WRW, TSS, FAmiliae

Sprawy ponadklanowe, międzyklanowe i ogólnoklanowe.

Moderator: łowcy trolli

WRW, TSS, FAmiliae

Wiadomośćprzez Kethrax » Cz lis 18, 2004 6:24 pm

Czy zauważyliście, że stosunek graczy do instytucji klanowych ostatnio podupada i to w sposób rażący? Innymi słowy brakuje ludzi, którzy trzymali towarzystwo za mordę i dyktowali jakiś porządek - np. Thail(i jego klony), Slaanesh(Lamie świeć nad jego duszą), Noom(!), i wielu innych.
Mam wrażenie, że jak tak dalej pójdzie - to każdy będzie w tytule wpisywał, że jest panem innego klanu/organizacji, lub, co gorsza - że jest panem np. Kozich Kiszek [PIERD] np tak:

(debil cio) Pokurcz Pan Kozich Kiszek [ZARAZSIEZESRAM]

z kolorkami - a jak:)

Dlatego apeluję do was o jakieś pomysły organizacji stosunków między graczami, nqjciekawsze będzie można rozważyć i wprowadzić w życie.

(załamany ćwo) Kethrax Pan Papieru Toaletowego
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Khrell » Cz lis 18, 2004 6:53 pm

Chcemy klan przeciwko wampirom!;)
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Cz lis 18, 2004 8:50 pm

Stop klonowaniu!
Wyłaź z babilonu, wyłaź!
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Arastroch. » Cz lis 18, 2004 8:54 pm

Ludzie coraz częściej lubią zakładać nieoficjalnie klany, ja też planuje jeden, ale to musze jeszcze nad czymś popracowac i będzie fajnie... No, a klan przeciw wampirom, to coś już sie dzieje...
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Gloin » Cz lis 18, 2004 9:12 pm

Klan przeciwko wampirom?
Buahaha, dobre dobre.
Powodzenia.
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Pt lis 19, 2004 12:37 am

...porządek - np. Thail(i jego klony),...

Kethrax, zapamiętaj jedno; Thail nie ma klonów tylko postacie, które chroniły graczy przed zabójcami (To, że gracze z Laca mają krótką pamięć, to ich sprawa).

Innymi słowy brakuje ludzi, którzy trzymali towarzystwo za mordę i dyktowali jakiś porządek


Ich nigdy nie brakowało, lecz szybko stawali się "Lacowymi mendami", które odchodząc od przyjętych schematów, czyli siedzenie na (PP) i narzekanie na brak klimatu na Lac, po prostu stali się zbędni, a wręcz upierdliwi.
Chociaż ja osobiście życzę graczom powrotu Slaanesha:P bo idealnie pasuje do klimatu Laca :cool:

Stop klonowaniu!


Zresztą teraz, żeby "walczyć" z zabójcami wystarczy dwóch - trzech debilów na 103 poziomie i wszystko gra
KaPeWu?


REKLAMA
Dobra chuj z tym co tu było. Prosiłbym uprzejmie bogów, aby (mając możliwość sprawdzania mojego IP) zachowywali swoje odkrycia dla siebie i nie dzieli się z nikim więcej. Albo niech po prostu pieprzną śliczny napis przy włączaniu Laca: Uwaga! Zero prywatności!
A hasła typu od innych graczy typu:
"Pozwalam Ci grać Thailu"
zawdzięczam właśnie takiemu, że tak rzeknę "doinformowaniu" (nie chcę tego nazywać donosicielstwem, a skądże!).
Teraz wszelkiego rodzaju tłumaczenia są zbędne... więc oszczędzcie sobie. Po prostu chce skończyć jeszcze jedną postać, ale się zawsze ktoś przypierdala!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ps. Chciałbym odejść z Laca po zrobieniu tej postaci, więc możemy to zrobić, albo w milszy sposób albo mniej miły. Ja chce ten milszy.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Lam » Pt lis 19, 2004 1:15 am

Nie przypominam sobie, aby kiedykolwiek którykolwiek z bogów wydał komukolwiek (nawet nieśmiertelnemu), kim jest któraś twoja postać. Jeśli zamierzasz kogokolwiek oczerniać, poprzestań na tych, których gniew nie może ci zaszkodzić. Swoje postacie zazwyczaj zdradzałeś po kilku minutach gry, a Twój rekord to aż kilka dni anonimowości, zanim się nie dałeś sprowokować Slaaneshowi.

A napis "zero prywatności!" oczywiście jest, tylko inaczej sformułowany:
Wchodząc, zgadzasz się także na kontrolowanie twoich działań przez bogów, być może innych graczy.
Każda Twoja postać musiała podpisać się pod tym (wyrazić na to zgodę) wpisując "tak". Zakładałeś ich tyle, że powinieneś już to zauważyć...
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » Pt lis 19, 2004 1:27 am

Znowu nie mam racji. No cóż... tak jest ułożony ten świat. Przepraszam i już :grin: Chociaż mam na tyle odwagi :cool:
Kur... musze kiedyś założyć postać niemowę...
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Lam » Pt lis 19, 2004 1:37 am

Czyż kiedyś już takiej nie miałeś? :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » Pt lis 19, 2004 1:56 am

Często mój jęzor wyprzedza myśli, a potem takie rzeczy z tego wychodzą :grin:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Pt lis 19, 2004 8:57 am

Thail, Twoje postaci jest wybitnie łatwo rozpoznać. Mi wystarczyło wypytywać Cię o nią przez pięć minut na gadugadzie.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Pt lis 19, 2004 1:49 pm

Bo zwykle gubi mnie przechwalstwo jakie to postacie moje nie są gut i w ogóle cacy :cool: O ile to zazwyczaj prawda o tyle nie pomaga mi w ukryciu mojej tożsamości. Co do gg, to zdarza mi się coś wypaplać, bo jak słyszę hasła typu: Wampirów jest jak świń na ubój, a nie ma kto tego lać, to, aż mnie skręca, aby chwilę po takim tekście nie wejść Kwazim i nie zmniejszyć krytycznie populacji wampirów (Najczęściej do ZERA:]).
Teraz możecie narzekać, że Thail zły i ma złe intencje wobec umęczonych wampirów;P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)


Powrót do Klany



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron