany mogą udostępniać informację o sobie i swoich celach (np. klan info tss),
- jest prowadzona statystyka zabójstw i zgonów w potyczkach każdego klanu z każdym (np. członkowie TSS zabili 20 z BŻ i 30 z WRW, WRW zabiło 10 z TSS i 30 z BŻ itd.), między każdymi dwoma klanami może być zadeklarowana wojna, ale nie ma aktualnie poleceń do jej wypowiadania, nie ma też przewidzianych żadnych sojuszów,
- zakładanie klanów musi być potwierdzane przez bogów, oni też akceptują lub nie twierdzę klanową.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pt wrz 24, 2004 12:34 am

klany oprócz BŻ jakoś wybierają sobie skróty trzyliterowe), ale i tak będzie się je obsługiwało poleceniem klan,


Familiae nigdy nie miała żadnego debilnego skrótu trzyliterowego.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Lam » Pt wrz 24, 2004 12:38 am

I jak kończy? ;)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pt wrz 24, 2004 12:44 am

W mękach.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » Śr paź 06, 2004 6:16 pm

Zasadnicze pytanie.
Skoro powstał ten dział na forum Laca, to jest bliżej, czy dalej? :???:
Thail. :alkoholik:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Lam » Śr paź 06, 2004 6:27 pm

Z każdą sekundą bliżej, ale powstanie działu nie ma na to wpływu :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Volrath » Wt paź 19, 2004 3:57 am

A propos klanów - kto należy/należał do [-*-]??

Ktoś jeszcze - oprócz mnie nosi nazwę tego klanu (chociażby w tytule lub nawet w duchu)?
Volrath
 
Wiadomości: 12
Dołączył(a): Wt paź 19, 2004 3:18 am
Lokalizacja: Żyrardów

Wiadomośćprzez Lam » Wt paź 19, 2004 11:18 am

W tytule nosiła taka jedna mistrzyni, ale jej powrót nie trwał długo. Za to w pamięci noszą członkowie Waszego największego wroga, klanu MIM, w tym wszechmocny Ulryk, więc radzę Ci zmienić tytuł ;)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Volrath » N paź 24, 2004 3:44 am

Ale ja lubię mój dawny klan i czuję się do niego przywiązany... :P ;)
Więc raczej nie zrezygnuję :P
Poza tym będę grał nową postacią od początku - a ta będzie bezklanowa (przynajmniej dopóki nie ma klanów jako takich). :smile:
Volrath
 
Wiadomości: 12
Dołączył(a): Wt paź 19, 2004 3:18 am
Lokalizacja: Żyrardów

Wiadomośćprzez Powsinoga » So paź 30, 2004 6:16 pm

Mam jedno małe pytanie dotyczące klanów. Czy będzie możliwe (gdy już klany zostaną ukończone)"zabezpieczenie" siedziby służącymi nam mobami? Albo takie klanowe "koszary" z których można by było zabrać ze sobą jakichś służących nam mobków! To by było całkiem fajne - dobry klan miałby na przykład jako strażników jakieś elfy w srebrnych kolczugach a zły np. szkielety. No i ewentualne "obleganie" siedziby wrogiego klanu.

Czekam na odpowiedzi! :smile:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » So paź 30, 2004 6:44 pm

Oczywiście strażnicy w twierdzy to wręcz obowiązek (twierdza bez strażników kłóciłaby się z rozsądkiem), ale nie mogą być to mocarze. Istnieje w Lacu instytucja SPK - Strażnika Porządku Klanowego. Niestety, nie ma aktualnie żadnych aktywnych, stąd wynika zastój w tym temacie. Powinni oni pilnować, abyś w swojej twierdzy nie umieścił strażników trudniejszych do pokonania niż ty sam :) No i chyba odpowiedziałem na pytanie :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Powsinoga » So paź 30, 2004 6:48 pm

1.Bo skoro klany są w przygotowaniu, to można by np. dać cośtakiego by strażnicy mieli np. 70% średniego poziomu klanowego.

2. Byłbyś jeszcze Lamie łaskaw powiedzieć co sądzisz o tych klanowych mobach-towarzyszach. I jakimś szturmowaniu siedzib wrogich klanów.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Lam » So paź 30, 2004 6:52 pm

Nie rozumiem ostatniej wiadomości. Co innego nadawać klimatu krainie, a co innego udawać, że się ma klan, podczas gdy tworzą go postacie sterowane przez komputer. Chyba w każdej grze pomoc automatów jest uznawana za oszukiwanie. Chcesz mieć mocny klan, stwórz w nim taki klimat, żeby sami ściągali członkowie i nie opuszczali szturmów na twierdze wrogich zgrupowań. Nie posiłkuj się pomocą sług, których sobie napiszesz.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Powsinoga » So paź 30, 2004 6:56 pm

Dobra, dzięki za odpowiedź! :smile:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Februs » N paź 31, 2004 10:37 am

Ja tam wciąż wierzę że jak napiszę ?klany to pojawi mi się o nich :-)
Aha i jedno pytanko: Klan sam musi sobie znaleźć siedzibę czy ma ustaloną czy coś takiego?
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Yo, zią!

Wiadomośćprzez Ladzix » N paź 31, 2004 4:28 pm

Może mówi: "Chcę mieć twierdzę na skalistej wyspepce między Kri... Leanderem a Valisandrią!" A bogowie: "To se zrób" A on robi, i wszyscy są zadowoleni :)

PS. Cholera, przez ostatnie 24 godziny nie mogłem sobie przypomnieć nazwy Drimith - ciągle mi się Krisdea nasuwała...
"Złość piękności szkodzi. Słowem, widać zmiany."
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Kethrax » Cz lis 18, 2004 6:13 pm

Dzisiaj tj. 18 listopada roku 2004 o godzinie 14 z groszami widziałem na lacu ZAJCEWA.
I mam głośną nadzieję, że nadchodzi nowa era w dziejach laca :)
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Malis » Cz lis 18, 2004 6:43 pm

co... ty.... gadasz..... ?!
Zajcewa spotkać nie aż taki problem :P :P Mimo, że rzadko bywa. Poza tym od SPK byl Achrol i Malven. W ogóle to tobie sie chyba nudzi.
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Arastroch. » Cz lis 18, 2004 8:45 pm

Zajcew ogólnie ostatnio często wchodzi :).
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Val » Cz lis 18, 2004 9:55 pm

Miał być nawet na zjeździe, ale nie dojechał:(.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Arastroch. » Pt lis 19, 2004 3:26 pm

Hmm, to stwierdzenie można porównać do takiego: Z tym naszym krajem to w końcu coś idziedo przodu, po powstają nowe programy, w których dyskutują z politykami... Niestety nie ma to na nic wpływu...
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Thail » N sty 30, 2005 3:54 am

Wybaczcie mi o wysokie bóstwa, że zawracam jak zwykle dupę, ale jak przebiega praca nad klanami? Czy jest już prawie na ukończeniu, czy raczej w fazie planowania?
Zauważyłem, że wiele zmian wchodzi na Laca i mam małą nadzieję, że wejdzie ta zmiana na którą czeka baaardzo wielu graczy.
Thail Mistrz [TZM]
Ps. Chodzi mi w tej wiadomości oczywiście o prawdziwe klany (polecenia klanowe itd.) bo niestety wiele ma pomysłów co do [TZM], które pragnę zrealizować po sesjach <-Szybko, jeśli mi te obiboki z klanu pomogą;P, a wolno, jeśli będę musiał wszystko sam robić;P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Februs » N sty 30, 2005 3:23 pm

Przydałoby się wybierać liczbę stopni klanowych. Ktoś nie może dużo wymyśleć, bierze np. 4 stopnie. Ktoś umie dużo wymyśleć, bierze 9, ktoś jest w tym mistrzem, bierze 10. Stopni mogłoby być minimum 3, bo ktoś wziąłby 1 i wykorzystywał niedoskonałość.

Co do siedziby: Mogłaby mieć dużo pomieszczeń, mało, zależy co to jest. Jeśli jakaś jest jakaś forteca, zamek - dużo pomieszczeń. Chatka - mało. Zależy od tego co się zrobi jako siedziba.

O strażnikach - mógłby to być halabardier, demon, szkielet, zależy jaka siedziba i o jakich dyrektywach jest klan. Jeśli ktoś samodzielnie napisał krainkę, to i strażników napisał, ale oni powinni mieć ograniczony poziom, bo ktoś zrobi sobie moba silniejszego od kata i się będzie cieszył :doh: .

Dobrze by również było, gdyby najpiew podawać Bogom pomysł na klan, i musiałby być dobry żeby przeszedł, bo gdy nie będzie kontroli, zaroi się od głupich nazw, durnych celów i wygłupów.

Pozdrawiam
Februs
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez _Arendil_ » N sty 30, 2005 6:11 pm

Co rozumiesz poprzez branie stopni klanowych?
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Februs » N sty 30, 2005 6:23 pm

Chciałem powiedzieć: ustalanie.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Reif » N sty 30, 2005 7:19 pm

Kiedys byl nawet dobry system, ograniczajacy liczbe klanow. Wymagana liczba pieniedzy + wymaga liczba osob do zalozenia...

I tutaj raczej nie trzeba duzo zmieniac.
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Pn sty 31, 2005 12:12 am

Dlaczego trzeba ograniczać klany Reifie? To co mówisz nie ma sensu, owszem liczba osób należących do klanu jest ważna, ale pieniądze :pomidor: Reif zapamiętaj sobie, że to NIE TIBIA, to kasa nie ma, aż tak dużego znaczenia, bo:
a) Kasy nie możesz dawać innym członkom bo zaraz polecisz za pomaganie innym graczom,
b) Kasę można mieć ale nie trzeba.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » Pn sty 31, 2005 2:04 am

sam tego nie wymyslilem - tak bylo ;)
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Pn sty 31, 2005 8:20 am

Chodzi o to, że jeśli jesteś w klanie, to łatwiej wybaczyć to, że dasz kumplowi z klanu kasę, niż że dasz ją komuś, kto nie jest z Tobą w klanie, kurwa, jak ja piszę, zara jebnę.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Pn sty 31, 2005 10:41 pm

Czyli mam przez Twoją wypowiedź Valdrabie rozumieć, ze jak będą klany z kasą, to przekręty z maomoną będą puszczane w niepamięć z lekkim sercem bo winni należą do tego samego klanu?
Thail Mistrz [TZM].
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Thail » Wt mar 15, 2005 1:24 am

Kolejne pytanie z serii, kiedy wejdą klany? :grin:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » Wt mar 15, 2005 7:10 am

Wtedy, kiedy zostaną napisane i przetestowane.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt mar 15, 2005 1:17 pm

Wtedy, gdy przepełnią się dni, a ziemia zalana trwogą będzie.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Val » Wt mar 15, 2005 1:32 pm

W owym czasie ludzie będą mówić, że rzeczy poczęły się gubić.
I nastanie wielka niepewność co do tego, gdzie się podziały
I nikt nie będzie wiedział, gdzie są te małe przedmioty
Na takiej solidnej podstawce, ze sznureczkiem.
W owym czasie przyjaciel zgubi młotek przyjaciela,
A dzieci nie będą wiedzieć, gdzie są rzeczy ich ojców,
Które ci położyli tam około 8 wieczorem poprzedniego dnia.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Februs » So cze 25, 2005 8:36 am

No i jak z klanami? Trochę czasu minęło, więc postępy musiały być.
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez Val » So cze 25, 2005 4:54 pm

Są. Nie zadawaj więcej pytań.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez muzgus » So cze 25, 2005 5:15 pm

To Ciekawe co mówisz Ernest.
A do februsa: jak będą klany, to się o tym dowiesz na pewno. Zaraz jak wejdziesz na Laca :)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Val » So cze 25, 2005 5:29 pm

Kuba, moje są odnosi się do postępów.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Następna strona

Powrót do Klany



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron