Emocje klanowe.

Sprawy ponadklanowe, międzyklanowe i ogólnoklanowe.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Lam » Śr lis 24, 2004 1:53 pm

Oprócz pięciu kolejnych szans na odblokowanie Slaanesha już po jego zablokowaniu, bogowie dali ci jeszcze wiele kolejnych na poprawę postępowania innymi postaciami. Na banana jeszcze nie zasłużyłeś.

Zdziwiłbyś się, o jakich porach Kerrigan siedział po wakacjach. Wiesz, on teraz studiuje.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Kerrigan » Śr lis 24, 2004 2:32 pm

Slaa napisał(a):Niedługo Varena Cię kopnie w dupę i będziesz wypisywał na statusie GG jak wcześniej "o ja biedny". :D Haha, ale jesteś miękki. Zabij się, zabij się, nikt nie lubi tutaj Cię, tralalala. Chcesz? Dostaniesz ode mnie tę przyśpiewkę tak samo, jak dostał Kerrigan.

Slaa, nie mieszaj Laca z RL. Wiem, że Ci się mylą i nie wiesz, które jest króre, ale nie mieszaj. Jak chcesz wkurzyć Valdraba, to wyślij mu wąglika albo pojedź do Warszawy i skop mu dupę. Ale nie mieszaj w to wszystko Vareny i RL.

Lam napisał(a):Zdziwiłbyś się, o jakich porach Kerrigan siedział po wakacjach.

Właśnie :P.
Kerrigan
 
Wiadomości: 13
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 12:53 pm

Wiadomośćprzez Thail » Śr lis 24, 2004 2:46 pm

Kerrigan napisał:
Lam napisał:
Zdziwiłbyś się, o jakich porach Kerrigan siedział po wakacjach.

Właśnie :P.

Wiecie co?! A ja grałem do 4 nad ranem i wypierniczałem o 5.45 z łoża na busa do szkoły :wink:
Nie pytajcie się jak wtedy wyglądałem i jak się zachowywałem w szkole, to nie ważne:P
Niech Slaanesh udowodni, że potrafi się zachować! niech zrobi 100 bądź dwie jakąś swoją inną postacią i jeśli nie nabroi w tym czasie, to byłbym skłonny mu uwierzyć (O kurwa! Nie wierzę, że to piszę :eek: ). Oddać na jakiś czas postać Slaanesha i pilnować, aby się nie rozszalał znowu.Jeśli będzie za dużo gadał, to przecież Lamie są odpowiednie do tego przyciski i opcje np:
Uciszenie
Bezmowa

Jeśli Lamie bogowie boją się, że Slaanesh znów będzie zabijał bez opamiętania jest na to prościutki sposób:
(LAMER)
To ostudzi zapały wampirzego księciula i przy okazji Slaaguś będzie mógł rządzić zastępami tych swoich żałośniutkich wampirków... :wink:

Tak, tak pomysł świetny, szczególnie z flagą LAMER :applause:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Śr lis 24, 2004 4:41 pm

Teraz ta flaga to (LAIK), laiku;]. Jestem przeciwny daniu kolejnej szansy, bo jeśli, tak jak Lam mówi, pozostałe pięć nie poskutkowało, to ta tym bardziej.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez muzgus » Śr lis 24, 2004 7:09 pm

Slaneshu, mylisz coś. Gram dalej tylko dlatego, że Cię nie ma (a przynajmniej w tej postaci w której byłeś), a nie to, że gram bez różnicy na to, czy jesteś czy nie.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr lis 24, 2004 8:20 pm

Nie mieszam. Po prostu odpowiadam ogniem na ogień. Jak ktoś wali mi argumentami typu "skończ ze sobą" odpowiadam tym samym, przy okazji podając możliwy scenariusz. Valdrab jakoś się nie obraził.

Wiem, że Kerrigan studiuje, obiło mi się o uszy. Ja jestem przeciwny po prostu twierdzeniu, że odszedł z Laca przeze mnie. To tylko wymówka.

O jakich szansach piszesz, Lamie?? Ja pamiętam tylko sugestie Ulryka przed zablokowaniem mnie, że mam wszystkich błagać o wybaczenie (chyba tak to sformuował), co ogólnie mnie dziwi, bo jeszcze jak żyję nie słyszałem, by kogokolwiek zablokowano za to, że tyra się z innymi graczami. Chyba jestem pionierem w tej dziedzinie. ;) Drugą "szansą", którą mi dałeś było stwierdzenie, że Rada Bogów wspaniałomyślnie postanowiła skasować Slaanesha, bym mógł założyć go sobie od nowa. To nie jest odblokowanie, a SKASOWANIE postaci. Pisałem niejednokrotnie, że skasowanie postaci nie wchodzi w grę - taka nowa postać o tym samym imieniem nie byłaby już Slaaneshem, tylko kimś o takim samym imieniu. Przerwana zostałaby historia tej postaci. Musiałbym pisać tę historię od nowa. Tyle, że ja nie lubię się powtarzać, co widać na przykładzie Tzeentcha, który waruje na poziomie 22 i raczej nie zrobi ani jednego poziomu więcej. Równie dobrze mógłbym sobie założyć nową postać wampira, stwierdzić, że jest ona synem Slaanesha, sieknąć poziom 101 i wszystko wróciłoby do punktu wyjścia. Tylko na cholerę? W życiu nie czułbym z takim nowym wampirem żadnej więzi, czy nazywałby się Megadrakul czy Slaanesh. I nie chodzi mi naprawdę o poziom postaci, bo przecież ten nieszczęsny 102 mogę zrobić szybciutko - umiem grać dobrze, szybko i sprawnie.
Zechcij teraz sprecyzować co wg Ciebie, Lamie, jest poprawnym zachowaniem. Rozumiem, że przestrzeganie zasad. Akurat tych starałem się przestrzegać. Gdy niewytrzymałem i je łamałem zawsze podnosił się lament i byłem karany doraźnie. Zdawałem sobie sprawę, że robiłem źle i przyjmowałem karę w pokorze. Nie wypisywałem głupot na forum ani w notach, nie właziłem innymi postaciami, by błagać/grozić/biadolić. Pamiętam np. sytuację, gdy napadliście mnie całą zgrają i gdzie przypadkiem zwampirzyłem Twoją postać (wtedy jeszcze nie wiedziałem, że to Ty). Wkurzony tym, że dostałem w cipę, poszedłem do kanałów knuć srogą zemstę. Przybyłeś z Malvenem i zaczeliście mi mówić, że biedny pan X teraz jest wampirem i muszę go przyjąć do rodziny. Prosiłem, żebyście mnie zostawili (sądziłem, że to prowokacja) w spokoju. Gdzie bym nie poszedł, tam mnie znajdowaliście i dalej to samo. Aż mnie łapy swędziały, żeby rzucić przemianę, ale nie zrobiłem tego (podkreślam: nie wiedziałem, że to Ty). A nie zrobiłem tego, ponieważ trzymałem się zasad. I tych zasad starałem się zawsze przestrzegać. Jasne, każdy ma coś za uszami. Ja pewnie więcej, niż inni. Ale ponosiłem za łamanie przeróżne kary, z zablokowaniem włącznie.

Tym razem jest inaczej: tym razem zostałem ukarany, bo kilka osób ma mnie po prostu dość. Ewenement! Może jestem ignorantem, ale nie znam zasady, która by mówiła, że dany gracz ma być ukarany za to, że komuś tam zalazł za skórę. A załaziłem notorycznym upierdliwcom jak np. Malis albo Sawantra, które to osoby ciągle próbowały się wciąć między moje boje z Thailem, dajmy na to. A jak ktoś zaczynał mi grozić interwencją bogów (w czym celowała zwłaszcza Malis, która powoływała się na "znajomości"), to mnie po prostu krew zalewała.

Tak na marginesie, proponuję wprowadzić zasadę na Lacu, że wstępując do jakiegoś klanu trzeba się liczyć z tym, że zostanie się wciągnięty w spory między klanami. Jeśli ogłosiłem świętą woję z TSS, to znaczy, że każda osoba mająca w tytule TSS jest moim celem. I nie będę patrzył, czy to facet czy baba, dziecko i dorosły, kolega boga, czy też jego największy wróg. Po prostu go atakuję na wszystkich frontach.

Napiszę dokładnie co do kogo mam:

- Thail: szef TSS, wkurwiający typ. Wkurzał mnie, więc wydałem mu wojnę i jego klanowi.

- Zeriks: członek TSS, murem stoi za klanem. Zatem naturalny cel ataku.

- Sawantra: na początku nie była w TSS, więc ją olewałem. Potem jednak zaczęła wpieprzać się w moje utarczki z Thailem, co mnie rozgniewało i zacząłem być w stosunku do niej opryskliwy. Ale to jeszcze nic. Potem zaczęła mnie straszyć Ulrykiem, Agawemepą i Thailem, co sprawiło, że we mnie się zagotowało. Potem wstąpiła do TSS.

- Arendil, Thiruel, całe TSS: członkostwo w tym śmierdzącym klanie. Wrogowie, znaczy się.

- Malis: na początku ją lubiłem. Potem niestety zaczęła odgrywać rolę Matki Teresy, która ma MISJĘ pogodzenia wszystkich na Lacu. Nie lubię, jak ktoś mi się wpieprza w moje kłótnie, więc kazałem jej się nie wtrącać. To zaczęła na mnie napadać, że jestem taki i owaki... Sama się prosiła o to, żebym ją zaczął terroryzować. No i na końcu: zaczęła, jak Sawantra, straszyć mnie bogami i nieśmiertelnymi. Skutek: wywołała u mnie odruch alergiczny na jej osobę.

- Muzgus: jak latał jako jakiś tam grzyboid w ogóle go nie zauważałem. Ot, szary gracz. Wstąpił do TSS, więc zwyczajowo stał się celem. Niestety, przejął retorykę TSS - ochrona graczy, itd. Ja, jako pierwszy mówiłem, że całe to pierdolenie o ochronie graczy można sobie wsadzić w dupę - jedynym celem TSS było osiągnięcie hegemonii, co aktywnie zwalczałem, bo miałem podobne aspiracje. Ponieważ Muzgus wspiął się w hierarchii TSS wysoko - został celem numer dwa, zaraz po Thailu. O ile Thail miał na tyle siły, by nie przejmować się zbytnio moimi atakami, o tyle Muzgus był za mięciutki i wypadł z obiegu. Nie moja wina - trzeba było mu się nie pchać do klanu, który uważam za zbrodniczy. Gdyby do niego nie wstąpił, w życiu nie przyszłoby mi do głowy tyranie go. Skoro facet miał chęć włączenia się do klanu, o którym WIEDZIAŁ, że toczy z Familiae wojnę, powinien przyjąć konsekwencje takiej decyzji. Co mnie obchodzi, że on nie uznawał wypowiedzianej przeze mnie wojny. Gdy Hitler napadał na Polskę, Polacy też jej nie uznali. Jakoś to Hitlerowi za bardzo nie przeszkodziło. Nawiasem pisząc, Muzgus podjął się negocjacji pokojowych. Dałem trzy warunki: przyznanie się publicznie do porażki w wojnie, przeproszenie wampirów za ich zgony i kontrybucję w wysokości paru milionów złotych monet. Nie przyjął - wojna trwa.

Yavanna: była pariasem. Ubodło ją (go) to, że nie chciałem przyjąć jej do Familiae, więc zaczęła mnie drażnić. Spowodowało to jedynie kilka jej zgonów, których byłem, nie chwaląc się, przyczyną. Od zawsze było wiadome, że ja morduję, tępię i niszczę wszelkie zniezrzeszone wampiry. Wyzywałem ją od pierdolonych pariasów, itd - ona mi odpowiadała tym samym, że jestem taki, śmaki. Nie ma sprawy - mi to na rękę. Tylko niech nie łazi potem na skargę, że dostała w pipę.

Mortoth: wyleciał z klanu za zatargi z Tharrem. Oczywiście musiałem bronić dobrego imienia mojego brata w ciemności, więc skupił całą nienawiść na mnie. Super. Czara nienawiści przepełniła się, gdy wleciał na spotkanie Familiae i zaczął molestować Sirith. Gdy Tharr mu za którymś napadem wrzucił przemianę, zaraz poleciał na skargę, co zaowocowało obcięciem Tharrowi przemiany oraz odebranie wszystkich sesji ćwiczeń.
Już nie będę pisał na temat akcji Avenry i Varny, bo mi się nie chce.

Valdrab: wkurwił mnie próbą przejęcia Familiae, zagarnięcia forum i wszystkich dóbr, jakich Familiae dorobiła się w czasie swojej świetności. Zdradził: a dla zdrajców mam tylko jedną nagrodę: śmierć i wieczne potępienie.

Kerrigan: o nim już pisałem. Był to jedyny przypadek, gdy facetowi dostało się nie za to, co przeskrobał w klanie, ale za to, że mnie poza Lacem wkurwił. W ogóle nie powinien być brany pod uwagę.

Reasumując: wszystkie moje utarczki, wojny, bluzgania, itd. wynikały z polityki klanowej, wewnętrznej jak i zewnętrznej. Nie rozumiem PO CO bogowie w ogóle się w to mieszają. To sprawa wewnątrzklanowa i taka powinna pozostać. Dobra rada: jeśli jesteś graczem niezrzeszonym w danym klanie, pownieneś się nie wtrącać. Jeśli się wtrącisz - nie dziw się, że zostaniesz potraktowany jak wróg.

To tyle. Mam nadzieję, że rozproszyłem wszystkie ciemności zalegające nad kwestią moich ataków na poszczególne osoby. Podtrzymuję moją prośbę o odblokowanie Slaanesha.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr lis 24, 2004 8:31 pm

Slaneshu, mylisz coś. Gram dalej tylko dlatego, że Cię nie ma (a przynajmniej w tej postaci w której byłeś), a nie to, że gram bez różnicy na to, czy jesteś czy nie.


Czyli rozumiem, że dałeś bogom ultimatum: albo Slaanesh jako postać zostanie zablokowana albo ja odchodzę i zabieram swoje zabawki, dobrze rozumiem? O kurwa mać, dziwię się, że bogowie na coś takiego poszli. Weź mnie oświeć wspaniałomyślnie co z tego masz, bo jakoś żadnych wymiernych korzyści nie widzę. Ale mnie teraz rozjebałeś. Jesteś żałosny tak bardzo, że mnie mierzisz.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez muzgus » Śr lis 24, 2004 8:39 pm

Ja takiej propozycji nie składałem.

A o ile wiem, to zostałeś zablokowany nie za to, że utrudniałeś grę, tylko że do niej z powodzeniem zniechęcałeś.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr lis 24, 2004 8:49 pm

Chyba jednak składałeś. Tyle, że nie wprost, a zacząłeś lament, że jak Slaa nie odejdzie, to Ty sobie pójdziesz. Kilka wiadmości wyżej właśnie to napisałeś. Przeszkadza Ci SLAANESH na 102 poziomie. Ty chyba zazdrościsz mi tej postaci, cwelu.

A co do zniechęcania: to, że ktoś nie umie korzystać z polecenia IGNORUJ to nie moja wina. Jak ktoś nie umie porządnie odszczekać to niech nie podskakuje i wpisze "ignoruj slaanesh", a nie idzie jęczeć bogom, że przez to, że zły Slaanesh go wyzywa od psich wytrysków, odchodzi z gry.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez muzgus » Śr lis 24, 2004 9:05 pm

Nie jęczałem bogom. Napisałem notę na lacu, że odchodze i to wszystko. Więcej na ten temat nie będę się wypowiadał.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr lis 24, 2004 9:27 pm

No to napisz mi jeszcze czy sobie z Laca pójdziesz jak Slaanesh zostanie odblokowany.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Val » Śr lis 24, 2004 9:28 pm

A co z Vareną? Co ona Ci zrobiła, że po niej jedziesz?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez muzgus » Śr lis 24, 2004 9:30 pm

Oczywiście, że pójdę sobie z Laca. Nie mam zamiaru grać ze Slaaneshem na pokładzie.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr lis 24, 2004 9:31 pm

Bo się wtrąca w mój konflikt z Tobą. Proste.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Val » Śr lis 24, 2004 9:31 pm

Sam najpierw wsadziłeś jej penisa w naszą kłótnię.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr lis 24, 2004 9:33 pm

Najpierw się wtrącała. Nie wspominam już o nękaniu mnie na GG na modłę Eowyny.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Malis » Śr lis 24, 2004 11:20 pm

Haha znajomosci ;] Haha jasne Lam ;] Haha ide do Lama i mowie "wkurza mnie slanesz, wez go zbanuj" haha dobre ;P Jakos chyba sie nierzrozumielismy, niewazne, bo i tak mnie zaraz zbluzgasz. Czemu ten temat dalej trwa?...
Ostatnio edytowano Śr lis 24, 2004 11:26 pm przez Malis, łącznie edytowano 1 raz
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez muzgus » Śr lis 24, 2004 11:22 pm

właśnie nie wiem, w moim przypadku Tzincz chyba też sobie tak to wyobraża...
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Varena » Śr lis 24, 2004 11:35 pm

Tzeentch napisał(a):Najpierw się wtrącała. Nie wspominam już o nękaniu mnie na GG na modłę Eowyny.


Wtrącanie tak. Nękanie? Rozmawiałam z tobą może z 5 razy, z czego 1 dłużej niż 15 minut. Radziłabym zapytać Grzecha, Gerina, Muzgusa, Kerrigana, Thaila bądź kilka innych osób co to jest nękanie. O Valdrabie nie wspomnę, bo to już byłoby karalne :smile:
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr lis 24, 2004 11:50 pm

Niejednokrotnie Malis słyszałem, jak to mówisz, że jak nie przestanę to pożałuję, bo ktoś mi coś tam zrobi, bla, bla, bla. Nie wspominając o słynnym "Grzesiu, zrób coś z nim". Hahaha. :)

Muzgus: ale z ciebie cipa. I ty chciałeś być szefem klanu, który zajmuje się ochroną graczy, muhahahahaha. Jak ci się nie podoba, to idź sobie. Ja pierdolę... Myślałem, że poprzednią wiadomością osiągnąłeś wyżyny, ale tą po prostu mnie tak rozśmieszyłeś, że w moich oczach jesteś zerem.

Oczywiście, że pójdę sobie z Laca. Nie mam zamiaru grać ze Slaaneshem na pokładzie.
---------> To właśnie miałem na myśli, Val.
Wrócę. Zobaczymy, czy dotrzymasz słowa, chłoptasiu.
Ostatnio edytowano Śr lis 24, 2004 11:58 pm przez Tzeentch, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Val » Śr lis 24, 2004 11:52 pm

Według Twej wypowiedzi wynika, że uważasz go za cipę, bo nie prosi bogów o pomoc. Fajnie.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Zeriks » Cz lis 25, 2004 9:10 am

Jak był Slaanesh wszystko było jasne on zły TSS niby dobre.Też wnisokuje za powrotem Slaanesha.Pozdrówki:)
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

LOL, zią!

Wiadomośćprzez Ladzix » Cz lis 25, 2004 12:29 pm

A mi się ta jego "polityka" podoba. Wojna klanów, pertraktacje (przeproszenie wysztkich zabitych wampirów - chyba stracili rachubę :)) itp. To dodaje Lacowi osnowę realistyki (hehe) Też jestem za powrotem. Może ankieta?
Emblemat użytkownika
Ladzix
 
Wiadomości: 170
Dołączył(a): Cz paź 28, 2004 4:56 pm
Lokalizacja: z domu :)

Wiadomośćprzez Thail » Cz lis 25, 2004 11:38 pm

A ja mówię dać mu SLaanesh z flagą (LAIK).
Jak komuś się nie podoba, że na niego najeżdża, to chyba jego procesy myślowe nie są, aż tak niedorozwinięte, aby nie mógł dać mu ignora?
Slaa cały czas powtarza, że bez Jego postaci nie może istnieć Familiae itd.
Więc niech wróci, będzie mógł rządzic wampirami, ale za karę będzie miał flagę (LAIK). Thail rządził TSS i walczył innymi postaciami. Dlatego jestem za tym, żeby bogowie nie bali się manipulacji Slaanesha, a po prostu Go ignorowali i wtedy będzie wszystko okej.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Pt lis 26, 2004 12:25 am

Lam od dawna miał ignora na wszystkie postacie Slaanesha:].
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pt lis 26, 2004 12:30 am

Kłamiesz. Lam ignorował Fayeta i Slaanesha przez jakiś czas. Potem zdjął ignora ze Slaanesha. Przestań się wypowiadać w sprawach Lama, nie jesteś jego ustami. Ach, te dzieci... Zostałeś już psycholożką? :)
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Val » Pt lis 26, 2004 12:37 am

W takim razie Lam kłamał, mówiąc mi o tym. EOT.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Pt lis 26, 2004 12:53 am

Problem polega na tym, że wampiry potrzebują przywódcy :think: , a są przyzwaczojne do typu despoty pokroju Slaanesha. Problem polega na tym, że Slaa w oczach bogów zasłużył na karę, którą jest wygnanie z Laca. Nie wiem czym się tak naprawdę dosłużył takiej nagrody (Wydaje mi się, że dostał bana za całokształt:P), ale mniejsza z tym. To prawda, ze czasami Slaanesh więcej szkodził na Lacu niż tworzył klimat, ale <-To pojawia się "ale" to był symbol dla prawie/wszystkich wampirów Laca. Mogę się założyć, że każdy z nich cieszył się, że ma tak potężnego pana itd.
Tak jak niektórzy Thaila wiążą z [TSS] obecnie [TZM] <- Choć się o to nie proszę; tak Slaanesh jest wiązany z Familiae.
Moim zdaniem (Moge się mylić) Slaanesh powinien wrócić na Laca, gdyż równowaga została zachwiana i teraz, to właśnie [TZM] robi za tych złych, choć tak naprawdę pierwotne [TZM] miało już w swoich założeniach pomaganie nowym i słabszym graczom i dlatego było ścigane przez innych zabójców (Tylko, że tego już nikt nie pamięta:P). Obecnie [TZM] jest na poziomie przemian administracyjnych, mam zamiar rozbudować ją szerzej o np. obrzędy, rytuały, zabawy, obchodzenie najróżniejszych świąt Laca, a co najlepsze w tym wszystkim widzę teraz klan [TZM] nie jako klan, który musiał zaciskać za każdym razem, gdy ktoś Nas obrażał jezyk za zębami lub nie mógł wyciągnąć odpowiednich konsekwencji z tej przyczyny (teraz nastąpią ogromne zmiany i myślę, że na lepsze - Dla klanu [TZM] (wszystkich wiernych klanowiczów) napewno, dla graczy nie wiem, to zależy od ich podejścia do klanu).
Familiae jest tyć starszym klanem od [TZM], dlaczego nie dać mu szansy?
Jeśli Slaanesh dostał bana za jechanie po graczach i zabijanie ich, dać mu flagę (LAIK), kóra przecież mu nie przeszkodzi w prowadzeniu samego klanu wampirów; mianowicie wydawanie rozkazów, poleceń, doradzanie itd. (I tak często walczył swoimi innymi postaciami).
Teraz nie ma już przemiany... więc raczej nie narozrabia.
Hmmmm, to tyle ode mnie, teraz jeśli to możliwe ciekawi mnie zdanie bogów.
PS.SLAANESH NIE MYŚL, ŻE JESTEŚ MOIM KUMPLEM! JAK TYLKO WRÓCISZ NA LACA Z TĄ FLAGĄ BĘDZIESZ PATRZYŁ JAK ZABIJAM TWOJE PODRZĘDNE WAMPIRY:P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Val » Pt lis 26, 2004 1:27 am

Po prostu nie masz kogo napierdalać, Thail:]. Przyznaj się.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Pt lis 26, 2004 1:33 am

Po prostu nie masz kogo napierdalać, Thail:]. Przyznaj się.

Może i o to chodzi... :think:
Wiesz, ja ostatnio zacząłem robić postać, aby była godnym przeciwnikiem mojej innej postaci :alkoholik: więc, to trochę się robi paranoiczne. Naprawdę dobrzy zabójcy zawsze byli dla mnie motorem napędzającym, abym stworzył na nich odpowiedniego przeciwnika i pokonał ich w walce. Na Slaanesha hmmmm powstał Kwazi, lecz nie spisał się (Po prostu robiłem Go na szybkiego i miałem swoje ku temu powody, Slaa wie o czym mówię).
Obecnie tak naprawdę, to większość graczy Laca, albo siedzi na PP i nic nie robi, albo bije bezmyślnie poziomy, albo stara się je robić, a tak naprawdę nie wiedzą co robić, gdy ktoś ich zaatkuje...
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Reif » Pt lis 26, 2004 1:44 am

pp nieodwracalnie zmienilo Laca :sad:

mi tam sie fajnie ganialo z xadrebami, xedrabami, neutriam, noomami itd;P
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Pt lis 26, 2004 1:48 am

Albo oni ganiali:].
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Pt lis 26, 2004 2:02 am

Kiedy odkryłem, że nad ołtarzem pomieszczenia nie zapewniają już ochrony przed upływem czasu itd. byłem z początku lekko wpieniony, ale niedługo zrozumiałem, że tak naprawdę nie ma sensu się obijać tylko trzeba być cały czas w ruchu (Kto nie idzie do przodu ten się cofa - Wielu graczy tego po prostu nie rozumie). Wielu sobie nawet nie zdaje z tego sprawy ile razy jakiś "zabójca" z [TSS] uratowało im życie, gdy zabijało/przeganiało innego zabójcę polującego właśnie na niego.
A teraz co się stało?
Postaci z 50 poziomu rozwalają inne z 70 poziomu, które nie wiedzą co robić i to naprawdę nie jest śmieszne. Klan [TSS] powien bronić nowych graczy, a nie starych (po pierwszej setce) bo przez to powstali słabi i tchórzliwi niewdzięcznicy:P , którzy tak naprawdę TERAZ nie umieją się bronić przed atakami innych. Tu przecież nie chodzi o samych zabójców, nawet nowy gracz, który szybko się zaklimatyzuje i wiele się nauczy będzie nie możliwy do pokonania dla starego gracza w laca.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pt lis 26, 2004 2:10 am

Nie muszą umieć się bronić. Teraz jest Muzgus, który zajmuje się przywoływaniem graczy do miejsc bez wyjść, szczając na zasady, jakie obowiązują bohaterów i nieśmiertelnych.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Kerrigan » Pt lis 26, 2004 2:26 am

Reif napisał(a):mi tam sie fajnie ganialo z xadrebami, xedrabami, neutriam, noomami itd;P

Taa. Miałem nawet skrypt, który mi piszczał, jak Noom wszedł. I nie powiem, nie raz uratowało mi to dupę... chociaż jak było pi-pi-pi-pi-pi, to trzeba było ostro wiać, bo Noom był szybki :>

Oj tam - jak weszło PP, to byłem jednym z najbardziej przeciwnych, i widać miałem rację... :(
Kerrigan
 
Wiadomości: 13
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 12:53 pm

Wiadomośćprzez Reif » Pt lis 26, 2004 2:38 am

Thail ja (bogg na 18) i inny zlodziej an 18 poziomie zabilismy gracza na 50 ... (dokladnie mowiac Khrella:P)
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Pt lis 26, 2004 3:00 am

Tzeentch napisał(a):Nie muszą umieć się bronić. Teraz jest Muzgus, który zajmuje się przywoływaniem graczy do miejsc bez wyjść, szczając na zasady, jakie obowiązują bohaterów i nieśmiertelnych.
A czy Ty nie szczałeś na te same zasady? Dot. bohaterów, bo nie wiem, czy Tzeentch przed skasowaniem był nieśmiertelny.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pt lis 26, 2004 12:00 pm

Ja nie udaję świętej krowy. Slaanesh ponosił różnorakie kary za swoje postępowanie. Mam nadzieję, że tak samo będzie z Muzgusem.

Był nieśmiertelny, w ogóle się przeszkadzaniem graczom nie zajmował, ale innymi bezbożnymi rozrywkami. No i wtedy te zasady nie były jeszcze skodyfikowane.
Ostatnio edytowano Pt lis 26, 2004 6:38 pm przez Tzeentch, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Mole » Pt lis 26, 2004 12:36 pm

Kiedys nie byly zadne zasady potrzebne, bohaterowie nie wpierdalali sie do rozgrywek pomiedzy graczami.
Elen sila lumenn omentielvo!!!
Emblemat użytkownika
Mole
 
Wiadomości: 153
Dołączył(a): Cz kwi 11, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Żyrardów

Wiadomośćprzez Thail » Pt lis 26, 2004 3:06 pm

Problem w tym Valdrabie, że Slaanesh, którego ja pamiętam miał 102 poziom, czyli był bohaterem - Istotą śmiertelną i możliwą do zabicia. Nieśmiertelny, osoba, która posiada 103 poziom nie jest możliwa do zabicia przez zwykłego śmiertelnika. Cały spór w tematcie "Fajne TSS" wynikło właśnie z ingerencji Nieśmiertelnego w sprawy śmiertelników, a mianowicie; Alucard walczył z Zeriksem, który spuszczał mu porządne manto, więc co robi Nieśmiertelny?? Uwolnia radośnie Alucarda, który niczym motylek ulatuje na PP i już z niego nie wychodzi przez jakieś 3 godziny. Z całym szacunkiem, ale jeśli to nie było niepotrzebnym wpieprzeniem się Nieśmiertelnego w sprawy zwykłych śmiertelników (tzn. osób, które da się zabić) i łamaniem tzw. norm etycznych, to nie wiem co to było? "Pomoc ziomkowi"??
To może jak ktoś będzie okładał Arendila, to ja wpadnę Thailem, uleczę go, uwolnię z sideł, rzucę mu kilka czarków ochronnych i będzie wszystko w porządku, prawda?
Thail został kiedyś zarżnięty przez Lama za to, że pomógł graczowi zabić księcia Reinholdu i wycigąnął z tego jakiś wniosek. Nyd alias Muzgus wyciągnął jednak całkiem inne wnioski i pokazał NAM wszystkim, że nawet Nieśmiertelni mogą ciurlać zwykłych śmiertelników do woli w imię dobra.
Dawniej to zabójcy stwarzali potężnych graczy, gdyż to Oni byli napędem do doskonalenia się i poznawania krain. Kiedy ja zginąłem w walce, to nie lazłem z płaczem do bogów (Tylko raz zdarzył mi sie taki przypadek, ale byłem zupełnie zielony- Nie byłem gracze o stażu Valdraba <-Wybacz, że sieznowu czepiam;P , czy Niaźka), tylko opracowałem specjalne taktyki i zasady dzięki, którym mam teraz bardzo silne postacie.
Pozdrówka.
Ps.1. Spierdoliłem test z psychologii społecznej ;P <- Mam nadzieję, że nie będę musiał go zaliczać na nowo :cry:
Aaaa co mi tam i tak będę się uczył przez sobotę i niedzielę :alkoholik: <- Przynajmniej za dnia :wink:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Alucard-away » Pt lis 26, 2004 5:48 pm

Thail napisał(a):Alucard walczył z Zeriksem, który spuszczał mu porządne manto, więc co robi Nieśmiertelny?? Uwolnia radośnie Alucarda, który niczym motylek ulatuje na PP i już z niego nie wychodzi przez jakieś 3 godziny. Z całym szacunkiem, ale jeśli to nie było niepotrzebnym wpieprzeniem się Nieśmiertelnego w sprawy zwykłych śmiertelników (tzn. osób, które da się zabić) i łamaniem tzw. norm etycznych, to nie wiem co to było? "Pomoc ziomkowi"??

Sam się niepotrzebnie wpieprzasz. To nie był pojedynek, tylko bicie słabszego (jak powszechnie wiadomo, prawieże nie noszę sprzętu). Nyd miał prawo mnie uwolnić z sideł. A z resztą, jeśli sprawia Wam przyjemność bicie postaci, które nie mają ekwipunku, ani czarów na sobie to składam najszczersze kondolencje. Pewnie dlatego, że chodzę taki nieubrany zapanowała ostatnio moda praktykowana przez prawie wszystkich bohaterów: "Nie ma kogo bić, wszyscy za mocni... a pobiję sobie Alucarda, w końcu sprzętu nie nosi, więc szybko padnie". Weźcie sobie znajdźcie kogoś równego sobie (tj. z ekwipunkiem i z całą gammą czarów). Jednym słowem, jesteście żałośni.
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez _Arendil_ » Pt lis 26, 2004 6:00 pm

To może jak ktoś będzie okładał Arendila, to ja wpadnę Thailem, uleczę go, uwolnię z sideł, rzucę mu kilka czarków ochronnych i będzie wszystko w porządku, prawda?


Kurde, zawsze musicie na moim przykładzie dochodzić do celu ? :P
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Thail » Pt lis 26, 2004 6:05 pm

To nie był pojedynek, tylko bicie słabszego (jak powszechnie wiadomo, prawieże nie noszę sprzętu).

Buhahahahahaha to idź poskarż się mamie, że Cię biją na Lacu.
Nyd miał prawo mnie uwolnić z sideł

Pomoc bohaterowie.
A z resztą, jeśli sprawia Wam przyjemność bicie postaci, które nie mają ekwipunku, ani czarów na sobie to składam najszczersze kondolencje.

Tobie jakoś nie przeszkadzało bić postaci z [TSS] na niższych poziomach z Niaźkiem, co nie? Zreszta co to kurwa ma być? Mam czekać, aż ktoś sobie poleci z łaski swojej po ekwipunek i rzuci zestawek czarków? Jak chcesz, to walcz bez tego, to Twój wybór.
Pewnie dlatego, że chodzę taki nieubrany zapanowała ostatnio moda praktykowana przez prawie wszystkich bohaterów: "Nie ma kogo bić, wszyscy za mocni... a pobiję sobie Alucarda, w końcu sprzętu nie nosi, więc szybko padnie".

Wśród 95 poziomowych magów też... :cool:
Weźcie sobie znajdźcie kogoś równego sobie...

O ile się nie mylę masz 101, czy tam 102 poziom. To, że nie chce Ci się nic robić jest wynikiem nieróbstwa, a nie boskich interwencji, czy czegoś innego. O tym właśnie mówiłem kilka postów wcześniej.
Jednym słowem, jesteście żałośni.

Tak, jesteś żałosny i nie umiesz sobie poradzić z innymi graczami co jednak nie przeszkodziło Ci srać na klan, który zajmował się chronieniem takich jak Ty, właśnie żałosnych graczy, którym się nic nie chciało...
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Alucard-away » Pt lis 26, 2004 6:18 pm

Nie chce mi się z Tobą kłócić. Głupiemu się ustępuje, więc to zrobię. Więcej moich postów w tym temacie nie uświadczysz. EOT
Emblemat użytkownika
Alucard-away
 
Wiadomości: 180
Dołączył(a): Wt sty 06, 2004 4:22 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Pt lis 26, 2004 6:42 pm

Alucardzie - ja rzadko kiedy napadałem bohaterów na 101, bo oni mają uwolnienie. :) Ergo: nie widzę powodu, by Nyd musiał się wpieprzać. Starczyło się uwolnić i najzwyczajniej się zmyć. ;) I nie traktuj tego jako atak na swoją osobę, bo Cię bardzo lubię i niech tak pozostanie, mini. :))
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez muzgus » Pt lis 26, 2004 10:13 pm

Uwolniłem Alucarda, kiedy nie walczył. Rzuciłem na Zeriksa rozproszenie poleceniem c rozpro zer, co nie jest czarem ofensywnym. gdybym napisałem c rozpro zer wsz, to by byłto czar ofensywn, ale wtedy musiałbym użyć polecenia morduj.

A propo przywoływania: przywołuje tylko graczy z flagą "zabójca". Jest to jak widać skuteczne, bo nie mogą tego ścierpieć i się cały czas plują.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » Pt lis 26, 2004 11:13 pm

Uwolniłem Alucarda, kiedy nie walczył.

buhehehehehe dobry żart, aż poszukam logów z tej walki, może przypadkiem zrobiłem, chociaż w to wątpię.

A propo przywoływania: przywołuje tylko graczy z flagą "zabójca". Jest to jak widać skuteczne, bo nie mogą tego ścierpieć i się cały czas plują.

Jesteś tak skuteczny jak babciny lek na starość, bo przecież też babunia zrzędzi, że leki nie działa :cool:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » Pt lis 26, 2004 11:31 pm

Ty się jakoś strasznie plułeś, że Ci to robię. A może to było dlatego, że się nudzisz? To że się plułeś znaczy tyle po prostu, że zdenerwowałeś się pośrednio przez posiadanie flagi (ZABÓJCA). A to był mój cel.

A Alucarda dwa razy uwalniałem. Możliwe, że raz było w walce, w przeciwieństwie do Ciebie nie przywiązuje do logów i pamiętania każdego zdarzenia na Lacu takiej wagi. A powinienem, bo niektórzy rozliczają co do słowa. Żenujące.
Idź się poskarż Lamowi (i komu chcesz jeszcze), że uwolniłem Alucarda. Proszę. Będę wdzięczny.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » Pt lis 26, 2004 11:48 pm

Ty się jakoś strasznie plułeś, że Ci to robię. A może to było dlatego, że się nudzisz? To że się plułeś znaczy tyle po prostu, że zdenerwowałeś się pośrednio przez posiadanie flagi (ZABÓJCA).


Denerwowało mnie jedynie, to, że chodząc w grupie z nowym graczem o imieniu Rip i Sarnatsem po cmentarzu w Drimith Nasze tzw. szyki były rozpierniczane co chwilę przez Nyda. Zazwyczaj, gdy walka toczyła się z większymi grupami przeciwników, to cierpiał nie Sarnats, czy mój zabójca, lecz właśnie nowy gracz bo Jego sprzęt i doświadczenie nie może się równać choćby z Sarnatsa. Mimo, iż Ci to próbowałem tłumaczyć, to niestety Twój ograniczony zakres rozumienia i myślenia nie pozwalał Ci na choćby 10% zrozumienie tego co mówię do Ciebie :???:

...w przeciwieństwie do Ciebie nie przywiązuje do logów i pamiętania każdego zdarzenia na Lacu takiej wagi.


Logi pozwalają mi patrzeć na błędy, które popełniam w walce. Również ja kilka razy zostałem zaskoczony logami (Przodował w tym zwłaszcza Gerino) i dlatego nauczyłem się robić je częściej. Loga z walk są mi potrzebne w późniejszym doskonaleniu swoich postaci. Ci którzy mnie znają dobrze, wiedzą po co i jak ich używam?

A powinienem, bo niektórzy rozliczają co do słowa. Żenujące.

W końcu to Lac, nie?

Idź się poskarż Lamowi (i komu chcesz jeszcze), że uwolniłem Alucarda. Proszę. Będę wdzięczny.


Po co? Tak naprawdę, to ze skarżenia Lamowi nigdy nic nie wychodziło :smile: , a teraz pewnie bym usłyszał jakim to jestem kretynem, błaznem, śmieciarzem itd. i odesłany z kwitkiem plus ze znaczkiem niezwrotnym:P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Thail » So lis 27, 2004 12:01 am

A tak wogóle, to co z tym Slaaneshem będzie??
Może dać mu na święta szansę?
W sumie, jaki jest wzór na Slaanesha?
























Flaga(LAIK) + Uciszenie/Bezmowa
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klany



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron