SKRADANIE ?!

Jesteś nowicjuszem? Masz pytania, na które nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy? To forum jest dla Ciebie!

Moderator: łowcy trolli

SKRADANIE ?!

Wiadomośćprzez rebon » N cze 05, 2005 11:28 pm

Jestem nowy, mam pytanie: "umiejętność skradanie, jak go używać, przed wejściem do pomieszczenia, po wejściu?"
Zaznaczam, że wiem co to pomoc i że napisałem ?skradanie, ale to mi nic nie wyjaśniło,
to pisze w podpowiedzi:
Jeśli uda ci się pomyślnie skradać (SKRADAJ), to możesz wchodzić i wychodzić
z pokoju, niezauważony przez resztę graczy.


Proszę o pomoc - dzięki wszystkim :)

=====>
rebon
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): N cze 05, 2005 11:13 pm

Wiadomośćprzez Val » N cze 05, 2005 11:34 pm

Gdy uda Ci się pomyślnie wykorzystać umiejętność skradania, będziesz skradał się tak długo, jak długo będziesz miał to we wpływach. Napisz wpływy i tak masz wyświetlone, oprócz używanych aktualnie umiejętności, rzucone na Ciebie czary.
ulice upadły mi na bablon
Emblemat użytkownika
Val
 
Wiadomości: 2203
Dołączył(a): N lis 10, 2002 3:26 pm
Lokalizacja: Skąd mam wiedzieć?

Wiadomośćprzez zydek » Pn cze 06, 2005 1:13 am

nie bedziesz mogl sie skradac jesli w twoim ekwipunku beda znajdowaly sie rzeczy z flaga (brzeczy) wiec jesli mozesz to zamien je na cos innego
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez muzgus » Pn cze 06, 2005 7:00 am

Żeby się skradać wpisz SKRADAJ, a żeby przestać się skradać wpisz WIDZIALNOŚĆ
Emblemat użytkownika
muzgus
 
Wiadomości: 827
Dołączył(a): Śr gru 24, 2003 11:30 am
Lokalizacja: Hrabstwo Anin

Wiadomośćprzez Khrell » Pn cze 06, 2005 5:20 pm

Zydek klamie. Mozna sie skradac z brzeczacymi przedmiotami.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez rebon » Pn cze 06, 2005 8:10 pm

Dzięki

=======>
rebon
 
Wiadomości: 2
Dołączył(a): N cze 05, 2005 11:13 pm

Wiadomośćprzez zydek » Pn cze 06, 2005 8:21 pm

zle mnie zrozumiales, jesli w ekwipunku bedzie mial cos co brzeczy to owszem nie bedzie widac jak wchodzi do pomieszczenia ale bedzie komunikat "slyszycz brzeczenie" czy jakos tak. wiec wychodzi na to, ze nie da sie skutecznie skradac gdy brzeczysz
Emblemat użytkownika
zydek
 
Wiadomości: 637
Dołączył(a): So sty 10, 2004 6:22 pm
Lokalizacja: co skąd?

Wiadomośćprzez Khrell » Wt cze 07, 2005 8:56 pm

Napisales:
nie bedziesz mogl sie skradac jesli w twoim ekwipunku beda znajdowaly sie rzeczy z flaga (brzeczy)

I klamales. Mozna sie skradac i to skutecznie. Jesli obok kogos przejdziesz, a on nie zdarzy wpisac "patrz" gdy uslyszy brzeczenie, bo Ty juz bedziesz w pomieszczeniu obok nie bedzie wiedzial kto obok niego przechodzil.
Khrell
 
Wiadomości: 474
Dołączył(a): Pt kwi 11, 2003 7:21 pm

Wiadomośćprzez Eth » Wt cze 07, 2005 10:20 pm

Khrell napisał(a):Napisales:
nie bedziesz mogl sie skradac jesli w twoim ekwipunku beda znajdowaly sie rzeczy z flaga (brzeczy)

I klamales. Mozna sie skradac i to skutecznie. Jesli obok kogos przejdziesz, a on nie zdarzy wpisac "patrz" gdy uslyszy brzeczenie, bo Ty juz bedziesz w pomieszczeniu obok nie bedzie wiedzial kto obok niego przechodzil.


Klamiesz. Nie mozna sie skradac SKUTECZNIE z brzeczacymi przedmiotami na sobie.

brzeczenie jest wykrywalne dziala na zmysl sluchu tak wiec ze SKUTECZNEGO skradania nici - slysz kogos - wiesz ze ktos sie tu kreci - demaskujesz go.

Nie widzisz kto - ale wiesz ze ktos ;] tak wiec o SKUTECZNYM skradaniu moim zdaniem mowy byc nie moze. Skuteczne bedzie wtedy gdy nikt sie nie zoritntuje ze przemykasz kolo niego.
Emblemat użytkownika
Eth
 
Wiadomości: 350
Dołączył(a): Śr kwi 21, 2004 9:03 pm
Lokalizacja: Leszno


Powrót do Nowicjusze



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron