[TZM]

Sprawy ponadklanowe, międzyklanowe i ogólnoklanowe.

Moderator: łowcy trolli

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz gru 16, 2004 1:28 am

A, to przepraszam. Żyłem w nieświadomości.

Qwert: pisałem na trzeźwo. I marzę o tym.

Valdrab: łatwiej przekupić wyborców tzw. kiełbasą wyborczą, niż jednego elektora. A poza tym - elektor NIE zagłosuje przeciwko ludziom, którzy go wybrali, bo by go zjedli.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Val » Cz gru 16, 2004 8:07 am

Ludzie nie mogą już nic zrobić z dupą, po tym jak usiądzie na stołku.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez Kethrax » Cz gru 16, 2004 11:03 am

Valdrab napisał(a):Ludzie nie mogą już nic zrobić z dupą, po tym jak usiądzie na stołku.

Mogą:) W USA jest 'procedura imeachmentu' [to się chyba nie tak pisze więc mnie poprawcie] a u nas afery. Jedna afera i kolo zamienia lanczię na policyjną sukę a panienki z agencji na towarzystwo Wojtusia - pederasty z celi obok. :>
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Qwercik » Cz gru 16, 2004 11:20 am

Nie dosc, ze wszyscy pierdolicie, to jeszcze nie na temat.

Ps: Zieg hail Czincz! ;)
Jeśli nie masz po co żyć, żyj na złość innym.
Qwercik
 
Wiadomości: 443
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Stąd

Wiadomośćprzez Tzeentch » Cz gru 16, 2004 11:40 am

Impeachment.

Jeszcze nie zdarzyło się, żeby elektor zagłosował na innego kandydata, niż to zadeklarował.

Qwert: nie myl narodowego socjalizmu z prawicą. Tow. Hitler był komuchem jak się patrzy. Chociaż, z drugiej strony, za Hitlera były w Polsce niższe podatki. :P

Lam: Włodzimierz Putin sukcesywnie obniża podatki, PKB Rosji zbliża się do magicznej liczby dziesięciu procent w skali roku, rezerwy dewizowe rosną. Rosja się rozwija w zawrotnym tempie. Natomiast LWY z UE, czyli Niemcy i Francja, mają PKB, uwaga, na poziomie -0,1%!!!!!!! W chwili obecnej jedyne państwa UE, w których nie kradną za bardzo, to Łotwa i Irlandia.
Ostatnio edytowano Cz gru 16, 2004 11:20 pm przez Tzeentch, łącznie edytowano 1 raz
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Kethrax » Cz gru 16, 2004 2:47 pm

Qwercik napisał(a):Nie dosc, ze wszyscy pierdolicie, to jeszcze nie na temat.
Ps: Zieg hail Czincz! ;)


Hmm doprawdy? Byłbyś łaskaw mówić za SIEBIE?
A co do Twojego PS, to czy to właśnie nie jest PIERDOLENIE?
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez tharanduril » Cz gru 16, 2004 7:07 pm

Tzeentch, ja ci przepowiadam, że jak się Putinowi trafi godny następca, to za parę(naście) lat nad Kremlem będzie powiewał czerwony sztandar.
"Jak eksploduje bomba, to widać zmiany. Dziura w ziemi, jakieś flaki na drzewie. Słowem, widać zmiany."
tharanduril
 
Wiadomości: 166
Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: zwykle z domu

Wiadomośćprzez Thail » Cz gru 16, 2004 11:04 pm

Qwercik napisał:
Nie dosc, ze wszyscy pierdolicie, to jeszcze nie na temat.
Ps: Zieg hail Czincz! ;)


Hmm doprawdy? Byłbyś łaskaw mówić za SIEBIE?


Obawiam się, że ktoś mnie wyręczył w mojej kwestii :wink:
Hmmm a zastanawialiscie się kiedyś czemu w Ameryce jest tzw. dobrobyt, a u Nas nie?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » Pt gru 17, 2004 12:24 am

oczywiście. przez komunizm.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Thail » Pt gru 17, 2004 2:31 am

Komunizm, to Wy drogie dzieci macie w głowie, a ja się pytałem na poważnie i chciałbym usłyszeć jakąś sensownie uzasadnioną odpowiedź.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » Pt gru 17, 2004 5:26 pm

skoro nie rozumiesz, to tak:

brak kapitalizmu przyczynił się do tego, że poziom gospodarki, (a wraz z nim poziom życia, "dobrobyt"), nie podnosił się.
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez tharanduril » Pt gru 17, 2004 5:48 pm

Dobrze zrozumiałem, kapitalizm jest przyczyną wzrostu poziomu gospodarki (cokolwiek by to znaczyło)?
"Jak eksploduje bomba, to widać zmiany. Dziura w ziemi, jakieś flaki na drzewie. Słowem, widać zmiany."
tharanduril
 
Wiadomości: 166
Dołączył(a): Pt gru 26, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: zwykle z domu

Wiadomośćprzez Lam » Pt gru 17, 2004 6:03 pm

Istotą kapitalizmu jest zasada, że każdy kierując się wyłącznie swoim interesem, działa mimowolnie dla dobra ogółu.

Socjalizm (zwany tu też komunizmem) zakłada, że każdy będzie pracował dla dobra ogółu, dla idei, wyrzekając się swoich pragnień.

Sam sobie odpowiedz, który system sprawdza się u pszczół, a który u ludzi, oraz z czego to wynika :) W Polsce aktualnie mamy coś pośredniego z przewagą tego drugiego. Wynika to z faktu, że każdy chce być trutniem (w znaczeniu: darmozjadem), tylko że kiedy wszyscy są trutniami, nie ma kto ich karmić. Zdecydowanie bardziej motywujące jest wynagradzanie stosownie do włożonego wkładu/wysiłku, także w biznesie, gdzie aktualnie zabija się przedsiębiorczość. Szkoda.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Ghrhambra » So gru 18, 2004 3:01 am

Lam napisał(a):Istotą kapitalizmu jest zasada, że każdy kierując się wyłącznie swoim interesem, działa mimowolnie dla dobra ogółu.
Socjalizm (zwany tu też komunizmem) zakłada, że każdy będzie pracował dla dobra ogółu, dla idei, wyrzekając się swoich pragnień.

Natomiast socjokapitalizm, który nam zafundowano zakłada, że
każdy będzie pracował(...), wyrzekając się swoich pragnień,
natomiast kierujący kierując się wyłącznie swoim interesem
działają świadomie na korzyść własnych interesów.


Lam napisał(a):Sam sobie odpowiedz, który system sprawdza się u pszczół, a który u ludzi, oraz z czego to wynika :) W Polsce aktualnie mamy coś pośredniego z przewagą tego drugiego.


No właśnie dokładnie o tym piszę powyżej :(


Lam napisał(a):Wynika to z faktu, że każdy chce być trutniem (w znaczeniu: darmozjadem), tylko że kiedy wszyscy są trutniami, nie ma kto ich karmić.

Tylko różnica pomiędzy ludzmi, a pszczołami jest taka, że truteń może se podupczyć ino roz (potem ginie)
Poza tym, kiedy pszczoły szykują się się do zimowli, to trutnie dostają kopa w dupę (i wynocha z ula). Mniej więcej przypada to na październik ( w naszym klimacie)


Lam napisał(a):(...) gdzie aktualnie zabija się przedsiębiorczość. Szkoda.

No i nie może być inaczej.
Przecież 100 drobnych przedsiębiorców może poważnie zaszkodzić interesom jednego dużego.
Więc lepiej jest wziąć w łapę od dużego, udupczyć tych małych (na przykład zusem, lub normami ZSRE),
a jeszcze nabić sobie punkty do wyborów, tłumacząc, że to dla dobra społeczeństwa.

A przecież "społeczeństwo" uwierzy
No przecież w telewizji prawdę mówią.
No nie może byc inaczej. Jak pokazywali przecież!

P.S. Nie piszę więcej, bo będzie za długie
Emblemat użytkownika
Ghrhambra
łowca trolli
 
Wiadomości: 267
Dołączył(a): Śr maja 30, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Jastrzębie

Poprzednia strona

Powrót do Klany



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron