Zabijają mnie strażnicy :(

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

Zabijają mnie strażnicy :(

Wiadomośćprzez Namtar » Wt mar 22, 2005 11:21 am

Kiedys, gdy mialem niższe poziomy, straznicy bronili mnie.
Teraz gdy pojawie sie w jakiejs lokalizacji gdzie jest straznik i ktos jeszcze i ten ktos mnie zaatakuje to wtedy straznik mnie zabija i wykopuje do czyśćca.
Czy ma na to wpływ moja moralność (szatańska :roll: )

Zdarzyło mi sie nawet, ze zasnąłem gdzies gdzie zaatakował mnie podczas snu jakis piesek. Zaraz pojawił sie straznik i znów wykopał mnie do czyśćca :sad:
Czy musze miec znow anielską moralność, zeby nie bać sie straznikow?
--==NamtaR==--
Emblemat użytkownika
Namtar
 
Wiadomości: 1
Dołączył(a): Wt mar 22, 2005 12:54 am

Wiadomośćprzez Kerrigan » Wt mar 22, 2005 11:43 am

Tak.
Kerrigan
 
Wiadomości: 13
Dołączył(a): Śr cze 11, 2003 12:53 pm

Wiadomośćprzez Powsinoga » Wt mar 22, 2005 2:11 pm

Ale jak chcesz mieć szatańską moralność, a zarazem szlajać się po mieście to musisz bez wątpienia robić to bardziej "Konspiracyjnie". Jeśli jesteś np. szpiegiem, to chyba nie ma większego problemu. :smile:
Nudes nis'a pudes!
Emblemat użytkownika
Powsinoga
 
Wiadomości: 640
Dołączył(a): Pn paź 18, 2004 8:58 pm
Lokalizacja: Z sinej dali...

Wiadomośćprzez zydek » Wt mar 22, 2005 3:07 pm

wystarczy, ze bedziasz mial zla a twoj przeciwnik szatanskoa to on trafi do czyscca, straznik atakuje tego kto ma gorsza moralke
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Dragnar » Cz sie 18, 2005 4:39 pm

:think: Ale czasami strażnicy leją cię nawet wtedy gdy masz lepszą moralność od innych. :???:
Emblemat użytkownika
Dragnar
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:01 pm

Wiadomośćprzez Lam » Cz sie 18, 2005 4:44 pm

Strażnik NIGDY Cię nie zaatakuje, kiedy masz dobrą moralność, a nie jesteś mordercą/złodziejem (nawet mimo, że walczysz z kimś, kto ma jeszcze lepszą).

Strażnik NIGDY Cię nie zaatakuje, kiedy masz moralność wyższą od swojego przeciwnika. Tu wyjątkiem jest jedynie walka z innym strażnikiem, wtedy strażnik pomoże zawsze drugiemu strażnikowi, ale raczej ciężko znaleźć strażnika miasta o moralności gorszej niż dobra.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » Cz sie 18, 2005 4:58 pm

A nienawiść rasowa, np. do ciemnych elfów?
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Lam » Cz sie 18, 2005 5:15 pm

To nie funkcja strażników. Mowa była o strażnikach jako takich. Oczywiście, strażnik agresywny, strażnik, którego sam atakujesz i uciekasz, będzie Cię atakował zamiast pomagać w walce innym. Tak samo oczywiście strażnik, który nienawidzi Cię przez wzgląd na rasę, chociaż to na poziomach bardzo zbliżonych do jego poziomu. Czyli zgadzam się, można dostać w papę od strażnika mimo anielskiej moralności, ale w niniejszym temacie chodziło o pomoc strażnika Twojej ofierze (CHRONIĆ NIEWINNYCH! BANZAI!), a nie jego atak na Ciebie.

Dodatkowo wart wspomnienia jest fakt, że w mieście, w którym mieszkasz, strażnicy nie nienawidzą Cię, nie są też agresywni. Dopiero zamorskie wycieczki i to na konkretnych poziomach mogą Cię narazić na atak strażników.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Alu » Pt sie 19, 2005 1:34 pm

Lam napisał(a):BANZAI!

To akurat łamie zasadę regulaminu ,,mówimy tylko po polsku''. Z tego co wiem, to ,,banzai'' jest japońskim słowem oznaczającym długie życie, gratulacje lub też nagły wybuch radości (można powiedzieć odpowiednik polskiego ,,hura!''). Może się mylę, może takie coś jest w języku polskim (chociaż nic o tym nie wiem), ale to trochę dziwne, żeby strażnik krzyczał ,,Chronić niewinnych! Huraaa!''.
Lu lu lu, I've got some apples, lu lu lu you've got some too, lu lu lu, let's make some applesauce, take off our clothes and lu lu lu. =) // k@jabber.cc // Last.fm
Emblemat użytkownika
Alu
 
Wiadomości: 84
Dołączył(a): N gru 21, 2003 10:47 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pt sie 19, 2005 1:54 pm

Zmienię na "HUZIA!" :)
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez joerg » Pt sie 19, 2005 2:02 pm

"Banzai" to slowo, ktore ma wiele znaczen, zaleznie od kontekstu. Doslownie znaczy tyle co "dziesiec tysiecy lat" i ma taka funkcje jak polskie "sto lat". :)
Krzyczenie "banzai"w trakcie ataku chyba wzielo sie z tego, ze to wlasnie slowo krzyczeli japonscy kamikaze.

Chronic niewinnych! STO LAT!
:D
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Kathal » Pt sie 19, 2005 2:58 pm

I dlatego właśnie to słówko mogłoby zostać. Po prostu jest zabawnie...
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Lam » Pt sie 19, 2005 3:16 pm

Nie jest zabawnie, kiedy strażnik miasta zamiast "do ataku" krzyczy "sto lat". Na pewno zabawnie dla mieszkańców innego miasta, ale jeśli widzisz coś takiego w swoim miejscu zamieszkania, wznosisz modły do bogów, żeby Cię chronili, bo tacy idioci na pewno Cię przed nikim nie obronią.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Kathal » Pt sie 19, 2005 3:22 pm

Niekoniecznie. Znaczenie tego słowa bierze się również (jak ktoś wspomniał) z okrzyku japońskich żołnierzy-samobójców. W tym kontekście - jest to zabawne.
Emblemat użytkownika
Kathal
 
Wiadomości: 108
Dołączył(a): N sty 30, 2005 12:52 pm
Lokalizacja: Wielkopolska

Wiadomośćprzez Thail » Pt sie 19, 2005 3:23 pm

Bez łaski! Mnie tak może obronili z dwa razy, a zabili z 30 razy, więc idiotami to zostaną nawet jeśli będą krzyczeć HURRA BURRA!
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez Lam » Pt sie 19, 2005 3:51 pm

Wybacz, niezleżnie od okrzyków, którymi się kompromitują, właśnie dlatego, że Cię zabili tyle razy, należy im się szacunek.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N

Wiadomośćprzez Thail » Pt sie 19, 2005 4:30 pm

Ktoś mi tu źle życzy :cry: czy mi się tylko wydaje? :alkoholik:
"Nigdy nie kłóć się z debilem, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem".
"Naród Polski jest wspaniały, tylko ludzie kurwy" -J. Piłsudski
Emblemat użytkownika
Thail
 
Wiadomości: 1857
Dołączył(a): Cz lut 20, 2003 1:57 am
Lokalizacja: Z Wyspy Lodoss (SKO)

Wiadomośćprzez joerg » Pt sie 19, 2005 5:46 pm

Musze sie przyznac, ze troche grzebalem... i okazalo sie, ze "Banzai Nihon Kaigun Kokusho" to Lotnictwo Cesarskiej Marynarki Japońskiej. Zatem Banzai, jak juz wczesniej wspomnialem, ma naprawde kilka znaczen.
joerg
 
Wiadomości: 361
Dołączył(a): Pn sie 08, 2005 2:13 pm

Wiadomośćprzez Dragnar » Pt sie 19, 2005 6:55 pm

Hej Lamie! A co byś zrobił gdybym ci powiedział że niedawno szkielet (nie wiadomo skąd) pojawił się na dróżce i zaatakował mnie. Wtedy strażnik przybiegł, krzyknął BANZAI! Chronić Niewinnych! i posłał MNIE do czyścca. :evil: Prawdą jest to że miałem moralność Neutralną Dobrą :wink: , a szkielet to mnie normalnie zaskoczył :blowingup: na tej dróżce. I po co wy gadacie o tym cholernym BANZAI? Każdy wie skąd to jest, nie?
Emblemat użytkownika
Dragnar
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:01 pm

Wiadomośćprzez Gerino » Pt sie 19, 2005 7:16 pm

I po co wy gadacie o tym cholernym BANZAI? Każdy wie skąd to jest, nie?

<ironia>Pewnie. Z takiego filmu, ten, no, na satelicie leciał.</ironia>

miałem moralność Neutralną Dobrą

<ironia>Jasne, a ja mam zawsze Chaotyczną Złą. Jesteś pewien, że grałeś w Laca?</ironia>

szkielet (nie wiadomo skąd) pojawił się na dróżce i zaatakował mnie. Wtedy strażnik przybiegł, krzyknął BANZAI! Chronić Niewinnych! i posłał MNIE do czyścca.


Nie wiem jaką moralkę ma szkielet, a nie chce mi się sprawdzać. Nie można zakładać, że każdy nieumarły itd. ma od razu szatańską.
“Though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil,” yeah, because I’m the wickedest sonofabitch you’re gonna find down here.
Emblemat użytkownika
Gerino
 
Wiadomości: 2179
Dołączył(a): Wt wrz 24, 2002 6:23 pm

Wiadomośćprzez zydek » Pt sie 19, 2005 7:44 pm

szkielet (nie wiadomo skąd) pojawił się na dróżce i zaatakował mnie. Wtedy strażnik przybiegł, krzyknął BANZAI! Chronić Niewinnych! i posłał MNIE do czyścca.


Nie wiem jaką moralkę ma szkielet, a nie chce mi się sprawdzać. Nie można zakładać, że każdy nieumarły itd. ma od razu szatańską.[/quote]

ale to jest w sumie troszke bez sensu, ze umarlak atakuje obywatela i straznik pomaga zdechlakowi. Powinien pomagac raczej osobie zaatakowanej bo to ona potrzebuje pomocy. Mozna by bylo np. wprowadzic cos takiego, ze straznik (jesli jest w poblirzu) pomaga dopiero gdy ktos powie "pomocy" lub cos w tym stylu
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Dragnar » Pt sie 19, 2005 7:46 pm

Jakbym nie grał to bym się na forum jako Dragnar nie władowywał. :cool: A może ktoś wie jaką morałkę ma szkielet co? :wink: Poniżej neutralnej to każdy by zgadł. Ale dokładnie? Może bogowie mnie wysłuchają? :pray: :bow: :bow: :pray: I dzękuję ci za odpowiedź Gerino. Chociaż ty jeden stoisz w służbie porządku. :wink:
Emblemat użytkownika
Dragnar
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:01 pm

Wiadomośćprzez Dragnar » Pt sie 19, 2005 7:56 pm

Nie każdy zdążyłby zawołać :puppy: 'Pomocy!' w czasie zaskoczenia. Co byłoby gdyby to był zombi? :roll: Nawet bez strażnika byłbym trupem. :grin:
Emblemat użytkownika
Dragnar
 
Wiadomości: 20
Dołączył(a): N sie 14, 2005 10:01 pm

Wiadomośćprzez Lam » Pt sie 19, 2005 8:49 pm

Ciężko stwierdzić, co to był za szkielet. Szkielety miewają także moralność neutralną, zależy, skąd go ktoś przyprowadził.

Strażnicy mają swoje priorytety. Co to w ogóle za porządek, że mordercy dzieci i kobiet o szatańskiej moralności mają roszczenia, aby to im pomagali strażnicy prawa i porządku? WOLNE ŻARTY. Umierajcie, jak chcecie być tacy.

Pominęliście też kwestię, jak niby jakieś myszki czy kotki mają wołać pomocy :) Dajcie spokój temu tematowi.
Emblemat użytkownika
Lam
władca Leanderu
 
Wiadomości: 2886
Dołączył(a): Pn maja 28, 2001 2:00 am
Lokalizacja: 22°17' E - 52°11' N


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron