[TZM]

Sprawy ponadklanowe, międzyklanowe i ogólnoklanowe.

Moderator: łowcy trolli

[TZM]

Wiadomośćprzez Thail » Wt gru 07, 2004 5:04 pm

Po raz ostateczny przekazuje władzę nad klanem o nazwie [TZM] trzem mistrzom kast: Nurglusowi, Thiruelowi i Nifirowi.
Żegnam.
<- I to właśnie nie jest żałosne;P
Thail :alkoholik:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt gru 07, 2004 5:44 pm

Mam przez to rozumieć, że:
a) Odchozisz z Laca w ogóle.?
b) Odchodzisz z TSS i pochodnych.?
c) Przestajesz grać w Laca?
d) Przestajesz zaglądać na Forum?
e) Po prostu przekazujesz komuś przywództwo nad klanem bez żadnego "wielkiego odejścia"?
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez _Arendil_ » Wt gru 07, 2004 6:11 pm

a) Odchozisz z Laca w ogóle.?

c) Przestajesz grać w Laca?

Te zdania chyba znaczą to samo.

b) Odchodzisz z TSS i pochodnych.?


1) Nie ma już [TSS], jest [TZM].
2) Nie ma i nie było żadnych pochodnych [TSS] ([TZM])


d) Przestajesz zaglądać na Forum?

A co ma piernik do wiatraka?

e) Po prostu przekazujesz komuś przywództwo nad klanem bez żadnego "wielkiego odejścia"?


Myślę że na to pytanie odpowie sam Thail :)
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt gru 07, 2004 6:16 pm

1. Można przestać grać, a można i nie grać i nie zaglądać na Forum.

2. TSS i TZM to prawie to samo. Przy pochodnych miałem na myśli właśnie TZM

3. Mini wiatraczek z piernika :wink:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Thail » Wt gru 07, 2004 6:18 pm

a) Z Laca odszedłem już jakieś około 5 dni temu.
b) [TZM] zawsze pozostanie w mojej pamięci, chyba wiesz dlaczego?
c) Z całą stanowczością i nieodwracalnie: TAK!
d) Hmm na forum będę zaglądał, aby dodawać czasami jakieś opowiadanka, właśnie jestem w trakcie jednego;)
e) Zgadza się, a przekazuje, żeby się niektóre pacany odpierniczyły od przyjaciół, którzy grają nadal w Laca. Po prostu teraz nie bedę mógł ich bronić, dlatego liczę na dwie rzeczy:
a) Na to, ze będę umieli się sami obronić.
b) Na konsekwencje Naji;)
Thail :alkoholik:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt gru 07, 2004 6:49 pm

Niewątpliwie niektórzy myślą, że powinienem napisać coś takiego:

Będzie mi brakowało osoby, którą mogłem jebać. Będzie mi brakowało wojny, którą toczyliśmy na wielu frontach. Ktoś mógłby sądzić, że w ostatecznym rozrachunku będę tęsknił. Być może ktoś pomyśli nawet, że będę prosił, by nie odchodził.

Niestety, jedyne co przechodzi mi przez gardło to sakramentalne SPIERDALAJ.

Slaanesh, książę.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Arastroch. » Wt gru 07, 2004 9:33 pm

Hehe, przyszedł mi na myśl testament jakiegośtam króla (hehe, jak można nie wiedzieć?), chociaż na króla to by nie pasowało :D, facet rozdał kraj i powstały inne kraje, nie tak jak kolo chciał :P.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt gru 07, 2004 10:08 pm

Chodzi Ci o Jego Wysokość Bolesława Krzywoustego?
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Arastroch. » Wt gru 07, 2004 10:16 pm

Wiedizałem... Kurde, ale zapomniałem... Zdarza się :P, a miałem celującego pod koniec roku z histy :D.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt gru 07, 2004 10:37 pm

Bolesław Krzywousty nigdy nie był królem. Był jedynie księciem. Radzę się wyedukować.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Lam » Wt gru 07, 2004 10:40 pm

Ty również nigdy nie byłeś królem :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Tzeentch » Wt gru 07, 2004 10:46 pm

Podpisano:

Slaanesh, książę.

Szkoda, że nie byłem królem. Ale obiecuję, że jak mnie wskrzesisz, to się koronuję.
Emblemat użytkownika
Tzeentch
książę wampirów
 
Wiadomości: 1280
Dołączył(a): Śr maja 08, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Szczecin

Wiadomośćprzez Powsinoga » Śr gru 08, 2004 5:25 pm

Pozwolę sobie stwierdzić, że do wampirów pasują tytuły: hrabia, książe, lord itp. Nie pasują zaś tytuły "wyższe" np. król, imperator, cesarz. Nie pasują również nasze rodzime tytuły np. hetman, wojewoda, starosta.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr gru 08, 2004 5:40 pm

Hmm a wyjawisz mi z jakiego powodu tak właśnie uważasz? Ja myślę że wampir mógłby być cesarzem, gdyby był tego godny. Niestety żaden nie jest, ale to już inna sprawa.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Powsinoga » Śr gru 08, 2004 6:02 pm

Tylko, że do wampirów nieco bardziej pasują ciche, tajemnicze, skryte działania. A nie idzie sobie wielka wampirza armia dmąc w kręte konchy i wrzeszcząc"Drżyjcie, śmiertelnicy! Wielki cesarz wampirów zniszczy wasze nędzne miasto nim ta noc dobiegnie końca!" Ale to moja subiektywana opinia. Natomiast takie np. "Tzeench, starosta wampirów" na pewno by nie budziło respektu.
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr gru 08, 2004 6:05 pm

Zasadniczo imię Tzeench nie budzi respektu, ale to moja subiektywna opinia. Chmm a co do armii wampirów to jestem za:) Drżyjcie śmiertelnicy!!! :p

Wiesz, masz racje - totalny brak klimatu. Lepiej wyjebać komuś w ciemnej alejce:)
Ostatnio edytowano Śr gru 08, 2004 6:08 pm przez Kethrax, łącznie edytowano 1 raz
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Kethrax » Śr gru 08, 2004 6:07 pm

Natomiast Tzeentch to już co innego:) - jeżeli chodzi o respekt:D
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Arastroch. » Śr gru 08, 2004 6:57 pm

Hmm, Hmm, nie był królem? A ja pamiętam, w sumie to ie pamiętam, bo miałem to kilka lat temu :D, ale coś mi tam mówi, że on sie koronował :P. Może mylę dwóch króli? No nie wiem, olać ich wszystkich, i tak nie żyją, chyba, że mi coś Tzeentch pomieszał...

No, ale jedno sie zgadza, wampir nie może być królem :D. NIe może być tytułowany bo tomarnie brzmi...
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Thail » Śr gru 08, 2004 11:46 pm

Skoro już lekko zeszliśmy z tematu (Jak zawsze) to chciałem zauważyć, że [TZM] to NAJPOTĘŻNIEJSZY klan na Lacu :cool:
A przynajmniej był, choć teraz nie wiem jak jest.
Jeszcze 3 tygodnie temu [TZM] radośnie rozniosłoby każde ugrupowanie na Lacu.
Thail.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Wildeath » Cz gru 09, 2004 9:06 am

Z tego co pamietam z hisotrii to papierz koronowal itd itp a watpie czy jakis wielki sluga bogow koronowal by potepionego przez bogow. Ot to tyle.
Wildeath
 
Wiadomości: 117
Dołączył(a): Pn lip 28, 2003 1:45 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Cz gru 09, 2004 10:59 am

Nie tylko papież - biskup też. Np. 20 stycznia 1320 króla Polski koronował Janisław - biskup właśnie, niestety historia zna przypadki samowolnej koronacji, ale to już w czasach monarchii elekcyjnej, kiedy dochodziło do podwójnych elekcji (ech ta nasza szlachta), wtedy o ostatecznym objęciu władzy decydowało to, który z elektów pierwszy stawił sie w Krakowie, gdzie właśnie dokonywano owego aktu.
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez xxŁoś(EOB) » Cz gru 09, 2004 7:55 pm

To oni musieli pozować żeby zostać królem? I to rozumiem portret do albumu "Poczet królów polskich", ale akt?
Wyłaź z babilonu, wyłaź!
xxŁoś(EOB)
 
Wiadomości: 457
Dołączył(a): N sty 19, 2003 8:26 pm
Lokalizacja: 3km od miasta Kingston

Wiadomośćprzez Arastroch. » Cz gru 09, 2004 10:30 pm

Wildeath- jednak któl mógł być koronowany jeszcze przed faktem, jak wielki sługa bogów (jak to powiedziano) mógł przewidzieć, że osoba koronowana zostanie potępionym? Bo mi właśnie o taka sprawę chodziło. Z drugiej strony osoba naznaczona przez Boga nie moglaby się stac wampirem... To by można rozważac długo...
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Kethrax » Pt gru 10, 2004 10:33 am

Dlaczego osoba naznaczona przez Boga (Lama) nie może być wampirem? Myślisz, że jakbym wypierdolił jakiemuś paladyniarzowi z morale -1 to by mu zęby nie urosły? hmm...
Kethrax
 
Wiadomości: 354
Dołączył(a): Pn lis 15, 2004 3:24 pm
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Arastroch. » Pt gru 10, 2004 8:47 pm

Król jest szczególnie naznaczony przez boga. Ale i tak zęby mu by urosły :D.
Arastroch.
 
Wiadomości: 219
Dołączył(a): So lip 17, 2004 9:33 pm

Wiadomośćprzez Khrell » So gru 11, 2004 2:39 pm

Na Lacu nie ma papieża, ani biskupa. Na Lacu nie ma Boga. Kto powiedział, że Lam to Bóg dobra?
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Thail » So gru 11, 2004 4:02 pm

Kto powiedział, że na Lacu nie można się koronować od ręki?
W końcu Lac to nie rzeczywistość... prawda;P?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez zydek » So gru 11, 2004 4:15 pm

odszedl i juz zaczyna sie madrzyc :P hehe
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Thail » So gru 11, 2004 4:28 pm

Odszedłem z gry, nie z forum. Nie myl pojęć Zydku.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez zydek » So gru 11, 2004 5:12 pm

ale gdy grales nie mowiles tak :)
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Thail » So gru 11, 2004 5:19 pm

E-e to chyba nie znałeś moich wszystkich postaci :cool:
Chociaż muszę przyznać, że, gdy widzę Gerina z flagą mordercy i zabójcy oraz Niaźka, to z cieżkim sercem nie włączam Laca:( i nie urządzam im rzezi :twisted:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez _Arendil_ » So gru 11, 2004 5:31 pm

Zablokuj sobie jakoś dostęp do "Kto gra" :)
Kocham deszcz bo tylko on na mnie leci...
Emblemat użytkownika
_Arendil_
 
Wiadomości: 485
Dołączył(a): Cz lut 19, 2004 10:46 am
Lokalizacja: Bytom

Wiadomośćprzez zydek » So gru 11, 2004 5:47 pm

najlepiej mlotkiem :P
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Februs » So gru 11, 2004 8:09 pm

O kurwa! Jest TZM zamiast TSS? O kurwa!
Emblemat użytkownika
Februs
 
Wiadomości: 411
Dołączył(a): Wt lip 20, 2004 6:11 pm

Wiadomośćprzez zydek » So gru 11, 2004 8:32 pm

nie mow tak o swoiej mamie :P
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Thail » So gru 11, 2004 9:16 pm

O kurwa! Jest TZM zamiast TSS? O kurwa!

Na wyraźne życzenie Lama i Muzgusa (Nyda).
Ogólnie to się zastnawiam, czy skoro rozpierdolili jedyny na Lacu klan, który miał w swoich doktrynach jakieś dobre cele, to, czy mają jakis klan w zastępstwie?
Pewnie mają, bo przecież jaki debil i skończony niedojeb niszczyłby coś czego nie ma jak zastąpić?
:alkoholik:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez muzgus » N gru 12, 2004 1:59 am

cele miał ale tylko na papierze. to już ustaliliśmy :).
gg: 5224983 | jabber: m [at] jabber.cz| tlen: muzgus [at] tlen.pl | icq: 314995403
(___________(Już pusto...) ___________)
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Lam » N gru 12, 2004 2:45 am

Na papierze czy nie, miał je, dopóki mistrz Parn ich nie zmienił :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » N gru 12, 2004 2:49 am

Buehehehehehehehehehe, czyli po odróceniu kota ogonem Muzgus stwierdził, że jest
...debil i skończony niedojeb...

O matko! Gratulacje! Wygrałeś główną nagrodę kretyna roku 2004!!
Nagrodę poszatkujemy i wyślemy w paczce... :blowingup:
Jejku, ale koleś.
...cele miał ale tylko na papierze.

Gdyby miało tylko na papierze, to by nikomu nie pomagało. Niestety barany Twojego pokroju nie rozumieją jednego (Zresztą w prawdziwym życiu jest ich dużo): Cel był uświęcany wszelkimi środkami bo ten cel był jak najbardziej słuszny, a że chciano go osiągnąć nie zawsze słusznymi metodami, to już inna sprawa.
Oceniłeś cały klan [TSS] (Kilkanaście osób licząc z tymi w spoczynku) na podstawie jednej rozmowy przez gg. Pokazałeś tylko jakim jesteś skończonym nic nie znaczącym człowiekiem (Tak Laethander i kilka innych osób byłoby z Ciebie dumnych;)) i osobiście hmmm chyba nie chciałbym Cię poznać w rzeczywistości, bo skoro jesteś tak płytki w/na Lacu (rzeczywistości wirtualnej), to naprawdę musisz być jeszcze płytszy. Nie muszę nawet "Cię widzieć", żeby to wiedzieć :cool:
Ps. Według Ciebie Nurglus, to też zabójca albo Arendil?
Pewnie tak.
Thail - Jak zwykle szukajacy zaczepki (Czyt. osoby, która umie toczyc rozmowę na poziomie;P).

Na papierze czy nie, miał je, dopóki mistrz Parn ich nie zmienił :)

Acha, czyli jednak Lamie miał? A w innym temacie twierdziłeś, ze [TSS] od samego początku był organizacja zbrodniczą? Dziwna rozbieżność...
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Varena » N gru 12, 2004 11:24 am

Thail napisał(a):Cel był uświęcany wszelkimi środkami bo ten cel był jak najbardziej słuszny, a że chciano go osiągnąć nie zawsze słusznymi metodami, to już inna sprawa.


Nic dodać nic ująć. To jedno zdanie określa prawie całą waszą działalność. I to ma być klan obrońców uciśnionych? Strażników dobra?
Zresztą, jak powiedział jeden z członków klanu: 'Mnie bez różnicy kto jest w [TZM]. Ja i tak zawsze zabijałem kogo chciałem.' Nie jest dosłowny, więc nie podam imienia autora.
Nie chcę urazić ani ciebie, Thail, ani [TSS]/[TZM], po prostu tak to wygląda.
Pralka czyści, Pralka radzi, Pralka nigdy cię nie zdradzi!!!
Emblemat użytkownika
Varena
 
Wiadomości: 241
Dołączył(a): Cz cze 24, 2004 1:55 pm
Lokalizacja: z Mydlina

Wiadomośćprzez Lam » N gru 12, 2004 1:50 pm

Thail napisał(a):Cel był uświęcany wszelkimi środkami

To cel uświęca środki, a nie odwrotnie, ale zapewne o to Ci właśnie chodziło, co wynika z kontekstu:
cel był jak najbardziej słuszny, a że chciano go osiągnąć nie zawsze słusznymi metodami, to już inna sprawa.

Jeśli mordowanie gracza, który spojrzał na Ciebie krzywo, albo, nie daj Elgrze, "miał coś do Ciebie", miało służyć obronie Laca, to ja przepraszam, bardzo się myliłem, a te wszystkie porównania do ZOMO i dresiarzy były zupełnie niesłuszne!
Oceniłeś cały klan [TSS] (Kilkanaście osób licząc z tymi w spoczynku) na podstawie jednej rozmowy przez gg

Ja myślałem, że przez kilkadziesiąt lacowych lat dawaliście te podstawy, a nagle się okazuje, że to wszystko nieprawda i całe zamieszanie spowodowała jedna rozmowa! Ale bez sensu!
Ps. Według Ciebie Nurglus, to też zabójca albo Arendil?

Sam fakt, że są członkami klanu TZM mówi sam za siebie, prawda? Arendil wprawdzie przespał zmianę klanu i nie miał pojęcia, o jakim TZM wszyscy mówią, ale koniec końców został jego członkiem (tak jak inni, nie chciał zostać okrzykniętym zdrajcą, co spotyka tych, którzy wierzą w ideały pierwszego TSS), więc się jak najbardziej liczy.
Thail - Jak zwykle szukajacy zaczepki (Czyt. osoby, która umie toczyc rozmowę na poziomie;P).

Nie wiem, czy wystarczająco trzymam poziom, jeśli nie, z góry przepraszam, że musisz się zniżać do mojego :(
twierdziłeś, ze [TSS] od samego początku był organizacja zbrodniczą

A na papierze mieli ideały. Coś się nie zgadza?

Logujesz tyle, znajdź, a jeśli nie, to przypomnij sobie, jak rozmawialiśmy ze dwa tygodnie od stworzenia klanu, ja Cię pytałem, co to za paramilitarną organizację tworzysz w moim świecie, a Ty mi tłumaczyłeś, że ona ma zasady i ideały i w ogóle że jesteś Robin Hoodem Haon Doru. Już wtedy rozmawialiśmy o tym, że tego samego dnia widziałem dwóch członków TSS na poziomach "nastych", jak ganiali za początkującymi graczami. To były początku Twojego klanu strażników z ideami.

Wtedy, na samym początku, obiecałeś zająć się dyscypliną w klanie i przez jakiś czas wydawało mi się, że faktycznie jest, jak mówiłeś. Bardzo długo uwielbiałem Cię jako gracza za to, jak oddzielałeś od siebie różne postacie (inni uważają, że masz schizofrenię, ale moim zdaniem byłeś dobrym aktorem). Popierałem Twój klan, chociaż tylko Ty byłeś gotów do boju o honor Laca, kiedy potrzebowałem siepaczy (co oczywiście świadczy źle o klanie, ale dobrze o Tobie wówczas). Potem z jakichś grzybni wyrósł Muzgus, wstąpił do Twojego klanu i się z Tobą zaprzyjaźnił, za to Ty upadłeś. Slaanesh przerobił Cię na swoją modłę, dawałeś się mu sprowokować za każdym razem do wszystkiego, co chciał. Twoje postacie walczyły jedna za drugą (tzn. jedna mściła drugą albo ją wyręczała w walce), wyrzekły się zasad nie tylko Laca, ale i klanu, którego były w większości członkami. Pieprzyłeś takie brednie na gawędzie, że już nikt poza Slaaneshem nie mógł Cię słuchać. W końcu widząc, że nikt Cię nie może znieść, zrobiłeś sobie przerwę w grze.

Władzę nad klanem oddałeś Muzgusowi, który był wówczas Twoim wielkim przyjacielem i osobą, której być może zaufałeś za bardzo (vide późniejsze akcje z hasłami, czym udowodnił, że nie jest godny zaufania, ale to w tej chwili poza dyskusją). On wierzył w ideały TSS i usiłował zaprowadzić w klanie porządek. Z czasem przekonał się, że nie ma wielkiego posłuchu w klanie, a sam klan gromadzi raczej zabójców niż obrońców. W wyniku bezsilności wobec takiego stanu rzeczy oraz pewnych poczynań Familiae, z którymi trudno było mu walczyć bez wsparcia klanu, poddał się, skasował i jakiś czas nie wracał (nieśmiertelny Nyd pojawił się później, co również nie ma znaczenia w tej dyskusji). Będąc odciętym na własne życzenie od Laca, nie krępował się i kompromitował TSS ujawniając, co tam się w rzeczywistości dzieje. Może zdradził jakieś klanowe sekrety, może komuś odebrał prywatność, może komuś coś jeszcze innego. Tak czy inaczej trudno powiedzieć, że nadal nie chciał dobrze dla klanu. Po prostu zmienił metodę dydaktyczną - z pochwał, które nie skutkowały, przestawił się na nagany, które poskutkowały, chociaż inaczej, niż tego wszyscy chcieli (ale to wina wyłącznie Twoja, sam zdecydowałeś, żeby z TSS-zabójców zrobić TZM, a nie TSS-obrońców - to Twoja suwerenna decyzja i nikt Ci jej nie odbierze).

Czy coś jeszcze chcesz wyjaśnić?

Z góry przepraszam za spłycenie charakterów osób występujących w tekście i powodów nimi kierujących, myślę, że jak na tak wielki skrót opisałem sprawy zupełnie dobrze.

PS. Nowy mistrz TZM, Artillion, przed chwilą napisał notę, że odchodzi z Laca.
PPS. Pewni gracze, byli członkowie TSS, już przebąkiwali o reaktywacji TSS jako TSS.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thiruel » N gru 12, 2004 3:06 pm

Ale nie odchodze...
Beda zmiany w klanie... przestancie mowic op przeszlosci
Chcieliscie zmiany nazwy tss macie chcieliscie prawdziwego oblicza TZM macie. Chcieliscie wojny bedziecie miec!
Bojcie sie bo nas nie znacie plakac bedziecie....
(MORDERCA) Artillion Mistrz ***[TZM]***
Temu, który na nim siedział, było na imię Śmierć,
a piekło szło za nim;
Emblemat użytkownika
Thiruel
 
Wiadomości: 210
Dołączył(a): Pt lip 16, 2004 12:31 am
Lokalizacja: Pabianice

Wiadomośćprzez Thail » N gru 12, 2004 3:07 pm

WRESZCIE otrzymałem to czego tak naprawdę chce :grin: czyli uzasadnionej odpowiedzi, dzięki Lamie. Teraz ja spróbuję obronić swoje stanowisko.

Cytat:
cel był jak najbardziej słuszny, a że chciano go osiągnąć nie zawsze słusznymi metodami, to już inna sprawa.

Jeśli mordowanie gracza, który spojrzał na Ciebie krzywo, albo, nie daj Elgrze, "miał coś do Ciebie", miało służyć obronie Laca, to ja przepraszam, bardzo się myliłem, a te wszystkie porównania do ZOMO i dresiarzy były zupełnie niesłuszne!


To nie do końca prawda Lamie i zaraz Ci to wytłumaczę.
[TSS] miało slużyć obronie graczy na Lacu, szczególnie nowych. Jednak przekonałem się, że jeśli do klanu nie podchodzą inni z szacunkiem, to nie jest to klan na poziomie, a przynajmniej ma bardzo utrudnione istnienie. Czemu dopiero teraz tak twierdzę?
Ano, dlatego, że wcześniej olewałem jakieś głupie hasła pod Naszym adresem itd. po prostu mi to zwisało (Wtedy kiedy wampiry z Familiae Nas wyzywały itd.), lecz, gdy stary gracz, który przesiaduje na (PP) całymi godzinami i nic, ale to nic totalnie nie robi poza obgadywaniem graczy, to mnie to wkurza.
Na końcu noty powiem Ci jak TZM miało zapracować sobie na szacunek.

Cytat:
Oceniłeś cały klan [TSS] (Kilkanaście osób licząc z tymi w spoczynku) na podstawie jednej rozmowy przez gg

Ja myślałem, że przez kilkadziesiąt lacowych lat dawaliście te podstawy, a nagle się okazuje, że to wszystko nieprawda i całe zamieszanie spowodowała jedna rozmowa! Ale bez sensu!

Przez lata gracze udawali, że Nam wierzą... :grin:
Więc nie wiem kto tu bardziej zawinił?
Nasze zasady były jak najbardziej słuszne, ale hmmmmm po co to było??
Tak naprawdę TSS i jego członkom nigdy nie zależało na sławie i honorach, po prostu trochę szacunku (Nie wyzywanie, nie obgadywanie), niestety starzy gracze nawet nie porafili uszanować tego, że kiedys im TSS pomogło.
Pytanie do ciebie Lamie, czy wiesz ilu osobom pomogło TSS i członkowie tego klanu (Ci ukryci też?), wymień imiona, którzy te pomoc otrzymali, a było ich wielu.

Cytat:
Ps. Według Ciebie Nurglus, to też zabójca albo Arendil?

Sam fakt, że są członkami klanu TZM mówi sam za siebie, prawda? Arendil wprawdzie przespał zmianę klanu i nie miał pojęcia, o jakim TZM wszyscy mówią, ale koniec końców został jego członkiem (tak jak inni, nie chciał zostać okrzykniętym zdrajcą, co spotyka tych, którzy wierzą w ideały pierwszego TSS), więc się jak najbardziej liczy.

[TSS] zawsze przyrównywałem do człowieka, ale teraz dam inne przyrównanie. [TSS] to była książka o pięknej okładce, lecz smutnej treści (Klan był słaby, sponiewierany, rozbity, obrażany przez najsłabsze mendy Laca), a [TZM] miał być książką o brzydkiej okładce (W końcu to zabójcy i mordercy), lecz pięknej treści (Masz dostęp do regulaminu TZM, możesz przeczytać regulamin i wtedy się dowiesz, czy tak naprawdę wiele się w nim zmieniło). Jeśli takiej treści nie będzie miał, to już nie moja wina.

Cytat:
Thail - Jak zwykle szukajacy zaczepki (Czyt. osoby, która umie toczyc rozmowę na poziomie;P).

Nie wiem, czy wystarczająco trzymam poziom, jeśli nie, z góry przepraszam, że musisz się zniżać do mojego :(


Jak najbardziej, jako jedyna osoba udzieliłeś mi faktycznej odpowiedzi popartej przemyśleniami nie wyssanymi z palca.

Logujesz tyle, znajdź, a jeśli nie, to przypomnij sobie, jak rozmawialiśmy ze dwa tygodnie od stworzenia klanu, ja Cię pytałem, co to za paramilitarną organizację tworzysz w moim świecie, a Ty mi tłumaczyłeś, że ona ma zasady i ideały i w ogóle że jesteś Robin Hoodem Haon Doru.


Wtedy jeszcze nie miałem zwyczaju wszystkiego logować (Nie miałem jeszcze wtedy okazji przekonać się jak loga są fajną i skuteczną bronią służącą do szatnażu - Tu ukłon w stronę Familiae).
Ale dobrze wiem o kogo Ci chodzi :???: Chodziło Ci bodajże o Ensaena i Borghta, ewentualnie Sonetrę lub innego odłamka. Hmmmm te osoby poza Sonetrą były wyrzucone z klanu, a zresztą jak myślisz czemu ich wtedy nie powstrzymałem?
Odpowiedzią nie jest cos w stylu: Bo to kumple itd.

Wtedy, na samym początku, obiecałeś zająć się dyscypliną w klanie i przez jakiś czas wydawało mi się, że faktycznie jest, jak mówiłeś.

Heh nie miałem wtedy możliwości, aby wprowadzić taki porządek, lecz wtedy TSS było jeszcze małe, raptem 4-5 osób.

Popierałem Twój klan, chociaż tylko Ty byłeś gotów do boju o honor Laca, kiedy potrzebowałem siepaczy (co oczywiście świadczy źle o klanie, ale dobrze o Tobie wówczas).


Wtedy Lamie nie reprezentowałem klanu w żaden sposób, tylko własne interesy. To, że chciałem, aby klan coś na tym zyskał w Twoich oczach, to było na zasadzie: umywam ręce (Tu klan TSS umył ręce, a ja je sobie pobrudziłem).

Potem z jakichś grzybni wyrósł Muzgus, wstąpił do Twojego klanu i się z Tobą zaprzyjaźnił, za to Ty upadłeś.


Hmm lubię powiadać, że, gdy dojdzie do tego, że upadnę, to i tak wstanę, lecz znacznie silniejszy i mądrzejszy.

Slaanesh przerobił Cię na swoją modłę, dawałeś się mu sprowokować za każdym razem do wszystkiego, co chciał.


Heh i tu sie znowu mylisz Lamie. Po prostu dostawałem od Slaanesha na gg piękne loga z jego walk w których w kilku turach roznosił osoby należące do TSS. Zarąbiste nie? Osobom, które wstępowały do klanu, żeby znaleźć schronienie i wspólnotę wypruwano radośnie flaki prawie na moich oczach...
Wtedy powstał Kwazi, aby zapobiec tej rzezi, lecz robiony na szybkiego okazał sie zbyt słabym przeciwnikiem dla Slaa.
Hmmm ostatnio, gdy Naja odebrała Kwaziemu poziom miałem okazję podziwiać wszystkie wartości jakie dostawał co poziom. Okazało się, że przez 100 poziomów dostawał 4 sesje ćwiczeń,a powinno ich być przynajmniej 6. To tylko świadczyło o tym, że był robiony w pośpiechu.

W końcu widząc, że nikt Cię nie może znieść, zrobiłeś sobie przerwę w grze.

Zrobiłem sobie przerwę z innego powodu, przykre, że nie patrzyłeś, gdy jako osobie, której ufałem/szanowałem pisałem o nich.

On wierzył w ideały TSS i usiłował zaprowadzić w klanie porządek. Z czasem przekonał się, że nie ma wielkiego posłuchu w klanie, a sam klan gromadzi raczej zabójców niż obrońców. W wyniku bezsilności wobec takiego stanu rzeczy oraz pewnych poczynań Familiae, z którymi trudno było mu walczyć bez wsparcia klanu, poddał się, skasował i jakiś czas nie wracał


A zastanawiałeś się dlaczego nie ma posłuchu? Bo po prostu u klanowicze nie ufali, nie chcieli mieć mistrza, który tylko wymaga, a któremu zwisają ich własne potrzeby. Tak jak to ujął ładnie Nifir:
Thailowi ufałem - Muzgusowi nie.
Thaila lubiłem - Muzgusa nie.
Zadałeś sobie kiedyś pytanie jak to jest, że tyle osób tak naprawdę mi ufa i jest moimi przyjaciółmi?
Wracajac do Muzgusa, okazał się słaby, zbyt słaby, aby móc walczyc ze złem, nawet tym złem, które rodziło się na jego podwórku nie zmienia faktu, że trzeba było z nim walczyć. Co do Familiae,to był uprzedzany wiele razy, mimo jego klęski, chciałem za wszelką cenę zostawic go w klanie (Bo mi zależy na każdym z ludzi).

Tak czy inaczej trudno powiedzieć, że nadal nie chciał dobrze dla klanu.


Wiele osób bredziło (wzorujac się na tytule Kwaziego), że TSS zabija wampiry (Choć kurwa, jak wampiry zabijały ludzi z TSS, to był git i zajebiście fajnie) choć tego nie robiło. Muzgus chcąc "pomóc" klanowi podłapał te brednie i na podstawie jednego przypadku wyskoczył z takimi hasłami jakimi wyskoczył.

chociaż inaczej, niż tego wszyscy chcieli (ale to wina wyłącznie Twoja, sam zdecydowałeś, żeby z TSS-zabójców zrobić TZM, a nie TSS-obrońców - to Twoja suwerenna decyzja i nikt Ci jej nie odbierze).

Nie Lamie, to była Wasza decyzja, nie moja. Ja tylko dostosowywałem się do potrzeb graczy z Laca. Gdy było dużo zabójców uznałem, że potrzebny jest klan borńców, lecz, gdy zabójcy znikli, a została wielka siła militarna TSS, to starszym graczom zaczęło to przeszkadzać. Zaczęli uparcie twierdzić, że TSS to zabójcy, więc dostali, to czego chcieli, żeby mogli sobie powiedzieć uśmiechjac się debilnie przed miniotem: TAK, tak miałem rację, a to chamy, podszywali się pod dobrych itd.
To było tzw:" Wywoływanie wilka z lasu", Wam się to udało, nie mi.

PS. Nowy mistrz TZM, Artillion, przed chwilą napisał notę, że odchodzi z Laca.

Nic mi o tym nie wiadomo.
PPS. Pewni gracze, byli członkowie TSS, już przebąkiwali o reaktywacji TSS jako TSS.

Życzę powodzenia.

Hmmm, ale nie we wszystkim się myliłeś Lamie. Po upadku Familiae w [TSS] zostało wiele postaci stworzonych tylko z myślą o walce. Wiedziałem, że to sie w końcu skończy tym, że będzie łamany regulamin itd. więc postanowiłem to rozwiazać w ciekawy sposób. Powiedziałem mianowicie, aby Ci, którzy chcą walczyć zrobili sobie zabójcę na 20 poziom i toczyli między sobąwalki. Sam też brałem udział w takich walkach i zabijałem bez litości, oraz byłem zabijany bez litości. Ktoś się spyta czemu tak postąpiłem?
Bo do końca swojego lacowego życia wierzyłem w wielki powrót starych zabójców, którzy byli znacznie silniejsi, sprytniejsi niż Ci z Familiae. Posiadanie swojego zabójcy i walczenie nim miało nauczyc członków klanu technik, strategii walki itd. jakie stosowali starzy zabójcy. Niestety wtedy powstał klan zabójców, który miał być przeciwagą dla TSS, a mordercy z tegoż klanu wymieszali sie z zabójcami z klanu TSS.
I jeśli jakis nowy gracz był zabijany, to zwykle patrzono na TSS, a nie na inny klan.
Teraz wyjaśnię swoją filozofię jak oceniam zło na przykładzie:

* Zabójca, który zabijał nieprzerwanie z zimna krwią ludzi przez 20 lat zostaje zabity przez strażnika z [TSS]
- Takie akcje były częste i całkowicie je popieram.
* Ojciec 4 dzieci, którym zmarła matka był kiedyś płatnym zabójcą. Obecnie zżera go sumienie za dawne zbrodnie i próbuje odkupic swoje winy będąc jak najlepszym ojcem.
- Tu bez mrugniecia okiem ściały go Muzgus, ale ja osobiście uważam, że niczym bym się nie różnił od niego, gdybym pozbawił dzieci ojca...
Co do starszych graczy, którzy są obecnie na Lacu, to osobiscie uważam, że niektórych powinno zabijać się dla przykładu bądź, żeby stulili niepotrzebnie kłapiące jadaczki.
Przykład prosty: Nowa postać Lavertana idzie zobie z graczkom o imieni Evi do Hekli robiąc zadanie z pasem zadania, gdzie ja swoją postacia biłem już prawie od godziny różne mobki. Moja poziomowa walka wyszła akurat na ogrodnika bo białą aurę i dostawałem za niego praktycznie cały czas 230-250dś. NI z tego ni z owego słyszę, że przeszkadzam w zadaniu i, żeby wypierdalał natychmiast z Hekli. Noooo ludzieeeeeee, przychodzi mi jakiś sku****l i nie patrząc na nic, jakby był władcą Laca każe mi wypierdalać (a dokładnie: wypierdalaj z hekli głupi chuju!). Wszedłem oczywiście swoim zabójcą i postać Lavertana dostała to na co zasłużyła, czyli zgonik, niestety cweluś nie mógł tego wyżyć i wpadł swoim mordercą psionem Tanosem (Matko, bał się wziąć Gorda [Kolejny morderca bogopojnego i czystego jak łza Lavertana;P], bo jeszcze by dostał wjeb).
Doszedłem do wniosku, że starzy gracze, którzy nie będą okazywali szacunku klanowi bedą zabijani dopóki się tego nie nauczą. Kiedyś Lamie powiedziałeś, że podoba Ci się, że w końcu klanowi zalezy na członkach klanu,a nie członkom na klanie i tak właśnie było do samego mojego końca :grin:
Thail.
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez zydek » N gru 12, 2004 3:09 pm

krucej sie nie dalo :P
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Thail » N gru 12, 2004 3:51 pm

Nudzi mi się;P a poważnie jak mam do wyboru albo sie uczyć pedagogiki społecznej albo pisac na forum Laca, to wiesz... odpowiedź już masz;)
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Lam » N gru 12, 2004 4:23 pm

Tak to już jest w życiu, że jeśli chcesz bronić jakichś zasad, nie możesz ich łamać. Pisałem już w sąsiedniej z Tobą dyskusji, że w Lacu nie istnieje domniemanie winy. Wyszedłeś z założenia, że jak wszystkich pozabijasz, nie będzie już zabójców, zapomniałeś jednak, że zawsze zostanie jeden - Ty.

Nie interesuje mnie, jak cię nawyzywał Slaanesh, Gerino czy Lavertan. Chcesz być zabójcą, to ich lej, jesteś w tym dobry. Ale jeśli chcesz być strażnikiem-obrońcą, musisz służyć idei, a nie swojemu ego. Ty nie jesteś skłonny do wyrzeczeń, chociaż sam masz dość postaci, aby grać zarówno zabójcami, jak i strażnikami (problem w tym, że żaden z Twoich strażników ani Twoich kolegów nie zabije Twojej postaci-zabójcy).

Lacowi potrzebny jest klan strażników, którzy by ścigali zabójców i tylko zabójców. Może nie klan, a zakon, bo służba idei oznacza poświęcenie.

Nigdy nie powiedziałem, że podobają mi się klany, którym zależy na członkach. Jest odwrotnie - klan powinien być tak elitarny, żeby ktoś w nim chciał być, a klan go nie chciał, jeśli się nie nadaje. Wbrew pozorom są w Lacu takie zgrupowania (np. bogowie, ale także choćby ZiM lub reaktywowany Jyhad). Ich elitarność nie wynika z liczby członków. Te grupy nie robią castingów ani łapanek na ulicach, żeby tylko było je widać w "kto", nie prowadzą żłobków, żeby mieć członków. Klany z łapanek są żałosne, pokazując tylko, że inaczej nikt by nie chciał w nich być.

Nie wiem, czy Muzgus jest fanatykiem zabijającym ojców rodzin, wiem, że to Ty forsujesz zasady typu "jeden do miliona - raz źle na ciebie spojrzy i możesz milion razy zabić jego, jego rodzinę, jego znajomych i wszystkich na literę M". Na dodatek wygląda na to, że wydawało Ci się, że gasisz zło w zarodku, mordując dzieci, żeby nie wyrosły na zabójców. Nie jesteś w Lacu wyrocznią ani sędzią i nie Tobie decydować o tym, kto będzie żył, a kto nie. Jeśli zabijasz nie-zabójcę, jesteś zabójcą i niczym innym. Przykro mi.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » N gru 12, 2004 4:57 pm

Lam napisał:
Wyszedłeś z założenia, że jak wszystkich pozabijasz, nie będzie już zabójców, zapomniałeś jednak, że zawsze zostanie jeden - Ty.

Nigdy o tym nei zapomniałem, to inni gracze zapomnieli o tym.

Ale jeśli chcesz być strażnikiem-obrońcą, musisz służyć idei, a nie swojemu ego.

Jak na razie mówisz Lamie o służeniu idei, więc powiedz mi jak byś to Ty zrobił i dlaczego tak nie zrobiłeś? (Tylko prosze bez metody Muzgusa, bo jest niegodna Nieśmiertelnego i ogólnie jest nieskuteczna).

Ty nie jesteś skłonny do wyrzeczeń,...

Zdziwiłbyś się Lamie, niestety okres moich wyrzeczeń i poświęceń najwidoczniej przespałeś.

Lacowi potrzebny jest klan strażników, którzy by ścigali zabójców i tylko zabójców. Może nie klan, a zakon, bo służba idei oznacza poświęcenie.


Nie Lamie, Lacowi widocznie jest potrzebny Kościół Katolicki z księżami i zakonnicami, które będą dawać się poniżać i zabijać bez mrugniecia okiem w imię ideałów <- Najwidoczniej tego pragniesz.

Nigdy nie powiedziałem, że podobają mi się klany, którym zależy na członkach. Jest odwrotnie - klan powinien być tak elitarny, żeby ktoś w nim chciał być, a klan go nie chciał, jeśli się nie nadaje.


TSS miało być klanem strażników-obronców, swego czasu oferował ochronę i poczucie wspólnoty bo naprawdę tego na Lacu brakowało. Zresztą, TSS stało się silne, później chciało być elitarne, niestety starsi gracze pokroju Malis, Lavertana i pozostałości po Familiae traktowały ten klan jako coś co ich wyręczy w grze, co można obrażać ile się chce.

Ich elitarność nie wynika z liczby członków. Te grupy nie robią castingów ani łapanek na ulicach, żeby tylko było je widać w "kto", nie prowadzą żłobków, żeby mieć członków. Klany z łapanek są żałosne, pokazując tylko, że inaczej nikt by nie chciał w nich być.

Uważasz, że klan TSS powstał z łapanek :smile: Hmmm może i masz rację, ale kto dał Ci Lamie prawo, aby oceniać kto może byc dobry, akto nie; kto może pomagać, a kto nie?

Nie wiem, czy Muzgus jest fanatykiem zabijającym ojców rodzin, wiem, że to Ty forsujesz zasady typu "jeden do miliona - raz źle na ciebie spojrzy i możesz milion razy zabić jego, jego rodzinę, jego znajomych i wszystkich na literę M".


Tu już jest ładna brednia i nie wiem z czego wynika, chyba tylko z wybujałej wyobraźni lub braku doinformowania. Muzgus najeżdzając na klan TSS najechał nie tylko na moją osobę, czy Zeriksa, ale wszystkich, którzy w nim byli na przestrzeni jego istnienia.
Zrobił to co TY przylepiłeś mojej osoby. Wziął wszystkich ze znaczkiem [TSS] i włożył do jednego kubeczka, a TY Lamie jeszcze mu w tym radośnie dopingowałeś, więc mogę napisać z czystym sumieniem co do Twojej wypowiedzi:

Nie wiem, czy Muzgus jest fanatykiem zabijającym ojców rodzin, wiem, że to Ty forsujesz zasady typu "jeden do miliona - raz źle na ciebie spojrzy i możesz milion razy zabić jego, jego rodzinę, jego znajomych i wszystkich na literę M".


Przyganiał kocioł garnkowi

Na dodatek wygląda na to, że wydawało Ci się, że gasisz zło w zarodku, mordując dzieci, żeby nie wyrosły na zabójców.


Nie rozumiem do jakiej sytuacji chcesz to odeniść, chyba to zbyt pokoloryzowałeś.

Nie jesteś w Lacu wyrocznią ani sędzią i nie Tobie decydować o tym, kto będzie żył, a kto nie.

A może bogowie są? Nie Lamie, nie ma bogów na Lacu, są tylko zwykli ludzie siedzący jak ja przed monitorem, którzy mają tyć więcej słów w bumiejkach i nic więcej. Tak naprawdę przyjęte normy moralne obowiązują tak samo w społeczeństwie jak i na Lacu, bo gracze nigdy nie oddzielą rzeczywistości od Laca.

Jeśli zabijasz nie-zabójcę, jesteś zabójcą i niczym innym.

A czy tego tak naprawdę dało się uniknąć w czasach, gdy rozwijało się TSS?? Ku schyłku swej potęgi potrzebowało tylko drobnych zmian, niestety starzy gracze wymusili to co jest teraz.

Przykro mi.

Nie Lamie, przykre jest to, że ludzie zawsze pamiętają złe wydarzenia/czyny, a tych dobrych... NIE
I tak samo jest na Lacu.
Thail, który idzie się za chwilę uczyć bo obleje studia. :alkoholik:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Zeriks » N gru 12, 2004 5:33 pm

<Tu była wiadomość Zeriksa, ale została ocenzurowana przez Thaila;P>
Pozdrówka;)
I tak Was dopadnę, prędzej, czy później ! Dobrzy uważajcie !!!
(Dulce et decorum est pro patria mori!)
Emblemat użytkownika
Zeriks
 
Wiadomości: 91
Dołączył(a): Cz wrz 18, 2003 8:17 pm
Lokalizacja: Z nieba ... :D

Wiadomośćprzez Gloin » N gru 12, 2004 11:14 pm

Jesteście pojebani.
Ashes To Ashes, Dust to Dust...

"Khazad! Khazad! Baruk khazad! Khazad ai-menu!
Emblemat użytkownika
Gloin
 
Wiadomości: 287
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez Reif » N gru 12, 2004 11:39 pm

Gloin :applause:
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Następna strona

Powrót do Klany



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron