kraina dla mnicha...

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

kraina dla mnicha...

Wiadomośćprzez drotnar » Śr kwi 06, 2005 5:07 pm

Czytałem w poradniku by jak osiagne poziom koło 3-5 zapytać się kogoś jaka kraina byłaby dla mnie dobra... Otóż jestem mnichem na 5 poziomie i pałam żądzą zabijania :D
Proszę o pomoc :)
Drootnar forever!
drotnar
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Śr kwi 06, 2005 5:04 pm

Wiadomośćprzez Reif » Śr kwi 06, 2005 5:30 pm

Nie musisz pytac, zawsze mozesz sprobowac znalezc odpowiednia kraine samemu.

Sluzy do tego polecenia krainy, jako ze jestes mieszkaniem Leanderu polecam polecenie krainy lea.

Masz 4 poziom tak? No poszukaj krainy z odpowiednim przedzialem np. [1 - 12]

Jak wybrales jakas kraine z listy i nadal nie jest pewny czy jest dobra - to zrob tak jak pisze w poradniku, zapytaj kogos na mudzie...

Teraz, jak znalazles odpowiednia kraine to pewnie zastanawisz sie jak do niej dojsc? A o tym mozesz przeczytac w poradniku.

Pozdrawiam,
Reif
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa

Wiadomośćprzez drotnar » Śr kwi 06, 2005 6:39 pm

ok, załóżmy że chcę sie dostać do cyrku... Patrzyłem dość wytrwale na pomoc, ale nadal nie rozumiem :) Czy mam znaleźć sobie tą krainę, czy jest jakaś sprytna komenda? :P Pozdrawiam! Dzięki za pomoc :)
Drootnar forever!
drotnar
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): Śr kwi 06, 2005 5:04 pm

Wiadomośćprzez Reif » Śr kwi 06, 2005 6:42 pm

Cytat z poradnika "Jak grac":
Po skończeniu zwiedzania musisz zlaneźć sobie jakąś krainę, w której będziesz mógł zdobywać doświadczenie. Skorzystaj z polecenia 'krainy' z argumentem twojej strefy i idź do sprzedawcy dróg w swoim mieście, który znajduje się w:

- Tolaria - / 2s w
- Vergard - / n w
- Midgaard - / s e g
Emblemat użytkownika
Reif
łowca trolli
 
Wiadomości: 589
Dołączył(a): Śr sty 23, 2002 2:00 am
Lokalizacja: Warszawa


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron