[TZM]

Sprawy ponadklanowe, międzyklanowe i ogólnoklanowe.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Kethrax » Pn gru 13, 2004 2:26 pm

:applause: Prawda. Lepiej nie czytać tematu od początku - to może być niebezpieczne.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Pn gru 13, 2004 2:40 pm

Prawda! :applause: jeszcze zmadrzejecie, a do tego przecież NIE MOŻNA DOPUŚCIĆ!!!! :dance:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Kethrax » Pn gru 13, 2004 3:10 pm

Mam wrażenie, że stanie się coś zupełnie odwrotnego. Hmm...dziwne.
Ostatnio edytowano Pn gru 13, 2004 3:11 pm przez Kethrax, łącznie edytowano 1 raz
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Pn gru 13, 2004 3:11 pm

Boisz się spróbować? :think:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Kethrax » Pn gru 13, 2004 3:13 pm

Spróbowałem i czuję dziwne swędzenie w okolicy przełyku. Chyba zwymiotuję. Jako obdarzony mądrością - może powiesz mi, czy takie właśnie są jej objawy...
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Morfoth » Pn gru 13, 2004 3:20 pm

Zjeb.
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Thail » Pn gru 13, 2004 3:27 pm

A kto powiedział, że jestem obdarzony mądrością;P??? :eek:
Acha przestań pić kartoniki, to i swędzenie w przełyku ustanie;P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Kethrax » Pn gru 13, 2004 3:54 pm

Morfoth napisał(a):Zjeb.
O sobie mówisz? Cóż za samokrytyka, naprawdę, nie musiałeś:)
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Pn gru 13, 2004 4:38 pm

O ja jebę. Wypowiedź a'la pierwsza klasa podstawówki. Jak i cały ten temat.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Pn gru 13, 2004 6:04 pm

Phi odezwał się wielce dorosły;P
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Kethrax » Wt gru 14, 2004 10:03 am

Dopiero co zlizałeś resztki mleka ze swojej szczeciny a już podstawówką wywijasz? Oooo nieładnie
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Val » Wt gru 14, 2004 2:55 pm

Obrazek
To nazywasz szczeciną? To co Ty masz na sobie, brodę krasnoluda?
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Varena » Wt gru 14, 2004 5:20 pm

Ogolił się, ogolił!
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez tharanduril » Wt gru 14, 2004 5:24 pm

Bieda, Valdrab, bieda z nędzą przez kraj pędzą ;)
"Jak eksploduje bomba, to widać zmiany. Dziura w ziemi, jakieś flaki na drzewie. Słowem, widać zmiany."
tharanduril
 
Wiadomości: 166
Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: zwykle z domu

Wiadomośćprzez muzgus » Wt gru 14, 2004 5:34 pm

chociaż ma ciemne te włosy... w moim przypadku to nawet jak mam długie to nie widać, bo są zbyt jasne :/ ciężkie jest życie białogłowego :P
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Reif » Wt gru 14, 2004 6:19 pm

to co ja mam powiedziec... u mnie tez nie widac - a zapomnialem przeciez pojechalem maszynka na 3mm ;P
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt gru 14, 2004 7:29 pm

Miło wiedzieć, że ktoś na świecie ma równie żółte zęby jak ja.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez tharanduril » Wt gru 14, 2004 7:40 pm

Tak, koń.
"Jak eksploduje bomba, to widać zmiany. Dziura w ziemi, jakieś flaki na drzewie. Słowem, widać zmiany."
tharanduril
 
Wiadomości: 166
Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: zwykle z domu

Kieł w dupie.

Wiadomośćprzez Val » Wt gru 14, 2004 7:49 pm

Obrazek
Slaanesh zapewne myśli o tym zdjęciu. Na nim po prostu miałem nieumyte od dwóch dni zęby, bo zapomniałem szczoteczki na zjazd:P.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez tharanduril » Wt gru 14, 2004 8:07 pm

Tu też nie jest tak źle, chyba że to coś na lewo od twojej szyi to są zapasowe zęby :P
"Jak eksploduje bomba, to widać zmiany. Dziura w ziemi, jakieś flaki na drzewie. Słowem, widać zmiany."
tharanduril
 
Wiadomości: 166
Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: zwykle z domu

Wiadomośćprzez Val » Wt gru 14, 2004 8:40 pm

Nie, to koraliki Vareny... z moich starych zębów.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez tharanduril » Wt gru 14, 2004 8:47 pm

Ty też zbierałes mleczaki? heheh
Ja bym ich tak nie rozdawał, kiedyś możesz zostać sławny i co? Nie będziesz mógł przekazać muzeom takich wspaniałych relikwi.
"Jak eksploduje bomba, to widać zmiany. Dziura w ziemi, jakieś flaki na drzewie. Słowem, widać zmiany."
tharanduril
 
Wiadomości: 166
Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: zwykle z domu

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt gru 14, 2004 8:51 pm

Valdrab, jako rewolucjonista, wolałby mauzoleum.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez tharanduril » Wt gru 14, 2004 9:06 pm

Zaraz, czegoś tu nie chwytam.
"Valdrab rewolucjonistą" - to rozumiem, swój czlowiek! ;)
"Wolałby mauzoleum" - tu się zaczynają schody, chodzi ci o to, że mleczaki mają leżeć w mauzoleum, czy mauzoleum ma być w muzeum zamiast ząbków?
Jeśli nasz Valduś miałby leżeć w owym mauzoleum, to czy znajdzie się miejsce obok? Albo nie, z takim zrytym globusem jak mój, bym zwiedzających straszył.
"Jak eksploduje bomba, to widać zmiany. Dziura w ziemi, jakieś flaki na drzewie. Słowem, widać zmiany."
tharanduril
 
Wiadomości: 166
Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: zwykle z domu

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt gru 14, 2004 9:28 pm

Ty też komunista? Brrr...
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Mahdi » Wt gru 14, 2004 9:32 pm

Żebyś sie nie zdziwił ilu komuchów jest pośród Ciebie
Mahdi
 
Wiadomości: 23
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:35 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt gru 14, 2004 9:52 pm

Niestety, zdaję sobie z tego sprawę. Dlatego wstając rano chce mi się rzygać.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez tharanduril » Wt gru 14, 2004 10:01 pm

Jestem ciekaw, na kogo zagłosowałbyś, gdyby jutro miałyby się odbyć wybory parlamentarne. Na LPR i wielkiego, wspaniałego Romusia G.?
Bo mi się rzygać chce, jak sobie przypomnę, że po polskiej ziemi chodzi taka hołota jak Młodzież Wszechpolska. Cholerna faszystowska młodzieżówka. Wszyscy wymienieni mają naprawdę nierówno.
Ostatnio edytowano Wt gru 14, 2004 10:05 pm przez tharanduril, łącznie edytowano 2 razy
"Jak eksploduje bomba, to widać zmiany. Dziura w ziemi, jakieś flaki na drzewie. Słowem, widać zmiany."
tharanduril
 
Wiadomości: 166
Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: zwykle z domu

Wiadomośćprzez muzgus » Wt gru 14, 2004 10:02 pm

ile komunistów jest pośród Ciebie? ja nie mam rozdwojenia jaźni.


A Tzincz na UPR by głosował.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt gru 14, 2004 10:22 pm

Nie tylko by głosował, ale głosuje za każdym razem. Od wielu lat.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Thail » Śr gru 15, 2004 2:00 pm

Ogólnie rzecz ujmując nie jestem jakimś rzeźnikiem, ale ja bym wszystkich obecnie rządzących w tym biednym skretyniałym kraju wziął do kupy i ponabijał na zaostrzone pale (Tak wzdłuż drogi od Kielc do Warszawy) następnie zająłbym się skracaniem władzy klerowi od ks. Rydzyka (A tak ogólnie ten pan ma nazwisko podobne do imienia diabła, który według wierzeń ludowych w Małopolsce działał na tym obszarze - CO najzabawniejsze czart ten kamuflował się ze swoimi złymi intencjami jako grzyb, rydz:)- ironia, czy fatum?)
Myślę, że po takim pokazie, który otrzymałaby cała pozostała administracja w polsce, to przynajmniej jakieś 43% złodziei żerujących na ludziach zastanowiłoby się, czy warto?
Acha, dla szczęśliwców, którzy przyozdobiliby drogi czekałoby jeszcze pośmiertne zadość-uczynienie dla narodu, a mianowicie: Konfiskata mienia i odzyskiwanie pieniędzy skradzionych społeczeństwu.
Ps. [TZM] niedługo się jeszcze raz zmieni, myślę, że na lepsze.
Pozdrówka :alkoholik:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr gru 15, 2004 2:05 pm

Wiesz co, mówisz jak Lepper.

Ps Po co dodajesz kawałki o TZM? Nie wiem jak innych, ale mnie to śmieszy... Szczególnie w obliczu Twoich wieszalczo - lepperowsko - lewackich idei.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Śr gru 15, 2004 2:20 pm

Wiesz co, mówisz jak Lepper.

Wiesz co? Pierdolisz jak kolesie, których obrzucałeś gównem post, czy bodajze 2 [wiadomości?] wcześniej, więc bądź konsekwentny, bo wychodzi, ze jesteś dwulicowy.

Ps Po co dodajesz kawałki o TZM?

Bo może jeszcze tego nie zauważyłeś wiejski bacie, że ten temat nazywa sie [TZM], ale to chyba nie ważne, bo nikt tego zdaje sie nie zauważył, nawet, gdy DAWAŁEM podpowiedzi :naughty:

Nie wiem jak innych, ale mnie to śmieszy...

A mnei osobiście śmieszy jak chwalisz się jaki to z Ciebie student, a tak naprawdę zniżasz się do poziomu najniższej zawodówki, więc gratulacje :applause:

Szczególnie w obliczu Twoich wieszalczo - lepperowsko - lewackich idei.

Staaaryyyyyy nie myyyyl pojęć, uważasz się za tak wybitnie madrego i inteligentnego, a nawet nie wiesz na KIM się tak naprawdę wzoruję. To, że Ty masz jakieś uczucia do Leppera, nawet nie wnikam jakie, to nie znaczy, że wszyscy je mają, ale TY chyba TEGO nie POTRAFISZ zrozumieć.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr gru 15, 2004 2:30 pm

Och Thailu... 2 czy nawet 10 postów wcześniej nic nie mówiłem i nikogo nie obrzucałem.
Po wtóre, nie chwalę się jakim to jestem studentem, co więcej wogóle nie mam pojęcia skąd Ci to przyszło do głowy.
Na dodatek zupełnie nie rozumiem, za co tak właściwie na mnie najechałeś i skąd wywodzisz twierdzenie, jakoby Lepper był dla mnie kimś ważnym... No ale nic - nie chcę się z Tobą kłócić, bo to nie jest HP, a poza tym nie mam na to ochoty. Jeżeli uraziłem Cię poprzednim postem, to wybacz - skierowałem go do tego co napisałeś a nie do Ciebie osobiście, więc proszę nie orażaj mnie.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Morfoth » Śr gru 15, 2004 2:38 pm

Wymiękasz?
Piszesz jak ciota.

Po raz kolejny powiem Ci: jesteś zjebem :)
2B || !2B
Emblemat użytkownika
Morfoth
 
Wiadomości: 239
Dołączył(a): Cz mar 28, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Trzeci karton na lewo.

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr gru 15, 2004 2:40 pm

Kurczę, wystarczy, że na HP jest zjeb, po co robic wiochę tutaj? Można rozmawiać i krytykować się na poziomie. Zamiast używać dosadnych słów typu: ciota, lepiej napisz coś rozsądnego.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Thail » Śr gru 15, 2004 2:44 pm

Hmmmm to miło, że przyznałeś się do błędu, lecz sarkazm, który zaprezentowałeś nie bardzo przemawia za tym co chciałeś bodajże wyrazić :cool:
Ja może też się źle wyraziłem, więc powtórzę to inaczej:
Obecnie w kraju nie jest dobrze. Winą za to należy winić ludzi, którzy są obecnie przy władzy ponieważ są to ludzie, którzy tą władzę sprawowali już w czasach komuny. W tamtym okresie nie mieli szansy zbyt wiele ukraść, gdyż musieli się spowiadać przed ruskami. Obecnie Ci ludzie nie mają nad sobą żadnego bata, nic czego mogliby się bać (Jak człowiek, który ma kilkadziesiąt milionów, może się obawiać więzienia, skoro ma na tyle kasy, że może zmienić nawet prawo w tym kraju - Przykład: Syn Wałęsy "cierpiący na pomroczność-jaskrawą - chyba jakoś tak"). Moim idolem jest Józef Piłsudski, którego uważam za najlepszego przywódcę jakiego mieliśmy od około kilkuset lat.

W dodatku zupełnie nie rozumiem, za co tak właściwie na mnie najechałeś...


Odpowiedź:

Wiesz co, mówisz jak Lepper.

Szczególnie w obliczu Twoich wieszalczo - lepperowsko - lewackich idei.


Obraziłeś tu moją osobę oraz zinterpretowałeś moje idee na swój własny sposób, jeśli chcesz tego uniknąć na przyszłość, to:
a) Nie oceniaj innych ludzi, żeby samemu nie zostać ocenionym,
b) Używaj takiego pięknego i uniwersalnego zwrotu jak: MOIM ZDANIEM...
Ad.b) Dlaczego tak? Bo z Twoim zdaniem nie musi sie nikt zgadzać, a jeśli piszesz/mówisz tak jak napisałeś mi, to współczuję osobom z Twojego otoczenia.

Jeżeli uraziłem Cię poprzednim postem to wybacz, skierowałem go do tego co napisałeś a nie do Ciebie osobiście, więc proszę nie obrażaj mnie.


Khem z takimi hasłami, to Kethraxie wybacz, ale proszę do Slaanesha bądź innych ludzi :alkoholik: Nie próbuj być bardziej mądry niż jesteś Kethrax. Acha, nie mam do Ciebie urazy :cool:
Ps. Jeśli nadinterpretowałem błędnie, to co napisałeś, to wybacz i nie trzymaj w swoim sercu urazy:)
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Powsinoga » Śr gru 15, 2004 4:10 pm

Jeśli trochę zboczyliśmy w stronę polityki: Korupcja i nieuczciwość rządzących są dla państwa sporym obciążeniem. Sytuacja zaś jest na tyle podobna do tej z początków IIRP, że ktoś już nawet (Kaczyński bodajże) mówił "o zamachu majowym bez zamachu". Takie rządy "nie-zawsze-do-końca-demokratyczne-dla-dobra-ogółu" różnie się sprawdzają - Piłsudskiemu, Mościckiemu i ogólnie Sanacji (ewentualnie OZN) - jak najbardziej tak. Augusto Pinochet - mw. zrobił dobrze, ale po trupach. Obiecanki Leppera itp. - śmiem wątpić.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Arastroch. » Śr gru 15, 2004 5:26 pm

Hmmm, moim zdaniem nie ma zmian bez rozlewu krwi,wiem, że to takie gadania, bo u nas by tego się nie dałoby zrobić i 15 lat temu i dzisiaj, ale bez rozlewu krwi zmian nie będzie. Nadal ci sami ludzie rządzą nami, można powiedzieć, że nadal mamy w pewnym sensie komunizm, tylko bez stanu wojennego, z towarami w sklepach... Teraz nagle się coś zmienia, ale czy ja wiem, jak to będzie, nia ma na razie żadnej poważniejszej prawicowej partii... Cóż, poczekaliśmy trochę, to poczekamy jeszcze...
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr gru 15, 2004 5:28 pm

Nie da się ukryć. Tylko żeby nas od tego czekania szlag nie trafił...
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Arastroch. » Śr gru 15, 2004 5:33 pm

Ket- trafi, oj trafi.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Wildeath » Śr gru 15, 2004 6:17 pm

Lepper - dziwny pan. W sumie calkiem uczciwy. Nie obiecuje niczego konkretnego. On chce rzadzic bo inni juz rzadzili i teraz kolej na niego.

Komunizm - tak bardzo nie lubicie tego komunizmu. Widac ze nie wiecie nawet co to jest. Komunizm jest to jak narazie najdoskonalszy ustroj. Niestety rozwijal sie w biednych krajach takich jak rosja, chiny, cala wschodnai europa. Gdyby komunizm rozwijal sie w bogatszych krajach ameryka, anglia itd pewnie dzisiaj w kazdym kraju bylby teraz komunizm.

Pozdrawiam
Wildeath
 
Wiadomości: 117
Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 1:45 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr gru 15, 2004 6:28 pm

Nie mogę się z Tobą zgodzić. Pewnie dlatego, że nie ma ustroju zwanego komunizmem. Jest tylko teoria. W praktyce nie da się jej zrealizować - prowadzi to do wiadomych efektów, które spora część z nas jeszcze pamięta ( ja nie mogę tego pamiętać, bo jak obalano komunę w Polsce, to ja bawiłem się samochodzikami i o niczym nie wiedziałem). Niemniej Rosja nie jest AŻ tak biedna, a Amerykanie są za cwani na tak debilny ustrój. Oni wolą swoją wolność, pielęgnują ją od końca XVIII wieku i jak widać - dobrze im tak.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez tharanduril » Śr gru 15, 2004 6:45 pm

Taka to wolność zafajdana, że każdy kandydat na mordercę może posiadać broń, a w szkołach o Darwinie zabraniają uczyć.
A co do teorii ostroju - ustrój jest taki, jacy są ludzie, którzy go budują. Rosji trafil się Stalin, dzięki któremu szlag trafil np. NEP. A potem długo byli ludzie z jego otoczenia. Ta seria skończyła Gorbaczowie, który próbował reformować to, co zostawili jego poprzednicy. Ale wtedy to już niewiele mógł zrobić.
"Jak eksploduje bomba, to widać zmiany. Dziura w ziemi, jakieś flaki na drzewie. Słowem, widać zmiany."
tharanduril
 
Wiadomości: 166
Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: zwykle z domu

Wiadomośćprzez Val » Śr gru 15, 2004 6:57 pm

Kethrax, według Ciebie w Ameryce jest wolność? Jakoś obywatel Ameryki nie ma prawa wyboru prezydenta samodzielnie. A Rosja wbrew temu co widać na obrazkach, osobiście redagowanych i korygowanych przez Putina, jest zajebiście biedna. Bo bieda, Kethrax, to nie tylko brak pieniędzy i powinienneś to zrozumieć. Wildeath, gdyby w Anglii i Ameryce rozwijał się komunizm, to teraz w krajach wschodu byłaby taka sama demokracja jak u nich, a ich komunizm byłby tak chujowy jak nasza demokracja:P.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Tzeentch » Śr gru 15, 2004 7:35 pm

Gen. Augusto Pinochet - prawdziwy bohater. Jestem za tym, by dać mu azyl polityczny w Polsce (lewacy chcą go skazać), oddać władzę i zażerając się popcornem oglądać w telewizji, jak tych skurwysynów czerwonych wysyła grupowo do piekła.

Od ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka proszę się odpierdolić. Ma prawo prowadzić swoją rozgłośnię, póki robi to za prywatne pieniądze. Nie chcecie słuchać - nie słuchajcie. Wolę go, niż tych fiutów pokroju abp. Gocłowskiego, abp. Życińskiego i abp. Pieronka - biskupów Kościoła św. Judasza. Poza tym - lubię kapitalistów.

Co do Rosji - wolałbym żyć w niej, niż w Polsce. Mają niższe podatki. Tak samo w Chińskiej Republice Ludowej. To Rosja i Chiny staja się potęgami gospodarczymi, a nie UE, która, wzorem Związku Sowieckiego, wymyśla "10 letnie plany dogonienia Ameryki". Niedługo będziemy jeździć do tych "reżymowych państw" w charakterze opiekunek do dzieci.

Tam mordercy dostają kulę w łeb, nie to co u nas.

W Rosji bieda jest - ale to nie jest wina państwa, a LUDU, który przez lata komuny nauczył się brać, a nie pracować. Jednostki przedsiębiorcze robią fortuny. Lud to czerń. Trzeba wziąć go za mordę. Inaczej się rozbestwi i będzie, kurwa jego mać, strajkował, robił związki zawodowe i budował socjalizm, żeby "żyło nam się dostatniej" za nie swoje pieniądze. Owszem - w Chinach i w Rosji władza ma socjalistyczne metody. Ale cała reszta to prawdziwy kapitalizm.

Wildeath: komunizm to zaraza. Nie ustrój. To zaraza, którą trzeba tępić "ogniem i mieczem". Bardziej idiotycznej idei nikt nie wymyślił. To komunistki pokroju Jarugi - Nowackiej i tej kurwy Środy forsują państwo, gdzie pedały będą miały przywileje, gdzie religia katolicka będzie opluwana (a najlepiej by było, gdyby ją zlikwidować), gdzie podatki będą grabieżą w biały dzień (ale nie cieszcie się, w nocy też będą grabić), gdzie eutanazja i aborcja będą normalną sprawą (innymi słowy: gdzie państwo będzie pozwalało na morderstwa), gdzie żaden normalny człowiek nie będzie mógł wytrzymać absurdu, jaki wogół niego się dzieje. Odwalcie się, skurwiele, od mojego porfela. Ja NIE CHCĘ płacić za naukę WASZYCH bachorów, które na dodatek zarażacie komunizmem, ja nie chcę sponsorować bandy pijaków z Lulek Głuchych, chlejących wina z pieniędzy z zasiłku, nie będę łożył na publiczne szkoły, gdzie uczniowie uczą się tylko, jak zakładać śmietniki na głowy belfrów. Nie pozwolę, by moje ciężko zarobione pieniądze zasilały portfele socjalistycznych polityków, by za moje pieniądze watahy pedałów i lesb organizowały "Marsze Równości", gdzie z namaszczeniem prezentują swoje nagie dupska, przy okazji deprawując moje dzieci (w ogóle - jaka równość? Dając im przywileje, jednocześnie DYSKRYMINUJEMY heteroseksualistów!). Nie chcę, żeby za moją forsę jakieś bandy pojebanych ekologów przypinały się do torów, a jak, nie daj Boże, któryś przy okazji zostanie przejechany przez pociąg, to chuje lecą z mordą do sądu o odszkodowanie za jego głupotę (wypłacane, a jakże, z budżetu). W ogóle, ci zasrani ekoterroryści spod zielonoczerownych sztandarów chcą tylko forsy - chcesz budować elektrownię? Super, ale daj nam w łapę, bo jak nie, to odjebiemy demonstrację i nic nie wybudujesz.

Demokracja to wrzód. Co to za państwo, gdy dwóch meneli przegłosuje profesora??

Józef Piłsudski to socjalista (wywodzi się z PPS). Na szczęście, pod koniec życiam zrozumiał, że tylko król może dobrze rządzić, bo jak Lud się dobierze do władzy, to lepiej pakować manatki i spierdalać conajmniej na Madagaskar. Dlatego go szanuję.

W USA ludzie wybierają prezydenta przez elektorów. Na szczęście, ludzie w Stanach Zjednoczonych są mądrzy. Valdrab naoglądał się propagandy Spurlocka ("Super Size Me") i Moora ("Farenheit 9/11), dlatego takie brednie wypisuje.

Pozdrawiam myślących. Myślący "inaczej" - wypierdalać.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Val » Śr gru 15, 2004 9:55 pm

Czyli w USA nie ludzie wybierają prezydenta, a elektorzy. Elektorów da się przekupić. Ludzi nie. A obu filmów nie widziałem, więc się odpierdol.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Thail » Śr gru 15, 2004 10:28 pm

Elektorów da się przekupić. Ludzi nie.

Ludzi da się łatwiej przekupić Valdrabie niż Ci się wydaje. Dam najprostszy z możliwych przykładów:
Jeśli mnie wybierzecie na prezydenta, to zmniejsze podatki, podwyższe Wam płace, dam pracę osobom, które jej chcą itd.
TO JEST PRZEKUPSTWO! Na to lecą ludzie, na to Hitler kupił cały naród, 3 pięknymi hasłami, uniwersalnymi jak biblia:
1) Chleba.
2) Pracy.
3) Przestrzeni życiowej.
A tak ogólnie, ten temat Lamie powinien już wylądować do Hyde Parku.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Qwercik » Śr gru 15, 2004 11:00 pm

Tzeentch napisał(a):Gen. Augusto Pinochet - prawdziwy bohater. Jestem za(...ciach wszyskie bzdury...)

Na trzezwo to pisales? :P
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Lam » Śr gru 15, 2004 11:50 pm

Tzeentch napisał(a):Niedługo będziemy jeździć do tych "reżymowych państw" w charakterze opiekunek do dzieci.

Rosja? Śmiesz żartować :) Chiny tak, są potęgą, właśnie są na etapie wdrażania technologii, które my zobaczymy za 20 lat, bo oni nie muszą pracować na infrastrukturze sprzed 60 lat, bo nie mieli żadnej. Ty mówisz, że "niedługo". Mam kolegę ze szkoły, długo go nie widziałem, ale wpadliśmy na siebie ostatnio i okazało się, że pracuje dla chińskiej firmy telekomunikacyjnej, która w Polsce kosi ogromną kasę, nie spodziewałem się nawet, Ty zresztą też, ale TO JUŻ!
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Klany



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron