Emocje klanowe.

Sprawy ponadklanowe, międzyklanowe i ogólnoklanowe.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Tzeentch » So lis 27, 2004 4:12 am

To, że ktoś ma flagę zabójcy lub mordercy wcale nie oznacza, że możesz bezkarnie takich graczy przywoływać do pułapek. Wystarczającym utrudnieniem jest posiadanie danej flagi.

Plują się bo nie masz PRAWA ich przywoływać ani w jakikolwiek sposób wpływać na ich życie. Zostając nieśmiertelnym zostawiasz życie śmiertelnika za sobą. Najwyraźniej nie dorosłeś do tego zaszczytu.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez muzgus » So lis 27, 2004 10:08 am

Rolą nieśmiertelnego jest ściganie morderców i złodzieji, nawet mimo tego, że ta flaga dość dużo zmienia w grze.

A z samej flagi zabójcy, jeśli nikt nic nie będzie robił, to nic nie wynika. Gracz może robić wszystko, na co ma ochotę, bo moby przecież nie zmieniają "podejścia" do takiego gracza.

Thail: dla mnie nie jest ważne co Cię denerwowało, ważne że Cię denerwowało i chociaż pośrednio wynikało z posiadania flagi (ZABÓJCA) przez twoją postać.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tzeentch » So lis 27, 2004 2:18 pm

Rolą nieśmiertelnego jest ściganie morderców i złodzieji, nawet mimo tego, że ta flaga dość dużo zmienia w grze.


Chyba zwariowałeś.

Rolą nieśmiertelnych jest ulepszanie świata Laca. Po to są nieśmiertelni, by mogli bez problemu się po nim poruszać bez strachu, że jakiś przygodny mob się napatoczy i knuć.

Na pewno nie są po to nieśmiertelnymi, by przywoływać sobie zabójców do pułapek i śmiać się w mankiet, gdy taki zabójca marzy o daniu kiedyś takiemu dupkowi za to w mordę.

Od razu widać, że nie rozumiesz idei nieśmiertelności. Przykre.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez muzgus » So lis 27, 2004 2:29 pm

Rolą nieśmiertelnych jest ulepszanie świata Laca.


Robię to w większym stopniu niż myślisz, a przynajmniej się staram. Cały czas mam coś do roboty od Lama bądź kogoś innego, który jest za to odpowiedzialny.

z pomocy ?morderca

Dodatkowo, każdy gracz może cię zabić bez względu na różnicę poziomów.


Nieśmiertelny to gracz. Gdybym nieśmiertelny nie mógł zabijać morderców, to po prostu nieśmiertelni nie mieliby takiej możliwości.
Ostatnio edytowano So lis 27, 2004 2:39 pm przez muzgus, łącznie edytowano 1 raz
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tzeentch » So lis 27, 2004 2:38 pm

Nie piszę o zabijaniu, a o przywoływaniu. Naucz się czytać.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez muzgus » So lis 27, 2004 2:41 pm

czemu nie mógłbym przywoływać? skoro mam mozliwość przywołania zabójcy do takiego pomieszczenia (zwykłego gracze nie mogę), to czemu od czasu do czasu nie moge tego zrobić?
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » So lis 27, 2004 2:44 pm

Cytat:

Rolą nieśmiertelnego jest ściganie morderców i złodzieji, nawet mimo tego, że ta flaga dość dużo zmienia w grze.



Chyba zwariowałeś.

Rolą nieśmiertelnych jest ulepszanie świata Laca. Po to są nieśmiertelni, by mogli bez problemu się po nim poruszać bez strachu, że jakiś przygodny mob się napatoczy i knuć.

Na pewno nie są po to nieśmiertelnymi, by przywoływać sobie zabójców do pułapek i śmiać się w mankiet, gdy taki zabójca marzy o daniu kiedyś takiemu dupkowi za to w mordę.

Od razu widać, że nie rozumiesz idei nieśmiertelności. Przykre.


No proszę nawet Slaanesh to rozumie.

Cytat:
Rolą nieśmiertelnych jest ulepszanie świata Laca.


Robię to w większym stopniu niż myślisz, a przynajmniej się staram. Cały czas mam coś do roboty od Lama bądź kogoś innego, który jest za to odpowiedzialny.


Chyba za mało skoro masz czas na kretyńskie zabawy.

Thail: dla mnie nie jest ważne co Cię denerwowało, ważne że Cię denerwowało i chociaż pośrednio wynikało z posiadania flagi (ZABÓJCA) przez twoją postać.


Muzgus, zacofany kolorowy chłopcze, to, że ktoś nosi falgę zabójca nie znaczy wcale, że ja zdobył na jakimś niewinnym graczu, który poszedł lać do krzaków i ktoś tam go zaciukał. Czasami wyprzedza się poczyniania innych zabójców (bez flagi - Tak, tak istnieją tacy, nieprawdopodobne Muzgusie? , ale prawdziwe). Czasami trzeba zaatkować pierwszemu, aby nie zbierać później zwłok jakiegoś nowego gracza.

Co do denerwowania, to tak przyznaję się, że mnie denerwowało, to, że jakiś nowy gracz z trudem zbierał doświadczenie przez pół dnia i, gdy miał prawie poziom, to musiał zginąć bo jakiś spierdolony debil sprawił, że jego drużyna, gdzieś wyparowała, a On sam został z 4-5 przeciwnikami, których normalnie niszczył wraz z drużyną bez najmniejszych problemów.
Teraz powiem Ci to jak najdobitniej potrafię i jeśli Lam popiera Twój sposób myślenia, to są też kierowane te słowa do Niego:
ŚWIAT NIGDY NIE JEST BIAŁY ALBO CZARNY, TO PO PROSTU ODCIEŃ SZAROŚCI!
Szczerze myślę, że jesteś Muzgusie po prostu zbyt tępy, aby to zrozumieć, jeśli tego nie zrozumiałeś będąc w [TSS].
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » So lis 27, 2004 2:52 pm

Chyba za mało skoro masz czas na kretyńskie zabawy.


Myślę, że na lacu spędzam najwyżej 30 minut dziennie, a reszte poświęcam innym sprawom (między innymi pracy dla Laca) - ale przecież nie samym Lacem człowiek żyje.

a co do tych kolorów: Świat nie jest, ale kto powiedział, ze LAc to świat? tam może być absolutne dobro, absolutne zło. Ale i inne rzeczy, na przykład czysty egoizm. Staram się właśnie być takim egoistą, robie to co mi się podoba.

Co do noewgo gracza: powinien wiedzieć, że z zabójcami lepiej się nie zadawać.

Co do tego jak zdobyło się flagę zabójcy, to mnie to nie obchodzi. Nie analizuję historii każdej postaci, po prostu nie interesuje mnie to.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tzeentch » So lis 27, 2004 2:54 pm

Nie, on nie jest tępy. Inteligencji nie można mu odmówić. Tępy jesteś Ty, przykro mi. Natomiast Muzgus jest kretynem, który interpretuje wszystko na swoją korzyść. Zasada Kaliego.
Nie będę przytaczał - chyba wszyscy znają? To, że możesz przywoływać nie oznacza, że MASZ to robić. Przemiany nie wolno było rzucać, chociaż każdy średnio rozgarnięty bohater powyżej 100 poziomu mógł. Tak samo z czarem "sprowadzenie wampira". Z tego co pamiętam, Ty najgłośniej wydzierałeś ryło po tym, jak posprowadzałem ładne stadko na Niewidoczny Uniwersytet.
Ja się musiałem ostro tłumaczyć. A przecież MOGŁEM to zrobić.

A teraz robisz to samo.

P.S. Nie pierdol, że tylko zabójców można przywoływać, bo każdego można (przed chwilką Gerino to sprawdził). Nie kłam.
Ostatnio edytowano So lis 27, 2004 3:00 pm przez Tzeentch, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez muzgus » So lis 27, 2004 2:58 pm

Nie udało mi się zwykłego gracza przywołać do tego pomieszczenia, mimo że próbowałem. Może się pomyliłem. Zresztą, próbowałem to zrobić tylko raz, na prośbę.

Z tego co pamiętam, to wtedy najgłośniej ryło wydzierał Thail i Sawantra. Ja jeszcze nic nie wiedziałem co i jak. Przynajmniej niedużo.

A co do interpretowania na swoją korzyść - każdy to robi.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tzeentch » So lis 27, 2004 3:03 pm

Nie ma to jak luki w pamięci. Masz chyba millerkę (taka choroba trawiąca głównie polityków i przestępców, objawiająca się właśnie zanikami pamięci). Darłeś się tak, że aż mi uszy więdły.

Owszem, każdy. Tyle, że Ty aspirujesz do miana krystalicznie czystego chłopca. Jak Thail. Od razu widać gdzie pobierałeś nauki. No cóż... Czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » So lis 27, 2004 3:10 pm

a co do tych kolorów: Świat nie jest, ale kto powiedział, ze LAc to świat?

Według Ciebie Lac to wysypisko śmieci? A może lodówka firmy lac? A może koleś o imieniu Lac? Już sobie to wyobrażam jak Muzgus bije gobliny na dupie starego dziada, normalnie szczyt Twoich Muzgusie marzeń, nie?

...tam może być absolutne dobro, absolutne zło.

Nie może, choćbyś dupą na piecu siadał, a dlaczego, to się domyśl.


W końcu powiedziałeś Nam jaki był prawdziwy powód stworzenia temtau "Fajne TSS"
...czysty egoizm.

Dziękujemy ładnie.

Co do noewgo gracza: powinien wiedzieć, że z zabójcami lepiej się nie zadawać.


Nowy gracz woli trzymać z silniejszymi, którzy pokażą mu świat. Ciekawi mnie ilu Ty pokazałeś swiat od czasu jak jesteś Nieśmiertelnym?

Z tego co pamiętam, to wtedy najgłośniej ryło wydzierał Thail i Sawantra. Ja jeszcze nic nie wiedziałem co i jak. Przynajmniej niedużo.


NIe Muzgusie, Ty chciałeś wypieprzać z Laca na okrągło płacząc mi na gg jaki ten Slaanesh zły itd. Właśnei z Twojego powodu rozwiazałem na jakiś czas [TSS], aby dupki wojego pokroju mogły w spokoju grać. To wtedy Slaanesh sikał w gacie ze szczęścia jak to jego dzielne patałachy z Familiae rozgromiły "ciotki z TSS", a wcale tak nie musiało być...

Nie, on nie jest tępy. Inteligencji nie można mu odmówić. Tępy jesteś Ty, przykro mi.


Tak Slaanusiu, stary debilu, jakbym nie był inteligentniejszy od Ciebie:P to teraz ja miałbym bana, a Ty byś wypisywał, że chcesz, aby Thailowi go zdjęto itd.:P
...przykro mi...

Co do inteligencji, to wiesz zapewne, że są różne jej odmiany, ale pewnie to wiesz bo jesteś taaaaaaaki mądzryyyyyyyyyyyyy...;P

Zasada Kaliego.

Fachowo to się nazywa egocentryzmem dziecięcym.

Nie udało mi się zwykłego gracza przywołać do tego pomieszczenia, mimo że próbowałem.


Kiedyś się dało, teraz nie. Co nie oznacza, że nie można przeszkadzać przywoływaniem zwykłemu graczowi.

Ps.1. Slaa ja nigdy nie rżnąłem się na czystego chłopca. Jakbym to robił, to moje postacie byłyby anonimowe, wchodziłyby na Laca, robiły swoje i wypierniczałyby z niego szybciej niż się pojawiły.[/quote]
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » So lis 27, 2004 3:15 pm

A czy ja mówię, że jestem dobry? Jestem egoistą, to tyle.


Lac to według mnie urojony świat, zupełnie inny od rzeczywistego. Może być w nim zło i dobro, w czystej postaci. Wystarczy się postarać.

Nowy gracz woli trzymać z silniejszymi, którzy pokażą mu świat. Ciekawi mnie ilu Ty pokazałeś swiat od czasu jak jesteś Nieśmiertelnym?


Mało gram. Nie mam na to czasu ani cierpliwości. Nie każdy musi mieć, a ja wolę zrobić co innego w tym czasie.

Nic by nie było, gdybyś mnie nie zaprosiłdo TSS, nie wyjaśniając wszystkiego na początku. Można to jeszcze dalej ciągnąć. Nic by nie było gdyby Maeglin nie pokazał mi, co to Lac. Albo dalej. Nic by nie było, gdybym nie poszedł do Staszica. To wszystko jest tego wina, na pewno!

Tak Slaanusiu, stary debilu, jakbym nie był inteligentniejszy od Ciebie:P to teraz ja miałbym bana, a Ty byś wypisywał, że chcesz, aby Thailowi go zdjęto itd.:


On nie był by na tyle głupi, żeby prosić o zdjęcie bana wrogowi. A teraz całe TSS prosi, żeby Slaanesh nie miał bana. Nie ma kto was po dupie lać? Lubicie, jak ktoś was kopie? Mrrrrauuuu :]

Aha, co do egoizmu: mam tak tylko na Lacu, to taki sposób na odreagowanie.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tzeentch » So lis 27, 2004 3:24 pm

Co do inteligencji, to wiesz zapewne, że są różne jej odmiany, ale pewnie to wiesz bo jesteś taaaaaaaki mądzryyyyyyyyyyyyy...;P


Nie, inteligencja jest jedna. Mylisz mądrość z inteligencją (a na Lacu grasz, gdzie przecież jest wyraźny rozdział).

jakbym nie był inteligentniejszy od Ciebie:P to teraz ja miałbym bana, a Ty byś wypisywał, że chcesz, aby Thailowi go zdjęto itd.:P


Brak mi mądrości, co więcej, jestem z niej całkowicie wyzuty, nad czym boleję. Mam nadzieję, że kiedyś to się zmieni.

Zacytuję Ci tekst z filmu Alien 3. Strażnik więzienny, zwany pieszczotliwie przez osadzonych Osiemdziesiąt (a to ze względu na to, że miał właśnie taki iloraz inteligencji) powiedział był: "Ciągle mówicie, jaki to jestem głupi, a byłem na tyle inteligentny, by nie trafić tutaj z wyrokiem.". Mam od dzisiaj mówić na Ciebie per Osiemdziesiąt?
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » So lis 27, 2004 3:29 pm

a co do tych kolorów: Świat nie jest, ale kto powiedział, ze LAc to świat?


Lac to według mnie urojony świat, zupełnie inny od rzeczywistego.


On nie był by na tyle głupi, żeby prosić o zdjęcie bana wrogowi. A teraz całe TSS prosi, żeby Slaanesh nie miał bana.


Powód jest prosty: Wolę mieć jednego prawdziwego wroga niż 100 fałszywych przyjaciół.

Oraz:
"Łatwo być przyjacielem dla kogoś, kto jest twoim przyjacielem, ale być przyjacielem dla kogoś, kto uważa się za twego wroga - to kwintesencja prawdziwej religii. Pierwszy rodzaj przyjaźni - to czysta interesowność."
Mohandas Gandhi
Pozdrówka;)
Ostatnio edytowano So lis 27, 2004 3:34 pm przez Thail, łącznie edytowano 1 raz
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Thail » So lis 27, 2004 3:34 pm

Zacytuję Ci tekst z filmu Alien 3. Strażnik więzienny, zwany pieszczotliwie przez osadzonych Osiemdziesiąt (a to ze względu na to, że miał właśnie taki iloraz inteligencji) powiedział był: "Ciągle mówicie, jaki to jestem głupi, a byłem na tyle inteligentny, by nie trafić tutaj z wyrokiem.". Mam od dzisiaj mówić na Ciebie per Osiemdziesiąt?


Alokolik też uważa się za inteligentnego bo przecież rozwiazuje krzyżówki szybciej niż inni...:P

Nie, inteligencja jest jedna. Mylisz mądrość z inteligencją (a na Lacu grasz, gdzie przecież jest wyraźny rozdział).

To dlaczego doktor nauk matematycznych jest zupełnie zielony na polu nauk polonistycznych? Przecież jest TAKI inteligentny. Nie chce mi się tego wszystkiego tłumaczyć, po prostu już tak jest.
Co do mądrości, to jest właśnie Nasze życiowe doswiadczenie, które możemy wykorzystać w przyszłości lub w danej sytuacji (Inteligencja Nam tylko pomaga w tym, czy opanujemy daną czynność, materiał itd. szybciej od innych - nie wpływa na Nasze zachowania). Skoro jesteś wyprany z mądrości to po prostu jesteś debilem.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » So lis 27, 2004 3:40 pm

Jak widać, znowu nie zrozumiałeś prostego zdania. Do Ciebie trzeba łopatologicznie Thailu. W pierwszym zdaniu chodziło mi o to, że Lac to nie jest świat taki jak nasz. Zresztą masz to zobrazowane w drugim zdaniu.

A co do mądrości i inteligencji - osoba, która nie ma mądrości, nie jest debilem, po prostu nie ma wiedzy. A osoba, która ma wiedzę (jest mądra), a nie ma inteligencji, nie wie jak dobrze wykorzystać swoją wiedzę, lub, o zgrozo, robi to źle będąc przeświadczonym o swojej racji.

Lepiej być mało wiedzącym inteligentem niż dużo wiedzącym idiotą.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tzeentch » So lis 27, 2004 3:46 pm

Widzisz, w tej chwili właśnie wykazujesz brak inteligencji.

Nie rozumiem - wg Ciebie alkoholik nie może być inteligentny? Jest głupcem (brak mądrości), ponieważ niszczy swoje zdrowie. Ale to wcale nie oznacza, że brak mu inteligencji.

Doktor matematyki jest zielony na polu nauk humanistycznych, ponieważ nie jest to jego dziedzina - brak mu po prostu wiedzy.

Co do mądrości, to jest właśnie Nasze życiowe doswiadczenie, które możemy wykorzystać w przyszłości lub w danej sytuacji (Inteligencja Nam tylko pomaga w tym, czy opanujemy daną czynność, materiał itd. szybciej od innych - nie wpływa na Nasze zachowania). Skoro jesteś wyprany z mądrości to po prostu jesteś debilem


W tym momencie sobie sam zaprzeczasz. No to co, zgadzamy się, że jesteś głąbem i kończymy temat?
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » So lis 27, 2004 3:47 pm

A co do mądrości i inteligencji - osoba, która nie ma mądrości, nie jest debilem, po prostu nie ma wiedzy. A osoba, która ma wiedzę (jest mądra), a nie ma inteligencji, nie wie jak dobrze wykorzystać swoją wiedzę, lub, o zgrozo, robi to źle będąc przeświadczonym o swojej racji.

No widzisz właśnie mój wszechwiedzący idioto pomyliłeś pojęcia.

Polecam na dzień dobry: http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=31271
a następnie: http://sjp.pwn.pl/haslo.php?id=20297
Poczytaj ładnie i wróć.

Jak widać, znowu nie zrozumiałeś prostego zdania. Do Ciebie trzeba łopatologicznie Thailu. W pierwszym zdaniu chodziło mi o to, że Lac to nie jest świat taki jak nasz. Zresztą masz to zobrazowane w drugim zdaniu.


To dlaczego dążymy do jego urealnienia. Lac to cząstka realnego świata, czyżbyś tego nie łapał?

Lepiej być mało wiedzącym inteligentem niż dużo wiedzącym idiotą.

Tak Muzgusie, a najlepiej, żeby się taki koleś (Czyli Ty) wogóle nie udzielał jak dorośli gadają, czyli Thail i Slaanesh.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Thail » So lis 27, 2004 3:50 pm

Cytat:

Co do mądrości, to jest właśnie Nasze życiowe doswiadczenie, które możemy wykorzystać w przyszłości lub w danej sytuacji (Inteligencja Nam tylko pomaga w tym, czy opanujemy daną czynność, materiał itd. szybciej od innych - nie wpływa na Nasze zachowania). Skoro jesteś wyprany z mądrości to po prostu jesteś debilem



W tym momencie sobie sam zaprzeczasz. No to co, zgadzamy się, że jesteś głąbem i kończymy temat?


Slaa no zaraz pomyślę, że jesteś kretynem i to w prawdziwym świecie, a nie tylko na forum. To znaczy, że, jeśli nauczymy małpę rozwiązywać krzyżówkę (Czyli jakiegos zachowania), to jest inteligentna?
Występują tu dwa czynniki Slaaguś:
Warunkowanie klasyczne bądź warunkowanie instrumentalne.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Tzeentch » So lis 27, 2004 3:51 pm

Muzgus natomiast myli mądrość z wiedzą.

Dam mały przykład: typowy matoł, który nie potrafi skojarzyć najprostszego faktu (mało inteligentny), zostawia żonę i dziecko dla jakiejś latawicy, która najdalej za miesiąc kopnie go w dupę (brak mądrości) siedzi całymi dniami nad książkami i wygrywa wszystkie teleturnieje pokroju "Jeden z dziesięciu". Takiemu na pewno nie brakuje wiedzy, choć jest tępakiem i głupcem.

Warunkowanie klasyczne bądź warunkowanie instrumentalne.


Nie wiem co to jest, ale jestem wręcz przekonany, że Ty nie wiesz tym bardziej. Nie ma to jak podpieranie swoich tez fachowymi terminami, których się nie rozumie. Wypas.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez muzgus » So lis 27, 2004 3:56 pm

Właśnie odwrotnie Thailu. Małpa nie będzie intelignetna, a tylko będzie miała wiedzę.


To dlaczego dążymy do jego urealnienia. Lac to cząstka realnego świata, czyżbyś tego nie łapał?

Jak ty do tego dązysz? Mówiąc, że zmniejszenie ilości pieniędzy jest nierealne?

A Lac to cząstka świata wirtualnego. Istnieje tylko w pamięci komputera. Gracze nie istnieją w grze, a w normalnym świecie. Ale tobie to Ciężko zroumieć.

Slaanesh: mówiąc mądrość rzeczywiście miałem na myśli wiedzę.

A co do wtręcania w rozmowy "dorosłych" (w tym conajmniej jednego o psychice 12latka), to jeżeli Ci to przeszkadza Thailu, to możesz ze Slaaneshem rozmawiać poprzez komunikator, bądź coś bardziej prywatnego. A to jest forum dyskusyjne, dostępne dla wszystkich jego użytkowników.

Aha, fachowymi terminami też umiem się posługiwać. Tylko nie robię tego, jak ich nie rozumiem.

Edit: O, Sla już to napisał :)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » So lis 27, 2004 4:06 pm

Cytat:

Warunkowanie klasyczne bądź warunkowanie instrumentalne.



Nie wiem co to jest, ale jestem wręcz przekonany, że Ty nie wiesz tym bardziej. Nie ma to jak podpieranie swoich tez fachowymi terminami, których się nie rozumie. Wypas.


Warunkowanie klasyczne polega na wyuczeniu pewnych zachowań poprzez odpowiednie wzmocnienia sprawiając, że w pewnych sytuacjach, na jakieś zdarzenia zachowujemy się tak, a nie inaczej. Prosty przykład, to pies, który ślini się na dźwięk własciciela, gdyż zawsze po usłyszeniu tego odgłosu dostawał wzmocnienie (czyli jedzenie).

Warunkowanie instrumentalne - opisał Skiner... i niestety teraz siada do kompa Zeriks, poczytajcie, bardzo ciekawe i pokazuje jacy ludzie są płytcy, jak działają skrypty, automatyzmy itd.

Nie wiem co to jest, ale jestem wręcz przekonany, że Ty nie wiesz tym bardziej. Nie ma to jak podpieranie swoich tez fachowymi terminami, których się nie rozumie. Wypas.


Slaa wiesz może na jakich studiach jestem, a jestem już na drugim roku?
MOze Ci powiem studia pedagogiczne ze specjalnością resocjalizacja i profilaktyka społeczna, to co teraz Ty i Muzgus piszecie. Wybaczcie, ale psychologię ogólną miałem na w pierwszym semestrze na pierwszym roku.

Właśnie odwrotnie Thailu. Małpa nie będzie intelignetna, a tylko będzie miała wiedzę.


Jednak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, prawda? Jeśli znasz jakieś fachowe określenia, to zacznij ich używać, ja się nie przestraszę bo mam je praktycznie na codzień. Małpa zostanie wyuczona pewnej czynności, Ona nie bedzie wiedziałą co tak naprawdę robi i dlaczego? po prostu po wpisaniu kilku bazgrołów dostanie banana i to siędla niej liczy. Mądrość to sposób wykorzystania zasobu wiedzy (Wiemy, że żarówkę można nie tylko wkręcić, ale, że Ona sie pali, można ją stłuc itd.).
Z odpowiedziami zaczekajcie chwilkę bo mnie przez jakiś czas nie bedzie;P
Ps. Polecam Tomaszowskiego : "Psychologia Ogólna" ładna książeczka 800 stron, którą musiałem całą zrozumieć i nauczyć się jej, aby zaliczyć ten wspaniały przedmiot.
Slaa wpierniczasz się na teren, gdzie ja mam podstawy teoretyczne i praktyczne, to tak jakbym JA zaczął Ci prawić, że znasz się słabiej na prawie niż Ja, a przecież jesteś na prawie. Pokieruj się teraz logiką.
Thail;)
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » So lis 27, 2004 4:20 pm

Małpa będzie wiedziała, jak rozwiązywać krzyżówkę. Będzie miała wiedzę, jak rozwiązać krzyżówkę. Nie bedzie miała inteligencji, żeby zrozumieć po co to robi i jakie mechanizmy tym rządzą. Nie doszłaby do tego samemu. Lepsze porównanie to chyba uczeń, który umie sam wyciągać wnioski i kujon.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez _Arendil_ » So lis 27, 2004 4:27 pm

A Lac to cząstka świata wirtualnego. Istnieje tylko w pamięci komputera. Gracze nie istnieją w grze, a w normalnym świecie. Ale tobie to Ciężko zroumieć.


Właśnie to w Lacu jest realnego. My. Gracze. Chyba jednak tobie ciężko to zrozumieć.
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez muzgus » So lis 27, 2004 4:32 pm

Chyba ciężko Ci zrozumieć, że gracze istnieją w świecie rzeczywistym. W świecie Laca są postacie. A gracze to społecznośc, która tworzy Laca. Przynajmniej Ci, którzy się znają osobiście.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez _Arendil_ » So lis 27, 2004 4:35 pm

A Ci którzy nie znają się osobiście nie tworzą społeczności Laca? Ja nie znam nikogo. Więc powinienem się wynosić w diabły? Albo, wg. Ciebie, nikt nie może być moim przyjacielem.
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Tzeentch » So lis 27, 2004 4:35 pm

Dzięki, właśnie udowodniłeś to, o czym ja tu piszę.

Warunkowanie klasyczne polega na wyuczeniu pewnych zachowań poprzez odpowiednie wzmocnienia sprawiając, że w pewnych sytuacjach, na jakieś zdarzenia zachowujemy się tak, a nie inaczej. Prosty przykład, to pies, który ślini się na dźwięk własciciela, gdyż zawsze po usłyszeniu tego odgłosu dostawał wzmocnienie (czyli jedzenie).


Klepiesz bezmyślnie wyuczone na pamięć regułki bez zadania sobie trudu zrozumienia o co się w nich w ogóle rozchodzi. Oświeć mnie proszę, JAKI jest dźwięk właściciela, bo kurewsko mnie to interesuje (pierdzi?).

Myślenie o żarciu pojawia się na widok miski (jeszcze BEZ jedzenia) jest odruchem warunkowym - pies kiedyś skojarzył, że po wyjęciu miski zostanie doń nasypane żarcie.
Myśl o żarciu natomiast wyzwala odruch bezwarunkowy - ślinienie się.

Inny przykład: jeśli punk włoży łapę w ogień, odruchowo ją cofnie (odruch bezwarunkowy). Gdy zobaczy skina - ucieka (odruch warunkowy, hehe).

A teraz o inteligencji psa. Pies, jako stworzenie w miarę inteligentne zacznie myśleć o żarciu na widok JAKIEJKOLWIEK miski. Po prostu kojarzy kształt i rozumie, że każda miska to miska. Natomiast dla, powiedzmy, żaby, miska misce nierowna. Gdybyś żabę codziennie walił w łeb CZARNYM kijem, to po jakimś czasie na jego widok zacznie spieprzać. Na widok ZIELONEGO nie - bo jest ZA durna, by zrozumieć, że kij to kij. Natomiast walenie psa w łeb kijem spowoduje, że będzie się bał na widok każdego kija, nie tylko tego, którego używaliśmy.

Gdybyś nauczył małpę rozwiązywać krzyżówki świadczyłoby to, że jest inteligentna. Rozwiązywanie krzyżówki wymaga kreatywności i kojarzenia faktów, umiejętności korzystania z wiedzy, by rozwiązać jakiś problem. Choćbyś nie wiem ile razy małpę pieścił prądem, za chuja plażowego nie rozwiąże krzyżówki, natomiast na pewno będzie srała ze strachu na widok akumulatora.

Reasumując: użyłeś terminu na poparcie swojej tezy, którego w ogóle nie rozumiesz, myląc miarę inteligencji z odruchami bezwarunkowymi i warunkowymi (choć, jak wykazałem, im badana jednostka jest inteligentniejsza, tym ma większy zasób wyzwalaczy odruchów warunkowych). Pomieszałeś gówno z wiatrakiem (komputer by napisał: not validated).
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez muzgus » So lis 27, 2004 4:39 pm

Ja rozwiązywanie krzyżówki potraktowałem jak każdą inną czynność, na przykład naciśnięcie serii klawiszy na pianinie.

Co do tego psa i żaby: pies ma śladowe możliwości myślenia abstrakcyjnego, po prostu.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » So lis 27, 2004 6:02 pm

Klepiesz bezmyślnie wyuczone na pamięć regułki bez zadania sobie trudu zrozumienia o co się w nich w ogóle rozchodzi. Oświeć mnie proszę, JAKI jest dźwięk właściciela, bo kurewsko mnie to interesuje (pierdzi?).


Właściciel, gdy otwiera drzwi do domu, gdy wchodzi do pokoju, gdy wyciąga jedzenie z szafki itd. Może tym zdarzeniom nie towarzyszą żadne dźwięki, choćby brzęk klucza za nim otworzy się drzwi?; a nie zapomniałem, że Ty pilotem otwierasz drzwi w domu:P?

Klepiesz bezmyślnie wyuczone na pamięć regułki bez zadania sobie trudu zrozumienia o co się w nich w ogóle rozchodzi.

1) Sięgnij do naukowych książek, a zobaczysz jak się moja definicja różni od ich.
2) To raczej Ty nie rozumiesz mechanizmów jakie występują, po prostu ktoś, gdzieś pierdzi, ale nie wiesz kto?
3) Nie pierdol, jeśli nie wiesz;P

Myślenie o żarciu pojawia się na widok miski (jeszcze BEZ jedzenia) jest odruchem warunkowym


Pies kiedyś dostał jedzenie do tej miski i dlatego ślini się na sam widok miski (Myślenie u zwierząt, to raczej coś abstrakcyjnego, nie myślą) bo wiele razy dostał do niej jedzenie. Jeśli dostałby 2 -6 razy do niej, to po prostu by Ci do niej nasrał, a nie ślinił się na jej widok.

Myśl o żarciu natomiast wyzwala odruch bezwarunkowy - ślinienie się.

Zapach, widok jedzenia - Zwierzęta nie myślą tylko się wuczają pewnych zachowań. Myśl o żarciu może spowodować, że człowiek się ślini.
Jeśli np. pies zobaczy, że do miski nie zostanie nasypane kilka razy jedzenie, to jego wyuczone zachowanie wygaśnie i tak jak mówiłem po prostu Ci do niej nasra.

Inny przykład: jeśli punk włoży łapę w ogień, odruchowo ją cofnie (odruch bezwarunkowy).


Ponieważ otrzymał odpowiednie wzmocnienie w postaci bólu. Gdyby ogień nie parzył, to trzymałby tą łapę w ogniu.

Gdy zobaczy skina - ucieka (odruch warunkowy, hehe).


Ponieważ już kiedyś dostał od jakiegos skina <- Zachowanie wyuczone.

Po prostu kojarzy kształt i rozumie, że każda miska to miska.


Spróbuj podstawić swojemu psu słoik i nie nasypywać do niego jedzenia, myślisz, że pies będzie slinił się na jego widok <- Tak wyszło z Twojej wypowiedzi. Aby pies zaczął reagować na nową miskę jak na swoją starą muszą wystąpić tzw. wzmocnienia (żarcie), jeśli nie nastąpią, to nie wystąpi odruch warunkowy.
Odruch bezwarunkowy to zachowania instynktowne, pierwotne ich nie trzeba się uczyć. Slaa żabie leży wiele rzeczy.

Reasumując: użyłeś terminu na poparcie swojej tezy, którego w ogóle nie rozumiesz, myląc miarę inteligencji z odruchami bezwarunkowymi i warunkowymi (choć, jak wykazałem, im badana jednostka jest inteligentniejsza, tym ma większy zasób wyzwalaczy odruchów warunkowych). Pomieszałeś gówno z wiatrakiem (komputer by napisał: not validated).


Slaaguś zrozum, żeby małpę nauczyć wkręcać żarówkę wcale nie musi być do tego inteligentna, czy kreatywna. Szczur, który otrzyma ładunek prądem w labiryncie ponieważ poszedł nie tam, gdzie trzeba nauczy się wkrótce, ze ma nie iść drogą dla przykładu "A", a musi iść drogą "B".
Do tego nie trzeba posiadać kreatywności, czy kojarzenia faktów. Zwierzęta nie myślą, nie rozumują jak My, nie myl faktów. Jednym słowem użyłeś czegoś co jednak nie rozumiesz jak działa, a przynajmniej nie do końca.
Reasumując: GÓWNO wiesz razem z Muzgusem na takie tematy, ale nie potraficie nie odpisywać próbując udowodnić swoje racje.
1) Inteligencja to cecha, która pozwala przyswoić daną czynność, dany materiał wiedzy itd. w określonym tempie.
2) Mądrość to sposób w jaki wykorzystamy tę wiedzę.
3) Po prostu, jeśli nie miałbym racji w moich zamierzeniach, to skończyłbyś swoją wypowiedź na: 4 [wiadomości?] wyżej;P <-Ale Ty tego nie potrafisz wraz z Muzgolem bo jak sam to ująłeś działatzw. efekt kaliego;P!
Ps.
Małpa będzie wiedziała, jak rozwiązywać krzyżówkę. Będzie miała wiedzę, jak rozwiązać krzyżówkę. Nie bedzie miała inteligencji, żeby zrozumieć po co to robi i jakie mechanizmy tym rządzą.


Nie bedzie miała mądrości, aby wiedzieć w jakim celu to robi (może poza otrzymaniem wzmocnienia). Ale tak naprawdę to bedzie tylko wyuczona czynność tak jak: Jeśli nie mam racji, to znaczy, że i tak mam rację, tylko inni jej nie mają.


Ja w sumie sam jestem kretynem, że po prostu dałem sie wciągnąć z Wami w taką rozmowę skoro i tak wiem, że nawet jakby prawda wyszła przez monitor i pierdolnęła Was w twarz, to i tak mówilibyście, że to kłamstwo, czyż nie?
Na dowód mojej powyżej tezy pokażcie post w którym kogoś przepraszacie (Oprócz Slaa, bo to Jego sposób manipulacji innymi, skrucha, włażenie w trzewia, a potem kopa na dobranoc).
A teraz idę się spiję.
Narcia.
Acha Slaaguś powiem jedno: Nie ucz ojca dzieci robić:P
Ponieważ, Ty widzisz TYLKO zachowania, ale nie znasz tak naparwdę mechanizmów: dlaczego i jak? Proste, dlatego, gdy nei mam racji przyznaje się do tego, teraz mam. Niestety wiem, że nawet Muzgus, który ma mniejsze pojęcie o tych tematch niż Ty nie zakmnie sie i będzie próbował udowodnić swoje racje.
Thail.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Tzeentch » So lis 27, 2004 7:33 pm

Widzę, że muszę Ci to punkt po punkcie wyłuszczyć, bo pogubiłeś się w tej rozmowie.

Napisałeś tak:
Alokolik też uważa się za inteligentnego bo przecież rozwiazuje krzyżówki szybciej niż inni...:P


Przez to zdanie sugerujesz, że alkoholik jest mało inteligentny, bo przecież pije, a inteligentny człek by tak nie postępował. Wytłumaczyłem Ci, że bycie alkoholikiem nie wyklucza wysokiego ilorazu inteligencji. Jest za to głupcem. Tu pokazałeś, że nie rozumiesz podziału na inteligencję i mądrość.

Dalej napisałeś jednak:

Co do mądrości, to jest właśnie Nasze życiowe doswiadczenie, które możemy wykorzystać w przyszłości lub w danej sytuacji (Inteligencja Nam tylko pomaga w tym, czy opanujemy daną czynność, materiał itd. szybciej od innych - nie wpływa na Nasze zachowania)


Tutaj trafnie przytoczyłeś definicję mądrości. Zatem przeczysz sam sobie. Napisałem Ci to. Jeśli przeczysz sam sobie oznacza to, że się ze mną zgadzasz.

Niestety - kilka wiadomości potem napisałeś:

To znaczy, że, jeśli nauczymy małpę rozwiązywać krzyżówkę (Czyli jakiegos zachowania), to jest inteligentna?


Tu nie zrozumiałeś moich intencji i zboczyłeś z tematu.
Wykazałem, że gdybyś nauczył małpę rozwiązywać krzyżówkę oznaczałoby to, że małpa myśli abstrakcyjnie, więc jest inteligentna w stopniu zbliżonym do człowieka. Dla Ciebie natomiast nauczenie małpy rozwiązywania krzyżówek jest tym samym co nauczenie jej robienia fikołków na komendę. Powtórzę odpowiedź na Twoje pytanie: TAK! Jeśli nauczysz małpę rozwiązywania krzyżówek oznaczać to będzie, że małpa JEST inteligentna!

Występują tu dwa czynniki wszechmocny Slaaneshu:
Warunkowanie klasyczne bądź warunkowanie instrumentalne.


W tym miejscu zrównałeś mądrość z odruchami warunkowymi i bezwarunkowymi. Ergo: NIE rozumiesz tak naprawdę o czym piszesz. Dla Ciebie warunkowanie klasyczne, czy jak to się tam nazywa i mądrość to synonimy. Mylisz się. Ba, zaryzykowałbym nawet twierdzenie, że są to antonimy! Moja późniejsza pisanina miała na na celu uświadomienie Ci tego. Dlaczego antonimy? Ano, jeśli widzę ładną, młodą dziewczynę, INSTYNKTOWNIE będe chciał ją zerżnąć. Instnykt przecież mi podpowiada, że młodsza i ładniejsza jest
lepsza, poza tym jej jeszcze nie rżnąłem, a w ogóle, to najlepiej mieć dzieci z setką kobiet. Zatem: odruch bezwarunkowy - zerżnąć. Jednak moja mądrość mi podpowiada, że powinienem pozostać przy żonie i dzieciach, bo one mnie porzebuja, etc. Dlatego mądrość WALCZY z instynktem.

Po nieudanej próbie zaskoczenia nas fachowym słownictwem idziesz za ciosem i próbujesz nam wcisnąc kit, że skoro to studiujesz, to wiesz lepiej:

Slaa wiesz może na jakich studiach jestem, a jestem już na drugim roku?
MOze Ci powiem studia pedagogiczne ze specjalnością resocjalizacja i profilaktyka społeczna, to co teraz Ty i Muzgus piszecie. Wybaczcie, ale psychologię ogólną miałem na w pierwszym semestrze na pierwszym roku.


Najwyraźniej nie uważałeś na zajęciach. Pomieszałeś wszystko ze wszystkim, prawdziwy surrealizm.

Małpa zostanie wyuczona pewnej czynności, Ona nie bedzie wiedziałą co tak naprawdę robi i dlaczego? po prostu po wpisaniu kilku bazgrołów dostanie banana i to siędla niej liczy. Mądrość to sposób wykorzystania zasobu wiedzy (Wiemy, że żarówkę można nie tylko wkręcić, ale, że Ona sie pali, można ją stłuc itd.).


Tutaj już się zamotałes i sam nie wiesz, czy ta małpa w końcu jest inteligentna, ale niemądra, czy też mało inteligentna, za to mądra, a może jest przemądrzałą inteligentką?? :P Dalej mieszasz odruchy, zależność działanie - nagroda z inteligencją, mądrością, wiedzą, etc.

Ps. Polecam Tomaszowskiego : "Psychologia Ogólna" ładna książeczka 800 stron, którą musiałem całą zrozumieć i nauczyć się jej, aby zaliczyć ten wspaniały przedmiot.
Slaa wpierniczasz się na teren, gdzie ja mam podstawy teoretyczne i praktyczne, to tak jakbym JA zaczął Ci prawić, że znasz się słabiej na prawie niż Ja, a przecież jesteś na prawie. Pokieruj się teraz logiką.
Thail;)


Znowu mamy Ci uwierzyć na słowo, bo czytałeś książkę, którą my byśmy nawet za pieniądze nie dotknęli, z racji tego, że jest niewątpliwie wybitnie nudna.
Chodzi o to, że ja właśnie piszę logicznie, a Ty nielogicznie. Też się pochwalę, a co: na pierwszym roku miałem logikę i autorytatywnie Ci mówię, że piszesz nielogicznie. W końcu, to JA miałem logikę a nie Ty, a jak mi nie wierzysz, że tak jest, to przeczytaj książkę pt. "Logika praktyczna" Zygmunta Ziembińskiego. A w ogóle, to już te studia kończę, więc MAM rację!

Właśnie masz taką metodę przekonywania do swoich racji.

W ostatniej swojej wiadomości powtarzasz wszystko to, co napisałem wcześniej, tylko innymi słowami:

Właściciel, gdy otwiera drzwi do domu, gdy wchodzi do pokoju, gdy wyciąga jedzenie z szafki itd. Może tym zdarzeniom nie towarzyszą żadne dźwięki, choćby brzęk klucza za nim otworzy się drzwi?; a nie zapomniałem, że Ty pilotem otwierasz drzwi w domu:P?


I co w związku z tym? Ja się z tym zgadzam, ale co to ma do rzeczy? Napisałem przecież, że to są odruchy warunkowe.

) Sięgnij do naukowych książek, a zobaczysz jak się moja definicja różni od ich.
2) To raczej Ty nie rozumiesz mechanizmów jakie występują, po prostu ktoś, gdzieś pierdzi, ale nie wiesz kto?
3) Nie pierdol, jeśli nie wiesz;P


1. Sięgnąłem. Podtrzymuję moją tezę, że nie wiesz o czym piszesz, a powtarzasz bezmyślnie.
2. Rozumiem te mechanizmy świetnie, ale co to ma wspólnego z inteligencją i mądrością?? Zboczyłeś z tematu, ja to samo zrobiłem. Tyle, że ja WIEM, że z tematu zboczyłem, a Ty nie. Tym się różnimy.
3. Gdybym pierdolił, ruszałbym dupą.

Pies kiedyś dostał jedzenie do tej miski i dlatego ślini się na sam widok miski (Myślenie u zwierząt, to raczej coś abstrakcyjnego, nie myślą) bo wiele razy dostał do niej jedzenie. Jeśli dostałby 2 -6 razy do niej, to po prostu by Ci do niej nasrał, a nie ślinił się na jej widok.


Wykazałeś się kompletnym niezrozumieniem tego, co napisałem. Oczywiście się zgadzam,że pies się na widok miski ślini. Gdzie ja niby napisałem, że tak nie jest??? Najwyraźniej nie wiesz co to jest odruch warunkowy (gdybyś wiedział, nie pisałbyś tego samego jako odpowiedź na moje stwierdzenia).

Zapach, widok jedzenia - Zwierzęta nie myślą tylko się wuczają pewnych zachowań. Myśl o żarciu może spowodować, że człowiek się ślini.


Myślenie to dokonywanie wyborów. Pies myśli, kot myśli, szczur myśli. Sprowadzasz zwierzęta do automatów. Pojebał Ci się proces myślenia (umiejętność dokonywania wyborów przez organizmy żywe) z mądrością (umiejętność dokonywania TRAFNYCH wyborów przez człowieka).

Jeśli np. pies zobaczy, że do miski nie zostanie nasypane kilka razy jedzenie, to jego wyuczone zachowanie wygaśnie i tak jak mówiłem po prostu Ci do niej nasra.


A co to ma wspólnego z tematem mądrości, etc.? Ale dobrze, zgadzam się z tym.

Ponieważ otrzymał odpowiednie wzmocnienie w postaci bólu. Gdyby ogień nie parzył, to trzymałby tą łapę w ogniu.


Po chuj tłumaczysz mi coś, o czym wiem (inaczej bym nie podał tego przykładu)? Założyłem, że wiesz co to są odruchy warunkowe i bezwarunkowe - najwyraźniej się pomyliłem. Napiszę jeszcze, że odruchem jest COFNIĘCIE ręki pod wpływem gorąca, a nie uczucie bólu.

ponieważ już kiedyś dostał od jakiegos skina <- Zachowanie wyuczone.


I znowu wykazujesz nieznajomość terminu, tym razem odruchu warunkowego. Inaczej byś tego nie tłumaczył na swoje.

Spróbuj podstawić swojemu psu słoik i nie nasypywać do niego jedzenia, myślisz, że pies będzie slinił się na jego widok <- Tak wyszło z Twojej wypowiedzi.


Nie, tak nie wyszło z mojej wypowiedzi, po prostu nie skminiłeś o co mi chodziło. Ja pisałem o miskach. Czy wg Ciebie słoik to miska? Jak Ci pokażę akwarium to będziesz myślał o jedzeniu? Chyba nie. No to wg Twojej teorii jesteś tak samo durny jak ten biedny pies (zupę można zjeść w końcu też z akwarium).

Reszty nie chce mi się już komentować, bo to tylko kompilacja zgadzania się ze mną, obrażania mnie i poplątania wszystkiego.

Thail, masz przykry zwyczaj kłótni wedle schematu: Nie mów, że ta trawa jest zielona, nic nie wiesz, ja Ci powiem: jest, kurwa, zielonam a może czerwona, może czerwonozielona, a najpewniej to są glony.

Daj sobie siana, dobrze?
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » So lis 27, 2004 7:47 pm

Napiszę jedno. Tym, że odpisałeś na mój udowodniłeś, że to JA MAM RACJĘ hehehehe, a ja nie zamierzam się już rozpisywać, wię cmożemy wrócić do Twojej sprawy - Poraz kolejny, no chyba, że wolisz mi udowadniać dalej jaki to jesteś wspaniały.
Ps. Ja też miałem logikę i jest takie powiedzenie: Logika jest logicznie nielogiczna:P Więc jej nie przyrównuj do książek psychologicznych, gdzie wszystko jest napisane bardzo dokładnie i zrozumiale. Acha, za dużo interpretujesz na swoją mańkę, czasami przydałoby Ci się trochę bezinteresowności, to smao Muzgus. :cool:
A teraz Wasze zdrowie! :alkoholik:
Co do odbanowania postaci itd. to nie masz nikogo oprócz mnie? Co z tymi zastępami wiernych wampirów, które powinny się tłuc o Ciebie (stawiać bogom).
Oj, Slaa coś czarujesz z tą wampirzą wiernością :naughty:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Thail » So lis 27, 2004 7:54 pm

Ale tego nie mogę zostawic bez komentarza :grin:
Oświeć mnie proszę, JAKI jest dźwięk właściciela, bo kurewsko mnie to interesuje (pierdzi?).

Tu się pytasz JAKI to może być dźwięk - Rozumiesz, to jeszcze, jak nie to powiedz, wrócę do początku?

Właściciel, gdy otwiera drzwi do domu, gdy wchodzi do pokoju, gdy wyciąga jedzenie z szafki itd. Może tym zdarzeniom nie towarzyszą żadne dźwięki, choćby brzęk klucza za nim otworzy się drzwi?; a nie zapomniałem, że Ty pilotem otwierasz drzwi w domu:P?


Tu otrzymujesz odpowiedź, rozumiesz jeszcze?

I co w związku z tym? Ja się z tym zgadzam, ale co to ma do rzeczy? Napisałem przecież, że to są odruchy warunkowe.

Po prostu otrzymałeś odpowiedź na wcześniej zadane pytanie. To, że sam nie wiesz co piszesz śiadczy tylko o tym, że nie wiesz co piszesz;P

Co do miski i słoika. Dałem duuuży kontrast chcąc podać zrozumiały przykład, ale Tobie zaraz kojarzy się z czymś innym;P

To wracamy do sprawy uwolnienia Twojej zjebanej postaci, abym miał co tłuc i kogo. Gracze z Laca, którzy znają się w rzeczywistości nie tworzą na Lacu społeczeństwa, a kółko wzajemnej adoracji i nic więcej :cool:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » So lis 27, 2004 8:04 pm

jakbyś tego nie nazwał, to jest to pewna społeczność.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Lam » So lis 27, 2004 10:58 pm

Thail napisał(a):zacofany kolorowy chłopcze, to, że ktoś nosi falgę zabójca nie znaczy wcale, że ja zdobył na jakimś niewinnym graczu, który poszedł lać do krzaków i ktoś tam go zaciukał. Czasami wyprzedza się poczyniania innych zabójców (bez flagi - Tak, tak istnieją tacy, nieprawdopodobne Muzgusie? , ale prawdziwe). Czasami trzeba zaatkować pierwszemu, aby nie zbierać później zwłok jakiegoś nowego gracza.

Nawaliliście potem strasznie dużo wiadomości, które kompletnie olałem, ale zacząłem od tego i to skomentuję. Thail, chłopcze w odcieniach szarości wyprzedzający swe czasy (pociesz się, że pewnie zostaniesz doceniony po śmierci, haha), póki co to bogowie są od oceniania, kto zasługuje na śmierć, a kto nie. Nie Tobie o tym decydować. Jeśli zaś atakujesz gracza, który nie jest zabójcą, czyli póki co niczego nikomu nie zrobił, sam jesteś zabójcą i zasługujesz na rychłą śmierć, zgodnie z wolą bogów, którzy wyraźnie dają znaki, kto ma żyć, a kto umrzeć. Jeszcze coś dla Ciebie: w Lacu, tak samo, jak w życiu, nie stosuje się domniemania winy, pamiętaj o tym.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » N lis 28, 2004 1:29 am

Eee Lamie, ja teraz jak czytam to co napisałem, to znaczy nei chce mi sie czytać :alkoholik: Ale pewnie to popierdolone jest dla zwykłych ludzi, którzy wchodzą tu pierwszy raz. Co do wyprzedzania czasów to staram się zawsze iść pod górkę, a nie z wzorcami ogólnie przyjętami i steraotypyami, gdyż są płytkie. Co do bogów, to hmmm, kłócił się ktoś kiedyś z bogiem o to jaki świat jest okrutny czy z innego powodu, ja nie. Wiec na LAcu teżnie zamierzam siekłócić :cool:
Po piecei nie udanych próboach trafienia w znaczekwyslij , Thail :alkoholik:
Ps. Po śmierci mnie docenią, ale mam do tego podejście takie jak: Na chuj mi wtedy mnie doceniać, jak będą mnie żąrły robaki:)
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » N lis 28, 2004 11:42 am

Nie kłóciłeś się z bogiem na Lacu? Ciekawe, co na to by Naja powiedziała :)

A co do reszty wypowiedzi, to jest kompletnie nielogiczna i chyba już nieźle wypiłeś jak ją pisałeś.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Malis » N lis 28, 2004 12:02 pm

Mówisz Naji 'thail na forum:'
Mówisz Naji 'Co do wyprzedzania czasów to staram się zawsze iść pod górkę, a nie z wzorcami ogólnie przyjętami i steraotypyami, gdyż są płytkie. Co do bogów, to hmmm, kłócił się ktoś kiedyś z bogiem o to jaki świat jest okrutny czy z innego powodu, ja nie.'
Mówisz Naji 'muzgus mu odpowiada:'
Mówisz Naji 'Nie kłóciłeś się z bogiem na Lacu? Ciekawe, co na to by Naja powiedziała :) '
Naja odpowiada ci 'myslisz ze powinnam odpowiedziec, co bym powiedziala?'
Naja odpowiada ci 'chyba wszyscy wiedza :)'
Naja odpowiada ci 'jak masz ochote zadac sobie trudu, to wklej to na forum, oprosze :)'
Naja odpowiada ci 'to, ze chyba wszyscy wiedza, czym konczy sie klotnia ze mna. '
Naja odpowiada ci 'a jakby ktos nie wiedzial, to mozna zawsze zapytac Zeriksa, któremu rybę zdejmę 20grudnia o 18.00 :)'
Naja odpowiada ci 'Zeriks chętnie opowie o kłótniach z bogami :)'

:smile:
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Tzeentch » N lis 28, 2004 12:07 pm

A skąd wiesz, że będą żarły?? A może powąchają, zrzygają się i sobie odpełzną? :P

Malis, ale Ty rzadka jesteś. :P Tak z ciekawości - spowiadasz się bogom z tego, co jadłaś na śniadanie? :P:P:P
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Malis » N lis 28, 2004 12:12 pm

Ależ oczywiście :]
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Thail » N lis 28, 2004 3:46 pm

Moi cofnięci w rozwoju "przyjaciele z Laca" (To do Malis i Muzgusa) pisząc zdanie:

Co do bogów, to hmmm, kłócił się ktoś kiedyś z bogiem o to jaki świat jest okrutny czy z innego powodu, ja nie. Wiec na LAcu teżnie zamierzam siekłócić

Cóż mogę powiedzieć?
Po pierwsze nie chodziło mi o boga z Laca, co podkreśliłem w drugim zdaniu słowami: Więc na Lacu tez nie zamierzam...
Tak ciężko zrozumieć proste zdanie?

mUZGUS napisał:
Nie kłóciłeś się z bogiem na Lacu? Ciekawe, co na to by Naja powiedziała :)

A co do reszty wypowiedzi, to jest kompletnie nielogiczna i chyba już nieźle wypiłeś jak ją pisałeś.


Co by na to Naja powiedziała? Nie wiem, później (Tzn. gdy Zeriks odpadł od kompa i mogłem w końcu z Nią porozmawiać na spokojne) na gg całkiem dobrze Nam sie gadało, gdy nie miała widowni z Laca i nie musiała pokazywać jaka to jest piękna, wspaniała i potężna, tak samo jak rozmawiam ze Slaa mimo, że u Niego pokazywanie jaki to jest doskonały jest przenoszone z rl :grin:

Naja odpowiada ci 'jak masz ochote zadac sobie trudu, to wklej to na forum, oprosze :)'
Naja odpowiada ci 'to, ze chyba wszyscy wiedza, czym konczy sie klotnia ze mna. '
Naja odpowiada ci 'a jakby ktos nie wiedzial, to mozna zawsze zapytac Zeriksa, któremu rybę ...

Wiadomo o co chodzi, o utrzymanie szacunku - Co prawda trochę sposobem Slaaneshowatym, ale skutecznym, ja zawsze wolałem porozmawiać i dojść dokłądnie co i jak. (Nawet przypomniała mi sie fajna historyjka z Laca, już nie pamiętam z którym wampirem: Spytałem się tegoż wampira czemu jest tak za Slaa, czemu mu się nie postawi?
Odpowiedź: Bo Jego miecz poczuł na karku wiele razy, a mojego nigdy.
Tak jak mówiłem, skuteczne...

Reasumując: Spierdoliliście sprawę na całego nie wychodząc ze swoimi dupami dalej niż cienkie ramki Laca.

Co do Malis hehehehehe widzę, że się świetnie bawicie na ircu itd. Tym, że urządzasz sobie takie zabawy (Jak obgadywanie kogoś, gdy tej osoby nie ma) hehehe no wybacz, ale to jest cholernie dziecinne, płytkie, głupie i tylko mnie utwierdziło, ze chyba jednak postacie, które grałem trafnie określiły Ciebie. Przez chwilę nawet myślałem, że to ja się myliłem co do Twojej osoby - Po prostu byłem chyba wtedy głupi. Dzięki, że uświadomiłaś mnie jaka naprawdę jesteś płytka.
Pokaż loga w którym kogoś publicznie na Lacu bądź ircu obgaduję, gdy tej osoby nie ma.
Thail.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Malis » N lis 28, 2004 3:50 pm

Obgadywanie? co tu jest obgadywanego? nic na ciebie nei powiedzialam :P Nic, wkleilam kawalek forum, komus kto nie czyta a moglby chciec to przeczytac. przestan sie mazać.


p.s logow nie pokaze nawet jakbym chciala, nie loguje :(
Ostatnio edytowano N lis 28, 2004 3:54 pm przez Malis, łącznie edytowano 1 raz
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Thail » N lis 28, 2004 3:54 pm

Obgadywanie? co tu jest obgadywanego? nic na ciebie nei powiedzialam :P Nic, wkleilam kawalek forum, komus kto nie czyta a moglby chciac to przeczytac. przestan sie mazać.


Malis, to było obgadywanie :cool:
Co do mazania - To żadnej kurwie(tzn.kobiecie i to jest do wszystkich kobiet) nie dam satysfakcji, że będę się z jej powodu smucił, a tym bardziej mazał!!!! :evil:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » N lis 28, 2004 3:55 pm

Na irca nie wchodzisz Thailu :)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » N lis 28, 2004 3:58 pm

Na irca nie wchodzisz Thailu :)

Bo nie mogę/nie umiem/nie chce mi się/po co?/nie chce mi sie z wami obgadywać innych ludzi/Mam chyba jakąś blokadę z głównego serwera admina, któremu ch*j w oko, bo w dupę to przyjemność!

(OOK) Poza światem>
Malis stwierdza 'myle sie czy on tu obraza wszystkei kobiety i twierdzi ze kazda
kobieta to k.....'
(OOK) Poza światem>
Malis oznajmia 'wiec jesli tak, to takiego szmaciarza sie stad wyrzucic powinno.

Malis, ależ Ty jesteś głupia, weź najpierw dorośnij do myślenia, a później snuj swoje domysły na głos, dobra?

Wytłumacze Ci to jak dziecku z chorobą psychiczną bo inaczej się nie da.
Podkreślając wszystkich kobiet w nawiasie miałem namyśli: wszystkie kobiety, które chcą, abym się mazał z ich powodu <- CO TY zasugerowałaś w swojej wypowiedzi wcześniejszej.
Rozumiesz jeszcze? Jak nie to wrócę.
Reasumując po wsiowemu, tak, żebyś zrozumiała:
Każda kurwa, która będzie chciała, abym sie mazał z jej powodu może iść na szczaw bo żadnej nie dam takiej satysfakcji.
A teraz wydrukuj to sobie, weź do łązienki, szkoły, czy co tam robisz.

PRZECZYTAJ CO NAJMNIEJ 40 RAZY!
I wtedy się wypowiadaj na czyjś temat.
Co do obgadywania kogoś, gdy Go nie ma, to dowód masz na górze. :cool:
Ostatnio edytowano N lis 28, 2004 4:06 pm przez Thail, łącznie edytowano 1 raz
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez _Arendil_ » N lis 28, 2004 4:04 pm

Też bym się napił.
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Malis » N lis 28, 2004 4:16 pm

Przemawiasz 'uwaga bede obgadywac:]'
Nawijasz 'Thaila'
Nawijasz 'zeby nei bylo ze za plecami mzoecie rpzekazac:]'

Klniesz 'Co do mazania - To żadnej kurwie(tzn.kobiecie i to jest do wszystkich kobiet)'
Baal stwierdza 'ja nie mogę, kolejny wampir podróba'
Stwierdzasz 'myle sie czy on tu obraza wszystkei kobiety i twierdzi ze kazda kobieta to k.....'

i tak dalej.
niewazne, ja czytać umeim, ty nie umiesz pisać dobrze tego co masz na myśli.
Noc jest zła, jest zła, jest zła.....
Malis
 
Wiadomości: 198
Dołączył(a): Wt cze 10, 2003 2:42 pm
Lokalizacja: Wrocław

Wiadomośćprzez Thail » N lis 28, 2004 4:42 pm

Malis, Ty po prostu nie umiesz czytać;P bo wszystko traktujesz jako atak na swoja zakręconą osobę (UWAGA: Tu był atak personalny), a teraz mam dzięki Sawantrze większe zmrtwienia niż jakąś rycząca nieletnia, papapa
Plisss nie odpisuj.
Ps. Może wrócimy do Slaaga?:)
ps.1. I tak dalej brzmi:
Malis oznajmia 'wiec jesli tak, to takiego szmaciarza sie stad wyrzucic powinno.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » N lis 28, 2004 5:04 pm

Thailu, co do tego co mówisz o kobietach: jesteś po prostu szowinistą.

To żadnej kurwie(tzn.kobiecie


to jednoznacznie wskazuje na to, że o wszystkich kobietach tak mówisz. Jeśli jest inaczej, to moze popracuj nad tym, żeby precyzyjniej wyrażać swoje myśli? (pomyśl, zanim napiszesz. to pomaga.)
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » N lis 28, 2004 5:43 pm

Thailu, co do tego co mówisz o kobietach: jesteś po prostu szowinistą.


Eeeee skąd wiedziałeś??!! :eek:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klany



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron